АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 06 снежня 2011
Чэлсі
3:0
Валенсія
Генк
1:1
Баер
Алімпіякос
3:1
Арсенал
Барусія Дортмунд
2:3
Марсэль
Порту
0:0
Зеніт
АПАЭЛ
0:2
Шахцёр
Барселона
4:0
БАТЭ
Вікторыя Пльзень
2:2
Мілан
SD Buelna
0:3
Эскабяда
Albacete Balompié II
1:1
Madridejos
Вальядалід Б
3:0
CD Huracán Z
Bupolsa
1:1
Атлетыка Асторга
Лагуна
1:0
UD San Andrés y Sauces
UD Tijarafe
1:3
Атлетыка Гранадзілья
Лас-Пальмас Б
1:2
Vera
Estrella CF
1:1
Лансаротэ
CD Tenerife B
0:2
Марына
Цяніска
1:1
CD San Pedro Mártir
Atlético Victoria
1:0
UD Telde
Las Zocas
4:0
Real Sporting San José
Каралеха
2:2
Менсахеро
CD Virgen Del Camino
2:1
UD Salamanca II
Racing Club Villalbes
1:2
СД Оўрэнс
Betanzos CF
1:2
CD Lalín
Сомасас
0:1
CD Dorneda
CD Valdelacalzada
1:1
ФК Херас
Мерыда УД
1:1
AD Ciudad de Plasencia CF
CD Hernán Cortés
1:1
Карыя
Racing Lermeño CF
1:1
Atletico Tordesillas
CD Aguilar
2:1
La Granja
Крыста Атлетыка
2:2
CD Béjar Industrial
Чыната
0:1
UD Badajoz
CD Íscar
2:2
Burgos Promesas
Рапіда Боўсас
0:0
As Pontes
Estradense
0:0
Alondras CF
Club Xuventú Sanxenxo
0:2
Понтэведра
Plasencia
0:2
Ароё
Moralo
0:1
Дон Беніта
Дытэр Сафра
3:2
CA Pueblonuevo
Атлетыка Пульпіленьё
1:2
Агілас
Серседа
1:0
SD Órdenes
Расінг Фероль
1:1
Негрэйра
SD Almazán
1:2
Atletico Bembibre
Культураль Леанеса
0:3
CD Villaralbo
Рэал Авіла
3:0
SD Ponferradina II
Берганціньёс
3:2
Villalonga FC
UD Juventud Barrio del Cristo
0:1
Алікантэ
Тэлфард Юнайтэд
0:0
Ёрк Сіці
Олфрэтон Таун
3:2
Ньюпорт
Брэйнтры Таун
0:3
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Эбсфліт Юнайтэд
0:0
Кембрыдж
Форэст Грын
3:1
Тэмуорт
Грымсбі Таун
0:0
Мэнсфілд Таун
Кетэрынг
0:0
Дарлінгтан
Кідэрмінстэр
4:1
Бат Сіці
Лінкальн Сіці
1:1
Лутан
Стокпорт
0:1
Гейтсхед
Рэксхэм
2:0
Саўтпорт
Істборн Бора
2:2
Труро Сіці
Дорчэстэр Таун
3:3
Фарнбара
Солсберы Сіці
2:0
Тонбрыдж Энджэлс
Олтрынхем
1:1
Корбі Таун
Бліт Спартанс
1:2
Гайзлі
Гэйнсбара Трыніці
3:1
Стэйлібрыдж
Хэрагіт
4:0
Колвін Бэй
Хістан
3:0
Саліхал Мурс
Гластэр
1:2
Нанітон Таун
Уоркінгтан
1:2
Галіфакс Таун
Полтон Роверс
3:1
Дидкот Таун
Сейнт-Неотс Таун
1:1
Эшфард Таун
Брыгг Таун
5:2
Куорн
Рамсгейт
2:2
Годэлмінг Таун
Грантэм Таун
2:0
Белпер Таун
Уімбарн Таун
0:0
Тэтчэм Таун
Малдон энд Типтри
2:3
Садберы
Харлоу Таун
0:0
Нідэм Маркет
Чэтэм Таун
1:1
Рэдбрыдж
Фарслі Селтык
1:0
Дарэм Сіці
Мозлі
1:2
Гарфорт Таун
Дэвентры Таун
1:3
Бікансфілд
Богнар-Рыджыс Таун
2:0
Февершам
Хайт Таун
4:0
Уайтліф