АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 29 верасня 2011
Рубін
2:2
ПАОК
Лакаматыў
0:2
Андэрлехт
Металіст
1:1
АЗ
Мальмё
1:2
Аустрыя
Брага
1:2
Бругэ
Марыбор
1:2
Бірмінгем
Рэн
1:1
Атлетыка
Селтык
1:1
Удынезэ
Шальке
3:1
Макабі Хайфа
АЕК Ларнака
1:1
ФКСБ
Адэнсе
0:2
Фулхэм
Твэнтэ
4:1
Вісла Кракаў
АЕК
1:2
Штурм
Тотэнхэм
3:1
Шэмрак Роверс
Ворскла
1:2
Гановер
Стандард
3:0
Капенгаген
Рапід Бухарэст
1:3
ПСВ
Легія
3:2
Хапаэль Тэль-Авіў
Васлуй
2:2
Цюрых
Спортынг
2:1
Лацыа
Макабі Тэль-Авіў
1:1
Дынама Кіеў
Сток Сіці
2:1
Бешыкташ
Зальцбург
3:0
Слован Браціслава
Атлетык
2:0
ПСЖ
Абумаслем
1:0
Mes Rafsanjan
Payam Mokhaberat Shiraz
0:0
Persepolis Shomal FC
Алюмініум Арак
1:1
Машын Сазі
Пайкан
1:1
Foolad Yazd
Niroye Zamini
2:2
Shahrdari Yasuj
Kaveh Khuzestan Yadavaran Shalamcheh
0:0
Esteghlal Jonub Tehran FC
Гохар
2:1
Tarbiat Novin Yazd
ПАС Хамедан
2:1
Насаджы
Рахіян
1:1
Алюмініум Хармазган
Гахар Загрос
1:0
Барг Шыраз
Shahrdari Bandar Abbas
0:1
Parseh Tehran FC
Iranjavan Bushehr FC
2:1
Etka FC
Нафт Месджэдэ-Салейман
1:0
Машын Сазі (да 2017)
Рэал Эспан'я
1:1
Сантас Лагуна
Tauro FC
5:3
Далас
Лос-Анджэлес Гэлаксі
2:1
Марэлія
Ісідра Метапан
1:3
Каларада Рэпідс
Al-Oyoon
1:0
Аль-Ахдуд
Al Hamadah
0:1
Al Draih
Al Taqdom
1:4
Sdoos Club
Al Najma
4:1
Al Safa
Al-Nakheal
1:3
Аль-Арабi Унайза
Najd
4:2
Al-Kawkab
Аль-Джабалайн
6:1
Al Ameade
Al-Ramh
1:2
Аль-Фейха
Managua FC
0:0
Juventus Managua
Chinandega
1:0
Real Madriz FC
Diriangén FC
0:0
Club Deportivo Ocotal
CD Walter Ferretti
0:0
Real Estelí FC
Кайсеры Эрджыеспрэч
1:1
Дэнізліспор
Таўшанлы Ліньітспор
1:1
Карталспор
Аданаспор
2:1
Гірэсунспор
Буджаспор
0:0
Каньяспор
Рубін-2
2:2
Гарняк Учалы
Носта
0:2
Волга Ульянаўск
Уфа
2:1
ФК Чэлябінск
Металург-Аскол
2:1
Арол
Октан
1:0
Цюмень
Нафтахімік
2:0
Акадэмія
Дынама Кіраў
0:2
Зеніт-Іжэўск
Спартак Тамбоў
1:0
Падоле Масква
ФК Калуга
1:1
Салют (да 2014)
Віцязь Падольск
0:2
Губкін
Авангард Курск
1:2
Лакаматыў Ліскі
Зеніт Пенза
1:0
Металург Ліпецк
Сызрань-2003
3:0
Хімік
Сокал
1:1
Разань
Сантамарына
1:0
Уніён Мар-дэль-Плата
Крусера дэль Нортэ
1:1
Сарм'ента Рэсістэнсія
Атлетыка Парана
2:1
Хімнасія Кансэпсьён
Тальерэс
1:0
Расінг Кордоба
Хімнасія і Ціра
2:4
Сентраль Нортэ
Дэпартыва Калi
2:0
Амерыка дэ Калі
Мільянарыёс
2:0
Санта-Фэ
Рэал Картахена
1:1
Атлетыка Хуніёр
Дэпартэс Толіма
1:0
Атлетыка Уіла
Дэпартыва Перэйра
2:3
Онсе Кальдас
Атлетыка Насьёналь
1:1
Індэпенд'ентэ Мэдэльін