АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 07 красавіка 2010
ФК Харкаў
1:3
Валынь
Ніва Тэрнопаль (да 2018)
2:2
Энергетык Бурштын
Фенікс-Ільічовец
1:2
Нафтавік-Укрнафта
Зорка Крапіўніцкі
2:0
Дзясна
Сталь Алчевск
1:0
ФК Адэса
ФК Львоў
3:0
Дынама-2 Кіеў
Крымцяпліца
3:0
Александрыя
Уніра
1:1
Газ Метан
Уніра Альба-Юлія
2:0
Універсітата Краёва
Астра
0:0
Васлуй
Тымішаара
0:0
Інтэрнацыянал
Глорыя Бістрыца
1:2
ФКСБ
Віртус Акуавіва
1:2
Даманьяна
Ф'ярэнціна
3:3
Лібертас
Мурата
4:0
Космас Сан-Марына
Ла Фьёрыта
5:2
Фаэтана
Кайлунго
0:1
Трэ Фіёры
Фальгоры
1:0
Ювенэс-Догана
Guarany FC (Camaquã)
2:1
Grêmio Esportivo Bagé
EC 14 de Julho
1:5
Сан-Паўлу Рыу-Грандзі
Спорт Гаўшу
0:3
Riograndense SM
Clube Desportivo da Huíla
3:1
Прымейру дэ Агашту
Пятру Луанда
0:0
Кабушкорп
Santos
2:1
Académica Petróleo Kwanda Soyo
Turriff United
1:3
Бакі
Форрэс Мэкэнікс
1:0
Лосімаўт
Форт-Уільям
0:1
Нэрн Каўнці
Інверуры Лока Уоркс
2:0
Strathspey Thistle
Хантлі
1:2
Дэўранвэйл
Formartine United
1:4
Фрэйзербург
Ратэс
0:3
Клакнакаддзін
Брора Рэйнджэрс
0:0
Кіт
LKS Skałka Żabnica
0:0
Розвуй Катавіцы
KS Victoria Częstochowa
0:2
HKS Ruch Zdzieszowice
LKS Orzeł Babienica Psary
3:1
KS Krasiejów
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:1
LKS Victoria Chróścice
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
0:0
LKS Skalnik Gracze
UKS SMS Łódź
1:2
Пагонь Седльцэ
LKS Mazur Karczew
0:2
Kutno
CKS Zdrój Ciechocinek
0:1
KS Wda Świecie
KP Calisia Kalisz
1:2
WKP Włocłavia Włocławek
Эль Парвенір
2:0
Сан-Мігель
Барракас Балівар
1:3
Дэпартыва Лаферэра
Феракарыль Мідланд
2:1
Арсенціна дэ Мерла
Атлетыка Фенікс
0:2
Архентына дэ Росарыё
Берасатэгі
3:0
Хенераль Ламадрыд
Лухан
0:1
Тальерэс Рэмедыяс
Младосць Апацін
2:3
Нові-Пазар
FK Teleoptik Zemun
2:2
RFK Novi Sad 1921
Раднічкі Ніш
0:0
Sloga Kraljevo
Калубара
1:1
Младасць Лучані
Банат
1:1
Čelarevo
Дынама Уране
4:0
Srem Sremska Mitrovica
Слабада Вужыцэ
1:1
Інджыя
Уцяканні
2:1
Земун
Пралетар
0:0
Radnički Sombor
Сантарканджала
1:1
AC Castellana Castel Goffredo
SSD Castel San Pietro Terme Calcio
2:2
Пансака
Кіоджа Сатамарына
0:0
GS Rosignano 6 Rose
AC Palazzolo ASD
0:1
Polisportiva Viribus Unitis
Olympia Agnonese
2:2
Civitanovese Calcio
Эстэ
0:0
Венецыя
ASD Villafranca
1:1
US Citta di Jesolo
Піза
2:0
Кастэларана
ŠK Odeva Lipany
2:2
MŠK Žilina II
FK Poprad
3:1
MFK ADV Stará Ľubovňa
VSS Košice II
1:2
MFK Vranov nad Topľou
FK Slavoj Trebišov
2:0
ŠK Futura Humenné
Srem Jakovo
2:2
FK Kovačevac
FK Beograd
2:0
OFK Mladenovac
FK Palilulac Beograd
0:0
FK Resnik
Šumadija Jagnjilo
1:0
FK Grafičar Beograd
FK Radnički Obrenovac
0:0
FK BASK Beograd
FK Sopot Beograd
1:1
Hajduk Beograd
FK Železničar Beograd
1:1
FK Sinđelić Beograd
FK Dorćol Beograd
0:0
Важдавац
FK Spartak Debeljača
0:1
FK Kikinda
Radnički Nova Pazova
2:0
FK Sloga Temerin
Бачка Паланка
1:1
FK Metalac Futog
FK Tekstilac Ites
1:2
FK Vršac
FK Radnički Šid
3:0
FK Dolina Padina
FK Mladost Bački Jarak
2:1
FK Palić
FK Veternik Viskol Novi Sad
1:3
Донні Срэм
Las Zocas
2:4
Менсахеро
Кадыс Б
1:2
UD Marinaleda
AD Adra
2:1
Антэкера
Dos Hermanas CF
0:6
КД Алькала
Лос-Паласіёс
2:0
Расінг Партуэнсе
Motril
5:0
Арэнас Армілья
Coria CF
2:2
CD Mairena
Марына
2:0
UD Realejos
UD Gáldar
0:0
Лас-Пальмас Б
NK Graničar Županja
2:0
NK NAŠK Našice
NK Olimpija Osijek
5:0
NK Radnik Križevci
Nedelišće
3:2
Sloboda Varazdin
NK Koprivnica
0:0
NK Dakovo
NK Slavija Pleternica
2:0
NK Belišće
NK MV Croatia Slavonski Brod
5:2
NK Lipik
NK Croatia Dakovo
2:0
FK Mladost Prelog
NK Višnjevac
3:0
NK Grafičar Osijek
NK Bjelovar
1:1
NK Mladost Cernik
FK Gabrovnitsa 04 Gorno Sahrane
0:1
Нафтахімік
FK Metalik Sopot
4:4
FK Strandzha-Metalurg Sredec
Tundzha Yambol
0:3
OFK Levski Karlovo
FK Gigant Saedinenie
3:2
FK Rozova dolina Kazanlak
FK Dimitrovgrad 1947
2:0
Zagorets
FK Strambolovo 2007
1:3
Арда
FK Ravda 1954
1:0
Botev Galabovo
Хаскава
0:3
FK Hebros 1921 Harmanli
FK Sozopol
3:0
FK Tundzha 2006 Yagoda
СКА Хабараўск
1:1
Хімкі
Валгар
0:0
Урал
Ротар
0:0
Іртыш Омск
ФК Ніжні Ноўгарад (да 2012)
1:0
Дынама Санкт-Пецярбург
Салют (да 2014)
2:0
КАМАЗ
Авангард Курск
1:0
Волга Ніжні Ноўгарад
Жамчужына-Сочы
2:1
Шыннік
Краснадар
5:1
Дынама Бранск
Ян Рэгенсбург
0:3
Веен
Штутгарт-2
1:2
Эрцгебіргу
Унтэрхахінг
1:1
Ваккер Бургхаузен
Вердэр-2
0:3
Айнтрахт Браўншвейг
Дынама Дрэздэн
3:2
Барусія Дортмунд-2
Гале
0:0
Германія Хальберштадт
Гера
1:2
FC Erzgebirge Aue II
TSG Weinheim
3:0
Дэнцлінген
SV Bonlanden
0:2
Дурлах
Балінгер
1:1
Філінген
Reinickendorfer Füchse
1:1
Таргелафер
Lohbrügge
0:2
Ніндарф
SV Lurup Hamburg
3:2
Вікторыя Гамбург
Бармбек-Уленхерст
0:0
Meiendorfer SV
Бухальц
2:1
Палома
Нэтынген
2:2
SV Spielberg
TSV 1846 Crailsheim
0:1
Фрайберг
Lichterfelder FC Berlin
1:0
Нойштрэліц
SVA Bad Hersfeld
2:3
Фернвальд
Нанітон Таун
1:1
Кембрыдж Сіці
Суіндан Супермарын
0:0
Хенсфард Таун
Оксфард Сіці
2:2
Хэмел-Хэмпстэд
Фарнбара
3:1
Труро Сіці
Уолтэм Эбі
1:0
Кінгстаніян
Уілдстан
1:0
Мэргіт
Юнайтэд оф Манчэстэр
1:4
Кендал Таун
Брэдфард Парк Авеню
2:4
Гайзлі
Мэтлак Таун
4:3
Уорксоп Таун
Оссет Таун
1:4
Марын
Фрыклі Атлетык
1:1
Уітбі Таун
Гарфорт Таун
3:4
Галіфакс Таун
Чорлі
2:2
Клітэра
Керзон Эштан
1:1
Асэт Албіён
Расэндэйл Юнайтэд
2:4
Ланкастэр Сіці
Хэрагіт Рэйлвэй
0:1
Солфорд Сіці
Глэпуэл
4:1
Кэмэл Лэйрд
Сіндэрфард Таун
1:1
Фроўм Таун
Эшфард Юнайтэд
0:6
Кройдан Атлетыкс
Чэйзтаўн
1:0
Аблічча Таун
Уайтліф
1:4
Карынціян-Кэжуалс
Бэдфонт Таун
1:2
Бішоп′з Кліў
Брыджуотэр Таун
1:3
Тотан
Уолтэм
0:0
Рэдбрыдж
Persiwa
0:2
Саўт Чайна
VB Addu
2:3
Муангтонг Юнайтэд
Al Ahli San'a
0:1
Аль-Карама
Аль-Джайш Дамаск
6:3
Аль-Ахед
Шабаб Аль-Ордон
3:1
Сахам
Аль-Нахда Аль-Бураймі
1:3
Аль-Віхдат
Аль-Рыфа
1:4
Аль-Раян
Казма
0:0
Насаф
Al Shirqat
0:4
Аль-Кува Аль-Джавія
Al Mosul
1:1
Pires
Diala
0:0
Salahaddin
Аль-Талаба
1:0
Нафт Аль-Басра
Нафт Майсан
1:2
Аль-Наджаф
Al Mina'a
0:0
Al Nasiriya
Al Simawa
2:3
Аль-Худод
Аль-Сiнаа
0:0
Кербела
Аль-Заўраа
2:1
Эрбiль