АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 кастрычніка 2010
Англія U-19
1:2
Бельгія U-19
Албанія U-19
0:0
Кіпр U-19
Швейцарыя U-19
2:2
Германія U-19
Паўночная Ірландыя U-19
2:1
Андора U-19
Грэцыя U-19
1:0
Азербайджан U-19
Грузія U-19
0:3
Партугалія U-19
Аўстрыя U-19
0:1
Францыя U-19
Чарнагорыя U-19
5:0
Сан-Марына U-19
ЗША
0:0
Калумбія
Коста-Рыка
2:1
Сальвадор
Мексіка
2:2
Венесуэла
Панама
1:0
Перу
Гандурас
2:0
Гватэмала
Індыя
3:6
Емен
Альбінолефэ
2:1
Фразінонэ
Асколі
2:2
Кратонэ
Чытадэла
1:1
Сасуола
Грасета
3:1
Партагруара
Мадэна
0:0
Эмпалі
Новара
2:0
Аталанта
П'ячэнца
2:2
Трыестына
Рэджына
1:0
Пескара
Сіена
2:1
ФК Падава (да 2015)
Тарына
2:1
Вічэнца
AS Varese 1910
1:1
Ліворна
Сакар'яспор
1:1
Эюпспор
Элязыгспор
3:0
Пендікспор
Шанлыурфаспор
2:1
Адана Дэмірспор
Такатспор
2:1
Фетхіеспор
Трабзон Карадэнізспор
3:0
Конья Шэкерспор
Балыкесірспор
2:0
Ванспор
Цюрк Тэлекам
1:1
Чанаккале Дарданэльспор
Тарсус Ідман'юрду
2:2
Афспор
Каджаеліспор
2:1
Кызылджахамамспор
Барлета
2:1
Салернітана
Кавезэ
4:0
Турыс
Катандзара
1:0
Сіракуза
Пра Патрыя
3:2
Кома
Крэманезэ
2:1
Мантык'яры
Феральпісала
0:1
Басано Віртус
СПАЛ
0:0
Карпі
Рэджана
1:3
Віярэджа
Спецыя
0:1
Савона
Тэрнана
3:0
Фондзі
Вілачэрэзе
1:2
Атлетыка Рома
Фоджа
5:0
Сарэнта
Фаліньё
0:2
Сан-Марына
Лумеццане
1:2
Зюдціроль
Ровена
2:3
Піза
Монца
2:1
Трытыум
Лукезе
2:0
Губіа
Юве Стабія
1:0
Аверса Нармана
Пра Верчэлі
2:1
Алесандрыя
Аль-Нахда
8:0
Al-Ared
Аль-Фейха
2:0
Al-Kawkab
Sdoos Club
3:0
Al-Nakheal
Al Taqdom
1:1
Аль-Ахдуд
Al-Hait
1:2
Аль-Арабi Унайза
Al-Oyoon
1:1
Al Draih
Аль-Бацін
3:0
Al-Zaytoon
Al-Qalah
0:1
Al Hamadah
Санфрэччы Хірасіма
2:2
Авіспа Фукуока
Кавасакі Франтале
2:1
Ёкагама
Сімідзу С-Палс
4:1
Міта Холіхак
Джубіла Івата
2:1
Вентфарэт Кофу
Чыхура
4:0
Magharoeli Chiatura
Skuri
0:0
Дынама Батумі
Дзіла
2:0
Imereti Khoni
Мерцхалі
2:3
Гурыя
FC Chkherimela Kharagauli
2:2
Мерані Мартвілі
Лакаматыў Тбілісі
3:2
Meshakhte
Benfica FC
1:1
Arnett Gardens FC
Harbour View FC
5:1
Boys Town
Reno FC
1:1
Village United FC
Sporting Central Academy
0:1
Portmore United FC
St. George's SC
1:0
Humble Lions
Waterhouse FC
1:0
Tivoli Gardens FC
Csepel FC
1:1
Szeol SC
Bölcskei SE
2:3
Bólyi SE
Bonyhád Völgység
2:0
Balatonlelle SE
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
1:0
B Build Mohács
Pakistan Navy
1:2
Карачы Электрык
PMC Club Athletico Faisalabad
2:1
Sui Southern Gas Company FC
Pakistan Elektron Limited FC
2:0
Baloch FC Nushki
Khan Research Laboratories
1:3
Pakistan International Airlines
Карча
1:1
Сакапа
Эскуінтлека
3:2
Каатэпеке
Deportivo María Linda
2:2
La Gomera FC
Nueva Concepción
1:2
Aurora FC
Puerto San José
2:0
Deportivo San Pedro
Deportivo Achuapa
0:1
Teculután
San Benito Fútbol Club
2:1
Кобан Імперыяль
Петыт-Іль
1:0
Сен-Дэні
Ле Тампон
2:0
Сен-Луізэн
SS La Capricorne
3:0
Жанна д′Арк
SS Rivière-Sports
0:0
FC Les Avirons
Сен-Палуа
1:1
Excelsior
Сен-Мар'ен
1:2
Сен-П'еруаз
SS La Gauloise
2:3
AS Les Marsouins
NK Konavljanin Čilipi
2:0
NK Zagora Unešić
NK Jadran Luka Ploče
2:1
NK Raštane
HNK Velebit Benkovac
4:0
Zmaj Blato
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
1:0
NK Uskok Klis
NK Hrvace
4:0
NK Jadran Kaštel Sućurac
NK Primorac 1929
0:3
NK Neretvanac Opuzen
HNK Zmaj Makarska
3:0
HNK Dinara Knin
NK Neretva Metković
1:1
HNK Primorac Biograd na Moru
Omiš
1:0
NK Mladost Proložac
Бразіліенсе
2:3
АСА
Гуаратынгета
0:2
Парана
Курытыба
5:1
Амерыка Натал
Понтэ Прэта
3:1
Спорт Рэсіфі
Сан-Каэтана
1:1
Баія
Фігейрэнс
0:0
Браганціна
Наутыка
2:1
Амерыка Мінейра
Сахалін
0:1
Байкал
Змена Камсамольск-на-Амуры
1:1
ФК Чыта
Кузбас
2:1
Навакузнецк
Сібірак
1:0
Акіян
Енісей
1:0
Маставік-Прымор'е
Арлеан
0:0
Ам'ен
Гап
2:2
Кальмар
Геньён
1:4
Бастыя
Люзнак
2:0
Радэз
Пасі Валь-д′Ор
0:0
Страсбур
Бове
2:2
Генгам
Фрэжус Сэн-Рафаэль
0:0
Кан
Альфарвіль
1:1
Баённа
Крэтэй
0:0
Руан
Плабанек
1:2
Ньёр
Тывертан Таун
1:3
Солсберы Сіці
Хакнэл Таун
5:3
Рэтфард Юнайтэд
Міклавер Спортс
6:6
Нантвіч Таун
Уорксоп Таун
2:1
Стоксбрыдж Парк Стылз