АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 19 красавіка 2011
Дынама Мінск
0:1
Нафтан
Тарпеда-БелАЗ
1:1
Гомель
Дняпро Магілёў
1:1
Нёман
Шахцёр Салігорск
1:0
Мінск
Віцебск
0:1
Белшына
Дынама Брэст
0:3
БАТЭ
Гап Конназ Куэй
3:0
Penrhyncoch
Pontardawe Town FC
1:0
Caldicot Town
Penrhiwceiber Rangers FC
1:4
Garden Village
Бары Таун
0:2
Афан Лідо
Shengavit FC
1:0
Pyunik FC II
Shirak FC II
3:2
Gandzasar FC II
FC Urartu II
2:1
Pyunik FC III
Mika FC II
0:3
Impuls Dilijan II
Queens University
2:3
Portstewart FC
Knockbreda FC
2:2
Dundela FC
Coagh United
1:3
Tobermore United
Wakehurst
2:1
Moyola Park FC
Killymoon Rangers
0:2
Уорэнпойнт Таун
NK Zagora Unešić
2:1
NK Konavljanin Čilipi
NK Raštane
2:0
NK Jadran Luka Ploče
Zmaj Blato
1:2
HNK Velebit Benkovac
NK Uskok Klis
3:0
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
NK Jadran Kaštel Sućurac
0:3
NK Hrvace
NK Neretvanac Opuzen
1:0
NK Primorac 1929
HNK Dinara Knin
0:0
HNK Zmaj Makarska
HNK Primorac Biograd na Moru
0:1
NK Neretva Metković
NK Mladost Proložac
3:1
Omiš
Вердэр-2
0:3
Дынама Дрэздэн
Ваккер Бургхаузен
0:0
Айнтрахт Браўншвейг
Кобленц
1:2
Саарбрукен
Бабельсберг
4:1
Карл Цэйс
Мэнсфілд Таун
0:2
Грымсбі Таун
Ёрк Сіці
1:0
Лутан
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
3:1
Гейтсхед
Кідэрмінстэр
1:2
Дарлінгтан
FC Sylt
1:1
SV Henstedt-Ulzburg
Wedeler TSV
1:3
Oststeinbeker SV
SC Condor Hamburg 1956
1:2
Канкордыя Гамбург
Meiendorfer SV
4:2
Бармбек-Уленхерст
Бергедорф 85
4:2
Bramfelder SV
Бухальц
0:1
SV Curslack-Neuengamme 1919
Санкт-Паўлі-2
3:1
Айнтрахт Нордэрштэт
Стэйнс Таун
1:2
Мэйдэнхэд Юнайтэд
Стаффорд Рэйнджэрс
0:2
Іствуд Таун
Хэрагіт
1:1
Олфрэтон Таун
Гайзлі
1:1
Гластэр
Хэмел-Хэмпстэд
2:2
Стаўрбрыдж
Солсберы Сіці
3:1
Брэклі Таун
Міклавер Спортс
2:4
Уітбі Таун
Галіфакс Таун
3:1
Фрыклі Атлетык
Мэтлак Таун
4:2
Нантвіч Таун
Чэйзтаўн
2:6
Уорксоп Таун
Прэскат Кейблз
3:1
Уорынгтон Таун
Лейтан Таун
5:0
Дэвентры Таун
Рашэл Алімпік
2:1
Лінкальн Юнайтэд
АФК Хэйес
1:2
Эрлсі Таун
Бедварт Юнайтэд
1:1
Норт-Грынфард Юнайтэд
Нортвуд
5:0
Вудфард Юнайтэд
Слаў Таун
2:0
Эшфард Таун
Кэмэл Лэйрд
1:0
Трафард
Вудлі Спортс
2:4
Хэрагіт Рэйлвэй
Бэмбер Брыдж
1:1
Гарфорт Таун
Шэфілд
5:0
Брыгг Таун
Ланкастэр Сіці
1:0
Скелмерсдэйл Юнайтэд
Лей Джэнесіс
1:3
Мозлі
Асэт Албіён
2:1
Дарэм Сіці
Уэйкфілд
1:2
Рэдкліф Бора
Норт-Лей
0:4
Шолінг
Ньюкасл Таун
3:0
Глэпуэл
Ромулус
3:0
Рэйнварт Майнерс Уэлфэйр
Касіма Антлерс
1:1
Сувон Самсунг Блювінгс
Сеул
0:2
Нагоя Грампус
Шанхай Шэньхуа
2:3
Сіднэй
Пахтакор
2:1
Эстэгляль
Эмірэйтс
2:1
Аль-Шабаб Эр-Рыяд
Зоб Ахан
1:0
Аль-Раян
Аль-Айн
1:0
Ханчжоу Грынтаўн
Аль-Наср
1:1
Аль-Сад