АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 30 траўня 2009
Віцебск
2:1
Граніт
Мінск
1:0
Гомель
Дынама Мінск
5:0
Партызан-2002
Смаргонь
0:1
Тарпеда-БелАЗ
Дынама Брэст
0:0
Дняпро Магілёў
Кан
0:1
Бардо
Грэнобль
0:1
Сашо
Ліль
3:2
Нансі
Лар'ян
1:1
Ле-Ман
Марсэль
4:0
Рэн
Нант
2:1
Асер
Ніца
0:0
Гаўр
ПСЖ
0:0
Манака
Сэнт-Эцьен
4:0
Валансьен
Тулуза
0:0
Ліён
Гурнік Забжэ
0:1
Палонія
Ягелонія
0:2
Белхатуў
Лех
2:2
Краковія
Легія
4:1
Рух Хожуў
Лодзь
2:0
Палёнія Бытам
Вісла Кракаў
2:0
Шлёнск
Пяст
0:2
Лехія
Арка
2:1
Одра Вадзіслаў-Шленскі
Днепр Чаркасы (да 2009 года)
0:0
FC Karpaty Lviv II
Абалонь-2 (да 2012 года)
0:0
Ніва Вінніца
Адзінства Пліскі
0:0
Корасцень
FC Knyazha Schaslyve II
0:0
Арсенал-Кіеўшчына
Шахцёр Свярдлоўск
3:0
ФК Сумы
Севастопаль-2
0:0
Волкам
Шахцёр-3
4:0
Палтава
Крэмень
2:0
Ільічовец-2
Сталь Каменскае
4:1
Металург-2 Запарожжа
Тытан
5:1
Гарняк-Спорт
Алімпік Данецк
1:1
FC Tytan Donetsk
Дынама Хмяльніцкі
2:1
Рось
Букавіна
0:3
Нікалаеў
Ніва Тэрнопаль (да 2018)
1:2
Нафкам
Арсенал Харкаў
0:1
Крыўбас
FC Dnipro 75 Dnipropetrovsk
0:2
Зорка Крапіўніцкі
Антальяспор
1:0
Анкарагюджу
Істанбул
0:1
Бурсаспор
Дэнізліспор
1:2
Бешыкташ
Галатасарай
2:1
Сіваспор
Генчлербірлігі
0:4
Кайсерыспор
Каньяспор
3:0
Асманлыспор
Трабзанспор
1:2
Фенербахчэ
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
3:0
Цепліцэ
Славія Прага
2:2
Слован
Зброяўка
1:2
Пршыбрам
Вікторыя Жыжкоў
0:2
Вікторыя Пльзень
Кладна
0:1
Банік
Сігма
3:0
Багеміян Стржыжкоў
Ябланец
6:1
Злін
Млада-Болеслаў
0:3
Спарта Прага
Жырона
2:1
Хімнастык
Херас
3:0
Эйбар
Севілья Б
0:4
Тэнэрыфэ
Алавес
3:0
Уэска
Мурса
3:1
Алікантэ
Сарагоса
3:0
Альбасеце
Левантэ
1:0
Рая Вальекана
Альбінолефэ
3:4
Анкона
Піза
0:1
Брэшыя
Авеліна
0:1
Эмпалі
Грасета
2:1
Фразінонэ
Асколі
2:3
Ліворна
Трыестына
0:1
Мадэна
Сасуола
2:2
Парма
Вічэнца
1:2
П'ячэнца
Чытадэла
2:0
Рыміні
Мантава
1:1
Салернітана
Бары
4:1
Трэвіза
Заглембе Любін
3:0
LKS Kmita Zabierzów
Карона
2:1
Флота
Мотар Люблін
0:2
Дальцан
Варта
1:2
Gorzów Wielkopolski
Одра
0:3
Гурнік Ленчна
Вісла Плоцк
1:2
Відзеў
Зніч Прушкоў
1:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Катавіцэ
1:0
Падбескідзэ
Tur Turek
0:3
Ястшэмбе
Том
2:3
Дынама Масква
Лакаматыў
2:1
Спартак
Растоў
1:1
Ахмат
Зеніт
2:0
Кубань (да 2020)
Крылы Саветаў
1:1
ФК Масква
NSÍ Runavík II
1:1
ТБ Цвяройры
B68 Toftir II
2:2
Б-71 Сандур
MB Midvágur
1:3
Судурай
HB Tórshavn II
2:1
ІФ Скала
FC Hoyvík
0:2
Víkingur Gøta II
Алімпік Сараева
1:1
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
FK Rudar Kakanj
2:0
Вітэз
ГОШК
4:2
FK Ozren Semizovac
Будучнаст Банавічы
1:0
NK Bratstvo Gračanica
Жапчэ
1:0
FK Krajina Cazin
NK Omladinac Mionica
4:1
HNK Capljina
Адзінства Біхач
3:0
NK Troglav Livno
NK Iskra Bugojno
1:0
Босна
Nardo
3:1
Skarbøvik
Steinkjer
2:2
Ullern
Бярум
3:1
Манглеруд Стары
Lillehammer
4:1
Ельсас
Valdres
2:1
Аскер
Порс Грэнланд
1:1
Fløy-Flekkerøy IL
Eidsvold TF
1:5
Тонсберг
КФУМ
1:6
Стрэммен
Санэс Ульф
6:0
Drammen FK
Рандаберг
2:3
Kopervik IL
Нест-Сотра
4:2
Fyllingen Fotball
Осанэ
2:2
Strømsgodset IF II
Korsvoll IL
4:0
Mo IL
Монтэ
2:1
Сігнал Берне-Канфіньён
Брайтэнрайн
0:0
Бавуа
Ліс
1:5
Бумпліц
Дорнах
3:4
Лаўфэн
Паррэнтру
1:1
Лісталь
Булах
0:0
Лангенталь
Бінінген
0:0
Алье
Team Ticino Under 21 (FC Lugano II)
6:0
FC Brugg
Neuchâtel Xamax FC II
1:1
Лазана-Ушы
Фраенбах
2:1
Херызау
Бацэнхайд
1:3
Шур
FC Wädenswil
0:0
Лінт
Херцагенбухзеі
5:2
Кюснахт
Муцье
1:0
Зефельд
Малькантоне
2:2
Ібах
Зурзее
0:3
Зарнены
Гальдаў
1:0
Шафтланд
Balzers
3:2
FC Stäfa
Брюль
3:0
Тальвіль
Дыпольдзаў-Шмітэр
1:2
Тос
Арбон
2:4
Фраўэнфельд
Каламб'е
1:3
Рамантуа
Бэльфа
5:1
Берн
FC Küssnacht am Rigi
3:0
Кікерс Люцэрн
Бе
1:4
Пэрлі-Серту
Партальбан / Глеттэрэн
0:1
Сер'ер
SAR Rivera
1:2
Буокс
Лазоне Спортыва
2:4
Team Aargau
Мантрэ Спортс
3:1
План-Ле-Отс
Саўеза
0:7
Тэр Сэнт
Масонж
1:2
Расінг Жэнева
Тэтэкс
1:0
Охрыд
Склад Югамагнат
0:0
FK Vardar Negotino
Novaci
1:1
Шкендыя
Беласіца Струміца
0:2
Скоп'е
Lokomotiva
3:1
Маджары-Салідарнасць
Брэгалніца
5:0
Цэментарніца-55
Дрыта Багавінне
3:1
Miravci
Інтэр Браціслава
3:0
VSS Košice II
LAFC Lučenec
3:2
FK Slovan Duslo Šaľa
Рымаўска-Собота
1:0
FK Mesto Prievidza
Падбрэзава
3:0
Земплін
Трэнчын
5:0
ŠK Futura Humenné
Mons Claudius
2:0
NK Šmarje pri Jelšah
NK Verzej
1:1
SD Stojnci
NK Malečnik
2:4
NK Sladki Vrh
Odranci
1:3
ND Dravinja Kostroj
Шмартна
1:0
NK Črenšovci
NK Čarda Martjanci
2:2
Драваград
NK Kovinar Štore
2:2
NK Šampion Celje
NK Jadran Dekani
2:1
NK Roltek Dob
Крка
9:2
ND Slovan Ljubljana
NK Tolmin
0:2
SD Šencur
Радомле
3:2
NK Kranj
Спарта Крч
1:3
Варнсдорф
SK Dynamo České Budějovice II
3:0
Jablonec II
Vysočina Jihlava II
1:1
Ганацкая Славія Кромержыж
Бржэцлаў
2:0
Бланска
Муценіцы
1:1
Знойма
Летаград
0:4
Влашым
Табарска
3:0
SK Slavia Praha II
Хрудзім
2:1
Цыдліна Новы Быджаў
Уніён Чалаковіцэ
2:0
Нові Бор
SK Kladno II
1:3
FK Baník Most II
Шардзіцэ
4:1
Раец-Естршэбі
Басковіцы
0:1
Спартак Гулін
Роўсінаў
3:0
Магельніцы
Лішэнь
1:1
Вышкоў
Тршэбіч
1:2
Ждзяр-над-Сазавоу
Вікторыя Юначка
0:1
SK Tatran Zdirec Nad Doubravou
Дольні Беняшоў
1:0
Іскра Рымаржоў
Славія Арлова-Лутыне
2:2
Лазне Вельцы Ласіны
Валашску Мезіржычы
1:1
Вельке Карловіцэ
SK Motorlet Praha
3:0
Клатавы
Тахаў
2:0
Гаржавіцка
Ваціцы
4:2
Іскра Дамажліцы
Куніцы
6:1
Колін
Сокал Жываніцы
2:0
Пенчын-Турноў
Spartak Chodov
1:0
Хомутаў
Арсенал Чэска Ліпа
2:1
Сокал Бразаны
Літвінаў
0:2
Хмел
СК Брэгенц
2:1
Хард
Хохст
1:1
Швац
Санкт-Ёхан
3:0
FC Rot-Weiß Rankweil
Дорнбірн
2:1
Зеекірхен
Blau-Weiß Feldkirch
1:5
Ціроль
Vejle BK II
0:1
Viborg FF II
Næstved IF
3:1
Boldklubben 1921 Nykøbing
BK Frem 1886 II
1:2
GVI
Boldklubben 1903
2:0
Nivå-Kokkedal FK
Aabyhoj IF
1:6
Silkeborg IF II
Avedøre
1:0
Virum-Sorgenfri BK
Aarhus Fremad Fodbold II
0:0
Odder IGF
Dalum IF
5:1
Nakskov BK
Holstebro
2:2
Fredericia KFUM
Skjold Birkerød
0:0
Boldklubben 1908
Amager Boldklub af 1970
3:1
Herlev IF
Frem Sakskøbing
2:3
Boldklubben 1909
Tjørring
2:1
Grenaa IF
Allerød
1:1
Kastrup BK
Aalborg Freja
3:2
Haderslev FK
ІФК Мальмё
0:0
FK Karlskrona
Утсіктэн
2:0
Akademi Helsingborgs IF
Sollefteå GIF FF
1:1
Umedalens IF
KB Karlskoga FF
2:2
Myresjö / Vetlanda FK
Фрэй
1:2
Sollentuna FK
Vallentuna BK
3:3
Далькурд
Nacka FF
3:1
Nyköpings BIS
Spånga IS FK
2:2
Älvsjö AIK FF
Гунільсе
8:2
Asmundtorps IF
Högaborgs BK
1:2
Ahlafors
IFK Luleaa
4:0
Anundsjö IF
Фрыска Вільёр
5:1
Alviks IK
BK Kenty
0:0
Nässjö
IK Gauthiod
2:1
Kinna IF
Gamla Upsala SK
0:0
Skiljebo SK
Nybro
2:2
Nike
Lunds BK
4:1
Ljungby IF
Акропаліс
1:1
Eskilstuna City
Варберг
1:5
IS Halmia
Infjärdens SK
0:2
Mariehem SK
Falu FK
3:0
Söderhamns FF
Voorwaarts
4:1
Boskamp
FCS Nacional
3:1
Takdier Boys
Excelsior Meerzorg
2:1
Robin Hood
Transvaal
3:5
Super Red Eagles
Мбабане Суолаўс
5:1
Eleven Men in Flight FC
Роял Леапардс
0:0
Грын Мамба
Umbelebele Jomo Cosmos
0:2
Manzini Sundowns FC
Mhlambanyatsi Rovers FC
0:4
Malanti Chiefs FC
Valsta Syrianska
4:1
Форвард Эребру
Arameiska-Syrianska
0:0
Gröndals IK
Энчэпінг
2:2
Carlstad United
Дэгерфорс
3:1
Эстэрсунд
Torslanda IK
2:1
Kristianstad FC
Лімхамн-Бункефлу
1:0
Вестра Фрэлунда
Lindome GIF
2:2
Сільвія
Мутала
0:2
Хускварна
Эстэр Векшэ
1:1
FC Rosengård
Умеа
2:0
Браге
Peninsula Power FC
4:1
Taringa Rovers
Eastern Suburbs
4:0
North Pine SC
Souths United SC
2:1
Wynnum Wolves FC
Mount Gravatt Hawks SC
2:0
North Star
Істра 1961
1:0
NK Slavonac Stari Perkovci
Хрвацкі Драгаваляц
1:0
Карлавац
Лакаматыва Заграб
2:0
Памарац
NK Imotski
0:1
Solin
Меджымур'е
3:1
NK Mosor Zrnovnica
Suhopolje
6:0
Vinogradar
NK Moslavina
4:2
HNK Segesta Sisak
HNK Trogir
2:2
NK Junak Sinj
SERC Brasil
3:1
SC Rio Grande
Сераміка
0:1
Пелотас
Três Passos AC
2:0
FC Rio Pardo
Крузэйра Порту-Алегры
3:2
Grêmio Esportivo Bagé
KS Górnik Konin
6:1
MKS Mien Lipno
KS Legia Chełmża
1:1
KS Promien Opalenica
CKS Zdrój Ciechocinek
2:0
KS Mieszko Gniezno
IKS Goplania Inowrocław
2:1
BKS Chemik Bydgoszcz
KS Polonia 1912 Leszno
1:2
Lech Rypin
MKS Sparta Oborniki
2:2
LKS Dab Derby Czarnylas
MKS Polonia Nowy Tomyśl
2:1
SKS Unia Swarzędz
WKP Włocłavia Włocławek
1:2
Алімпія Грудзяндз
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
7:1
SKF TOR Dobrzeń Wielki
KS Row 1964 Rybnik
0:1
KS Beskid Skoczów
KS Krasiejów
1:3
HKS Ruch Zdzieszowice
GKS Walka Makoszowy
0:2
LZS Leśnica
LKS Orzeł Babienica Psary
2:3
Розвуй Катавіцы
BKS Stal Bielsko-Biała
5:1
LKS Skalnik Gracze
Рух Радзенкаў
0:1
LKS Victoria Chróścice
KP Polonia Sparta Świdnica
3:3
MKP Arka Nowa Sól
UKP Zielona Góra II
0:5
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Pogoń Świebodzin
1:2
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Ilanka Rzepin
0:3
Гурнік Палкавіцэ
MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
1:1
KP Unia Kunice Zary
Заглембе-2 Любін
0:1
MKS Pogoń Oleśnica
KS Wulkan Wroclaw
4:2
MKS Tęcza Krosno Odrzańskie
KS Promień Żary
2:3
Хробры
KS Wisłoka Dębica
0:0
Stal Kraśnik
MZKS Unia Nowa Sarzyna
2:1
Сталь Жэшаў
MKS Orzeł Przeworsk
2:0
ŁKS Orlęta Łuków
GP TS Avia Świdnik
1:1
GLKS Spartakus Szarowola
GKS Górnik Łęczna II
2:2
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Lada Bilgoraj
1:4
KS Karpaty Krosno
Сталь Мелец
3:1
ZKS Izolator Boguchwała
Рэсовія
0:0
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
CWKS Vęgoria Węgorzewo
0:1
KS Sokół Sokółka
MKS Supraslanka Suprasl
4:2
KS Warmia Grajewo
AKS Sparta Augustów
2:2
MLKS Czarni Olecko
MMKS Concordia Elbląg
2:1
KKS Orzeł Kolno
MKS Cresovia Siemiatycze
0:5
ZKS Olimpia Zambrów
MKS Kaczkan Huragan Morag
0:2
ZKS Olimpia Elbląg
KS Start Działdowo
1:2
KS Pogoń Łapy
MKS Mielnik
1:0
MKS Mrągowia Mrągowo
Бытовія
3:0
KS Kaszubia Kościerzyna
KKS Rodlo Kwidzyn
0:0
MKS Orlęta Reda
TKS Rega Trzebiatów
0:1
SKP Gryf 95 Słupsk
MKS Slawa Slawno
0:1
Zatoka Puck SSA
GKS Cartusia Kartuzy
0:1
MKS Orkan Rumia
SKS Baltyk Gdynia
3:1
NKS Astra Ustronie Morskie
MKKS Darzbór Szczecinek
0:2
KP Błękitni Stargard
MKS Dąb Dębno
2:1
KP Olimpia Sztum
LKS Silesius Kotórz Maly
3:0
TS 1910 Koszarawa Zywiec
Санфрэччы Хірасіма
7:0
Омія Ардзія
Мантэдыё Ямагата
0:1
Джэф Юнайтэд
Кіёта Санга
1:1
ФК Токіа
Урава Рэд Даймандс
2:0
Альбірэкс Ніігата
Ёкагама Ф. Марынас
3:3
Аіта Трыніта
Касіва Рэйсал
1:2
Сімідзу С-Палс
Cheongju
2:1
Seoul United
Icheon Citizen
6:0
Seoul FC Martyrs
Yangju Citizen
2:0
Pocheon FC
Yesan United FC
2:4
Yongin
Goyang Citizen
0:4
Gwangju Gwangsan
Пучхон-1995
3:3
Samcheok
Namyangju United FC
1:2
Jeonju EM FC
Gyeongju Citizen
2:0
Jeonju Ongoeul FC
Karuturi Sports
0:0
Thika United
Agro-Chemical Nakuru
0:2
Nairobi City Stars
Гор Махія
2:0
Bandari
Red Berets FC
0:0
Leopards
Sofapaka
2:1
Western Stima FC
Mathare United
2:2
Ulinzi Stars
CD Plaza Amador
1:4
CD Atlético Chiriquí
Chepo
0:1
AF Sporting San Miguelito
Alianza FC Panama
1:3
CD Árabe Unido
Chorrillo FC
2:2
CA Veragüense
Райндорф Альтах II
5:1
FC Schwarzach
SV Forchtenstein
4:1
Харычон
FC Sankt Michael im Lavanttal
0:0
Wolfsberg
Бляйбург
2:2
Філах
WAC / Sankt Andrä II
7:2
SV Griffen
SV ASKÖ Sittersdorf
1:1
FC Wirtschaftsring Nußdorf-Debant
SV Haitzendorf
6:1
Рэтц
FC Rätia Bludenz
0:3
Austria Lustenau II
SV Matrei und Umgebung
3:0
Вяргль
Union Mondsee
1:0
Union Weißkirchen
SV Wildon
1:2
SC Bruck an der Mur
SV Rapid Lienz
0:1
Трайбах
Innsbrucker AC
4:1
SV Absam
SV Oberperfuss
1:2
Ваккер II
Коцінгбрун
2:1
Золенау
Клінгенбах
0:0
SC ESV Parndorf 1919 II
SC Kirchberg
6:1
Kirchbichl
Астра
2:0
FCM Dunărea Galaţi
Бакэу
3:0
Прагрэсул
Спортул
0:0
Баташані
FC Cetatea Suceava
2:0
Петралул
FC CFR Timişoara
1:0
Міавені
SCM Râmnicu Vâlcea
1:1
Тыргу Мурэш
ACU Arad
1:0
FCM Târgovişte
Уніра Альба-Юлія
2:0
CS Minerul Lupeni
AFC Arieşul 1907 Turda
0:0
Арад
FC Drobeta-Turnu Severin
2:2
Mureşul Deva
Універсітата Клуж
1:1
Жыул
Інтэрнацыянал
1:2
Біхар
CF Liberty Oradea
2:2
Arieşul Turda
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
4:1
ACF Luceafarul Lotus Băile Felix
Ozana Târgu Neamţ
2:4
FC Ceahlăul Piatra Neamţ II
CS Tricolorul Breaza
2:2
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
Вікторыя Бранешці
3:0
CS Conpet Ploieşti
CS Muscelul Cimpulung
1:0
Турну-Севярын
CS Progresul Gătaia
2:1
AS Alto Gradimento Albina
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
2:0
FC Viitorul Sânandrei
CS Vulcan (Hunedoara)
0:3
ACS ACB Ineu
ES Bingerville
0:1
Jeunesse Club d'Abidjan Treichville
Stade d'Abidjan
0:1
Issia Wazi
СОА
0:0
ASC Ouragahio
Sabé Sports de Bouna
0:0
Bassam
Kozarmisleny
0:2
Дырмот
Bajai
1:0
Budaörsi SC
FC Felcsút
3:0
Дунауйвараш
Ламбард-Тата
1:0
Печ
Százhalombattai LK
0:2
Ajka
Вац
2:1
Baktalórántháza
Ceglédi VSE
1:1
MTK Hungária FC II
Бекешчаба
3:1
Tököl Városi SK
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
6:0
Beremend Epitok SK
Nagybajomi AC
4:5
Bonyhád Völgység
B Build Mohács
1:1
Pecsvarad Spartacus
Dombóvári FC-Rutin
3:3
Paksi SE II
Újbuda TC
0:1
Szeol SC
Izsaki Sarfeher SE
0:2
Будафок
BSS Monor
0:1
Orosháza FC
Algyő SK
14:0
Jászapáti Városi SE
Termálfürdő FC Tiszaújváros
3:0
Salgótarjáni Barátok TC
Putnok FC
5:0
BSE
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
1:1
Budapesti Vasas SC II
Эгер
2:1
Tura Városi SK
Pénzügyőr SE
0:3
Móri SE
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
1:1
Velence SE
Tuzsér SE
0:1
Diósgyőri VTK II
Tiszalöki Városi SE
4:0
Volan Senyo SC
Létavértes SC '97
2:2
Nagyecsed RSE
KSE Csesztreg
5:2
Vép VSE
VLS Veszprém
3:1
MTE
Badacsonytomaji SE
3:0
TIAC Honved VSE Tapolca
Lipót Pékség
1:2
Buk TK
Celldomolki VSE
1:2
Szombathelyi Haladás II
Blacktown City FC
0:0
Sutherland Sharks FC
Bonnyrigg White Eagles
2:0
Wollongong Wolves
Penrith Nepean United FC
1:2
West Sydney Berries FC
Motor Action
0:0
Black Rhinos FC
Bantu Rovers FC
2:0
Underhill FC
Kiglon FC
1:0
КЭФС Юнайтэд
Njube Sundowns FC
0:4
Gunners FC
Арсенціна дэ Мерла
2:0
Вілья Дальміне
Атлетыка Фенікс
0:1
Леандра Нісефара Алем
Сакачыпас
2:1
Барракас Сентраль
Берасатэгі
3:1
Дэфенсорэс дэ Камбасерэс
Лухан
1:1
Сан-Мігель
Архентына дэ Росарыё
2:3
Хенераль Ламадрыд
Дэфенсорэс Унідос
3:2
Хуста Хасэ дэ Уркіса
Металац
2:0
Уцяканні
Слабада Вужыцэ
3:0
Младасць Лучані
Младосць Апацін
0:2
Srem Sremska Mitrovica
Младзі Раднік
2:0
Нові-Пазар
Калубара
2:2
Дынама Уране
Hajduk Beograd
0:3
Інджыя
Важдавац
2:2
RFK Novi Sad 1921
Смедэрэва
2:0
Čelarevo
Спартак Субоціца
2:0
Борча
Redlands United FC
1:2
Brisbane Olympic FC
Queensland Academy of Sport Football Program
1:3
Brisbane Strikers
Garden Hotspurs
3:1
Harris Paints St. Peters FC
Washington Archibald High School FC
1:0
St. Thomas Strikers FC
Crvena Stijena
4:0
FK Ribnica Konik
Бакель
3:3
Otrant-Olympic
FK Bratstvo Cijevna
2:0
Морнар
Zabjelo
2:0
Ibar
Чэлік Нікшыч
2:1
Цітаград
Арсенал Ціват
0:0
Беране
Берое
1:0
Каліякра
PFC Minyor Radnevo
3:2
FC Lokomotiv Stara Zagora
FK Maritsa 1921 Plovdiv
1:2
Panayot Volov
Улюбёнец
2:2
Chernomorets Balchik
Радопа
1:6
Несебыр
Нафтэкс
3:0
Spartak Plovdiv
FC Svilengrad 1921
3:2
Светкавіца
Відзіма-Ракоўскі
2:1
Chavdar Etropole
Рылскі Спартыст
0:2
Спартыст Своге
Акадэмік
1:1
FK Balkan 1929 Botevgrad
Мантана
3:0
Спартак Плевен
FC Botev Krivodol
1:0
Chavdar Byala Slatina
PFC Belite orli Pleven
2:1
FC Kom-Minyor
Этыр 1924
3:1
Пірын Гоце-Дэлчаў
Марэк
0:0
Bansko
AFC Nové Mesto nad Váhom
2:1
Slovan Bratislava II
Spartak Vráble
1:1
SFM Senec
Blava 1928
2:1
FC Spartak Trnava II
Vrbové
0:0
FC Artmedia Petržalka II
Nitra II
2:1
FK Rača
FK Dúbravka Bratislava
0:2
Пухаў
OTJ Moravany nad Váhom
1:1
MŠK Iskra Petržalka
FK Slovan Nemšová
2:1
Topoľčany
ŠK Odeva Lipany
2:1
TJ Bánová
MFK ADV Stará Ľubovňa
0:0
Ліптоўскі-Мікулаш
MFK Dolný Kubín
1:0
ŽP Šport Podbrezová II
SK Aqua Turcianske Teplice
2:1
FK Poprad
FK Spišská Nová Ves
3:0
Čadca
Western Strikers
1:1
Adelaide Croatia Raiders SC
West Torrens Birkalla SC
3:2
Adelaide Hills Hawks SC
Adelaide Blue Eagles
0:1
North Eastern MetroStars SC
Para Hills Knights SC
2:1
Modbury Jets SC
FK Sloven Ruma
3:3
FK Kikinda
Radnički Nova Pazova
2:1
FK Radnički Šid
FK Sloga Temerin
1:1
Пралетар
FK Tekstilac Odžaci
2:3
FK Senta
FK Palić
3:1
FK Vršac
FK Spartak Debeljača
4:1
Radnički Sombor
Бачка Паланка
1:5
FK Mladost Bački Jarak
Big Bul
3:0
FK Metalac Futog
Riverside Olympic FC
2:0
Launceston City FC
Launceston United SC
1:3
Prospect Knights FC
Devonport City Strikers FC
1:1
Northern Rangers
Burnie United FC
0:4
Ulverstone FC
University of Tasmania SC
1:1
Kingborough Lions United SC
South Hobart SC
6:0
Olympia Warriors
New Town Eagles FC
3:3
Hobart Zebras FC
Omiš
3:1
NK Jadran Kaštel Sućurac
HNK Primorac Biograd na Moru
5:0
NK Neretvanac Opuzen
HNK Velebit Benkovac
0:0
NK Raštane
NK GOŠK Kaštel Gomilica
2:1
NK Hrvace
NK Jadran Luka Ploče
0:3
NK Dugopolje
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
0:0
NK Konavljanin Čilipi
HNK Zmaj Makarska
2:1
HNK Val Kaštel Stari
NK Primorac 1929
5:2
NK Neretva Metković
NK Zagora Unešić
0:3
Спліт
Cleveland Internationals
1:2
Forest City London
Rhode Island Stingrays
0:1
Ottawa Fury SC
Orlando City B
0:0
New Orleans Jesters
West Virginia Alliance FC
2:3
Reading United
Orange County Blue Star
2:2
BYU Cougars
Abbotsford Mariners
4:0
Spokane Spiders SC
Real Colorado Foxes
1:1
Thunder Bay Chill
Nakambala Leopards
0:1
Zamtel FC
Паўэр Дайнамас
1:0
Green Buffaloes FC
Chambishi FC
0:3
Занака
Young Arrows FC
0:0
Konkola Blades FC
City of Lusaka FC
2:1
Roan United FC
Kabwe Warriors
0:0
Forest Rangers
Lusaka Dynamos
0:0
Choma Eagles FC
Чукарычкі
0:1
Партызан
Хайдук Кула
2:1
Барац
Ягадзіна
1:2
Явар
Напрэдак Крушевац
2:2
Црвена Зорка
АФК
2:1
Банат
Рады
2:2
Ваяводзіна
Мервю Юнайтэд
1:0
Лімэрык
Уотэрфард Юнайтэд
1:2
Уэксфард
Кілдэр Каўнці
0:1
Атлон Таун
Лонгфард Таун
0:0
Фін Харпс
Уніён Санта-Фе
0:0
Дэфенса і Хустысія
Лос Андэс
2:1
Сан-Марцін Сан-Хуан
Ол Бойз
2:0
Ціра Федэраль
Інстытута
0:0
Альмагра
Каі
0:0
Тальерэс
Чакарыта Хуніёрс
1:0
Алімпа
Гуарані Кампінас
3:2
Браганціна
Атлетыка Гаяньенсе
1:1
Понтэ Прэта
Партугеза
0:0
Баія
Парана
3:1
Васка да Гама
Бразіліенсе
2:0
Жувентудзе
Іпатынга
5:1
Кампіненсе Кампіна-Грандэ
Сан-Каэтана
0:1
Амерыка Натал
Валміера
0:1
Тукумс
Екабпілс
1:4
Мэта
Яуніба
3:0
Даўгава
Сконта-2
6:0
Прэйлі
Каугуры
0:2
Металург Ліепая - 2
Аўда
0:1
Юрмала
Мірамар Місьёнэс
1:1
Суд-Амерыка
Asociación Atlética Durazno FC
3:3
Пласа Калонія
Атэнас
3:1
Рэнцістас
Дэпартыва Мальданада
1:3
Прагрэса
Універсідад Каталіка Кіта
2:3
Індэпендэнтэ дэль Валье
Атлетыка Аудас
2:1
Ракафуэртэ
Дэпартыва Асагес
1:0
ЛДУ Лоха
Грэсія
1:0
Аўкас
Кансадоле Сапара
0:0
Вентфарэт Кофу
Фаджыяна Акаяма
0:1
Сенан Белмары
Роаса Кумамота
1:2
Саган Тосу
Міта Холіхак
0:5
Вегалта Сендай
Эхіме
0:3
Ёкагама
Авіспа Фукуока
0:1
Гіфу
Нафтахімік
0:0
Мардовія
Zenit Izhevsk
2:0
Волга Ульянаўск
Уфа
3:0
FK Tolyatti
Гарняк Учалы
2:0
Арэнбург
Рубін-2
0:1
Дынама Кіраў
Акадэмія
0:1
Хімік
Сокал
1:3
ФК Чэлябінск
Лада-Тальяці
0:0
Цюмень
Енісей
0:0
Сахалін
Сібірак
1:0
Акіян
Амур-2010
1:1
Навакузнецк
Альтона
2:2
Ганза-2
Герта-2
0:2
Гамбург-2
Вольфсбург II
0:2
Халешэр
Плаўэн
4:1
Бабельсберг
Сахсен Лейпцыг
0:3
Хольштайн
Любек
3:0
Гановер-2
Вільхельмсхафэн
0:1
Хемніцэр
Магдэбург
3:3
Обернайланд
FC Energie Cottbus II
0:1
Türkiyemspor Berlin
Барусія Мёнхенгладбах-2
3:4
Ферль
Кёльн-2
0:1
Бохум II
Айнтрахт Трыр
3:3
Кайзерслаўтэрн-2
Клоппенбург
1:2
Шальке-2
Варматыя Вормс
3:2
Шпартфройндэ Лотэ
Прайсен
2:2
Барусія Дортмунд-2
Рот-Вайс Эсэн
3:0
FSV Ludwigshafen-Oggersheim 1913
Майнц-2
0:1
Эльферсберг
Клефэ
1:4
Баер II
Дармштат
1:1
Нюрнберг-2
Гесэн-Касель
4:0
Вікторыя Ашафенбург
Karlsruher SC II
0:2
Хайдэнхайм
Ульм
0:1
Вальдхоф
Айнтрахт Бамберг
1:1
Гройтэр-2
Мюнхен-2
2:1
Фрайбург-2
SpVgg Unterhaching II
2:1
TSV Grossbardorf
Пфулендорф
2:2
Айнтрахт Франкфурт-2
Hammer SpVg
5:2
Дэльбрукер
FC Viktoria 09 Urberach
1:4
RSV Würges
Offenbacher FC Kickers 1901 II
2:0
Buchonia Flieden
KSV Hessen Kassel II
0:7
Вальдгірмес
Баунаталь
4:1
Хюнфельд
SG Rot-Weiss Frankfurt
0:1
Эшбарн
Баварыя Альценаў
3:0
Айтрахт Штаталендорф
Фернвальд
1:2
FSC Lohfelden 1924
SC Borussia 04 Fulda
0:4
KSV Klein-Karben
1. FC Germania 08 Ober-Roden
1:2
TSG Wörsdorf 1887
Нарманія Гмюнд
1:1
Нэтынген
Stuttgarter Kickers II
3:2
SpVgg Au / Iller 1928
TSV 1846 Crailsheim
3:2
Фрайберг
Офенбург
2:2
Балінген
Мангайм
2:3
Зонненхоф-Грасаспах
Дурлах
3:2
VfL Kirchheim unter Teck
Асторыя
2:0
Kehler FV 07
Балінгер
1:1
Філінген
Ілертысен
0:2
Хофенхайм-2
Макабі Тэль-Авіў
1:0
Ашдод
Бней Сахнін
3:1
Бней Іегуда
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
1:2
Макабі Пэтах-Тыква
Хапаэль Тэль-Авіў
1:2
Макабі Нетання
Хакоах
1:0
Хапаэль Пэтах-Тыква
Дэбрэцэн
2:0
Пакш
Ракацы
3:1
Ганвед
Шыафок
3:2
Дзьёр
Халадаш
1:2
Залаэгерсег
Кечкемет
2:0
Д'яшд'ёр
РЕАК
0:4
МТК
Ньірэдзьхаза
3:1
Вашаш
ДАК
0:0
Жыліна
Ружамберак
5:1
Слован Браціслава
Дукла
1:2
Спартак Трнава
ВіЁн
0:3
Артмедыя
Дубніца
4:1
Нітра
Кошыцэ
1:1
Татран
Поліс Тэра
3:2
Thawiwatthana Sriracha FC
Нейві
2:1
Джумпасры Юнайтэд
Бурырам Юнайтэд
2:2
Порт
Чонбуры
2:5
Муангтонг Юнайтэд