АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 31 сакавіка 2012
Астан Віла
2:4
Чэлсі
Эвертан
2:0
Вест Бромвіч
Фулхэм
2:1
Норвіч Сіці
Манчэстэр Сіці
3:3
Сандэрленд
Куінз Парк Рэйнджэрс
2:1
Арсенал
Уіган
2:0
Сток Сіці
Вулверхэмптан
2:3
Болтан
Баер
0:2
Фрайбург
Вердэр
0:3
Майнц
Нюрнберг
0:1
Баварыя
Кайзерслаўтэрн
0:1
Гамбург
Аўгсбург
2:1
Кёльн
Герта
1:4
Вольфсбург
Кардыф Сіці
0:0
Мілуал
Брысталь Сіці
1:1
Дэрбі Каўнці
Портсмут
1:5
Бёрнлі
Лідс
0:2
Уотфард
Вест Хэм
2:4
Рэдынг
Брайтан
1:1
Мідлзбра
Пітэрбара
1:0
Лестэр
Крыстал Пэлас
0:3
Нотынгем Форэст
Іпсвіч
1:0
Барнслі
Хал
0:2
Ковентры
Блэкпул
3:0
Саўтгемптан
Гент
3:0
Стандард
Лёвен
1:1
Льерс
Мехелен
0:3
Серкль Бругэ
Лакерэн
1:1
Зюлтэ-Варэгем
Монс
2:0
Жэрміналь
Вестэрла
3:2
Сэнт-Труйдэн
Ды Сі Юнайтэд
4:1
Далас
Таронта
0:1
Каламбус Кру
Філадэльфія Юніян
0:0
Ванкувер Уайткэпс
Нью-Ёрк Рэд Булс
5:2
Манрэаль
Омія Ардзія
1:1
Нагоя Грампус
ФК Токіа
0:1
Санфрэччы Хірасіма
Урава Рэд Даймандс
1:1
Кавасакі Франтале
Джубіла Івата
1:0
Касіва Рэйсал
Серэса Осака
1:2
Вегалта Сендай
Альбірэкс Ніігата
1:1
Гамба Осака
Сімідзу С-Палс
1:0
Кансадоле Сапара
Ёкагама Ф. Марынас
0:0
Касіма Антлерс
Саган Тосу
3:0
Вісэл Кобе
Жырона
1:0
Дэпартыва
Дэпартыва Гвадалахара
1:2
Алькоркон
Алькаяна
2:1
Сабадэль
Хімнастык
1:1
Барселона Б
Мурса
2:1
Картахена
Эльчэ
1:2
Уэска
Альмерыя
1:1
Херас
Вальядалід
2:1
Лас-Пальмас
Мадэна
2:0
Асколі
Пескара
1:2
Бары
ФК Падава (да 2015)
1:2
Кратонэ
Губіа
1:2
Ліворна
Сампдорыя
2:0
Начэрына
Грасета
2:2
Сасуола
Эмпалі
1:0
Тарына
Юве Стабія
2:0
AS Varese 1910
Альбінолефэ
0:1
Вічэнца
Вісла Плоцк
2:0
Рух Радзенкаў
Гурнік Ленчна
3:0
KS Kolejarz Stróże
Арка
1:1
Алімпія Грудзяндз
Завіша
2:2
Флота
Катавіцэ
3:1
Дальцан
Пагонь
0:2
Тэрмаліка
Шэфілд Уэнсдэй
2:0
Прэстан
Беры
2:0
Транмер
Чэстэрфілд
1:4
Сканторп Юнайтэд
Стывенідж
1:1
Уікам
Чарльтан
2:0
Лейтан Арыент
Рочдэйл
3:3
Уолсол
МК Донс
1:2
Брэнтфард
Борнмут
0:0
Ёвіл
Нотс Каўнці
1:0
Олдхэм
Карлайл Юнайтэд
2:1
Хадэрсфілд
Эксэтэр
1:1
Калчэстэр
Хартлпул
0:1
Шэфілд Юнайтэд
Акрынгтон Стэнлі
2:1
АФК Уімблдон
Плімут
1:0
Брэдфард
Джылінгем
2:0
Мэкклсфілд Таун
Суіндан
0:0
Брыстоль Роверс
Бертан
0:0
Кроўлі
Крю
1:1
Нортхэмптан
Ротэрхэм
1:0
Херэфард Юнайтэд
Толбат
1:1
Олдэршот
Оксфард Юнайтэд
1:2
Моркэм
Порт Вэйл
0:1
Дагенхэм
ІФ Скала
1:2
Б-71 Сандур
NSÍ Runavík II
0:3
АБ Аргір
EB / Streymur II
2:2
HB Tórshavn II
Víkingur Gøta II
5:0
KÍ Klaksvík II
FK Famos-SAŠK Napredak Hrasnica
1:1
NK Iskra Bugojno
NK Bratstvo Gračanica
10:0
NK Omladinac Mionica
Араш'е
0:3
HNK Capljina
Krajišnik Velika Kladuša
3:1
UNIS Vogošća
FK Krajina Cazin
2:0
Будучнаст Банавічы
FK Goražde
0:0
Градзіна
Вітэз
1:2
Адзінства Біхач
Лакташы
1:2
FK Drina HE Višegrad
Рудар Углевік
2:3
FK Crvena zemlja Nova Ves
Раднік
1:0
FK Sloboda Mrkonjić Grad
Маладосць Гацко
1:2
FK Sutjeska Foča
Sloboda Novi Grad
2:1
Слога Добай
Дрына Зворнік
0:2
Proleter Teslić
Podrinje Janja
1:0
Модрыча
Skovbakken IK
4:0
Aarup BK
BK Glostrup Albertslund
0:2
Nordvest FC
Hellerup IK
1:0
Хельсінгер
BK Skjold
1:1
Aarhus Fremad
Varde IF
1:0
Brabrand IF
Naesby BK
3:1
Nykøbing FC
Rishøj BK
1:1
Vanløse
Herlev IF
1:2
Boldklubben 1908
BK Søllerød-Vedbæk
4:3
SC Egedal
Kjellerup IF
1:2
Marienlyst
Бейпазары Шэкерспор
2:1
Адана Дэмірспор
Фетхіеспор
3:4
Чанкыры Белядзіе
Аланьяспор
2:1
Керфез Белядзіе
Кыркларэліспор
3:1
Алтынорду
Уньеспор
3:0
Мардынспор
Дэнізлі Беледзіе
2:2
Сарыер
Кызылджахамамспор
0:0
Бандырмаспор
Трабзон Карадэнізспор
3:0
Адыяманспар
Шанлыурфаспор
3:1
Башкент Акадэміі
Алтай Ізмір
0:2
Такатспор
Каджаеліспор
0:7
Конья Шэкерспор
Балыкесірспор
5:1
Дыярбакырспор
Чарумспор
0:1
Пендікспор
Тэпеджык Белядзіе
1:2
Базююкспор
Искендерун
1:1
Афспор
Ені Малацьяспор
0:1
Газіаманпашаспор
Рэд Стар Цюрых
2:0
Ветынген-93
Кюснахт
0:0
Зубінген
Эрлікон / Паліцай
2:2
Зефельд
Дзіцікон
6:1
Энтфельдэн
Ветсвіль-Бонштэтэн
2:0
Шафтланд
Кройцлінген
1:0
FC Mels
Фраўэнфельд
0:3
СВ Шафхаўзен
Бацэнхайд
1:1
Зойцах
Картэль
4:0
FC Etoile-Sporting
Шэнуа
2:2
Пэрлі-Серту
Кеніц
2:1
Ля-Тур / Ле-Пак'е
Лерхенфельд
2:0
Бумпліц
Шпіц
6:1
Рамантуа
Лазана-Ушы
4:2
Бе
Буокс
2:0
Зурзее
Шур
2:0
Лінт
Лаўфэн
1:4
Neuchâtel Xamax FC II
Блэк Старз
7:0
FC Franches-Montagnes
Сігнал Берне-Канфіньён
1:5
Бавуа
Партальбан / Глеттэрэн
0:0
Лангнаў
FC Ruswil
0:0
Цуг
FC Baar
1:2
Хергісвіль
Vedeggio Calcio
0:3
Ібах
Лісталь
2:0
Обердорф
Мантрэ Спортс
1:1
Тэр Сэнт
С'ер
4:0
Орб
Берн
1:1
FC Thierrens
Зарнены
3:3
Гальдаў
Ліс
7:0
FC Therwil
Осагава
1:2
Пелістэр
Ціквеш
9:3
Улазрымі-77
Беласіца Струміца
0:0
Lokomotiva
FK Rufeja Miletino
0:1
Македонія-ГП
Korab Debar
2:0
FK Ohrid Lote
Дрыта Багавінне
1:0
Горна Лісічэ
Гасцівар
0:0
Miravci
Дубніца
0:0
Падбрэзава
Рымаўска-Собота
1:1
Спартак Мыява
Ліптоўскі-Мікулаш
1:0
Bodva Moldava
Земплін
4:0
LAFC Lučenec
Істанбулспор
1:1
Арсінспор
Kepez Spor Futbol AŞ
1:2
Кахраманмарашспор
Ешыль Бурса
0:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Ergani Spor Kulübü
0:1
Belediye Bingöl Spor Kulübü
Карсспор
2:1
Кечыарэнгюджу
Сівас 4 Эйлюль
0:1
Архангазіспор
Гельджюкспор
3:1
Назілі Беледзіе
Küçükçekmece Spor Kulübü
1:3
Мальцепеспор
Пазарспор
2:1
Хатайспор
Айдынспор
2:0
Бейлербей
Carsambaspor
1:2
Кемерспор 2003
Эрзурум ББ
2:2
Анкара Дэмірспор
Сііртспор
2:1
Чанаккале Дарданэльспор
Аф'ёнкарахісарспор
1:2
Тарсус Ідман'юрду
Дарыджа Генчлербірлігі
0:0
Карачабей Беледыеспор
Йімпаш Ёзгатспор
3:0
Diyarbakır Kayapınar Belediye Spor Kulübü
Анадолу Ускюдар
1:1
Санджактэпе
Beşikdüzü Spor Kulübü
1:1
Гюмюшханеспор
Амед
2:2
Умраніеспор
Ванспор
4:3
Гебзеспор
Інэгелспор
2:0
Сандыклыспор
Кеджыёрэн Спортыф
0:1
Люлебургазспор
Манаўгат-Эўрэнсекіспор
1:0
Elazığ Belediyespor SK
Кырыккалеспор
2:0
Менеменспор
Байрампашаспор
4:0
Акчаабат Себатспор
NK Verzej
1:0
NK Tromejnik Kuzma
NK Kovinar Štore
1:2
Заврч
NK Sladki Vrh
1:0
SD Stojnci
NK Zreče
2:2
NK Čarda Martjanci
Драваград
1:2
Odranci
NK Kety Emmi Bistrica
1:1
NK Malečnik
Крка
2:3
NK Jadran Dekani
NK Tolmin
0:0
NK Kamnik
Анкаран
4:1
Adria
Svoboda
0:3
Загор'е
NK Jesenice
1:1
NK Brda Dobrovo
NK Kranj
2:1
Лівар
NK Ilirska Bistrica
2:0
MNK Izola
FK Mladá Boleslav II
1:3
Пардубіцэ
Пісек
0:0
Кралув Двур
Хомутаў
2:0
Сокал Аўчары
Лока Влтавін
2:0
Карлавы Вары
Хрудзім
4:0
Галоўцы
Кладна
0:1
FC Slovan Liberec II
Зброеўка-2
0:0
1. FC Slovácko II
Спартак Гулін
2:0
Унічаў
Оламаўц
1:1
Бржэцлаў
Іскра Дамажліцы
2:1
FC Viktoria Plzeň II
Куніцы
5:1
Летаград
Табар
2:0
SK Slavia Praha II
FK Dukla Praha II
3:4
Штэхавіцы
Страканіцы
1:1
FC Bohemians Praha 1905 II
FK Teplice II
1:3
Вілемаў
Чэскі Дуб
1:3
Хмел
Трутноў
0:7
Jablonec II
Іскра Мшэна
3:1
Пенчын-Турноў
Новы Йічын
2:5
Мікулавіцэ
Валашску Мезіржычы
0:1
Лакаматыва Пятровіцы
Славія Арлова-Лутыне
3:0
Брумаў
Прасцееў
4:0
Дольні Беняшоў
Гаданін-Сардзіцэ
0:1
Вышкоў
Вікторыя Юначка
2:3
Пелгржымаў
Пржэраў
3:0
Быстрц-Кнініцкі
Татран Брно Багуніцы
1:0
Сокал Тасавіцэ
Тршэбіч
1:1
Ждзяр-над-Сазавоу
Мілеўска
0:2
Горні Мехалупы
Тахаў
0:0
Sokol Čížová
Ваціцы
2:1
Славай Каловеч
Банік Соўш
1:0
SK Motorlet Praha
Пржэдні Капаніна
1:1
Літол
Іскра Усці-над-Арліцы
1:2
FK Pardubice II
Знаход Дзештне
2:1
Паляпы
Ноймаркт
2:1
Уніён Інсбрук
Гляйнштэтэн
0:2
Філах
SC Columbia Floridsdorf
0:0
Аўстрыя Вена II
Ціроль
1:0
Санкт-Ёхан
Зімерынгер
0:0
Фларыдсдорфер
Халь
1:3
Аўстрыя Зальцбург
Хард
1:4
Дорнбірн
Ліферынг
3:1
СК Брэгенц
Пінцгаў Заальфельдэн
3:3
Райндорф Альтах II
Форвертс Штайр
3:3
Граткорн
Hunan Xiangtao FC
2:1
Цанчжоу Майці Лаёнс
Beijing BSU
2:1
Яньбянь Фудэ
Гуандун
2:1
Shenyang Dongjin FC
Шанхай Порт
0:0
Shenyang Zhongze FC
Цяньцзінь Цяньхай
2:0
Шэньчжэнь
Чэнду Цяньчэн
2:1
Харбін Ітэн
Chongqing FC
4:1
Чунцын Лянцзян
Тыгрэс да Бразілі
4:0
São Cristóvão FR
Quissamã FC
6:2
Carapebus EC
Teresópolis FC
0:3
Céres FC
Artsul
2:1
CE Rio Branco
Амерыка Рыа-дэ-Жанейра
1:2
Audax Rio
EC São João da Barra
0:0
Гойтакас
Juventus FC
4:3
Imperial FC
Sampaio Corrêa RJ
3:0
Angra dos Reis
Партугеза-РЖ
3:0
Кабафрыенсе
Балінамалард Юнайтэд
3:2
Bangor FC
Dergview FC
3:1
Лофгал
Glebe Rangers
0:1
Уорэнпойнт Таун
Інстыт'ют
0:1
Harland and Wolff Welders FC
Ларн
0:2
Ардс
Limavady United FC
1:0
Ньюры
Tobermore United
1:1
Banbridge Town FC
Капэле
0:4
Катвейк
Генэмейдэн
3:5
ГВВВ
Манфаорт
1:1
Спакенбург
СВЗВ
1:3
Харкемас Бойз
Рэйнсбург Бойз
3:0
Лісе
АРК
1:3
Нордвейк
Эйсселмервогелс
3:1
Барэндрэхт
ХХК
0:2
Эксельсіёр 31
Guilsfield FC
2:2
Флінт Таун Юнайтэд
Pontardawe Town FC
2:1
Porth
CPD Porthmadog FC
2:1
Llanrhaeadr-ym-Mochnant FC
Caerau (Ely) AFC
3:5
Aberdare Town FC
Caersws FC
1:3
Ландыдна
Cardiff Corinthians FC
0:2
Bryntirion Athletic
Cwmbran Celtic FC
0:2
Хаверфордвест
Penrhyncoch
4:1
Ruthin Town FC
Taff's Well AFC
2:3
Goytre United FC
Rhos Aelwyd FC
1:1
Llangefni Town
Cwmaman Institute FC
0:2
West End FC
Марсонія
1:0
Solin
ХНК Горыца
1:1
NK Junak Sinj
NK Mosor Zrnovnica
0:2
NK Dugopolje
NK HAŠK Zagreb
1:2
Хрвацкі Драгаваляц
Свяцеры
1:2
Памарац
Atlético Petróleos do Namibe
3:0
SC Petróleos de Cabinda
Académica Petróleo Kwanda Soyo
1:0
Sport Luanda e Benfica
Саграда Эсперанса
1:2
ASA
Clube Nacional de Benguela
3:4
Пятру Луанда
Кабушкорп
1:2
Лібалу
Прымейру дэ Агашту
1:0
Recreativo da Caála
Інтэрклубі
2:3
Santos
Коўв Рэйнджэрс
1:1
Клакнакаддзін
Formartine United
1:1
Бакі
Форрэс Мэкэнікс
4:1
Брора Рэйнджэрс
Хантлі
1:0
Дэўранвэйл
Інверуры Лока Уоркс
3:0
Уік
Кіт
5:2
Форт-Уільям
Лосімаўт
0:2
Нэрн Каўнці
Ратэс
1:1
Фрэйзербург
Strathspey Thistle
1:0
Turriff United
Беркюм
2:1
Нюнспет
Драхтстэр Бойз
0:0
АКВ
ВВОГ
1:2
АНС Снэкаў
ВХК
4:2
ДВС '33
ДОВА
3:2
Звалювен 30
Jodan Boys
3:0
Спартлюст 46
АДЗІН 59
1:2
Бенекам
СДК Путэн
1:3
SV Huizen
RKAV Volendam Amateurs
0:2
Тэр Ледэ
Ворсхотен 97
2:2
Спарта Нэйкерк
VV Heerjansdam
1:4
Nieuw Lekkerland
Клутынгу
0:0
Эксельсіёр Мааслуі
ЛРК Лердам
0:2
Хук
РВВХ
3:3
АСВХ
Шэвенінген
4:0
Ахілес Вен
Oranje Nassau
1:4
Стапхорст
КсерксДЗБ
4:3
Звалувен
Апелдорн ПЭ
4:0
vv DETO Twenterand
Флева Бойз
3:1
СВ Урк
Мепелер
0:0
WVV Alcides
Гемерт
1:0
Блаув Гел '38
BKS Chemik Bydgoszcz
0:3
KS Wda Świecie
Розвуй Катавіцы
1:1
NKS Start Namysłów
MKS Polonia Przemyśl
4:2
LUKS Partyzant Targowiska
Gwardia Koszalin
2:0
MKS Orkan Rumia
TS 1998 Dopiewo
7:0
MG LKS Victoria Koronowo
Olimpia 2004 Elbląg
0:2
ŁKS 1926 Łomża
KP Chemik Police
1:0
SP Gryf 2009 Tczew
KS Legionovia Legionowo
1:0
GLKS Zawisza Rzgów
Ursus Warszawa
3:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Górnik Konin
3:3
Lech Rypin
GP TS Avia Świdnik
2:1
KS Zaczernie
MKS Ilanka Rzepin
2:5
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KKP Celuloza Kostrzyn nad Odrą
0:3
MKS Orzeł Międzyrzecz
KS Promień Żary
1:1
MKS Oława
MKS Zatoka Braniewo
0:4
MMKS Concordia Elbląg
MKS Kaczkan Huragan Morag
2:0
MKS Korsze
ZKS Olimpia Zambrów
2:0
MLKS Czarni Olecko
KS Kaszubia Kościerzyna
2:0
GKS Koral Dębnica
Котвіца Калабжэг
1:1
KKPN Bałtyk Koszalin
MKS Dąb Dębno
1:1
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
MKS Pogoń Barlinek
0:1
GKS Cartusia Kartuzy
KP Błękitni Stargard
4:0
SKP Gryf 95 Słupsk
LKS Mazur Karczew
3:1
BKS Hutnik Warszawa
LKS Omega Kleszczów
1:1
RKP Broń 1926 Radom
ZKS Włókniarz Zelów
1:2
Start Otwock
LKS Orzeł Wierzbica
0:1
MKS Narew Ostrołęka
KS Piaseczno
0:4
Kutno
KS Warta Sieradz
2:2
Радамяк
LKS Skałka Żabnica
1:0
LZS Piotrówka
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
1:0
Скра Чэнстахова
Шчаковянка Явожна
0:1
LKS Start Bogdanowice
SKF TOR Dobrzeń Wielki
1:1
KS Victoria Częstochowa
LZS Leśnica
2:1
Одра
KS Przyszłość Rogów
2:1
LKS Victoria Chróścice
KS Cuiavia Inowrocław
2:1
Unia Janikowo
SKS Unia Swarzędz
1:0
Sokół Kleczew
Сталь Мелец
1:0
CKS Chełmianka Chełm
GKS Prochowiczanka Prochowice
1:2
Lechia Dzierzoniow
KP Bielawianka Bielawa
1:0
TSSR Polonia Trzebnica
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
MKS Pogoń Świebodzin
KP Polonia Sparta Świdnica
2:2
MKP Arka Nowa Sól
KS Warmia Grajewo
0:1
MKS Mrągowia Mrągowo
KS Start Działdowo
1:1
KS Pogoń Łapy
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
LKS Łysica Bodzentyn
KS Górnik Wieliczka
1:1
Poprad Muszyna
KS Dalin Myślenice
1:2
MKS Wierna Małogoszcz
AKS Beskid Andrychów
1:1
LKS Lubań Maniowy
GKS Janina Libiąż
0:0
MKS Limanovia Limanowa
KS Polonia Łaziska Górne
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Karpaty Krosno
0:3
Сярка
Daejeon Korail FC
0:1
Gangneung City Government FC
Чхунчжу
1:0
Mokpo City Government FC
Changwon City Government FC
0:2
Сувон Сіці
Yongin City
1:2
Cheonan City
Chunnam Youngkwang
2:2
Jeonju EM FC
Chuncheon FC
2:0
Seoul Jungnang Chorus Mustang FC
Icheon Citizen
0:3
Pocheon FC
Seoul United
3:2
Yesan United FC
Goyang Citizen
0:6
Cheongju
Gyeongju Citizen
3:0
Yangju Citizen
Seoul FC Martyrs
1:2
Gwangju Gwangsan
Пучхон-1995
1:0
Paju Citizen FC
AF Sporting San Miguelito
1:3
Alianza FC Panama
San Francisco FC
0:1
CD Árabe Unido
Colón C-3 FC
2:2
Chorrillo FC
Аксамс і Гетцэнс
0:3
SV Kolsass-Weer
Völs
3:0
Ройтэ
FC Rätia Bludenz
0:1
Andelsbuch
SV Gerasdorf Stammersdorf
4:1
Landstraßer Athletik Club-Inter
Puch
3:3
SC Leogang
ÖTSU Henndorf
1:1
Голінг
Хальванг
4:2
SV Anthering
Бляйбург
2:2
Шпіталь
WAC / Sankt Andrä II
1:2
Maria Saal
Драўталь
0:1
SV Raiba Ruden
SV Rapid Lienz
2:2
Wolfsberg
Вінерберг
1:2
Пост
Eberndorfer AC
0:0
FC Nassfeld Hermagor
СВ Валлерн
2:0
Дзітах
Kematen
1:3
SV Matrei und Umgebung
Вінер Лініен
2:0
DSV Fortuna 05
SV Gussing
0:2
Валерн
Нойберг
4:0
SC Oberpullendorf
Клінгенбах
1:3
Баўмгартэн
UFC Jennersdorf
1:1
Санкт-Маргарэтэн
Халяйн
4:1
Altenmarkt
SVA Kindberg
0:1
SV Wildon
SC Imst
1:0
SV Absam
Кундль
2:1
Інсбрук
Рэтц
4:1
Гафленц
Union Edelweiß Linz
0:1
Union Weißkirchen
Сірнінг
1:0
SV Traun
ATSV Sattledt
1:3
UFC Eferding
Ойгендорф
0:0
ЗАК
Blau-Weiß Feldkirch
0:0
Хохст
SV Straßwalchen
0:2
Вальс-Грунаў
SC ESV Parndorf 1919 II
3:3
Харычон
SV Waidhofen/Thaya
1:4
Леабендорф
Лафніц
0:2
Вайц
Штынац
3:4
Абберварт
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
3:0
Вікторыя Бранешці
Сэджата Нэвадары
0:5
Баташані
FC Delta Tulcea
3:2
Бакэу
FC Snagov
1:3
Callatis Mangalia
Глорыя Бістрыца
4:0
Mureşul Deva
Ювентус Бухарэст
1:1
CS Luceafarul Oradea
Arieşul Turda
0:3
FC Maramureş Universitar Baia Mare
SCM Râmnicu Vâlcea
0:0
Арад
Olt Slatina
2:1
Уніра Альба-Юлія
FC Olt
1:2
Тымішаара
Біхар
1:0
Турну-Севярын
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
0:1
Віітарул
CS Millenium Giarmata
3:1
Жыул
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
2:1
CS Flacăra Făget
Caransebeş
2:1
CS Unirea Valea lui Mihai
Полі Тымішаара
2:1
CS CFR Simeria
CS Voinţa Livezile
0:2
Olimpia Satu Mare
Stella Club d'Adjamé
1:1
Bassam
Севе Спорт
1:0
AS Indenié Abengourou
Ecole de Football Yéo Martial
2:0
Issia Wazi
ASC Ouragahio
0:3
AS Denguélé d'Odienné
Сальнок
4:0
Vecses FC
VLS Veszprém
2:1
Аграспецыялі
Татабання
1:2
Дырмот
Bajai
0:0
BKV Előre SC
Szigetszentmiklósi TK
2:0
Győri ETO FC II
Szeged
1:1
Бекешчаба
Ньірэдзьхаза
0:2
Orosháza FC
Вац
1:0
Debreceni VSC II
Kazincbarcika
0:3
Budapest Honvéd FC II
Soproni VSE
2:2
MOL Fehérvár FC II
FC Hatvan
1:2
Diósgyőri VTK II
Sárospataki TC
3:0
Tuzsér SE
Debreceni Egyetemi AC
1:1
Tiszalöki Városi SE
Nyirbator FC
2:1
Cigánd SE
Kemecse SE
3:0
Nagyecsed RSE
Hajdúböszörményi TE
0:3
Létavértes SC '97
Felsotarkany SC
1:1
Salgótarjáni Barátok TC
BSE
1:2
Rákosmenti KSK
Termálfürdő FC Tiszaújváros
2:2
Gyöngyösi AK-YTONG
Ózdi FC
1:2
Budapesti Vasas SC II
Nagyatádi
3:2
Bonyhád Völgység
Dombóvári FC-Rutin
0:0
Bölcskei SE
Komlói Bányász SK
0:2
B Build Mohács
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
0:1
Pécsi Mecsek FC II
Bátaszék SE
1:1
Kaposvári Rákóczi FC II
Csornai SE
1:0
MTE
Badacsonytomaji SE
0:3
Zalaegerszegi TE II
Várpalotai BSK
2:1
Sarvar
Diósdi TC-SELECT
5:0
Gázművek Munkás Testedző Egyesület
Lindab-Törökbálinti TC
1:0
III. Kerületi TUE UPE
Újbuda TC
2:0
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
1:1
Biatorbágy
Dorogi FC
2:0
Bicskei TC
Hévíz FC
2:1
Balatonfüredi FC
Szarvasi
1:1
BSS Monor
Tököl Városi SK
0:0
Gyulai Termál
Tápiószecső FC
3:1
Szeol SC
Aqvital
4:0
Nagykanizsai TE
Мсіда Сэнт-Джозэф
1:4
Gharghur
Mellieha
1:0
Siggiewi
Luqa St. Andrew's
0:5
Гудзья Юнайтэд
San Gwann FC
2:1
Kirkop United
Wollongong Wolves
2:3
Bonnyrigg White Eagles
Sutherland Sharks FC
1:0
APIA Leichhardt FC
Marconi Stallions FC
4:1
Blacktown Spartans FC
Sport / Leisure
2:4
Queens University
Armagh City FC
2:0
Portstewart FC
Ballyclare Comrades FC
2:0
Annagh United FC
Chimney Corner
0:5
Wakehurst
Killymoon Rangers
3:0
Coagh United
Dundela FC
2:1
Ballymoney United
Moyola Park FC
0:5
Lurgan Celtic
Psni FC
0:4
Knockbreda FC
Дэпартыва Эспаньёл
2:1
Эль Парвенір
Ліньерс
0:1
Арсенціна дэ Мерла
Дэфенсорэс Унідос
2:0
Хуста Хасэ дэ Уркіса
Атлетыка Лугана
0:4
Атлетыка Фенікс
Архентына дэ Росарыё
0:1
Дэпартыва Рыестра
Атлас Буэнас-Айрэс
2:0
Дэпартыва Муньіс
Бамбруге
7:0
Леббеку
Ветэрэн-Кватрэхт
0:0
Вордзе
SK Torhout
1:3
Остниувкерке
Звявегем Спорт
1:0
Oostduinkerke
Рылар Спорт
2:2
Люббек
Алімпік Варкуан
1:0
Бузэ
Менен
1:0
Дэ Рэйтэр Руселары
Румбеке
2:1
Бланкенбергу
Дыст
1:0
Пепінген
Crossing Schaerbeek
5:1
Bon Air Sport
Ліле
3:2
Берсхот
Нінава
3:3
Клаўвартс Кемзеке
Арцы
4:0
Луа
Саспорт Бузінгу
2:1
Клуб Руселары
Інгелмюнстэр
1:3
Лангемарк
Меувен
0:1
Берынген
Зонховен
2:2
Зэпперэн
Расінг Ваўр
2:1
Апвейк
Malmundaria
1:0
Stade Disonais
Кувен-Мар'ембур
2:1
RCS Schaltin
ЕС Веллен
3:0
Лонлье
Ла-Рош
0:0
Мекс-Дэван-Віртан
Sartoise
2:0
Лібрамон
Malonne
0:2
Прафондэвіль
Гарэйнд
2:0
Улімерны Спорт
Саттэгем
0:1
Зелзаце
Сьвэлта Мэлсэле
0:2
Эндрахт Зеле
ФК Бершэ
2:4
Во
RFK Novi Sad 1921
2:1
Srem Sremska Mitrovica
Младасць Лучані
1:1
OFK Mladenovac
FK Teleoptik Zemun
1:0
Банат
OFK Sinđelić 1918
1:1
Напрэдак Крушевац
Уцяканні
0:0
Младзі Раднік
Radnički Sombor
0:1
Інджыя
Чукарычкі
0:0
Пралетар
Remire
1:1
Каена
Сен-Жорж
1:3
Матуры
ASC Black Stars
1:0
Іракуба
Olympique Cayenne
1:0
Макурыя
Oyapock
0:0
Агуада
Ле Жэльдар
0:2
AO Javouhey de Mana
Каксід
0:5
Олса Бракел
Расінг Варегем
1:2
Ронс
Дэсель Спорт
2:3
Гел-Мераут
Торау
1:0
УРС Цэнтр
Аўдэнардзе
1:1
Верв'ерс
Хасэлт
2:2
Бохолт
Расінг Мехелен
2:2
Тэмсе
Рупел Бом
2:3
Алімпія Вейгмал
ВВ Хаме
3:0
Цюрнхаўт
Бертыжуа
1:1
Турнэ
Мускрон
5:0
Алімпік Шарлеруа
Юі
0:2
Дэйнзе
Жэан Этуа
1:0
Эксельсіёр Віртан
ASD Francavilla Calcio
0:0
Puteolana
ASD Sporting Terni
0:1
Арэца
US Palestrina 1919
0:2
ASD Civitavecchia 1920
Chiavari Calcio Caperana
2:1
Acqui US
USD Novese
2:1
APD Tortona Villalvernia
Сен-Крыстаф
3:3
AC Asti
Lok. Kosice
1:0
Sokol Dolná Ždaňa
MFK Zvolen
1:1
MFK ADV Stará Ľubovňa
Partizán Bardejov
2:0
ŠK Odeva Lipany
MFK Vranov nad Topľou
0:5
FK Spišská Nová Ves
FK Poprad
2:0
Kremnička
Pezinok
0:0
FK Slovan Duslo Šaľa
FKM Nové Zámky
3:0
FK Slovan Nemšová
Vrbové
0:0
FC ŠTK 1914 Šamorín
OTJ Moravany nad Váhom
1:1
Сярод
Пухаў
Nitra II
North Eastern MetroStars SC
1:1
Campbelltown City SC
West Torrens Birkalla SC
1:2
Adelaide City FC
Adelaide Croatia Raiders SC
3:2
Adelaide Comets FC
Adelaide Blue Eagles
1:2
Croydon FC
Enfield City Falcons
1:3
Western Strikers
FK Slavija Beograd
2:1
FK Sinđelić Beograd
FK Radnički Stobex Klupci
0:0
FK Vujić Voda Valjevo
FK Rudar Kostolac
0:0
FK Partizan Bumbarevo Brdo
Šumadija Aranđelovac
3:1
FK Sloga Bajina Bašta
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
2:0
GFK Jasenica 1911
FK Sloga Požega
1:0
FK Pobeda Beloševac
FK Radnički Svilajnac
2:0
FK Radnički Pirot
FK Svrljig
0:2
FK Žitorađa
FK Sloga Despotovac
1:0
FK Kopaonik Brus
FK Tabane Trgovački
1:0
Дынама Уране
FK Balkanski Dimitrovgrad
0:1
Раднік Сурдуліца
FK Veternik Viskol Novi Sad
Cement Beočin
FK Tekstilac Odžaci
0:1
FK Sloga Temerin
ТСЦ
1:0
Radnički Nova Pazova
FK Kikinda
0:1
FK Palić
FK Mladost Bački Jarak
1:1
FK Vršac
Čelarevo
2:0
FK Dolina Padina
FK Dorćol Beograd
2:1
FK Sopot Beograd
OFK Balkan Mirijevo
0:1
FK Radnički Obrenovac
Земун
2:0
Srem Jakovo
University of Tasmania SC
0:7
Clarence United
Launceston City FC
1:1
Somerset FC
Burnie United FC
0:3
Prospect Knights FC
Riverside Olympic FC
2:1
Launceston United SC
Devonport City Strikers FC
3:3
Ulverstone FC
Olympia Warriors
1:6
Kingborough Lions United SC
SD Ponferradina II
1:1
CD Béjar Industrial
Murallas de Ceuta FC
0:2
Кадыс Б
Алькабендас Спорт
5:1
CD Móstoles
CF Son Ferrer
0:0
Collerense
CD Iruña
3:0
CD Idoya
UE Vic
0:0
Castelldefels
CD Virgen Del Camino
4:2
CD Íscar
Numancia II
2:2
La Granja
Ayamonte CF
2:2
Atlético Onubense
Zarautz KE
1:2
Салья
СД Эрнані
2:1
Партугалеце
CE Campos
1:0
Alcúdia
Ferriolense
5:0
CE Alaior
Сан-Хуан
1:0
Lourdes
Валье Эгуэс
2:1
CD Pamplona
Txantrea
3:1
UCD Burladés
СД Каён
4:0
Vimenor
Ribamontán al Mar
0:0
Эскабяда
Левантэ Б
2:0
UD Juventud Barrio del Cristo
Acero
2:2
CD Llosa
Катарроха
1:0
UD Altea
UD Salamanca II
2:1
Racing Lermeño CF
Сагунціна
0:2
Навельда
CD Huracán Z
4:2
Atletico Tordesillas
SD Colloto
2:4
Navarro
Рэал Аўеда Б
1:2
Кандаль
Аянэса
3:0
River Ebro
CA Vianés
1:1
Arnedo
Варэа
1:4
UD Logroñés II
CD San Roque de Cádiz
2:3
КД Алькала
Balmaseda
1:2
Beasain
Герніка
0:1
CD Elgoibar
Арэнас
1:1
Лаўдыё
Самудыё
0:2
Дуранга
CD Santanyi
2:3
Льосетэнсе
CE Mercadal
2:1
Бінісалем
CD Cortes
4:1
CD Aoiz
Ноха
2:1
Rayo Cantabria
Сакуэльямос
0:2
Марчамала
Ribarroja CF
4:0
Алікантэ
CD Villaralbo
1:1
Bupolsa
Атлетыка Асторга
4:2
Крыста Атлетыка
Coria CF
3:1
Sevilla III
Racing Club Villalbes
4:3
Сомасас
Moralo
2:0
CD Valdelacalzada
Дытэр Сафра
1:0
ФК Херас
Вілья-Санта-Брыхіда
1:0
Каралеха
Real Sporting San José
1:2
Марына
Platges de Calvia
0:1
Канстанцыя
Binéfar
2:0
CD Oliver
CD Bala Azul
0:5
Лорка
UD Atlético Isleño
1:1
Пабленсе
CD Mairena
0:0
Сан-Фернанда
CD Pozoblanco
0:0
Атлетыка Санлукеньё
Аркос
0:3
Альхесірас
Расінг Партуэнсе
1:1
Кордоба Б
SD Eibar II
2:1
Лагун Анак
CD Tenerife B
2:1
Атлетыка Гранадзілья
Martos CD
1:0
Alhaurín
Трапесон
2:0
San Martín Arena
Вільярраблёда
1:0
CD Puertollano II
CD Cieza
5:2
Cartagena FC
Эль-Пала
2:1
Motril
CD Nerja
0:1
Атлетыка Манча Рэал
CF Amposta
5:1
CF Vilanova
Спарта Пятэгем
2:2
Іжэжам
Ёнг Лэдэ
0:3
СБ Мелдэрт
Вінгене
1:2
Сінт-Элойс-Вінкел
Леаполдсбург
0:1
Вітгор Спорт
Дэ Кэмпэн
4:2
Астэрвейк
Берларэ
6:0
Іпр
Тэмпа Аверэйсе
3:1
Укл
Аверпелт
0:0
Велдвезелт
Звартэ Леўв
5:0
Тонгерэн
Херк-дэ-Стад
2:0
Васэлар
Абезьен
1:0
Вален
Намюр
3:0
Эльсатуз
Б'еўр
1:1
Сярэн
Гент-Зэхавен
3:2
Дыксмэйдзе
Блю Стар Поперінге
4:0
Малдэгем
Эрнегем
1:1
Спортынг Вест Харэлбрэку
NK Otok
3:1
NK Belišće
NK Oriolik Oriovac
1:1
NK Olimpija Osijek
NK Vukovar '91
NK Mladost Antin
NK Dakovo
2:0
NK Mladost Cernik
NK NAŠK Našice
0:0
NK Lipik
NK Radnik Križevci
3:2
NK Graničar Kotoriba
Чакавец
0:1
Croatia Grabrovnica
Ivančica
5:1
NK Polet Pribislavec
NK Slatina
2:2
NK Koprivnica
Nedelišće
2:1
NK Podravina Ludbreg
NK Bjelovar
2:1
Podravac Virje
HNK Val Kaštel Stari
2:0
HNK Velebit Benkovac
NK Neretva Metković
1:2
HNK Zmaj Makarska
NK Hrvace
4:0
NK Neretvanac Opuzen
NK Primorac 1929
1:1
NK Uskok Klis
NK Konavljanin Čilipi
1:0
NK Raštane
Omiš
2:1
HNK Primorac Biograd na Moru
HNK Dinara Knin
5:2
Zmaj Blato
NK Zagora Unešić
2:2
NK Jadran Luka Ploče
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
0:0
NK Jadran Kaštel Sućurac
HNK Segesta Sisak
1:0
NK Orijent Rijeka
NK Grobničan Čavle
2:1
NK Vinodol Novi Vinodolski
NK Dubrava Zagreb
1:0
NK Stupnik
Nehaj Senj
0:0
NK Opatija
NK Novalja
2:3
NK Jadran Poreč
NK Rovinj
1:1
NK Krk
NK Dugo Selo
1:0
NK Vrapče Zagreb
NK Crikvenica
1:1
NK Buje
FK Rapid Shumen
0:3
FK Chernomorets 2003 Byala
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
2:1
OFK Levski Karlovo
Tundzha Yambol
5:1
FK Rozova dolina Kazanlak
Sorrento
8:0
Football West National Training Centre
Armadale SC
0:3
Balcatta SC
ECU Joondalup
1:2
Floreat Athena FC
Stirling Macedonia SC
3:1
South West Phoenix FC
Inglewood United SC
2:0
Western Knights SC
Perth SC
3:4
Bayswater City
RKSV Leonidas (Zaterdag)
6:0
DSO
BVCB
2:0
Breukelen
Дэлтаспорт
1:0
FC Rijnvogels
Nootdorp
2:0
vv GHC
Smitshoek
3:1
FC 's-Gravenzande
Спейкенісэ
3:2
Alexandria '66
GPC Vlissingen
2:1
Alblasserdam
Heinenoord
3:0
Рэйсорд
Рода Бойз
0:4
Oranje Wit
vv Sterk Door Combinatie
3:2
Замслаг
DOS Kampen
0:0
Бе Кейк 28
NSC
0:2
Го-Ахеад Кампен
Grijpskerk
0:3
vv Buitenpost
LTC
4:0
CVVB
Oeverzwaluwen
1:1
vv Trynwalden
ПКК 83
3:0
Leeuwarder Zwaluwen
CVV Viboa
3:0
HZVV
csv DVVA
1:2
Roda '46
VV Eemdijk
0:4
СВЛ
HBOK
1:2
De Merino's
sv Lelystad '67
2:3
VVZ '49
Sportvereniging Marken
3:3
CSW
AVV Swift
0:3
Аякс-А
Zuidvogels
1:4
VVA '71
Blauw Wit '34
3:0
Drenthina
Meppel FC
4:1
Holwierde
vv RCL
0:2
Vitesse Delft
De Zwerver
1:1
vv VVC '68
sc Everstein
0:2
Almkerk
VVGZ
3:1
Sliedrecht
vv AZSV
2:1
DTS Ede
Olde Veste '54
3:1
Зютфен
ДАС 37
0:0
SDV Barneveld
DZC '68
2:1
Zwart Wit '63
vv WVF
2:2
Elburger SC
Спартак Субоціца
1:1
АФК
Барац
3:1
Раднічкі Крагуевац
Борча
0:0
Металац
Смедэрэва
2:0
Нові-Пазар
Явар
3:1
Слабада Вужыцэ
Ваяводзіна
0:0
Ягадзіна
Рады
1:4
Партызан
Црвена Зорка
3:0
Хайдук Кула
Эльбасані
0:0
Люшня
Люфтэтары
3:0
Бутрынці
Бесядзьле
2:0
Бурэлі
Скрапары
0:1
Беса
Хімара
2:0
Ілірыя Фуша-Круя
Улера
1:1
Грамшы
Мамуррасі
1:2
Грамазі
Кукесі
6:2
Ада
Бліда
3:1
Бордж Бу Арэрыдж
Анаба
2:1
ES Mostaganem
Алімпік Медэа
1:1
Саура
УСМ Бэль-Аббес
2:0
МСП Батна
Біскра
0:1
Параду
АСМ Оран
2:1
AB Mérouana
SA Mohammadia
3:1
Мулудiя Канстанцiна
Сэнт-Ніклас
1:1
Руселары
Цюбіз
1:0
Васланд-Беверэн
Ломэл
0:2
Шарлеруа
Антвэрпэн
2:2
Уайт Стар
Стандард Ветэрэн
2:0
Эндрахт Алст
Дэндэр
1:2
Хайст
Цінен
0:1
Остэндэ
Барранкілья
0:3
Бакі Хуніёрс Гартуй
Вальедупар
3:2
Леанес
Альянсу Петралер
2:0
Багата
Акадэмія Багата
2:1
Уніён Магдалена
Суд-Амерыка
1:2
Мірамар Місьёнэс
Роча
1:2
Сентраль Эспаньёл
Прагрэса
1:1
Бостан Рывер
Дэпартыва Мальданада
0:1
Атэнас
Уракан Паса-дэ-ла-Арэна
0:2
Пласа Калонія
Спарта-2
1:2
Банік Сакалоў
Усці-над-Лабем
0:1
Багеміян Стржыжкоў
Тршынец
1:2
Зброяўка
Влашым
1:3
Высочына
Злін
0:1
Карвіна
Гуаякіль Сіці
2:0
Валье-дэль-Чота
Імбабура
3:2
Ракафуэртэ
Грэсія
2:2
Дэпартыва Кеведа
Мушук Руна
1:0
УТ Катопахі
Лемона
1:0
Рэал Уніён
Сан-Роке
2:1
Альмерыя Б
Амараб'ета
3:1
Хімнастыка Сегавіяна
Уракан Валенсія
1:0
Сант-Андрэу
Коста-Брава
3:1
Лейда Экспарту
Мантаньерас
0:1
Луга
Кадыс
0:0
Севілья Б
Рэал Хаэн
1:0
Лусена
Панферрадына
4:2
Хімнастыка Торрелавега
Платэнсэ
2:0
Лос Андэс
Сарм'ента
2:2
Браўн дэ Андроге
Вілья Сан Карлас
1:0
Барракас Сентраль
Хенераль Ламадрыд
2:4
Дэпартыва Арменіо
Нуэва Чыкага
3:2
Камунікасьёнэс Буэнас-Айрэс
Ваккер Бургхаузен
0:0
Зандхаўзен
Ян Рэгенсбург
2:1
Прайсен
Рот-Вайс Эрфурт
1:1
Саарбрукен
Аснабрук
1:1
Рот-Вайс Оберхаўзен
Аален
0:2
Хемніцэр
Дармштат
0:0
Унтэрхахінг
Армінія
1:1
Кікерс Офенбах
Веен
1:2
Хайдэнхайм
Рэсовія
3:0
КСЗА
Górnik Wałbrzych
0:0
Хайнічанка
FAF Elana Toruń
0:1
HKS Ruch Zdzieszowice
ZKS Stal Stalowa Wola
1:0
Сталь Жэшаў
Зніч Прушкоў
0:0
Гарбарня
Бытовія
1:1
Jarota Jarocin
Ракаў
0:4
Nielba Wągrowiec
KP Calisia Kalisz
1:0
Ключбарк
Хробры
1:1
SKS Baltyk Gdynia
MKS Czarni Żagań
0:1
Медзь
Вісла Пулавы
1:0
Пагонь Седльцэ
Газелек Аяча
1:0
Фрэжус Сэн-Рафаэль
Кальмар
0:0
Ван
Люзнак
1:2
Ле-Пуарэ-сюр-Ві
Эпіналь
2:1
Парыж
Кевіі
1:1
Рэд Стар Сэн-Уан
Баённа
5:3
Марціг
Альбіён Роверс
1:0
Каўдэнбіт
Арброт
2:3
Брыхін Сіці
Дамбартон
1:0
Форфар Атлетык
Іст Файф
1:1
Стэнхаўсм'юір
Стэрлінг Альбіён
0:2
Эйрдрыёніанс
Фрайбург-2
0:3
Зонненхоф-Грасаспах
Мейзельвіц
1:1
Санкт-Паўлі-2
Хофенхайм-2
1:0
Інгальштат-2
Вольфсбург II
1:0
Любек
Барусія Мёнхенгладбах-2
0:2
Шпартфройндэ Лотэ
Бохум II
0:2
Кайзерслаўтэрн-2
Фартуна Кёльн
3:0
Фартуна-2
Майнц-2
0:3
Барусія Дортмунд-2
Эльферсберг
1:1
Idar Oberstein
Гройтэр-2
1:1
Нюрнберг-2
Бервік Рэйнджэрс
3:0
Клайд
Іст Стэрлінгшыр
0:4
Анан Атлетык
Элгін Сіці
1:2
Странрар
Мантроўз
0:2
Алоа Атлетык
Куінз Парк
0:1
Пітэрхэд
Хенгг
1:1
Шам
Ювентус Цюрых
5:0
Бьяскезі
Цафінген
1:3
Шотц
Олд Бойз
2:0
Бадэн
FC Basel II
5:0
Мутэнц
FC Zürich II
3:0
Мюнзінген
Ванген
1:1
Thun II
FC Luzern II
3:2
FC Sankt Gallen 1879 II
Туген
3:1
Winterthur II
Нацёр
2:3
Бюль
Фрыбур
3:2
FC Sion II
Мендрыса-Стабіё
1:0
Шаффхаузен
УЖС
0:2
Дзюдынген
Малле
1:1
Івердон
Залатурн
1:1
Брайтэнрайн
Мерэн
0:0
Гран-Ласі
Марціньі Спортс
2:1
Эшален
Тэлфард Юнайтэд
3:3
Дарлінгтан
Бат Сіці
1:4
Флітвуд Таун
Брэйнтры Таун
1:2
Олфрэтон Таун
Кембрыдж
1:1
Рэксхэм
Форэст Грын
3:0
Барроу
Грымсбі Таун
1:2
Кідэрмінстэр
Кетэрынг
1:3
Стокпорт
Лінкальн Сіці
4:0
Тэмуорт
Мэнсфілд Таун
1:0
Эбсфліт Юнайтэд
Ньюпорт
1:0
Гейтсхед
Саўтпорт
1:2
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Ругенберген
0:2
Вікторыя Гамбург
Гале
1:0
Лукенвальдэ
VfB Fortuna Chemnitz
3:2
FC Grün-Weiß Piesteritz
SV Germania 90 Schöneiche
2:2
Ганза-2
BSC Süd 05
1:5
Дынама Берлін
Анкер Вісмар
0:0
Нойштрэліц
Цвайбрукен
0:3
Мехтэрсхайм
Flensburger SpVgg 08
2:1
NTSV Strand 08
FT Eider Büdelsdorf
1:3
Husumer SV
Хайдэ
1:1
TSV Kropp 1946
Borussia Neunkirchen
2:1
Зальмор
Армінія Людвігсхафэн
2:2
Elversberg II
Goslarer SC 08
2:0
VfL Osnabrück II
Ганза Люнебург
4:1
SC Langenhagen
Кікерс Эмдэн
Ратэнбург
Айтрахт Штаталендорф
1:4
Buchonia Flieden
Баунаталь
4:0
SKV Rot-Weiss Darmstadt
FSC Lohfelden 1924
3:2
FC Viktoria 09 Urberach
SG Rot-Weiss Frankfurt
1:0
Rot-Weiß Hadamar
1. FCA 04 Darmstadt
2:1
OSC Vellmar
Вікторыя Ашафенбург
3:0
SG Eintracht 05 Wetzlar
Вальдгірмес
1:2
Фернвальд
Нарманія Гмюнд
1:0
Офенбург
Філінген
0:1
Балінген
Балінгер
1:1
Некарэльц
Kehler FV 07
3:1
Ройтлінген
SB DJK Rosenheim
1:1
Ісманінг
Preetzer TSV
0:1
Вайхэ
Брэмер
8:0
TuS Schwachhausen
VfL 07 Bremen
0:4
Брынкум
SG 06 Betzdorf
0:0
SpVgg EGC Wirges
Алеманія Вальдальгесхайм
1:2
Хаўэнштайн
Брэмерхафен
2:2
Блументаль
TSV Grossbardorf
3:2
SpVgg Unterhaching II
Бухбах
3:1
Эльтерсдорф
TGM SV Jügesheim
2:1
Offenbacher FC Kickers 1901 II
Бейсінгсток Таун
3:2
Хавант энд Уотэрлувіл
Бромлі
1:0
Уэстон-супер-Мар
Дартфард
2:1
Мэйдэнхэд Юнайтэд
Давер Атлетык
0:2
Борэм Вуд
Істлі
2:1
Істборн Бора
Фарнбара
1:2
Дорчэстэр Таун
Хэмптан энд Рычманд Баро
0:0
Сатан Юнайтэд
Солсберы Сіці
0:0
Уэлінг Юнайтэд
Стэйнс Таун
1:1
Труро Сіці
Тонбрыдж Энджэлс
0:0
Чэлмсфард Сіці
Уокінг
5:1
Таррок
Іствуд Таун
0:1
Стэйлібрыдж
Галіфакс Таун
4:0
Хістан
Гэйнсбара Трыніці
2:0
Колвін Бэй
Гластэр
1:3
Бостан Юнайтэд
Гайзлі
3:0
Корбі Таун
Хэрагіт
0:2
Вустэр Сіці
Хінклі
1:1
Дройлсдэн
Хайд
5:0
Бішоп Стортфард
Нанітон Таун
2:1
Олтрынхем
Воксхолл Мотарс
2:1
Бліт Спартанс
Уоркінгтан
1:1
Саліхал Мурс
Хенсфард Таун
0:0
Нантвіч Таун
Нортвіч Вікторыя
2:0
Рашэл Алімпік
Стаффорд Рэйнджэрс
1:1
Берскау
Стоксбрыдж Парк Стылз
0:3
Чорлі
Уорксоп Таун
2:0
Мэтлак Таун
Кендал Таун
1:4
Чэйзтаўн
Бэнберы Юнайтэд
2:2
Фроўм Таун
Бэшлі
0:2
Баруэл
Кембрыдж Сіці
3:1
Сайрэнсэстар Таун
Чэшам Юнайтэд
2:1
Тотан
Чыпенхэм Таун
0:1
Оксфард Сіці
Іўшэй Юнайтэд
0:0
Бэдфард Таун
Хэмел-Хэмпстэд
0:0
Суіндан Супермарын
Хітчын Таун
2:1
Рэддзітч Юнайтэд
Стаўрбрыдж
1:0
Брэклі Таун
Уэймут
0:2
Эрлсі Таун
Хорнчэрч
1:0
Метрапалітан Поліс
Бяры Таун
1:1
Уілдстан
Каршэлтан Атлетык
2:0
Гасцінгс Юнайтэд
Канкорд Рэйнджэрс
3:2
Лоўстофт Таун
Іст-Таррак Юнайтэд
1:2
Крэй Уандэрэрс
Хэрроу Бора
3:4
Кэнві Айлэнд
Кінгстаніян
0:2
Білеракэй Таун
Лэзерхэд
2:0
Эйвлі
Люіс
3:2
Хэндон
Мэргіт
2:1
Хоршам
Уінгейт энд Фінчлі
4:2
Туцінг энд Мітчэм
Юнайтэд оф Манчэстэр
4:0
Міклавер Спортс
Эштан Юнайтэд
1:2
Марын
Бакстан
1:3
Брэдфард Парк Авеню
Чэстэр
2:0
Уітбі Таун
АФК Хэйес
1:1
Бартан Роверс
Эшфард Таун
0:0
Марлоў
Эйлсбэры
0:1
Біглсуэйд Таун
Бернэм
1:2
Бікансфілд
Чэртсі Таун
1:0
Бедварт Юнайтэд
Дэвентры Таун
1:0
Норт-Грынфард Юнайтэд
Лейтан Таун
2:1
Бэдфонт Таун
Нортвуд
0:1
Вудфард Юнайтэд
Рагбі Таун
3:3
Фліт Таун
Слаў Таун
1:1
Чэлфонт Сэнт-Піцер
Сейнт-Неотс Таун
0:0
Аксбрыдж
Чыпстэд
5:1
Берджэс Хіл Таун
Карынціян-Кэжуалс
3:2
Рамсгейт
Кроўлі Даун
3:3
Богнар-Рыджыс Таун
Кройдан Атлетыкс
Уолтан Кэжуалс
Хайт Таун
3:2
Істбарн Таун
Сытынгбэрн
1:2
Мерстэм
Уолтан энд Хершам
1:4
Мэйдстан Юнайтэд
Уайтхаўк
1:1
Годэлмінг Таун
Уітстэбл Таун
1:2
Далвіч Хэмлет
Уайтліф
1:1
Февершам
Уортынг
0:1
Фолкстан Інвікта
Брыгг Таун
1:4
Нью Мілз
Коўлвіл Таун
1:3
Белпер Таун
Ілкстан
5:0
Шэпшэд Дынама
Аблічча Таун
3:1
Лафбара Дынама
Лінкальн Юнайтэд
3:1
Сатан-Колдфілд Таун
Ньюкасл Таун
0:2
Карлтан Таун
Куорн
1:2
Гул
Рэйнварт Майнерс Уэлфэйр
1:1
Кідсгроўв Атлетык
Ромулус
2:3
Грантэм Таун
Шэфілд
1:0
Хакнэл Таун
Стэмфард
0:1
Маркет Дрэйтан Таун
Байдфард
0:0
Полтон Роверс
Брыджуотэр Таун
0:1
Хэйлсауэн
Сіндэрфард Таун
2:0
Тонтан Таун
Дидкот Таун
0:2
Тывертан Таун
Хангерфорд Таун
1:2
Гаспорт Бора
Мэнгатсфілд Юнайтэд
0:0
Бішоп′з Кліў
Норт-Лей
2:1
Уімбарн Таун
Пул Таун
1:1
Йейт Таун
Шолінг
2:2
Тэтчэм Таун
Стаўрпарт Свіфтс
4:3
Абіндон Юнайтэд
Прэскат Кейблз
0:1
Ланкастэр Сіці
Уіттан Албіён
4:1
Вудлі Спортс
Садберы
1:2
Грэйс Атлетык
Брэнтвуд Таун
2:1
Соэм Таун Рэйнджэрс
Чэтэм Таун
2:0
Ілфард
Энфілд Таун
0:3
Харлоу Таун
Грэйт Уэкерынг Роверс
0:1
Нідэм Маркет
Хэйбрыдж Свіфтс
0:2
Цілберы
Лейстан
1:1
Рэдбрыдж
Потэрс Бар Таун
0:3
Тэмсмед Таун
Ромфард
2:2
Уолтэм Эбі
Уолтэм
2:1
Чэсант
Уэйр
1:3
Малдон энд Типтри
АФК Файлд
3:0
Рэдкліф Бора
Кэмэл Лэйрд
1:4
Гарфорт Таун
Клітэра
2:2
Асэт Албіён
Керзон Эштан
1:1
Уэйкфілд
Дарэм Сіці
7:1
Уорынгтон Таун
Фарслі Селтык
3:0
Мозлі
Оссет Таун
1:0
Бэмбер Брыдж
Солфорд Сіці
1:4
Хэрагіт Рэйлвэй
Скелмерсдэйл Юнайтэд
1:0
Трафард
FC Sfîntul Gheorghe II
1:3
Сперанца
FC Zimbru Chişinău II
4:0
Гагаузія
FC Mipan-Voran Chisinau
0:2
Петракуб
Locomotiv Bălţi
1:0
Real Succes
Дачыя Буюкань
1:0
FC Olimpia-2 Tiligul
FC Milsami Orhei II
0:2
Intersport-Aroma
Саксан
2:2
Sheriff II
Дынама-Аўта
0:1
Дынама Бяндэры
Бней Іегуда
1:0
Макабі Нетання
Хапаэль Пэтах-Тыква
1:1
Хапаэль Беэр-Шэва
Хапаэль Акко
2:0
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
Макабі Тэль-Авіў
5:2
Бней Сахнін
Макабі Пэтах-Тыква
2:1
Хапаэль Хайфа
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
1:2
Бейтар
Алімпік Сараева
1:0
Чэлік
Рудар Прыедар
1:3
Барац Лазня-Лука
Шырокія Брыег
2:0
Слабада
Леатар
0:0
ГОШК
Казара
0:0
Вележ
Тэрэнгану
0:0
Дарул Такзім
Лаёнз
2:1
Т-Цім
Сабах Ката-Кінабалу
1:1
Селангор
ПКНС
1:4
Саравак
Келантан
5:1
Фэлда Юнайтэд
Бакель
1:0
Грбаль
Цітаград
0:1
Будучнаст
Петравац
1:2
Зэта
Могрэн
2:0
Беране
Рудар Плеўля
1:0
Дзячыч
Суцьеска Нікшыч
0:0
Лоўчаны
Дэпартэс Ла-Серана
2:1
Уніён Сан-Феліпе
Сант'яга Уандэрэрс
5:2
Кабрэсаль
Палестына
0:0
Дэпартэс Антафагаста
Дэпортэс Ікіке
2:0
Універсідад Кансепсьён