АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 27 красавіка 2013
Манчэстэр Сіці
2:1
Вест Хэм
Эвертан
1:0
Фулхэм
Саўтгемптан
0:3
Вест Бромвіч
Сток Сіці
1:0
Норвіч Сіці
Уіган
2:2
Тотэнхэм
Ньюкасл
0:6
Ліверпуль
Баварыя
1:0
Фрайбург
Баер
1:0
Вердэр
Вольфсбург
3:1
Барусія Мёнхенгладбах
Хофенхайм
2:1
Нюрнберг
Аўгсбург
3:0
Штутгарт
Фартуна Дзюсельдорф
1:2
Барусія Дортмунд
Абалонь
0:0
Нафтавік-Укрнафта
ФК Адэса
3:2
Кобра
Тытан
2:2
Нікалаеў
Палтава
0:0
Арсенал-Кіеўшчына
Сталь Алчевск
4:0
Крымцяпліца
ФК Сумы
2:1
Александрыя
Краматорск
1:0
Алімпік Данецк
Зорка Крапіўніцкі
2:2
Дынама-2 Кіеў
Шахцёр-3
2:1
УкрАгракам
Рэал Фарма
0:2
Дзясна
Гарняк-Спорт
2:0
Сталь Каменскае
Чаркаскі Дняпро
3:0
ФК Тэрнопаль
Крэмень
1:1
Палтава-2-Карлаўка
Мір
1:1
Шахцёр Свярдлоўск
Энергія Новая Кахоўка
2:1
Жамчужына Ялта
Дынама Хмяльніцкі
0:3
Крышталь Херсон
Севастопаль-2
2:2
Крыўбас
Блэкбэрн
1:1
Крыстал Пэлас
Мілуал
0:1
Нотынгем Форэст
Вулверхэмптан
1:2
Бёрнлі
Кардыф Сіці
1:1
Болтан
Іпсвіч
3:1
Бірмінгем
Брысталь Сіці
1:3
Хадэрсфілд
Блэкпул
2:1
Дэрбі Каўнці
Мідлзбра
2:2
Чарльтан
Лідс
1:2
Брайтан
Барнслі
2:0
Хал
Пітэрбара
1:0
Шэфілд Уэнсдэй
Элязыгспор
1:0
Карабюкспор
Бурсаспор
1:1
Акхісарспор
Трабзанспор
2:0
Генчлербірлігі
Бешыкташ
2:0
Ардуспор
Сіваспор
4:1
Істанбул
Чанчунь Ятай
0:0
Цзянсу Сунін
Далянь Пра
3:0
Бэйцзін Гоань
Гуанчжоу Сіці
0:2
Гуанчжоу
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
3:2
Ухань
Ханчжоу Грынтаўн
3:3
Шаньдун Тайшань
Альбірэкс Ніігата
2:3
Касіма Антлерс
Серэса Осака
0:0
Аіта Трыніта
Нагоя Грампус
1:1
Санфрэччы Хірасіма
Джубіла Івата
4:0
Сенан Белмары
Ёкагама Ф. Марынас
1:1
Вентфарэт Кофу
Урава Рэд Даймандс
0:1
Сімідзу С-Палс
ФК Токіа
2:0
Кавасакі Франтале
Аль-Ахлі Джыда
1:1
Аль-Хілаль
Аль-Таавун
1:1
Аль-Вахда Мека
Аль-Ітыфак
0:4
Аль-Фатэх
Аль-Шола
1:0
Аль-Іціхад
Аль-Наср
2:1
Аль-Файсалі Харма
Наджран
0:1
Аль-Раэд
Аль-Шабаб Эр-Рыяд
2:1
Хаджэр
Рэджына
0:1
Брэшыя
AS Varese 1910
2:0
Чытадэла
Віртус Ланчана
1:1
Кратонэ
Пра Верчэлі
0:0
Грасета
Асколі
0:5
Верона
Ліворна
2:0
Вічэнца
ФК Падава (да 2015)
3:3
Новара
Бары
2:1
Спецыя
Юве Стабія
1:1
Тэрнана
Транмер
0:0
Борнмут
Брэнтфард
0:1
Данкастэр
Крю
2:0
Уолсол
Кроўлі
2:2
Хартлпул
Нотс Каўнці
2:2
Ковентры
Сканторп Юнайтэд
3:1
Суіндан
Лейтан Арыент
1:1
Олдхэм
Толбат
3:2
Портсмут
Стывенідж
0:2
МК Донс
Беры
3:2
Ёвіл
Шэфілд Юнайтэд
0:0
Прэстан
Карлайл Юнайтэд
0:2
Калчэстэр
Уікам
1:1
Порт Вэйл
Дагенхэм
0:1
Ёрк Сіці
Саўтэнд
0:1
Моркэм
Ротэрхэм
2:0
Олдэршот
АФК Уімблдон
2:1
Флітвуд Таун
Чалтенгем
0:0
Брэдфард
Чэстэрфілд
4:0
Эксэтэр
Акрынгтон Стэнлі
0:3
Оксфард Юнайтэд
Нортхэмптан
2:0
Барнет
Торкі
3:3
Брыстоль Роверс
Рочдэйл
1:0
Плімут
Бертан
3:2
Джылінгем
Дзіла
0:1
Дынама Тбілісі
Сіёні
6:2
Калхэці
ВІТ-Джорджыя
3:2
Дынама Батумі
Мерані Мартвілі
1:0
Тбілісі
Чыхура
2:1
Бая Зугдзідзі
Тарпеда Кутаісі
1:0
Зестафоні
EB / Streymur II
1:1
Судурай
HB Tórshavn II
3:1
TB II
Víkingur Gøta II
1:1
B36 Tórshavn II
KÍ Klaksvík II
2:2
Б-68 Тафтір
Podrinje Janja
1:1
Дрына Зворнік
FK Borac Šamac
3:1
FK Ljubić Prnjavor
Казара
2:2
Младосць Вяліка-Абарска
Рудар Углевік
3:2
Модрыча
Sloboda Novi Grad
1:0
FK Sutjeska Foča
Маладосць Гацко
2:1
Слога Добай
NK Bratstvo Gračanica
1:2
Адзінства Біхач
Будучнаст Банавічы
0:1
NK Podgrmeč
NK Iskra Bugojno
2:1
Branitelj
Krajišnik Velika Kladuša
HNK Capljina
FK Krajina Cazin
1:0
NK Troglav Livno
Слабада
0:2
FK Rudar Kakanj
Осанэ
3:1
Нутодэн
Бярум
4:2
Мос
Fyllingsdalen
0:1
Arna-Bjørnar
КФУМ
0:0
Nardo
Ларэнског
2:2
Eidsvold TF
Ålgård
4:1
Brann II
Порс Грэнланд
0:0
Рэўфос
Ельсас
1:3
Аскер
Valdres
2:1
Frigg Oslo FK
Skedsmo
0:3
Трамсдален
Vidar FK
3:3
Нест-Сотра
Sportsklubben Træff
0:1
Forde
Drøbak / Frogn IL
0:2
Kvik Halden FK
Birkebeineren
2:2
Nesodden
Тонсберг
3:4
Альта
Boldklubben 1908
0:0
Nykøbing FC
BK Søllerød-Vedbæk
1:1
Naesby BK
Skanderborg
2:1
FC Svendborg
Otterup
3:1
Varde IF Elite
Kjellerup IF
1:3
Jammerbugt FC
Herlev IF
1:3
Svebølle B&I
Skjold Birkerød
2:0
Nexø Boldklub Bornholm
Rishøj BK
1:1
Hellerup IK
Middelfart G & BK
1:0
Ringkobing IF
Aarhus Fremad
0:0
Skovbakken IK
Афспор
1:0
Дэнізлі Беледзіе
Кыркларэліспор
1:3
Эюпспор
Байрампашаспор
1:0
Конья Шэкерспор
Бейпазары Шэкерспор
0:0
Ені Малацьяспор
Керфез Белядзіе
1:1
Кызылджахамамспор
Искендерун
0:3
Такатспор
Інэгелспор
0:1
Балыкесірспор
Газіаманпашаспор
2:1
Алтай Ізмір
Каламб'е
1:4
Канкордыя Базэль
Ваккер Грэнхен
0:3
Ксамакс
Рамантуа
2:2
Берн
Дзіцікон
3:2
Вустэр
Зефельд
1:1
Тальвіль
Тос
2:0
Відаць
Зойцах
5:1
Альтштэтэн
Зурзее
4:0
Зарнены
Гальдаў
6:0
FC Baar
Адзуры-90
2:1
FC Lutry
Шпіц
1:1
Бумпліц
Бавуа
3:0
Ля-Тур / Ле-Пак'е
Херцагенбухзеі
1:2
Кюснахт
Кікерс Люцэрн
2:0
Эмменбрюке
FC Therwil
1:5
Ліс
FC Ruswil
4:2
Хергісвіль
Шэнуа
4:2
Каламб'е-Мюра
Дзюррэнаст
1:1
Lausanne Sport II
FC Phönix Seen
2:3
Эрлікон / Паліцай
Ібах
3:1
Эшэнбах
Гунцвіль
2:2
Буокс
С'ер
3:2
Пэрлі-Серту
Рэнан
1:2
Мантрэ Спортс
Зубінген
2:0
Лангенталь
FC Thierrens
1:4
Ла Сарра-Эклепен
Гюмфен / Сорэн
4:2
Партальбан / Глеттэрэн
Баскур
2:3
Лаўфэн
MFK Dolný Kubín
1:1
FC ŠTK 1914 Šamorín
Рымаўска-Собота
0:1
ДАК
Дубніца
0:0
FK Slovan Duslo Šaľa
FK Baník Ružiná
3:1
Ліптоўскі-Мікулаш
3:0
Partizán Bardejov
SFM Senec
1:1
Падбрэзава
Хаджэтэпе
1:1
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Гебзеспор
0:3
Адыяманспар
Умраніеспор
0:2
Чанаккале Дарданэльспор
İskenderun Spor Kulübü 1967
1:1
Манаўгат-Эўрэнсекіспор
Батман Петральспор
2:1
Belediye Bingöl Spor Kulübü
Карачабей Беледыеспор
1:0
Эрзінджанспор
Трабзон Акчаабат
3:2
Менеменспор
Айдынспор
0:1
Сівас 4 Эйлюль
Сілаўрыспар
0:0
Дэрынджэспор
NK Rudar Trbovlje
NK Ilirska Bistrica
NK Zreče
0:0
NK Kety Emmi Bistrica
NK Avto Rajh Ljutomer
1:0
NK Šmarje pri Jelšah
NK Čarda Martjanci
3:0
NK Kovinar Štore
NK Malečnik
1:1
NK Tromejnik Kuzma
Табар Сежана
4:1
Adria
Анкаран
1:0
MNK Izola
NK Kranj
2:2
NK Jadran Dekani
Лівар
1:3
NK Tolmin
NK Bilje
1:2
Загор'е
Хрудзім
8:1
Галоўцы
Пісек
3:2
Кралув Двур
Лока Влтавін
1:3
Іскра Дамажліцы
Фрыдэк-Містэк
2:0
Ждзяр-над-Сазавоу
Тршынец
8:0
Славан Росіцэ
Прасцееў
1:1
Спартак Гулін
Ганацкая Славія Кромержыж
0:7
Сігма II
Бржэцлаў
3:0
Унічаў
Куніцы
2:1
Хомутаў
Malše Roudné
0:1
Штэхавіцы
Уніён Чалаковіцэ
0:4
Славай Вышаград
Лавасіцы
8:1
Тоужым
FK Sokol Lhota pod Libčany
2:2
Іскра Усці-над-Арліцы
Sokol Čížová
1:0
Ракіцані
Вышкоў
4:1
Сокал Тасавіцэ
Татран Брно Багуніцы
2:3
Вікторыя Юначка
Тршэбіч
1:0
Bystřice nad Pernštejnem
Напаіла
1:1
Лішэнь
Мікулавіцэ
1:0
Новы Йічын
MFK Karviná II
0:1
Лакаматыва Пятровіцы
Магельніцы
0:2
Валашску Мезіржычы
Граніцэ
0:0
Шумперк
Доубраўка
0:1
Адміра Прага
Тахаў
2:4
Арытма Прага
Táborsko II
2:0
Гаржавіцка
Пржэдні Капаніна
1:2
Спартак Храст
SK Motorlet Praha
1:0
Літол
Чэскі-Брод
2:1
Увалы
Сямілы
2:4
Галіцэ
Дабравіцы
0:0
Летаград
Знаход Дзештне
3:1
Іскра Мшэна
Пінцгаў Заальфельдэн
1:3
Ціроль
Ліферынг
1:1
Райндорф Альтах II
СК Брэгенц
0:2
Зеекірхен
ЛАСК
2:0
Кальсдорф
Сак Клагенфурт
2:2
Леабэн
Andelsbuch
2:0
Вальс-Грунаў
Аўстрыя Зальцбург
2:1
Дорнбірн
Капфенберг II
1:0
Уніён Санкт-Фларыян
Ноймаркт
3:2
Хард
Рэд Бул Зальцбург II
4:2
Ваккер II
Віторыя-ЭС
6:0
Эспірыту-Санту
Рэал Нараэстэ
3:3
Сан-Матэус
Аракрус
4:1
Рыа-Бранка Віторыя
Linhares
2:0
Дэспартыву
Botafogo Futebol Clube de Jaguaré
2:0
Эстрэла-да-Норта
Ардс
2:0
Dergview FC
Кэрык Рэйнджэрс
1:0
Harland and Wolff Welders FC
Coagh United
3:0
Ларн
Dundela FC
4:4
Limavady United FC
Інстыт'ют
1:2
Уорэнпойнт Таун
Лофгал
0:1
Tobermore United
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
1:2
Greve
FA 2000
1:6
Б-93
Кольдзінг
2:2
Aalborg Freja
Løgstør IF
0:2
Djursland
Viby IF
3:0
Hobro IK II
Randers SK Freja
8:3
Kolding B
Avedøre
0:2
Vanløse
Lindholm IF
1:1
Holstebro
Hedensted
0:5
Ringsted IF
Odder IGF
1:2
Lyseng
FC Øresund
2:3
Ledøje-Smørum Fodbold
Skovshoved
3:4
Frederikssund
Kastrup BK
0:1
BSF
Virum-Sorgenfri BK
1:1
BK Glostrup Albertslund
SC Egedal
5:1
OKS
Aarup BK
2:2
Næstved IF
Aalborg BK II
2:0
Silkeborg IF II
Härnösands FF
1:1
Piteå IF
Fässbergs IF
3:1
Akademi Helsingborgs IF
Lindome GIF
3:1
Tenhults IF
Huddinge IF
2:1
Västerås IK
Эскільсмінэ
2:0
Högaborgs BK
Spårvägens FF
0:0
Värmbols
Morön
3:2
Robertsfors IK
Энчэпінг
0:0
Kvarnsvedens IK
Kvarnby IK
1:1
Oskarshamns AIK
Värmdö IF
1:2
Arameiska-Syrianska
Ekerö IK
0:2
IK Sleipner
Torns IF
3:1
KSF Prespa Birlik
Karlbergs BK
1:1
Konyaspor KIF
FK Karlskrona
1:2
Hassleholms IF
Skiljebo SK
1:0
Rotebro IS FF
Anundsjö IF
1:0
Alviks IK
Nike
0:1
FC Rosengård
Råslätts SK
0:3
Angered United
Jonsereds IF
2:2
Karlslunds IF
Smedby
3:0
Vimmerby
Åmål
2:2
Tibro AIK FK
Tvååkers IF
1:2
Assyriska BK
Mariehem SK
1:0
Будэн
IK Gauthiod
2:2
Uddevalla
Rynninge IK
1:0
Nordvärmland FF
Assyriska IF
0:5
Enskede IK
Мутала
2:1
FC Gute
Hudiksvalls Forenade FF
3:3
Skelleftea FF
US Diamantinoise
2:3
Белімуа
Good Luck de Fort-de-France
4:1
Assaut Saint-Pierre
Голдэн Лаён
2:1
AS Etoile de Basse-Pointe
US Marinoise
0:4
Каланьяль
L'Essor-Préchotain
1:1
US Robert
Утсіктэн
2:0
Трэлебарг
IK Oddevold
1:0
Хускварна
Valsta Syrianska
0:2
Вестэрас
Далькурд
2:1
Eskilstuna City
IS Halmia
3:0
Kristianstad FC
Скёўдэ
1:0
Квідынг
Фрэй
1:3
Nyköpings BIS
Ton Pentre
3:1
Cwmbran Celtic FC
Cambrian & Clydach Vale FC
1:0
Caerleon AFC
Monmouth Town
0:2
Хаверфордвест
Pontardawe Town FC
2:1
Taff's Well AFC
Goytre United FC
Бары Таун
Tata Steel
1:2
Bridgend Town
Rhayader Town FC
4:1
Ruthin Town FC
Рыл
2:2
Caersws FC
Llanrhaeadr-ym-Mochnant FC
1:1
Флінт Таун Юнайтэд
Penrhyncoch
2:3
Holyhead Hotspur
Rhydymwyn
2:4
Guilsfield FC
North Star
1:2
Eastern Suburbs
Peninsula Power FC
0:0
Wynnum Wolves FC
Ipswich Knights SC
1:1
Rochedale Rovers FC
AB II
3:1
ÍF Fuglafjørdur
NSÍ Runavík II
6:1
KÍ III
FF Giza / FC Hoyvík
3:0
B68 Toftir II
Undrid
3:0
MB Midvágur
ХНК Горыца
1:0
NK Zelina
Шыбенік
4:1
NK HAŠK Zagreb
NK Junak Sinj
1:0
NK Dugopolje
Памарац
2:1
Лучко
NK Imotski
1:0
Рудзеш
NK Mosor Zrnovnica
1:0
Vinogradar
Sesvete
3:1
NK Primorac 1929
Porcelana FC
1:1
Інтэрклубі
Bravos do Maquis FC
1:0
ASA
Atlético Petróleos do Namibe
4:1
1º de Maio
Кабушкорп
1:0
Лібалу
Formartine United
3:1
Лосімаўт
Інверуры Лока Уоркс
1:0
Turriff United
Клакнакаддзін
1:1
Кіт
Форт-Уільям
0:7
Фрэйзербург
Strathspey Thistle
2:4
Форрэс Мэкэнікс
FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM
0:1
Кейла
Аякс Ласнамяэ
5:1
Koeru JK
Kärdla LM
1:6
Сантас Тарту
K-Järve JK Järve II
0:1
Saue
Tartu SK 10 II
3:1
Тулевік-2
Велка Тарту
0:3
Тамека-2
Stal Sanok
3:0
MZKS Unia Nowa Sarzyna
LKS Victoria Chróścice
0:3
LZS Swornica Czarnowąsy
MKS Pogoń Szczecin II
4:2
MKS Drawa Drawsko Pomorskie
SKS Polonia Gdańsk
2:2
OSP Lechia Gdańsk II
KP Chemik Police
0:2
Котвіца Калабжэг
MKS Ilanka Rzepin
3:0
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
TS 1998 Dopiewo
4:0
KS Pogoń Mogilno
Nielba Wągrowiec
1:0
Luboński KS Fogo
LKS Mazur Karczew
1:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
KS Warta Sieradz
3:0
Ursus Warszawa
SKP Gryf 95 Słupsk
1:1
MKS Dąb Dębno
KP Błękitni Stargard
2:1
Gwardia Koszalin
GKS Cartusia Kartuzy
0:0
KS Energetyk Gryfino
PTS Ślęza Wrocław
4:0
MKS Pogoń Świebodzin
MKS Polonia Przemyśl
2:0
MKS Orzeł Przeworsk
KS Unia Solec Kujawski
1:1
Piast Kobylin
MKS Lubuszanin Trzcianka
0:3
Sokół Kleczew
LKS Omega Kleszczów
6:1
LKS Orzeł Wierzbica
GLKS Zawisza Rzgów
1:1
ZKS Włókniarz Zelów
WKS Wieluń
1:2
GKP Targówek Warszawa
KS Dalin Myślenice
0:0
Granat
Poprad Muszyna
0:0
Wisla Sandomierz
MKS Czarni Połaniec
1:5
Гутнік Кракаў
KS Przebój Wolbrom
1:1
LKS Łysica Bodzentyn
Olimpia 2004 Elbląg
0:0
Sokol Ostroda
KS Warmia Grajewo
1:1
KKS Orzeł Kolno
MKS Kaczkan Huragan Morag
0:1
BKS Tur Bielsk Podlaski
MKS Korsze
1:0
ŁKS 1926 Łomża
MKS Orzeł Międzyrzecz
0:1
Gać Oława
MKS Sprotavia Szprotawa
1:3
GKS Prochowiczanka Prochowice
KS Polonia Głubczyce
1:2
Одра
Шчаковянка Явожна
1:0
Одра Вадзіслаў-Шленскі
Скра Чэнстахова
2:1
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
KS Przyszłość Rogów
1:1
LKS Czaniec
LZS Piotrówka
1:1
BKS Stal Bielsko-Biała
KS Górnik Wesoła
0:0
LZS Leśnica
NKS Start Namysłów
1:2
KS Polonia Łaziska Górne
KS Polonia 1912 Leszno
1:2
SKS Unia Swarzędz
KS Górnik Konin
2:2
KS Notecianka Pakość
KS Cuiavia Inowrocław
0:2
TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski
KS Wda Świecie
3:2
KS Polonia Środa Wielkopolska
Start Otwock
1:3
KS Legionovia Legionowo
RKP Broń 1926 Radom
0:1
Kutno
AKS Beskid Andrychów
0:1
MKS Wierna Małogoszcz
KKS Juventa Starachowice
1:1
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
GKS Janina Libiąż
2:3
MKS Limanovia Limanowa
KS Motor Lubawa
0:1
MKS Mrągowia Mrągowo
KP Polonia Sparta Świdnica
3:2
KS Promień Żary
KP Bielawianka Bielawa
1:1
KS Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zielona Góra
1:0
Lechia Dzierzoniow
KS Karpaty Krosno
1:2
MKS Podlasie Biała Podlaska
SKS Baltyk Gdynia
0:0
GKS Koral Dębnica
Tokyo Musashino City
2:3
Каматамары Санукі
Sagawa Printing Kyoto SC
0:2
Fukushima United
Цвайген Канадзава
2:0
Tochigi Uva
Рукю
1:1
Honda
Seoul Jungnang
2:1
Hwaseong
Goyang Citizen
1:3
Gwangju Gwangsan
Seoul United
1:1
Chuncheon
Gyeongju Citizen
3:0
Yangju Citizen
Cheongju City
1:3
Гімпо Сітізен
Yesan United FC
1:2
Seoul FC Martyrs
Jeonju
0:4
Pocheon FC
Chunnam Youngkwang
0:3
Icheon Citizen
First Vienna FC 1894 II
0:1
Gersthofer SV
SV Straßwalchen
10:2
Puch
FC Rätia Bludenz
3:0
Blau-Weiß Feldkirch
Кундль
0:4
SC Imst
Драўталь
0:0
Бляйбург
Фойтсберг
2:0
SV Wildon
FC Zell am See
1:3
ЗАК
USV 1960 Berndorf
0:4
Ойгендорф
Грэдзіг II
4:2
ÖTSU Henndorf
FC Schwarzach
1:2
SC Leogang
SC Columbia Floridsdorf
0:4
Фаварытэр
Пост
0:1
DSV Fortuna 05
Fussach
0:1
Bizau
Fügen
3:2
Інсбрук
SV Gussing
3:2
FC Winden
Драсбург
2:4
Харычон
UFC Eferding
2:2
Дзітах
Сірнінг
0:0
SV Gmunden
SV Freistadt
1:2
Бад Ішль
Union Edelweiß Linz
1:2
Форвертс Штайр
Бад Фослаў
1:0
Леабендорф
Обер-Графендорф
5:0
Гафленц
UFC St. Peter in der Au
3:3
Лангенор
Кіцбюхель
3:0
SPG Silz / Mötz
Хальванг
1:1
Халяйн
Адміра Ландхаус
1:2
Вікторыя Вена
Völs
4:1
Ройтэ
SV Rapid Lienz
1:3
FC Welzenegg
Хайлігенкройц
3:1
Дойчландсберг
FC Gratkorn II
0:1
Лафніц
UFC Jennersdorf
2:0
Санкт-Маргарэтэн
SV Sigleß
4:2
Штынац
Kematen
2:1
Уніён Інсбрук
Вінер Лініен
3:0
Nußdorfer AC
Kirchbichl
3:0
Халь
Лёндорф
1:1
Maria Saal
SV Raiba Ruden
0:2
Кетманнсдорф
Persatuan Sepakbola Bangka
5:1
Persatuan Sepak bola Indonesia Sorolangun Bangko (Persisko Bangko)
Bengkulu
0:2
Persih Tembilahan
Persbul Buol
4:1
PS Sumbawa Barat
Persigo Semeru
1:0
Perserikatan Sinjai
Madura
2:3
Perseba Super Bangkalan
Persip Pekalongan
2:1
Persipur
Персік
3:0
Madiun Putra
Персіс Сола
1:1
Perserikatan Sepakbola Indonesia Mataram
Тымішаара
Воінца
СКС Піцешці
2:2
Біхар
CS Luceafarul Oradea
0:1
Полі Тымішаара
CS Sportul Snagov Sa
2:1
Міавені
Olt Slatina
3:0
Уніра Альба-Юлія
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
0:0
FCM Dunărea Galaţi
Сэджата Нэвадары
5:0
Спортул
Бакэу
Атопень
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
1:1
FC Delta Tulcea
Уніра Слабазія
1:3
Баташані
Акадэміка Клінчэнь
3:3
ACS Foresta Suceava
Фарул (да 2021 года)
Callatis Mangalia
Victoria Chirnogi
2:2
Металаглобус
ACS Metropolitan Işalniţa
0:1
CS Vladimirescu 2003
FC Unirea Câmpina
3:0
ACS Civitas Făgăraş
CS Ştiinţa Miroslava
2:0
CSM Bucovina Rădăuţi
Bassam
2:1
Stella Club d'Adjamé
Ecole de Football Yéo Martial
0:3
Спортынг Ганьоа
AS Indenié Abengourou
1:1
Africa Sports
СОА
1:0
CO Korhogo
AD Vilanculo
1:0
GD Estrela Vermelha da Beira
Феррувіарыу Мапуту
2:1
GD Matchedje de Maputo
Têxtil do Púnguè
1:1
CD Costa do Sol
Сальнок
3:1
Orosháza FC
Ньірэдзьхаза
1:0
Бальмазуйвараш
Бекешчаба
1:0
Szeged
Ceglédi VSE
3:0
Вац
Ferencvárosi TC II
0:3
Budapest Honvéd FC II
Putnok FC
0:0
Újpest FC II
Bajai
0:1
Ajka
Aqvital
2:3
Дырмот
BKV Előre SC
4:2
VLS Veszprém
Акадэмія Пушкаша
1:1
Залаэгерсег
Soproni VSE
2:1
Szigetszentmiklósi TK
Вашаш
5:0
Kazincbarcika
Bükkábrány
0:1
FC Hatvan
MOL Fehérvár FC II
1:2
Sárisáp-Tatabányai Alapítvány SK
Komáromi VSE
3:5
Körmendi FC-Boldizsár Trans
Nyirbator FC
4:0
Debreceni Egyetemi AC
Кішварда
5:0
Hajdúszoboszlói SE
Cigánd SE
0:0
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Baktalórántháza
1:1
Ibrány Városi SE
Hajdúböszörményi TE
1:1
Nagyecsed RSE
Bonyhád Völgység
4:0
Balatonlelle SE
Dombóvári FC-Rutin
3:0
Tolna Városi FC
Komlói Bányász SK
1:2
Nagyatádi
Аграспецыялі
3:0
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
Nagykanizsai TE
3:1
Sarvar
Csornai SE
1:3
Répcelaki SE
Nagykőrösi Kinizsi Törtel FC
1:1
Tököl Városi SK
BSS Monor
1:0
Szeol SC
Vecses FC
2:5
Meton Dabas FC
Pénzügyőr SE
0:1
Budaörsi SC
Rákosszentmihályi Atlétikai FC
1:2
Будафок
III. Kerületi TUE UPE
4:0
XVII. ker. Rákosmenti Testedző Kör - Vasló
Felsotarkany SC
0:2
Salgótarjáni Barátok TC
Maglódi TC
0:4
Rákosmenti KSK
Tápiószecső FC
2:2
Tura Városi SK
Hévíz FC
0:3
Andráshida
Balatonfüredi FC
0:3
Dorogi FC
Central Coast Mariners Academy
0:1
Marconi Stallions FC
Wollongong Wolves
1:1
Rockdale Ilinden FC
Sutherland Sharks FC
1:1
Sydney United 58 FC
Bonnyrigg White Eagles
1:1
Blacktown City FC
Ballymoney United
1:1
Annagh United FC
Banbridge Town FC
4:1
Killymoon Rangers
Knockbreda FC
4:2
Wakehurst
Lurgan Celtic
4:1
Armagh City FC
Moyola Park FC
3:2
Chimney Corner
Psni FC
1:5
Ballyclare Comrades FC
Queens University
0:3
Glebe Rangers
Sport / Leisure
1:3
Portstewart FC
КЭФС Юнайтэд
4:1
Black Mambas FC
Harare City
1:1
How Mine FC
Motor Action
1:2
Buffaloes FC
Плацінум
3:0
Triangle United FC
Дэпартыва Лаферэра
1:1
Берасатэгі
Ліньерс
1:0
Дэпартыва Эспаньёл
УАІ Уркіса
1:0
Арсенціна дэ Мерла
Хенераль Ламадрыд
0:0
Док Суд
Атлетыка Фенікс
0:1
Эль Парвенір
Віктарыяна Арэнас
2:0
Юпанкі
Архентына дэ Росарыё
0:0
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Сэнтраль Бальестэр
2:0
Пуэрта Нуэва
Каньюэлас
0:1
Атлас Буэнас-Айрэс
Люббек
1:0
Etterbeek
Хадэс
3:1
Apollo Gellik
Betekom
0:1
KFC Eppegem
Валвертэм
0:0
Пепінген
Эт Бельмон
4:1
Ла-Рош
Шамплон
2:0
Sartoise
Оппань-Веры
1:1
Бастань
Расіньёль
3:0
Сен-Луі-Сэн-Лежор
Лонлье
3:1
Абезьен
Сярэн
1:1
Waremme
Эльсатуз
3:2
Stade Disonais
Эш
3:2
Борэн
Nismes
0:0
Кувен-Мар'ембур
FK Teleoptik Zemun
1:1
Важдавац
Барац
1:0
Інджыя
Калубара
0:0
Младасць Лучані
Банат
2:0
OFK Mladenovac
Пралетар
1:0
Уцяканні
Radnički Nova Pazova
3:0
RFK Novi Sad 1921
Sloga Kraljevo
1:2
Timok Zaječar
Чукарычкі
0:0
Напрэдак Крушевац
Металац
2:0
Jedinstvo Putevi
Queensland Academy of Sport Football Program
0:2
Brisbane City FC
Moreton Bay United
2:3
Cairns FC
Central Queensland FC
3:9
Brisbane Olympic FC
Карабоба
1:0
Mineros de Guayana II
Метрапалітанос
1:1
Сентра Італа
Policía de Lara FC
5:1
SC Real Anzoátegui
MŠK Námestovo
3:0
Lok. Kosice
MŠK Fomat Martin
1:0
FK Slavoj Trebišov
FK Spišská Nová Ves
1:3
FK Poprad
AFC Nové Mesto nad Váhom
2:0
FK Slovan Nemšová
FK Slovan Levice
1:1
Сярод
FKM Nové Zámky
2:0
Vrbové
LAFC Lučenec
0:3
Пагронье
MFK Vranov nad Topľou
0:0
ŠK Futura Humenné
South Hobart SC II
0:1
National Training Centre Tasmania
New Town Eagles FC
1:2
Nelson Eastern Suburbs FC
Ulverstone FC
4:1
Launceston United SC
Taroona SC
6:0
Kingborough Lions United SC II
Somerset FC
8:0
Burnie United FC
Launceston FC
1:1
Prospect Knights FC
Glenorchy Knights FC II
2:2
Hobart Zebras FC II
Northern Rangers FC II
0:2
Devonport City Strikers FC II
Clarence United
2:1
Olympia FC Warriors II
UE Rapitenca
1:2
Castelldefels
Валье Эгуэс
3:2
CD Subiza
CD Itaroa Huarte
1:2
CD Iruña
River Ebro
4:1
Аянэса
Villegas
1:2
CA Vianés
Rayo Cantabria
2:0
Santillana
Ribamontán al Mar
2:0
Santoña CF
CD Oberena
3:2
CD Idoya
Txantrea
1:3
CA Valtierrano
CD Pamplona
0:0
Lagun Artea KE
CD Aurrerá de Vitoria
1:1
Pasaia Kirol Elkartea
CD Cortes
2:0
Мутыльвера
CD Elgoibar
2:0
Анаітасуна
Arnedo
4:1
Наксара
Аро
4:2
CP Calasancio
CD Montuïri
1:1
CD Santanyi
CE Campos
2:1
CE Mercadal
UD Atlético Isleño
0:3
Ferriolense
CD Beniel
1:3
ФК Хумілья
CD Virgen Del Camino
2:1
Вальядалід Б
UD Salamanca II
0:0
Культураль Леанеса
CD Cuéllar Balompié
0:5
Рэал Авіла
CD Burriana
1:2
Muro
SD Barreda Balompié
2:0
Siete Villas
Collerense
0:3
Alcúdia
Racing Lermeño CF
3:3
La Granja
Альсіра
1:0
Villarreal C
Катарроха
2:2
вядзення
Эльчэ Б
2:1
Навельда
CD Llosa
1:1
Crevillente Deportivo
Ларэда
4:1
Bezana
CD Aoiz
2:0
SD Lagunak
Beasain
1:5
Лаўдыё
Hellín Deportivo
2:0
UD Talavera de la Reina
UE Vilassar de Mar
0:1
AEC Manlleu
CD Bullense
2:1
Агілас
ACD San Marcial
0:2
Альфара
CD España
0:1
Манакор
Рэал Аўеда Б
1:3
Real Tapia CF
Miajadas
1:3
Fuente Cantos
Yagüe
1:0
CF Rapid de Murillo
Ribarroja CF
1:2
Acero
Сомасас
0:2
SD Órdenes
Пабла Мафумет
2:0
CF Balaguer
NK Vinodol Novi Vinodolski
2:1
NK Buje
NK Novalja
0:2
NK Orijent Rijeka
NK Jedinstvo Omladinac Nedešćina
0:2
NK Naprijed Hreljin
NK Jadran Poreč
2:0
NK Krk
NK Halubjan Viškovo
0:5
NK Grobničan Čavle
NK Novigrad
4:0
NK Rudar Labin
NK Opatija
4:3
NK Rovinj
Nehaj Senj
2:1
NK Crikvenica
NK Kurilovec
3:1
NK Trnje Zagreb
NK Vrbovec
6:0
Tekstilac Ravnice
NK Dubrava Zagreb
1:1
NK Dugo Selo
HNK Segesta Sisak
7:0
NK Strmec Bedenica
NK Vrapče Zagreb
2:1
NK Stupnik
NK Samobor
2:1
NK Lekenik
NK Gaj Mače
0:2
NK Maksimir Zagreb
NK Trešnjevka
1:2
NK Bistra
NK Otok
2:1
NK Slavija Pleternica
BSK Bijelo Brdo
4:1
NK Graničar Županja
NK NAŠK Našice
2:0
NK Belišće
NK Olimpija Osijek
1:1
NK Mladost Antin
NK Oriolik Oriovac
1:3
Марсонія
HNK Đakovo-Croatia
1:1
NK Bedem Ivankovo
NK Mladost Cernik
1:0
NK Lipik
NK Slavonija Požega
2:3
NK Višnjevac
NK Hrvace
2:1
Omiš
NK Kamen Ivanbegovina
3:0
NK Konavljanin Čilipi
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
1:0
HNK Zmaj Makarska
HNK Velebit Benkovac
0:6
NK Neretva Metković
NK Uskok Klis
4:0
NK Jadran Kaštel Sućurac
NK Jadran Luka Ploče
3:1
NK Neretvanac Opuzen
NK Zagora Unešić
3:0
Zmaj Blato
HNK Val Kaštel Stari
0:0
HNK Primorac Biograd na Moru
Virovitica
1:2
NK Mladost Ždralovi
Чакавец
0:2
Croatia Grabrovnica
NK Graničar Kotoriba
5:0
NK Polet Sveti Martin na Muri
NK Podravina Ludbreg
1:0
NK Koprivnica
Nedelišće
7:0
FK Mladost Prelog
Ivančica
2:1
Podravac Virje
NK Slatina
0:2
NK Radnik Križevci
NK Bjelovar
0:1
Меджымур'е
FK Veliki Preslav
1:2
FK Dve Mogili
Арда
0:3
FK Rozova dolina Kazanlak
OFK Levski Karlovo
3:1
FK Dimitrovgrad 1947
FK Brestnik 1948 Plovdiv
2:0
Spartak Plovdiv
ATC '65 Women
2:2
Saestum Women
DTS Ede Women
3:2
GSVV The Knickerbockers Women
Be Quick '28 Women
2:4
Fortuna '54 Women
Ter Leede Women
1:1
RKHVV Women
SC Buitenveldert Women
2:1
RCL Women
CVV Oranje Nassau Women
6:1
vv Sterk Door Combinatie Women
Гулістан
2:0
АГМК
Кызылкум
4:0
Lokomotiv BFK
Нафтчы Фергана
1:0
FK Istiklol Toshkent
Коканд-1912
1:2
Лакаматыў Ташкент
Машал
2:1
Навбахор
Kalulushi Modern Stars FC
1:1
Kabwe Warriors
Паўэр Дайнамас
2:1
NAPSA Stars
Green Buffaloes FC
1:1
Nchanga Rangers FC
Roan United FC
1:0
Konkola Blades FC
Рэд Эраўз
0:1
Зеска Юнайтэд
Konkola Mine Police FC
0:1
Занака
Breukelen
0:1
De Merino's
Sportvereniging Marken
2:1
Roda '46
Рода Бойз
2:2
Sliedrecht
Alblasserdam
1:2
Oranje Wit
Heerjansdam
3:4
vv Drechtstreek
ЛРК Лердам
0:0
Пелікан
Terneuzense Boys
0:2
Almkerk
Balk
1:2
Драхтстэр Бойз
CVVB
6:0
Noordscheschut
Olde Veste '54
0:0
Oranje Nassau
LTC
1:1
CVV Viboa
ПКК 83
3:1
Oeverzwaluwen
vv Trynwalden
1:2
vv VEV '67
Voetbalvereniging Benschop
1:2
BVCB
Спейкенісэ
3:0
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
DOS Kampen
0:1
Azsv
Meppel FC
0:4
vv WVF
Hierden
1:0
sc Rouveen
СДК Путэн
2:2
KHC
Blauw Geel '55
3:1
ДАС 37
Го-Ахеад Кампен
0:0
cvv Sparta Enschede
СВ Урк
1:3
Зютфен
Stevo
3:0
TVC '28
Спартак Субоціца
0:0
Хайдук Кула
Смедэрэва
2:0
Борча
Раднічкі Крагуевац
0:0
Ягадзіна
Раднічкі Ніш
1:2
АФК
Рады
2:0
Слабада Вужыцэ
Явар
0:4
Ваяводзіна
Црвена Зорка
1:0
Донні Срэм
Бесядзьле
1:0
Дынама Сіці
Бурэлі
2:1
Ілірыя Фуша-Круя
Тэрбуні Пука
2:0
Паградзецы
Эльбасані
4:2
Мамуррасі
Бутрынці
5:0
Грамшы
Ада
1:0
Хімара
Люшня
2:1
Нафтатары
Партызані
1:2
Камза
Roses United Football Club
0:1
African Warriors
Марума Галантс
1:1
Ubuntu Cape Town
Джома Космас
1:3
Кейптаўн Сіці
Blackburn Rovers
1:2
United FC
Хенераль Кабальера
0:0
Фернанда дэ ла Мора
Такуары
0:0
3 лютага
Рэсістэнсія
0:1
Спартова Трынідэнсе
Хенераль Марцін Ледэсма
1:1
12 кастрычніка
Спорт Бойз
0:1
Атлетыка Торына
Альянсу Універсідад
3:3
Вальтэр Арменьё
Альянсу Крысціяна
1:4
Дэпартыва Каапсоль
Спартова Уракан
2:1
Альфонса Угартэ
Мірамар Місьёнэс
2:1
Дэпартыва Мальданада
Роча
1:3
Уракан Паса-дэ-ла-Арэна
Такуарэмба
4:1
Бостан Рывер
Атэнас
0:1
Пласа Калонія
Рэнцістас
1:1
Вілья Тэрэса
Рампла Хуніёрс
0:2
Суд-Амерыка
Сэрыта
2:1
Мантэвідэа Сіці
Пардубіцэ
2:0
Зеніт Часлаў
Банік Сакалоў
1:1
Багеміян Стржыжкоў
Оламаўц
2:0
Банік Мост
Опава
5:2
Влашым
Злін
1:1
Вікторыя Жыжкоў
Каўдэнбіт
2:3
Дамбартон
Эйрдрыёніанс
0:2
Лівінгстан
Грынак Мортан
0:2
Гамільтан
Партык
3:3
Данфермлін
Рэйт Роверс
0:0
Фалкірк
Імбабура
0:1
УТ Катопахі
Дэпартыва Асагес
0:2
Альмеда
Тэкніка Універсітарыё
1:0
Дэпартыва Мунісіпаль Каньяр
Гуаякіль Сіці
1:0
ЭСПОЛІ
Аўкас
1:0
Феравіярыяс
Грэсія
0:1
Мушук Руна
Баракальда
1:0
Атлетык Б
Уракан Валенсія
2:1
Эспаньёл Б
Хетафе Б
0:3
Рэал Аўеда
Альмерыя Б
5:2
Ла-Рода
Асасуна Б
3:1
УД Лаграньес
Рэал Сасьедад Б
1:1
Сестаа
Рэал Уніён
2:1
Расінг Б
Дэпартыва Арменіо
0:0
Дэфенсорэс Бельграна
Атлетыка Атланта
0:0
Акасуса
Сэнтраль Кордава
0:1
Лос Андэс
Камунікасьёнэс Буэнас-Айрэс
1:1
Трыстан Суарэс
Штутгартар Кікерс
2:1
Бабельсберг
Ваккер Бургхаузен
3:1
Унтэрхахінг
Аснабрук
2:0
Штутгарт-2
Армінія
2:1
Халешэр
Алеманія
1:2
Хайдэнхайм
Барусія Дортмунд-2
1:2
Вээн
Саарбрукен
1:1
Ганза
Рот-Вайс Эрфурт
1:1
Прайсен
Lech Rypin
0:3
KP Calisia Kalisz
FAF Elana Toruń
0:1
Ракаў
Сярка
0:1
Сталь Жэшаў
Гарбарня
1:1
KS Pelikan Łowicz
Рэсовія
0:0
ZKS Olimpia Elbląg
Хайнічанка
1:0
MKS Oława
Розвуй Катавіцы
0:1
Хробры
Tur Turek
1:0
HKS Ruch Zdzieszowice
ZKS Unia Tarnów
0:1
Вісла Пулавы
Світ
1:0
Мотар Люблін
Пагонь Седльцэ
1:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Акадэмія
0:3
Волга Ульянаўск
Октан
0:0
Носта
Дынама Кіраў
1:2
Арэнбург
Гарняк Учалы
1:2
Зеніт-Іжэўск
Сызрань-2003
0:0
Лада-Тальяці
Странрар
0:3
Форфар Атлетык
Алоа Атлетык
4:1
Альбіён Роверс
Эйр Юнайтэд
0:1
Арброт
Брыхін Сіці
1:2
Стэнхаўсм'юір
Куін оф зе Саўт
2:2
Іст Файф
Оптык Ратэнаў
1:1
Лакаматыў Лейпцыг
Германія Хальберштадт
1:1
Нойштрэліц
Аўэрбах
2:1
1. FC Union Berlin II
Мейзельвіц
0:2
Берлінер
Герта-2
1:2
Цвікау
Барусія Мёнхенгладбах-2
0:0
Шпартфройндэ Зіген
Бохум II
1:1
Шпартфройндэ Лотэ
VfB Hüls
3:2
Бергіш Гладбах
FC Kray
1:0
Фартуна Кёльн
MSV Duisburg II
2:0
Рот-Вайс Эсэн
Кайзерслаўтэрн-2
0:0
Айнтрахт Трыр
Эшбарн
0:0
Ульм
Вальдхоф
1:0
Айнтрахт Франкфурт-2
Гесэн-Касель
1:1
Майнц-2
Эльферсберг
1:1
Фрайбург-2
Баварыя Альценаў
0:2
Пфулендорф
Гамбург-2
1:0
Вольфсбург II
Вікторыя Гамбург
Любек
Гановер-2
0:1
Шварц-Вайс Рэдэн
Обернайланд
Goslarer SC 08
Ісманінг
0:1
Ілертысен
Інгальштат-2
1:3
Баварыя Хоф
Розенхайм 1860
2:0
Аўгсбург-2
Нюрнберг-2
6:0
Вюрцбургер Кікерс
VfL Frohnlach 1919
0:0
Райн-ам-Лех
Айнтрахт Бамберг
1:0
Вікторыя Ашафенбург
Вайхэ
2:1
Санкт-Паўлі-2
Баер II
0:0
Фартуна-2
Іст Стэрлінгшыр
2:4
Рэйнджэрс
Бервік Рэйнджэрс
0:2
Анан Атлетык
Мантроўз
1:2
Куінз Парк
Пітэрхэд
3:0
Клайд
Стэрлінг Альбіён
1:1
Элгін Сіці
Блэк Старз
1:0
Цафінген
BSC Young Boys Bern II
1:2
Нацёр
FC Luzern II
1:1
Дорнах
Кеніц
1:1
Залатурн
Шотц
5:1
Мутэнц
Кройцлінген
1:3
Balzers
Рапперсвіль-Ёна
3:3
Хенгг
Бьяскезі
2:1
Муры
Лансі
1:2
Thun II
Эшален
8:0
УЖС
Бюль
0:2
Мерэн
Грэнхен
1:0
Мюнзінген
Мендрыса-Стабіё
1:4
Шам
Госсау
2:0
Ветсвіль-Бонштэтэн
Эшэн/Маўрэн
1:2
Цуг
Ле-Мон
2:1
Монтэ
Тэр Сэнт
2:2
Дзюдынген
Марціньі Спортс
9:1
Малле
Eintracht Braunschweig II
1:3
VfL Osnabrück II
Carl Zeiss Jena II
0:3
Ваккер Нордхаузен
Нойбрандэнбург-04
2:2
Ганза-2
BSC Süd 05
2:2
Ліхтэнберг
Altenholz
1:0
SV Henstedt-Ulzburg
Heidenauer SV
3:0
SG Blau-Gelb Laubsdorf
VfB Fortuna Chemnitz
1:1
SSV Markranstädt
SC Fürstenfeldbruck
1:0
SV Wacker Burghausen Abteilung Fußball II
Borussia Neunkirchen
3:0
Ганзенхайм
Брэмерхафен
1:2
Брынкум
Брэмер
0:3
Аўмунд-Фегезак
Блументаль
0:2
TuS Schwachhausen
1. FC Burg
0:7
Уніён Бремен
TSV Osterholz-Tenever
1:4
SV Türkspor Bremen
Werder Bremen III
2:0
SC Sparta Bremerhaven
Malchower SV 90
3:1
FC Pommern Greifswald
SV Curslack-Neuengamme 1919
3:1
Meiendorfer SV
Армінія Людвігсхафэн
0:2
Росбах/Вершайд
Эркеншвік
3:1
SuS 09 Neuenkirchen
Sand
1:2
FC Amberg
Ноймаркт
1:1
SpVgg Jahn Forchheim
Вікторыя Грысхайм
2:3
Buchonia Flieden
Фернвальд
5:0
1. FCA 04 Darmstadt
SKV Rot-Weiss Darmstadt
3:1
FC Viktoria 09 Urberach
Offenbacher FC Kickers 1901 II
3:1
Вальдгірмес
Хюнфельд
1:1
Rot-Weiß Hadamar
Айтрахт Штаталендорф
2:1
FSC Lohfelden 1924
TGM SV Jügesheim
1:1
SV Wehen Wiesbaden II
FSV Braunfels
3:2
Эдэрсхайм
Котэрн
3:3
BC Aichach
SpVgg Landshut
2:0
FC Affing
SpVgg Grün-Weiss Deggendorf
2:1
SB DJK Rosenheim
Холенбах
1:3
Мангайм
Філінген
1:1
Біцігхайм-Бісінген
Некарэльц
4:2
Балінгер
Балінген
3:1
Karlsruher SC II
Фрайберг
0:1
Stuttgarter Kickers II
FC Singen 04
3:4
SV Spielberg
Асторыя
3:0
Ройтлінген
SC Halberg Brebach
0:0
Хаўэнштайн
Пірмазенс
2:4
Elversberg II
Sportfreunde Köllerbach
2:2
SG 06 Betzdorf
Цвайбрукен
3:1
1. FC Saarbrücken II
Мехтэрсхайм
3:0
Зальмор
Дорнбрайтэ
1:0
TSV Kropp 1946
Ратэнбург
2:1
RSV Göttingen 05
Едэло
0:0
Лупа-Марціні
Аубштадт
2:3
SV Memmelsdorf 1923
SV Alemannia Haibach
0:0
DJK Bamberg
BCF Wolfratshausen
1:1
FC Unterfohring 1927
Айхштэт
0:2
Шальдынг-Хайнінг
Шермбек
0:8
Эрнтэбрук
Олтрынхем
6:0
Дройлсдэн
Бостан Юнайтэд
3:4
Брэклі Таун
Брэдфард Парк Авеню
0:0
Хістан
Колвін Бэй
1:0
Гластэр
Корбі Таун
0:0
Гэйнсбара Трыніці
Гайзлі
2:4
Хінклі
Оксфард Сіці
1:1
Бішоп Стортфард
Саліхал Мурс
2:2
Уоркінгтан
Стэйлібрыдж
1:0
Галіфакс Таун
Воксхолл Мотарс
0:1
Хэрагіт
Вустэр Сіці
0:1
Чэстэр
Хорнчэрч
2:0
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Бейсінгсток Таун
0:4
Солсберы Сіці
Бат Сіці
0:4
Сатан Юнайтэд
Білеракэй Таун
1:0
Мэйдэнхэд Юнайтэд
Бромлі
0:4
Давер Атлетык
Дорчэстэр Таун
2:1
Уэстон-супер-Мар
Істборн Бора
2:0
Стэйнс Таун
Фарнбара
3:1
Чэлмсфард Сіці
Хавант энд Уотэрлувіл
1:1
Борэм Вуд
Тонбрыдж Энджэлс
3:2
Труро Сіці
Уэлінг Юнайтэд
1:1
Істлі
Канкорд Рэйнджэрс
0:0
Лейстан
Энфілд Таун
1:2
Каршэлтан Атлетык
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Богнар-Рыджыс Таун
Гасцінгс Юнайтэд
1:0
Кінгстаніян
Люіс
2:3
Бяры Таун
Лоўстофт Таун
1:0
Хэндон
Мэргіт
0:0
Хэрроу Бора
Таррок
0:4
Метрапалітан Поліс
Уілдстан
2:0
Кэнві Айлэнд
Уайтхаўк
1:0
Іст-Таррак Юнайтэд
Уінгейт энд Фінчлі
4:4
Крэй Уандэрэрс
Эштан Юнайтэд
2:2
Уітбі Таун
Іствуд Таун
1:4
Бліт Спартанс
Фрыклі Атлетык
0:2
Уіттан Албіён
Грантэм Таун
1:0
Марын
Хенсфард Таун
4:1
Стоксбрыдж Парк Стылз
Кендал Таун
1:0
Бакстан
Мэтлак Таун
1:1
Ілкстан
Норт-Ферыбі Юнайтэд
1:0
Чорлі
Рашэл Алімпік
0:1
Юнайтэд оф Манчэстэр
Стаффорд Рэйнджэрс
2:0
Нантвіч Таун
Уорксоп Таун
0:0
АФК Файлд
Эрлсі Таун
3:0
Уэймут
Баруэл
1:1
Фроўм Таун
Бэшлі
2:0
Бэнберы Юнайтэд
Бэдфард Таун
1:4
Хітчын Таун
Бедварт Юнайтэд
2:0
Тотан
Кембрыдж Сіці
1:0
Рэддзітч Юнайтэд
Чэшам Юнайтэд
0:0
Кетэрынг
Чыпенхэм Таун
4:0
Стаўрбрыдж
Гаспорт Бора
1:0
Сейнт-Неотс Таун
Хэмел-Хэмпстэд
4:1
Байдфард
Лемінгтон
2:1
Сэнт-Олбанс Сіці
Хэйбрыдж Свіфтс
2:2
Уэйр
Нідэм Маркет
2:2
Чэсант
Потэрс Бар Таун
2:2
Уітэм Таун
Рэдбрыдж
1:0
Садберы
Соэм Таун Рэйнджэрс
3:3
Эйвлі
Цілберы
3:2
Ілфард
Уолтэм
0:0
Чэтэм Таун
Абіндон Юнайтэд
0:2
Шортвуд Юнайтэд
Сіндэрфард Таун
1:0
Хангерфорд Таун
Сайрэнсэстар Таун
0:1
Пул Таун
Дидкот Таун
0:1
Бішоп′з Кліў
Норт-Лей
3:1
Брыджуотэр Таун
Суіндан Супермарын
1:2
Кліўдан Таун
Тонтан Таун
0:2
Іўшэй Юнайтэд
Тывертан Таун
1:0
Шолінг
Уімбарн Таун
3:1
Мэнгатсфілд Юнайтэд
Вінчэстэр Сіці
2:1
Полтон Роверс
Йейт Таун
0:3
Мэрцір Таун
Роксхэм
2:2
Малдон энд Типтри
Карынціян-Кэжуалс
1:1
Чыпстэд
Кроўлі Даун
0:4
Туцінг энд Мітчэм
Далвіч Хэмлет
1:1
Берджэс Хіл Таун
Фолкстан Інвікта
1:0
Ірн Бэй
Лэзерхэд
0:1
Февершам
Мэйдстан Юнайтэд
3:0
Хоршам
Мерстэм
1:0
Уолтан Кэжуалс
Сытынгбэрн
0:1
Рамсгейт
Уолтан энд Хершам
2:2
Хайт Таун
Уітстэбл Таун
2:1
Тры Брыджэс
Уортынг
0:3
Істбарн Таун
Берскау
0:0
Керзон Эштан
Кэмэл Лэйрд
2:1
Уэйкфілд
Клітэра
0:0
Нью Мілз
Фарслі Селтык
0:3
Уорынгтон Таун
Гарфорт Таун
3:4
Ланкастэр Сіці
Гул
0:2
Бэмбер Брыдж
Хэрагіт Рэйлвэй
0:1
Мозлі
Оссет Таун
3:2
Солфорд Сіці
Прэскат Кейблз
2:1
Асэт Албіён
Рэдкліф Бора
0:2
Скелмерсдэйл Юнайтэд
Рэмсботам Юнайтэд
2:1
Трафард
Брыгг Таун
0:1
Чэйзтаўн
Маркет Дрэйтан Таун
0:1
Кінгс Лін Таун
Лінкальн Юнайтэд
0:3
Ромулус
АФК Хэйес
2:2
Ройстан Таун
Эшфард Таун
2:1
Бікансфілд
Эйлсбэры
3:0
Тэтчэм Таун
Біглсуэйд Таун
0:3
Бернэм
Чэлфонт Сэнт-Піцер
0:3
Рагбі Таун
Фліт Таун
0:2
Бартан Роверс
Хэйлсауэн
2:1
Карлтан Таун
Гілдфард Сіці
2:0
Дэвентры Таун
Лейтан Таун
0:2
Норт-Грынфард Юнайтэд
Нортвуд
3:0
Аксбрыдж
Слаў Таун
3:0
Чэртсі Таун
Вудфард Юнайтэд
1:2
Годэлмінг Таун
Рэйнварт Майнерс Уэлфэйр
1:1
Коўлвіл Таун
Аблічча Таун
1:2
Белпер Таун
Міклавер Спортс
0:1
Ньюкасл Таун
Шэфілд
1:2
Грэслі
Стэмфард
1:2
Лафбара Дынама
Брэнтвуд Таун
1:3
Ромфард
Грэйс Атлетык
3:5
Уолтэм Эбі
Сатан-Колдфілд Таун
4:0
Хакнэл Таун
Харлоу Таун
0:4
Тэмсмед Таун
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
0:1
Бней Іегуда
Хапаэль Беэр-Шэва
2:0
Хапаэль Хайфа
Бейтар
1:3
Макабі Нетання
Ашдод
1:1
Бней Сахнін
Хапаэль Акко
2:1
Хапаэль Рамат-Ган
Блэк Леапардс
1:3
Прэторыя Юніверсіці
Фры Стэйт Старз
2:1
Амазулу
Бидвест Уітс
0:1
Арланда Пайрэтс
Чыпа Юнайтэд
1:1
Кейптаўн Спёрс
Мамелодзі Сандаунс
0:1
Блюмфантэйн Селтык
Лінфілд
1:2
Крузэйдэрс
Глентаран
1:1
Калрэйн
Балімена Юнайтэд
1:2
Дангэнан Свіфтс
Гленавон
3:1
Данегал Селтык
Кліфтонвіл
2:1
Балінамалард Юнайтэд
Партадаўн
1:0
Лісберн
Бангкок Юнайтэд
4:0
Самутпракан Сіці
Бурырам Юнайтэд
3:1
Поліс Юнайтэд
Сонгкхла Юнайтэд
1:1
Самутсангкхрам
Муангтонг Юнайтэд
2:1
Бангоре Сіці
1:4
Нью Сэйнтс
Порт-Толбат Таун
1:0
Эйрбас ЮКей
Престатін Таун
2:1
Кармартэн Таун
Балю Таун
1:0
Гап Конназ Куэй
Ньютаун
0:1
Афан Лідо
Петравац
0:1
Едзінства
Рудар Плеўля
1:2
Лоўчаны
Грбаль
2:3
Чэлік Нікшыч
Цітаград
1:2
Будучнаст
Могрэн
3:2
Суцьеска Нікшыч
Зэта
0:0
Морнар
Мінск-2
1:2
Слуцк
Бяроза-2010
0:2
Гарадзея
Граніт
0:1
Смалявічы
Полацк
0:1
Хімік Светлагорск
Іслач
2:1
Віцебск
Смаргонь
3:2
Слонім 2017
Ліда
3:0
СКВІЧ
Хваля
1:0
Рэчыца 2014