АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 лістапада 2009
Албанія U-21
2:2
Аўстрыя U-21
Славенія U-21
1:0
Мальта U-21
Венгрыя U-21
2:0
Італія U-21
Літва U-21
1:0
Паўночная Македонія U-21
Іспанія U-21
1:0
Фінляндыя U-21
Нідэрланды U-21
3:0
Ліхтэнштэйн U-21
Бельгія U-21
0:2
Украіна U-21
Сан-Марына U-21
0:6
Ісландыя U-21
Паўночная Ірландыя U-21
1:1
Германія U-21
Італія U-19
5:0
Албанія U-19
Нарвегія U-19
2:0
Казахстан U-19
Ірландыя U-19
5:0
Сан-Марына U-19
Бельгія U-19
4:0
Андора U-19
Дэ Графсхап
1:1
Дэн Босх
Эксельсіёр
0:1
Апелдорн
Дордрэхт
0:1
Вендам
Эмен
0:0
Фартуна Сітард
Алмеры Сіці
0:0
Харлем
Топ Ос
4:5
Камбюр
Зволле
2:1
Эйндховен
Маастрыхт
5:2
Волендам
Расэндал
2:1
Хелмонд Спорт
Тэлстар
0:1
Гоу Эхед Іглс
Ноймаркт
1:1
Ціроль
Цветль
1:1
Парндорф
Нойзідль
0:0
Баўмгартэн
Матэрсбург II
3:3
Рапід Вена II
Швехат
0:2
Остбан-11
Вайдхофен
1:0
Хорн
Фларыдсдорфер
0:2
Адміра II
Барг Шыраз
2:1
Гохар
Foolad Novin Khuzestan FC
2:3
Алюмініум Хармазган
Машын Сазі
0:2
Petroshmi Tabriz
Нафт Тэгеран
2:2
Імша Сарчэшмех
Насаджы
4:1
Дамаш
Shensa Arak
1:1
Kowsar Tehran
Рахіян
0:0
Mehrkam pars Tehran
Politehnica Galaţi
1:0
Ceahlăul II
SC Sporting Vaslui II
1:1
Oţelul II
CS Willy Bacău
3:2
Paşcani
FC Politehnica Iaşi II
0:0
ACS Foresta Suceava
FC Pambac Bacău
1:1
Panciu
Focşani
1:2
Ozana Târgu Neamţ
CS Viitorul Ianca
1:2
Дунера
CS Domneşti
3:0
CS Eforie
CS Viitorul Domneşti
0:0
Callatis Mangalia
CS Fotbal Constanta
1:2
Medgidia
Уніра Слабазія
6:0
CS Partizanul Merei
Berceni
3:1
FC Farul Constanţa II
Тунары
1:1
Валунтары
Віітарул
4:0
Victoria Chirnogi
AFC Comprest GIM
2:1
CS Viitorul Toporu
CS Petrolul Teleajen
1:0
Unirea Tărlungeni
CS Conpet Ploieşti
1:1
Ювентус Бухарэст
FC Rapid 1923 II
4:1
AFC Filipeştii de Pădure
CS Inter Clinceni
3:1
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
Акадэміка Клінчэнь
3:2
CSM Târgoviste
CS Victoria 2008 Adunații-Copăceni
0:3
Argeşul Mihăileşti
CS Urban Titu
1:4
CS Chimia Brazi
Albota
1:1
Olt Slatina
Ghecon Lăpuşata
4:3
CS Minerul Motru
Argeş Piteşti II
1:0
CS Armata Craiova
CS Prometeu Craiova
2:2
CS Ralbex Turcineşti
Oltchim Râmnicu Vâlcea
1:0
Мунічыпал Александрыя
CS Triumf Bârca
1:0
Vişina Nouă
FCM Târgovişte
3:0
FC Universitatea Craiova II
Caracal
2:0
Minerul Jilţ Mătăsari
Jiul Rovinari
0:0
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
CS Muncitorul Reşiţa
2:4
National Sebis
Рэшыца
2:0
CS Millenium Giarmata
Politehnica Timisoara II
0:2
CS CFR Simeria
Полі Тымішаара
5:1
ACS ACB Ineu
CS Unirea Sânnicolau Mare
0:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
FC Retezatul Haţeg
1:3
Minerul Mehedinţi
CS Luceafarul Oradea
3:0
CS Sănătatea Cluj
CSM Avântul Reghin
1:2
CSM Sebeş
Воінца
2:0
Gaz Metan Mediaş II
AFC Odorheiu Secuiesc
3:0
CS Marmaţia '96 Sighet
CS FC Zalău
2:2
FC Cisnădie
Унiря Деж
2:1
CF Gloria Progresul Bistriţa
CS Unirea Ungheni 2018
3:1
CF Bihorul Beiuş
Al Hilal Al Sahely Hudayda
0:4
Al Tilal
Al Wahda Aden
3:1
Al Sha'ab Ibb
Al Saqr Ta'izz
2:1
Salam Al Garfa
Al Ahli San'a
1:1
Al Urooba Zabid
Témouchent
1:2
ES Mostaganem
Біскра
0:1
УСМ Бэль-Аббес
USM Sétif
2:1
Саіда
РК Куба
1:1
WR Bentalha
Параду
3:1
Arzew
AB Mérouana
2:0
Скiкда
Мулудiя Канстанцiна
2:0
SA Mohammadia
АСМ Оран
0:0
Канстанціна
МА Беджая
1:0
USMM Hadjout
Аль-Ансар
1:3
Аль-Адала
Аль-Таі
1:0
Ухуд
Абха
1:3
Аль-Халідж
Аль-Ватані
1:3
Аль-Рыяд
Аль-Шола
3:1
Hottain
Хаджэр
4:2
Аль-Таавун