АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 29 траўня 2013
Медзь
3:0
Лодзь
Алімпія Грудзяндз
2:1
Катавіцэ
Brzesko
1:2
Дальцан
Флота
0:1
KS Kolejarz Stróże
Тыхы
5:0
Варта
Тэрмаліка
0:1
Завіша
Арка
0:1
Стоміль
Сандзецья
1:2
Краковія
Палёнія Бытам
0:1
Гурнік Ленчна
Сокал Тасавіцэ
4:2
Bystřice nad Pernštejnem
Гаданін-Сардзіцэ
0:4
Лішэнь
Велке Мезіржычы
3:1
Быстрц-Кнініцкі
Славацкая Спарта
4:0
Славай Поўная
Вікторыя Юначка
1:1
Напаіла
Вышкоў
0:2
Тршэбіч
Татран Брно Багуніцы
5:1
Врхавіна
FC Vracov
Пелгржымаў
Новы Йічын
0:0
Сокал Ліскавец
Пржэраў
2:4
Валашску Мезіржычы
Лакаматыва Пятровіцы
0:3
Шумперк
FK Morkovice
1:2
Граніцэ
Гавіраў
1:0
Магельніцы
Славічын
1:1
Slezský FC Opava II
SK Kravaře
3:1
MFK Karviná II
Аустрыя Клагенфурт
4:0
Леабэн
Амштэтэн
2:0
Аўстрыя Вена II
Адміра II
1:1
Парндорф
Зімерынгер
1:5
Матэрсбург II
Рытцынг
1:1
Остбан-11
Рэтц
4:3
Швехат
Уніён Фекламаркт
0:0
Кальсдорф
Уніён Санкт-Фларыян
0:0
Алерхайліген
Сак Клагенфурт
1:0
Штурм Грац II
Капфенберг II
0:1
СВ Валлерн
Граткорн
4:0
Фэлдкірхен
ЛАСК
ГАК
Пінцгаў Заальфельдэн
0:0
СК Брэгенц
Ваккер II
6:0
Пінцгаў Заальфельдэн
Фларыдсдорфер
3:1
Золенау
Дорнбірн
0:5
Ліферынг
Штэгерсбах
2:2
Рапід Вена II
СК Вена
1:3
Абберварт
CE Rio Branco
Artsul
Sampaio Corrêa RJ
2:0
Партугеза-РЖ
Angra dos Reis
Imperial FC
EC São João da Barra
2:0
Paduano Esporte Clube
Бакі Хуніёрс Гартуй
2:2
Картулуа
Альянсу Петралер
3:0
Кукута Дэпартыва
Льянерас
0:1
Тыгрэс дэ Соача
Санта-Фэ
1:1
Багата
Вальедупар
3:2
Уніяутанома
Дэпартэс Кіндыё
2:2
Дэпартэс Толіма
Дэпартыва Перэйра
1:0
Форталеса
Патрыётас
3:0
Рэал Сан-Андрэс
Уніён Магдалена
1:1
Атлетыка Хуніёр
Прымейру дэ Агашту
2:0
ASA
Лібалу
1:2
Bravos do Maquis FC
Progresso
0:2
Пятру Луанда
Sport Luanda e Benfica
1:1
Інтэрклубі
LKS Victoria Chróścice
0:3
KS Przyszłość Rogów
Poprad Muszyna
0:4
KS Przebój Wolbrom
MKS Polonia Przemyśl
4:2
KS Karpaty Krosno
Granat
3:0
Гутнік Кракаў
MKS Wierna Małogoszcz
3:0
KS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Stal Sanok
2:2
KS Lublinianka Lubin
KS Dalin Myślenice
1:1
GKS Janina Libiąż
CKS Chełmianka Chełm
2:0
ŁKS Orlęta Łuków
Stal Kraśnik
3:2
MKS Orzeł Przeworsk
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
JKS Rafineria / Czarni Jasło
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
ZKS Izolator Boguchwała
GP TS Avia Świdnik
1:0
MKS Podlasie Biała Podlaska
MKS Kaczkan Huragan Morag
1:1
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Motor Lubawa
4:2
KKS Granica Kętrzyn
MKS Korsze
0:1
MLKS Wissa Szczuczyn
MKS Mrągowia Mrągowo
2:0
Olimpia 2004 Elbląg
BKS Tur Bielsk Podlaski
2:1
KS Start Działdowo
ZKS Olimpia Zambrów
5:0
Sokol Ostroda
MKS Elk
6:0
KKS Orzeł Kolno
GKS Koral Dębnica
3:1
KS Energetyk Gryfino
MKS Pogoń Barlinek
0:3
KP Błękitni Stargard
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3
PTS Ślęza Wrocław
KP Polonia Sparta Świdnica
3:1
MKS Ilanka Rzepin
Bocheński KS Bochnia
3:2
Wisla Sandomierz
LKS Lubań Maniowy
1:2
LKS Łysica Bodzentyn
AKS Beskid Andrychów
1:3
MKS Limanovia Limanowa
MKS Czarni Połaniec
2:0
KKS Juventa Starachowice
KS Górnik Wesoła
7:0
KS Polonia Głubczyce
NKS Start Namysłów
4:2
LZS Piotrówka
LZS Swornica Czarnowąsy
0:3
Скра Чэнстахова
LKS Czaniec
0:0
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
Gwardia Koszalin
3:0
Котвіца Калабжэг
KS Promień Żary
5:4
MKS Pogoń Świebodzin
ŁKS 1926 Łomża
3:0
KS Warmia Grajewo
Траўцюр
1:5
ИБВ
Сіндры
4:0
Ýmir Kópavogur
Філкір
2:0
Вельсунгюр
Магні
2:0
Thróttur Vogar
Гроўта
3:1
Хэцюр
КВ Рэйк'явік
0:0
Вікінгур Рэйк'явік
БІ/Балунгарвік
3:3
Рэйнір
Акранес
2:1
Селфос
Hamar Hveragerdi
1:2
Ціндастоудль
Лейкнір
3:0
Ármann Reykjavík
Штадлаў
1:1
Пост
Кетманнсдорф
0:0
Wolfsberger Athletik Club Amateure
SG Steinfeld
2:1
Шпіталь
Хайлігенкройц
3:0
Гляйсдорф
SV ADA Anger
3:1
FC Gratkorn II
Фойтсберг
0:1
Вайц
Дойчландсберг
2:2
Фюрстэнфельд
FC Zeltweg
1:3
Лафніц
SV Straßwalchen
4:1
Хальванг
Трайбах
2:2
Бляйбург
FC Welzenegg
2:1
Ферлах
Wolfsberg
4:0
Лёндорф
Драўталь
0:3
Санкт-Файт
Liezen
2:1
Франляйтэн
SC Imst
2:1
Völs
SV Raiba Ruden
0:1
Фелькермаркт
SV Rapid Lienz
1:0
Maria Saal
Лангенор
2:2
SV Stockerau
Будзё-Глімт
2:0
Эльверум
Трамсё
3:1
Фола
Вікінг
2:4
Бруне
Хэд
2:2
Мольдэ
Бран
1:2
М'яндален
Kvik Halden FK
0:2
Лілестрэм
Вард
2:5
Хеўгесун
Ранхейм
4:2
Алесун
Аскер
2:3
Валерэнга
Левангер
1:4
Русенбарг
Од
2:0
Санэфіёрд
Альта
2:1
Ханефос
Сагндаль
4:3
Уль Кіса
HNK Đakovo-Croatia
6:1
NK Otok
NK Mladost Cernik
5:2
NK Oriolik Oriovac
NK Slavonija Požega
3:4
NK Olimpija Osijek
NK Višnjevac
1:4
NK NAŠK Našice
NK Bedem Ivankovo
2:0
NK Slavija Pleternica
Марсонія
0:3
NK Graničar Županja
NK Mladost Antin
2:0
NK Belišće
NK Lipik
1:0
BSK Bijelo Brdo
West Virginia Alliance FC
4:0
Southern West Virginia King's Warriors SC
Washington Crossfire SC
1:1
Kitsap Pumas
IMG Academy Bradenton
1:0
Orlando City B
Richmond Kickers
0:0
Ды Сі Юнайтэд
Філадэльфія Юніян
2:1
Ocean City Nor'easters
Арланда Сіці
3:1
Каларада Рэпідс
Форт-Лодэрдэйл Страйкерс
0:2
Далас
Charleston Battery
1:0
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
Rochester Rhinos
1:5
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Спортынг Канзас-Сіці
2:0
Des Moines Menace
Рэал Солт-Лэйк
3:2
Атланта Сілвербэкс
Orange County SC
1:2
Чывас ЗША
Спорт Рэсіфі
1:0
АБС
Амерыка Натал
1:1
Іказа
Сеара
1:0
Пайсанду
Аваі
2:1
Гуаратынгета
Амерыка Мінейра
2:4
Фігейрэнс
АСА
0:3
Палмейрас
Шапекаэнсе
1:1
Аэстэ
Браганціна
0:1
Баа Эшпарце
Атлетыка Гаяньенсе
2:1
Жаінвіль
Акжэтпес
1:0
Spartak Semey
Бік
0:3
Кыран
Іле-Саўлет
2:0
Байтэрэк
Гефест
1:0
Ак-Булак
Лашын
2:0
Мактаарал
ЦСКА Алматы
4:0
Шахцёр-Булат
Каспій
1:1
Кайсар
Астана-1964
0:0
Жэтысу-Сункар
Кызыл-Жар
1:0
Экібастуз
ФК Бангкок
7:3
Кхонкэн
Накханпатхам Юнайтэд
2:1
Thawiwatthana Sriracha FC
Аютхайя
1:0
Pluak Daeng Rayong United FC
Трат
2:1
Сарабуры
Эйр Форс
1:0
Біг Бэнг
Накханратчасіма
2:2
Порт
ПТТ
3:0
Раёнг
Пхукет
2:0
Крабі
Нейві
0:1
ТТМ
Lech Rypin
0:3
Ракаў
Сталь Жэшаў
0:0
ZKS Stal Stalowa Wola
KS Pelikan Łowicz
2:1
Пагонь Седльцэ
Вісла Пулавы
2:1
Світ
Tur Turek
0:3
MKS Oława
ZKS Unia Tarnów
1:3
Гарбарня
KP Calisia Kalisz
2:3
Гурнік Палкавіцэ
KS Row 1964 Rybnik
4:3
Хробры
Зніч Прушкоў
1:4
Сярка
Воранава
0:9
Масты
Смалявічы
1:3
Орша
АФК-Легеа
2:1
Маладзечна
Гомельшкло
2:3
Партызан-2002
Горкі
2:2
Жлобін
Заходні
0:3
Атлант Кобрын
Кінг Файсал Бэйбз
2:2
Amidaus Professionals FC
Ашанці Голд
2:0
Ліберці
Heart of Lions
1:2
Асантэ Катоко
Адуана Старз
2:1
Real Tamale United
Berekum Arsenal FC
1:1
Берэкум Чэлсі
Хартс оф Оук
1:0
Эбусуа Дуорфс
Тэма Ют
3:2
Нью-Эдуб'язэ
Гарызонт Турнава
3:0
Работнічкі
Металург Скоп'е
1:1
Вардар
Напредак
2:1
Брэгалніца
Рэнава
1:1
Дрыта Багавінне
Шкендыя
0:1
Пелістэр
Тэтэкс
4:0
Сілекс