АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 17 жніўня 2010
Альбірэкс Ніігата
4:1
Сімідзу С-Палс
Гамба Осака
1:1
Касіма Антлерс
Урава Рэд Даймандс
1:1
Вегалта Сендай
Ёкагама Ф. Марынас
0:1
Мантэдыё Ямагата
Аяча
0:0
Ле-Ман
Булонь
2:1
Нiм
Шатару
2:1
Гаўр
Дыжон
1:1
Седан
Грэнобль
0:2
Анжэр
Нант
0:1
Эвіян
Рэймс
0:0
Істр
Тур
3:2
Клермон
Ван
2:1
Лаваль
Остбан-11
0:3
Парндорф
Рэд Бул Зальцбург II
2:0
Хард
Санкт-Ёхан
2:0
Хохст
СК Брэгенц
2:2
Ноймаркт
Зеекірхен
2:4
Ваккер II
Дорнбірн
0:1
Ліферынг
Куфштайн
0:0
Аўстрыя Зальцбург
Нойзідль
2:0
Аўстрыя Вена II
Фларыдсдорфер
1:2
Адміра II
Золенау
1:2
Хорн
Рапід Вена II
4:2
СК Вена
Матэрсбург II
2:3
Вайдхофен
Clube Desportivo da Huíla
1:0
ASA
FC de Cabinda
1:1
Académica Petróleo Kwanda Soyo
Bravos do Maquis FC
0:1
Recreativo da Caála
Sport Luanda e Benfica
1:0
SC Petróleos de Cabinda
Лібалу
1:2
Саграда Эсперанса
Пятру Луанда
4:0
Sport Lubango e Benfica
Фелькермаркт
1:1
Landskron
SV ADA Anger
2:3
Ферынг
Франляйтэн
0:2
SV Pachern
ASV Vösendorf
2:0
Бад Фослаў
Коцінгбрун
1:2
Рэтц
Ардагер
1:3
Амштэтэн
SV Stockerau
4:0
Гафленц
Гетцэндорф
0:0
Містэльбах
Цветль
0:1
UFC St. Peter in der Au
ХК Коупавагюр
4:1
Ньярдвік
ІР Рэйк'явік
0:2
Фіёлір
Гроўта
0:0
Лейкнір
Акранес
1:1
Вікінгур Рэйк'явік
Акурэйры
2:2
Ф'ярдабіггд
Траўцюр
1:1
Тор
Зеленаград
0:2
Тарпеда Уладзімір
Арэнбург
2:1
Zenit Izhevsk
Акадэмія
1:2
Гарняк Учалы
Уфа
0:2
ФК Чэлябінск
Рубін-2
1:4
Цюмень
Нафтахімік
1:1
Сокал
Хімік
1:1
Волга Ульянаўск
Пскоў-747
0:1
Спортакадэміклуб
Волга Цвер
2:0
Дынама Кастрама
Тэкстыльшчык
0:1
Шэксна
Нара-ШБФР
1:2
Тарпеда-ЗІЛ
Істра
1:1
Валачанін-Ратмір
Lokomotiv Moskva II
3:1
Поўнач
Носта
2:0
Дынама Кіраў
АФК Уімблдон
2:0
Хістан
Олтрынхем
2:2
Дарлінгтан
Барроу
1:3
Гейтсхед
Бат Сіці
2:1
Рашдэн
Кембрыдж
2:2
Кроўлі
Істборн Бора
5:0
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Флітвуд Таун
3:0
Мэнсфілд Таун
Форэст Грын
3:0
Рэксхэм
Грымсбі Таун
0:0
Ёрк Сіці
Кетэрынг
1:3
Лутан
Кідэрмінстэр
3:4
Саўтпорт
Ньюпорт
1:1
Тэмуорт
Хюнфельд
0:1
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Фернвальд
0:0
1. FCA 04 Darmstadt
SG Rot-Weiss Frankfurt
0:4
FC Viktoria 09 Urberach
SKV Rot-Weiss Darmstadt
2:2
Вальдгірмес
Айтрахт Штаталендорф
4:2
OSC Vellmar
SG Eintracht 05 Wetzlar
1:1
RSV Würges
Баварыя Альценаў
2:1
Buchonia Flieden
Эшбарн
1:2
Марбург
Баунаталь
6:1
1. FC Schwalmstadt
Бішоп Стортфард
2:1
Стэйнс Таун
Борэм Вуд
2:4
Бромлі
Дорчэстэр Таун
0:4
Істлі
Давер Атлетык
2:2
Уэлінг Юнайтэд
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Дартфард
Мэйдэнхэд Юнайтэд
0:3
Брэйнтры Таун
Сэнт-Олбанс Сіці
0:0
Бейсінгсток Таун
Бліт Спартанс
1:2
Стэйлібрыдж
Іствуд Таун
2:4
Вустэр Сіці
Гэйнсбара Трыніці
1:3
Гайзлі
Гластэр
0:2
Корбі Таун
Хэрагіт
3:3
Дройлсдэн
Рэддзітч Юнайтэд
1:5
Олфрэтон Таун
Стаффорд Рэйнджэрс
1:0
Саліхал Мурс
Воксхолл Мотарс
0:1
Тэлфард Юнайтэд
Бэнберы Юнайтэд
0:4
Хенсфард Таун
Бэшлі
0:2
Солсберы Сіці
Бэдфард Таун
0:0
Хэйлсауэн
Кембрыдж Сіці
3:2
Лемінгтон
Чэшам Юнайтэд
2:0
Оксфард Сіці
Чыпенхэм Таун
4:1
Тывертан Таун
Іўшэй Юнайтэд
3:4
Труро Сіці
Хэмел-Хэмпстэд
1:0
Брэклі Таун
Стаўрбрыдж
3:1
Дидкот Таун
АФК Хэйес
2:0
Бернэм
Бартан Роверс
1:0
Соэм Таун Рэйнджэрс
Бедварт Юнайтэд
1:2
Эрлсі Таун
Біглсуэйд Таун
1:0
Дэвентры Таун
Хітчын Таун
1:0
Нортвуд
Лейтан Таун
2:2
Этэрстан Таун
Марлоў
1:3
Эйлсбэры
Аксбрыдж
3:1
Норт-Грынфард Юнайтэд
Вудфард Юнайтэд
0:0
Рагбі Таун
Абіндон Юнайтэд
2:0
Норт-Лей
Кліўдан Таун
1:3
Стаўрпарт Свіфтс
Тонтан Таун
1:3
Сіндэрфард Таун
Уімбарн Таун
1:1
Полтон Роверс