АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 16 траўня 2011
Русенбарг
0:1
Хеўгесун
Трамсё
2:2
Сарпсбарг-08
Алесун
2:1
Стремсгодсет
Бран
2:1
Старт
Лілестрэм
0:3
Мольдэ
Вікінг
1:1
Од
Стабек
0:1
Сагндаль
Фрэдрыкстад
3:1
Валерэнга
Эгнатыя
0:3
Турбіна Цэрык
KS Fieri
2:2
Эрзені
Нафтатары
2:2
Люзи-2008
Скрапары
1:1
Кукесі
Sukthi
3:1
Карабія Пешкопія
KF Rubiku
3:5
KS Olimpiku Tiranë
Велечыку Коплік
2:2
Ілірыя Фуша-Круя
KS Delvina
3:0
Сопаці
KS Pojani Korçë
3:0
Альпетрол
KS Domosdova Prrenjas
3:4
Цяпелена
Përmeti
2:2
KS Poliçani
FC Adeli Batumi
4:1
Мерані
FC Chkherimela Kharagauli
0:0
Skuri
Самгуралі
3:1
Magharoeli Chiatura
Meshakhte
2:0
Гурыя
Kolkheti Khobi
1:2
Дынама Батумі
Imereti Khoni
0:3
Гагра
Лакаматыў Тбілісі
0:1
Чыхура
Мерцхалі
0:3
Дзіла
Sikkim
0:2
Railways
Maharashtra
5:1
Meghalaya State
Madhya Pradesh
0:5
Tripura
Haryana
0:5
Mizoram
Nagaland
4:1
Himachal Pradesh
Delhi
6:1
Odisha
Services
3:0
Arunachal Pradesh
Karnataka
0:1
Uttarakhand
Washington Crossfire SC
0:6
Portland Timbers III
Fort Lauderdale Schulz Academy
3:3
IMG Academy Bradenton
Reading United
4:0
New Jersey LUSO Parma FC
Long Island Rough Riders
2:0
Brooklyn Knights
Abbotsford Mariners
0:0
Victoria Highlanders
Ventura County Fusion
2:0
Southern California Seahorses
Al Ittihad Ibb
Al Rasheed Ta'izz
Hassan Abyan
Al Shabab
Al Sha'ab Hadhramaut Mukalla
1:0
Al Wahda San'a
Al Ahli San'a
3:0
Al Hilal Al Sahely Hudayda
Al Ahli Ta'izz
1:0
Al Sha'ab Ibb
Тэрбуні Пука
2:2
Апалонія
Улера
3:2
Грамазі
Білішт
0:2
Томары
Бесядзьле
1:1
Мамуррасі
Люфтэтары
3:0
Партызані
Ада
2:0
Грамшы
Люшня
1:0
Камза
Будзё-Глімт
1:1
Ранхейм
Бруне
0:0
Лоў-Хам
Конгсвінгер
4:1
Рандаберг
М'яндален
2:1
Санэс Ульф
Нюбергсун-Трусіль
4:2
Санэфіёрд
Стрэммен
1:0
Хам-Кам
Тэмперлей
0:3
Браўн дэ Андроге
Трыстан Суарэс
0:1
Каляхіялес
Эстудыянтэс дэ Касерас
2:1
Лос Андэс
Вілья Сан Карлас
2:1
Фляндрыя
Спартова Італьяна
1:0
Сарм'ента
Дэпартыва Морон
2:0
Дэпартыва Эспаньёл
Аланія Уладзікаўказ
1:2
Армавір
Спартак Тамбоў
0:1
Сокал
Падоле Масква
3:4
Металург Ліпецк
Авангард Курск
2:0
Металург-Аскол
Зеніт Пенза
0:0
Віцязь Падольск
ФК Калуга
3:1
Разань
Арол
2:2
Губкін
Салют (да 2014)
4:0
Лакаматыў Ліскі
Флямуртары
1:0
Скендербеу
Бюліс
2:0
Улазнія
Беса
3:2
Тырана
Тэўта
3:2
Лячы
Кастрыёці
4:3
Дынама Сіці
Эльбасані
1:2
Шкумбіні