АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 кастрычніка 2012
Зеніт
2:3
Мілан
Арсенал
3:1
Алімпіякос
Дынама Кіеў
2:0
Дынама Заграб
Порту
1:0
ПСЖ
Шальке
2:2
Манпелье
Андэрлехт
0:3
Малага
Манчэстэр Сіці
1:1
Барусія Дортмунд
Аякс
1:4
Рэал Мадрыд
Сталь Каменскае
2:1
Гарняк-Спорт
Шахцёр Свярдлоўск
1:1
УкрАгракам
Палтава-2-Карлаўка
1:1
Энергія Новая Кахоўка
Севастопаль-2
1:4
Шахцёр-3
Крыўбас
1:1
Жамчужына Ялта
Крэмень
2:1
Мір
Дзясна
2:0
Абалонь-2 (да 2012 года)
Рэал Фарма
0:0
Дынама Хмяльніцкі
СК Адэса
1:2
Скала Стрый
Чаркаскі Дняпро
0:1
Адзінства Пліскі
Kryvbas Kryvyi Rih U19
0:3
Karpaty Lviv U19
Volyn Lutsk U19
2:3
Ворскла U-19
Hoverla Uzhhorod U19
0:1
Дынама Кіеў U-19
Dnipro Dnipropetrovsk U19
0:3
Шахцёр U-19
Tavriya Simferopol U19
0:1
Metalist Kharkiv U19
Metalurh Donetsk U19
1:1
Зара U-19
Metalurh Zaporizhya U19
2:2
Mariupol U19
Arsenal Kyiv U19
0:2
Чарнаморац Адэса U-19
Ціндао Чжунэн
1:0
Чанчунь Ятай
Ханчжоу Грынтаўн
0:0
Шаньдун Тайшань
Бэйцзін Гоань
3:0
Хэнань Суншань Лунмэнь
Сувон Самсунг Блювінгс
1:0
Сеул
Кеннам
0:0
Чэджу Юнайтэд
Інчхан Юнайтэд
2:1
Тэгу
Соннам
2:0
Кімчхон Санму
Чонам Дрэгонс
0:0
Канвон
Кванчжу
1:1
Тэчжон Сіцізэн
Пусан Ай Парк
2:2
Чонбук Хёндай Мотарс
Скендербеу
7:2
KS Olimpiku Tiranë
Тырана
1:0
Партызані
Кастрыёці
2:1
Хімара
Улазнія
2:1
Ілірыя Фуша-Круя
Шкумбіні
3:0
Бутрынці
Апалонія
1:0
Эльбасані
Кукесі
1:2
Бесядзьле
Камза
2:0
Дынама Сіці
Тэўта
3:0
Грамазі
Флямуртары
4:1
Нафтатары
Бюліс
1:0
Тэрбуні Пука
Лячы
0:0
Мамуррасі
Томары
1:0
Ада
Люфтэтары
5:0
Грамшы
Беса
6:1
Бурэлі
Паградзецы
0:2
Люшня
Звіезда
1:2
Вележ
Араш'е
0:6
Шырокія Брыег
ГОШК
1:0
Раднік
Чэлік
2:0
NK Rijeka Vitez
Славія Сараева
1:3
Жэлезнічар
Алімпік Сараева
0:0
HNK Capljina
Зрынскі
3:1
Сараева
FK Sutjeska Foča
1:1
Слога Добай
Кома
1:0
Казале
Кунэа
2:3
Трытыум
Трэвіза
0:2
Басано Віртус
Партагруара
3:1
Джакаменсе
Сантарканджала
0:3
Віярэджа
Карарэзе
2:4
Рэджана
Перуджа
2:1
Л′Аквіла
К'еці
1:4
Губіа
Апрылія
2:1
Фразінонэ
Беневента
2:1
Барлета
Лаціна
1:1
Паганэзе
Кампабаса
1:0
Сарэнта
Катандзара
2:1
Вігор Ламецыя
Крэманезэ
4:1
Рэнаце
Віртус Энтэла
0:1
Савона
Феральпісала
1:2
Зюдціроль
Форлі
0:3
Карпі
Піза
3:0
Рыміні
Паджыбонсі
6:3
Сан-Марына
Авеліна
2:1
Арцанэзе
Трапані
2:0
Інтэррэджа
Лечэ
2:1
Марціна Франка
Андрыя БАТ
1:2
Начэрына
Ларыса
3:1
Анагенсісі Эпанамі
Эргатэліс
1:0
Докса Драма
Нікі Волас
1:1
Апалон Смірніс
Фокікос
3:0
Анагенізі Янніца
Трасівулас
0:0
Перыкос
Кава
0:0
Панэталікас
Этнікас Газарас
0:0
АЕЛ Калоніс
Калітэя
2:3
Пансэраікас
Візас
0:0
Алімпіякас Волас
Académica Petróleo Kwanda Soyo
1:1
Progresso
Atlético Petróleos do Namibe
3:1
Кабушкорп
Інтэрклубі
3:0
Clube Nacional de Benguela
Петравац
4:0
Могрэн
Будучнаст
2:1
Едзінства
Зэта
1:0
Суцьеска Нікшыч
Грбаль
2:0
Gorštak
Морнар
4:0
Беране
OFK Igalo
1:1
Лоўчаны
Рудар Плеўля
1:1
Чэлік Нікшыч
Дагдызель
2:1
Астрахань
Карэлія
0:1
Тэкстыльшчык
Поўнач
1:1
Хімік
Алімпія Валгаград
0:1
Армавір
Днепр Смаленск
3:1
ФК Волагда
Волга Цвер
0:0
Пскоў-747
Lokomotiv Moskva II
2:0
Спартак Кастрама
Алімп-Даўгапрудны
1:0
Русь
Цвікау
0:0
Карл Цэйс
Хафельзе
1:1
Хольштайн
Любек
ФФБ Альдэнбург
Санкт-Паўлі-2
2:3
Вільхельмсхафэн
Ілертысен
1:1
Ісманінг
Райн-ам-Лех
1:1
VfL Frohnlach 1919
Вікторыя Ашафенбург
4:0
Айнтрахт Бамберг
Обернайланд
Вайхэ