АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 снежня 2010
Etka FC
0:0
Shahrdari Yasuj
Kaveh Khuzestan Yadavaran Shalamcheh
1:1
Foolad Novin Khuzestan FC
Hamyari
1:0
Фаджр Сепасi
Нафт Месджэдэ-Салейман
1:0
Shahrdari Bandar Abbas
Рахіян
0:0
Foolad Yazd
Абумаслем
0:0
Алюмініум Хармазган
Насаджы
1:0
Sanat Sari
Гахар Загрос
0:1
Эстэгляль Ахваз
Машын Сазі
0:0
Імша Сарчэшмех
Iranjavan Bushehr FC
1:1
Барг Шыраз
Payam Mokhaberat Shiraz
0:0
Сепідруд
AFC Arieşul 1907 Turda
3:0
CF Gloria Progresul Bistriţa
AFC Odorheiu Secuiesc
2:1
Gaz Metan Mediaş II
CS Unirea Ungheni 2018
1:1
Карона Брашоў
Unirea Tărlungeni
0:1
FC Cisnădie
CS Zlatna
4:1
CS FC Zalău
CSM Avântul Reghin
1:0
Municipal Turda
FC Maramureş Universitar Baia Mare
2:0
Унiря Деж
CS Gloria CTP Arad
1:1
National Sebis
Oltchim Râmnicu Vâlcea
0:2
CS Municipal Slatina
Minerul Jilţ Mătăsari
1:0
Cetatea
CS Prometeu Craiova
2:2
Vişina Nouă
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu II
2:1
Jiul Rovinari
CS Minerul Motru
2:4
FC Drobeta-Turnu Severin
Politehnica Timisoara II
1:0
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CS Millenium Giarmata
5:3
Caransebeş
CS Unirea Sânnicolau Mare
0:5
CS CFR Simeria
CF Bihorul Beiuş
1:1
CS Termo Drobeta-Turnu-Severin
ACS Foresta Suceava
1:0
Panciu
Roman
5:0
Ceahlăul II
Paşcani
1:0
FCM Oneşti
Уніра Слабазія
4:1
Тунары
Дунера
3:2
Berceni
Callatis Mangalia
4:0
AS Stoicescu Buzău
Акадэміка Клінчэнь
1:0
Валунтары
CS Eforie
1:0
CSM Râmnicu Sărat
Phoenix Ulmu
0:2
FC Rapid 1923 II
Мунічыпал Александрыя
0:1
CS Chimia Brazi
CS Viitorul Domneşti
0:2
AFC Filipeştii de Pădure
CS Petrolul Videle
2:2
CS Urban Titu
Albota
1:0
Atletic Bradu
FCM Târgovişte
3:0
Argeşul Mihăileşti
CS Baloteşti
1:1
CS Conpet Ploieşti
Focşani
3:0
Politehnica Galaţi
CS Sănătatea Cluj
SCU Voinţa Sibiu II
CS Progresul Corabia
Ghecon Lăpuşata
CS Ralbex Turcineşti
Caracal
Рэшыца
ACS Fortuna Covaci
CS Luceafarul Oradea
FC CFR Timişoara
CS Aerostar Bacău
CS Willy Bacău
Oţelul II
FC Cetatea Suceava
Medgidia
CS Spicul MOPAN Bucureşti
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
0:0
Ahva Arraba FC
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
4:1
Hapoel Bnei Lod FC
Хапаэль Раанана
2:2
Хапаэль Кфар-Сава
Afghan FC Chaman
0:0
Water and Power Development Authority FC
Baloch FC Nushki
1:2
Khan Research Laboratories
SL Horsford St. Pauls FC
2:0
KFC Challengers United FC
UDC Garden Hotspurs FC
0:2
Harris Paints St. Peters FC
Анаба
1:0
Белуіздад
УСМ Алжыр
1:0
Хруб
Саіда
1:0
Кабілі
Тлемсэн
1:2
МК Алжыр
Эль-Арраш
2:0
Бліда
Шлеф
1:0
Бордж Бу Арэрыдж
Сетыф
0:0
Оран
Беджая
5:2
Эль-Эульма
ФК Юнайтэд
2:1
Індыян Эроўс
ЖКТ
0:1
Хіндустан Аэра
Мумбаі
2:1
Эйр Індыя
Чыраг Керала
0:3
Салгаакар
Пуне
1:1
Мохун Баган
Аль-Наджаф
2:1
Нафт Майсан
Кербела
0:0
Al Mina'a
Al Hasanain
1:0
Нафт Аль-Басра
Amanat Baghdad
2:0
Аль-Дiванiя
Al Masafi
1:0
Al Nasiriya
Аль-Кува Аль-Джавія
2:0
Аль-Заўраа
Ісмаілі
1:0
Вадзі Дэгла
Ітыхад Аль-Шурта
1:0
Эль-Гуна
Петраджэт
3:0
Харас Эль-Ходуд
ЭНППІ
3:2
Аль-Харбі
Аль-Макаўлун
1:1
Аль-Масры