АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 11 верасня 2013
Жырона
2:1
Панферрадына
Хімнастык
1:1
Альбасеце
Сант-Андрэу
2:0
Алот
Сабадэль
1:3
Лас-Пальмас
Лейда Экспарту
2:0
Каудаль
Л′Апіталет
3:4
Расінг
Эйбар
1:0
Тэнэрыфэ
Туілья
0:3
Бургос
Леганес
5:1
Лусена
Аро
1:0
Сарыньена
Херас
1:1
Фуэнлабрада
Алімпік дэ Шаціва
1:0
Баракальда
Уэска
0:1
Картахена
Эркулес
2:0
Мурса
Луга
1:1
Мірандэс
Рэкрэатыва
3:2
Спортынг Хіхон
Рэал Хаэн
1:0
Нумансія
Эсіха
0:2
Лаўдыё
Кордоба
2:2
Дэпартыва
Сан-Фернанда
0:1
Тудэлена
Сталь Каменскае
0:0
Арсенал-Кіеўшчына
Скала Стрый
0:2
Чаркаскі Дняпро
Крыўбас
0:0
Шахцёр Свярдлоўск
Палтава-2-Карлаўка
0:0
Крышталь Херсон
Энергія Нікалаеў
1:2
Гарняк-Спорт
Энергія Новая Кахоўка
3:2
Шахцёр-3
ФК Тэрнопаль
3:0
Рэал Фарма
Абалонь
2:1
Мір
Нікапаль
4:0
Дынама Хмяльніцкі
Arsenal Kyiv U19
1:2
Hoverla Uzhhorod U19
Дынама Кіеў U-19
1:0
Karpaty Lviv U19
Sevastopol U19
0:5
Шахцёр U-19
Metalurh Donetsk U19
4:0
Tavriya Simferopol U19
Metalist Kharkiv U19
2:1
Metalurh Zaporizhya U19
Mariupol U19
0:2
Зара U-19
Dnipro Dnipropetrovsk U19
2:1
Ворскла U-19
Чарнаморац Адэса U-19
3:2
Volyn Lutsk U19
Тэгу
1:1
Канвон
Сеул
2:0
Пхахан Стылерс
Тэчжон Сіцізэн
1:2
Чэджу Юнайтэд
Інчхан Юнайтэд
1:1
Чонбук Хёндай Мотарс
Сувон Самсунг Блювінгс
1:0
Пусан Ай Парк
Соннам
0:1
Чонам Дрэгонс
Страканіцы
0:5
Зеніт Часлаў
Штэхавіцы
3:0
Хрудзім
Хомутаў
0:3
Сокал Запы
Карлавы Вары
1:1
Іскра Дамажліцы
Горні Мехалупы
0:1
Кралув Двур
Спарта-2
3:0
Метэор
Роўніцы
0:2
Перавышаў
Адміра Прага
1:0
SK Viktorie Jirny
Куніцы
0:2
Колін
Новы Йічын
4:1
Вікторыя Юначка
Slezský FC Opava II
3:1
Славічын
Старая Ржышэ
2:1
Bystřice nad Pernštejnem
Быстрц-Кнініцкі
3:0
Славай Поўная
Лішэнь
1:1
Бланска
Пржэраў
0:2
Граніцэ
Вышкоў
0:0
Гаданін-Сардзіцэ
Славан Росіцэ
3:1
Татран Брно Багуніцы
Врхавіна
1:0
Напаіла
Велке Мезіржычы
1:0
Угерскі Брод
Гавіраў
3:2
Дольні Беняшоў
Брумаў
1:1
TJ Sokol Určice
Пелгржымаў
1:2
Сокал Тасавіцэ
Магельніцы
0:1
Шумперк
Сокал Ліскавец
4:2
Лакаматыва Пятровіцы
MFK Karviná II
3:0
Валашску Мезіржычы
SCM Râmnicu Vâlcea
1:2
Універсітата Краёва
Ripensia Timisoara
3:0
Арад
Фарул (да 2021 года)
1:0
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
Глорыя Бузэу
2:0
Акадэміка Клінчэнь
FC Hidişelul de Sus
1:3
Біхар
CS Petrolistul Kaproni Boldeşti
2:1
Unirea Tărlungeni
Sport Club Bacău
2:0
FCM Dunărea Galaţi
AS Avântul Bârsana
3:2
Глорыя Бістрыца
CS Armata Aurul Brad
0:4
CS Sportul Snagov Sa
Урава Рэд Даймандс
2:1
Tochigi Uva
Кавасакі Франтале
3:1
Kochi University
Ёкагама Ф. Марынас
5:1
Vanraure Hachinohe
Кахэці
2:1
Мерцхалі
Шукура
2:2
Гагра
Калхэці
4:1
Imereti Khoni
Algeti Marneuli
5:0
FC Adeli Batumi
Meshakhte
4:1
Skuri
Саграда Эсперанса
3:0
Atlético Petróleos do Namibe
ASA
0:3
Clube Desportivo da Huíla
Recreativo da Caála
1:0
Santos
Інтэрклубі
1:1
Пятру Луанда
Bravos do Maquis FC
4:0
Porcelana FC
Прымейру дэ Агашту
0:0
Progresso
Sport Luanda e Benfica
0:2
Кабушкорп
Шыафок
0:2
Печ
Акадэмія Пушкаша
4:2
Szigetszentmiklósi TK
Аграспецыялі
1:1
Kozarmisleny
Сальнок
4:0
Бекешчаба
Татабання
1:4
Ферэнцвараш
Ньірэдзьхаза
0:3
Бальмазуйвараш
Ламбард-Тата
2:0
Халадаш
Залаэгерсег
0:3
Ракацы
Вашаш
1:0
Кішварда
Кечкемет
2:1
Уйпешт
Ганвед
5:3
Ceglédi VSE
Soproni VSE
1:4
Дзьёр
Мезекевешд
0:2
Дэбрэцэн
Д'яшд'ёр
3:1
МТК
Gyeongju HNP
0:0
Ulsan Dolphins
Cheonan City Government FC
1:0
Busan Transportation Corporation FC
Gangneung City Government FC
1:2
Mokpo City Government FC
Changwon City Government FC
1:1
Yongin City
Daejeon Korail FC
0:0
Gimhae City Government FC
Хальванг
2:3
Грэдзіг II
SV Anthering
0:5
Пінцгаў Заальфельдэн
USV 1960 Berndorf
3:5
Бергхайм
Puch
4:0
FC Schwarzach
FV Austria XIII Auhof Center
3:0
Фаварытэр
ЗАК
1:2
ÖTSU Henndorf
SV Straßwalchen
6:0
FC Zell am See
Bramberg
3:3
Altenmarkt
Халяйн
0:2
Kuchl
Abubakar Bukola Saraki
2:1
Sunshine Stars FC
Akwa United FC
0:0
Heartland FC Owerri
Gombe United FC
3:0
Kaduna United FC
El Kanemi Warriors FC
1:0
Kwara United
Лобі Старз
3:0
Nembe City FC
Рыверз Юнайтэд
2:1
Вары Вулвз
Wikki Tourist
1:0
Nasarawa United
Bayelsa United FC
1:0
Энугу Рэйнджэрс
Шуцінг Старс
1:1
Sharks FC
Торау
1:4
Жэан Этуа
Грымберген
5:2
Астэрвейк
Бохолт
4:1
Спрымон Комблен
Іжэжам
1:2
Гент-Зэхавен
Рупел Бом
0:5
Лондэрзел
Юі
1:3
УРС Цэнтр
ВВ Хаме
1:5
Барнем
Стандард Ветэрэн
1:3
Аўдэнардзе
Дэндэр
0:2
Каксід
Верв'ерс
5:0
Цюрнхаўт
Дэйнзе
0:2
Расінг Мехелен
Хасэлт
0:2
Патра Эйсдэн
Турнэ
1:3
Тэмсе
Волуве-Завентэм
5:0
Дыгем Спорт
Олса Бракел
4:2
Сэнт-Ніклас
Сінэ
0:2
Юніён
Капелен
2:1
Хепінье-Ламбуса
Граменет
0:1
Мантаньеса
UE Rapitenca
0:3
Rubí
Паламос
3:2
UE Vilassar de Mar
FC Vilafranca
1:2
Santfeliuenc FC
Тэраса
0:0
Аско
Гава
0:1
Cerdanyola del Vallès FC
CD Masnou
0:2
Figueres
AD Almudevar
2:1
Ільюэка
Сантбойя
1:2
AEC Manlleu
Borja
5:2
AD Sabinanigo
Castelldefels
0:2
Эўропа
Карнэлля
2:1
Пабла Мафумет
Villanueva CF
1:1
Atlético Calatayud
CD Altorricón
1:4
Сарагоса Б
Cuarte
1:3
Atlético Escalerillas
Тэруэль
3:2
Тарасона
Бреа
1:3
Тамарыце
Эхеа
1:0
Барбастра
Utebo FC
1:0
Андора Тэруэль
NK Trnje Zagreb
1:2
NK Dubrava Zagreb
NK Klas Mičevec
1:3
NK Zagorec Krapina
NK Karlovac 1919
1:3
NK Maksimir Zagreb
Špansko Zagreb
2:2
NK Bistra
NK Vrapče Zagreb
0:0
NK Kurilovec
NK Libertas
1:0
NK HAŠK Zagreb
NK Vrbovec
1:0
NK Dugo Selo
NK Samobor
1:3
NK Stupnik
Ломэл
1:1
Дэсель Спорт
Эксельсіёр Віртан
1:1
Руселары
Брусель
1:2
Вестэрла
Візе
1:1
Уайт Стар
Мускрон
5:0
Хайст
Гел-Мераут
2:1
Хогстратэн
Сэнт-Труйдэн
2:1
Франк Барэн
Кызыл-Жар
4:0
Жэтысу-Сункар
Экібастуз
2:1
Spartak Semey
Іле-Саўлет
3:2
Мактаарал
Астана-1964
1:1
Шахцёр-Булат
ЦСКА Алматы
1:3
Кыран
Гефест
1:1
Байтэрэк
Бік
2:5
Кайсар
Акжэтпес
2:1
Ак-Булак
Лашын
0:2
Каспій
Тэмсмед Таун
1:3
Далвіч Хэмлет
Уорксоп Таун
1:4
Кінгс Лін Таун
Бакстан
1:2
Эштан Юнайтэд
Крэй Уандэрэрс
0:5
Мэйдстан Юнайтэд
Берджэс Хіл Таун
0:3
Гернсі
Пэдыхэм
1:4
Керзон Эштан
Ромфард
4:1
Баркінгсайд
Уолтэм
0:4
Чэсант
Хайт Таун
1:1
Ірн Бэй
Пісхэвен энд Тэлскам
5:5
Хоршам
Уортынг
2:1
Тры Брыджэс
Істбарн Таун
2:2
Лэзерхэд
Карлтан Таун
0:0
Лінкальн Юнайтэд
Міклавер Спортс
1:0
Кідсгроўв Атлетык
Батман Петральспор
3:0
Girmeli Belediye Spor Kulübü
Зонгулдак Кемюрспар
0:0
Бартынспор
Belediye Bingöl Spor Kulübü
0:0
Elazığ Belediyespor SK
Бейкей Беледзіеспор
3:4
Гельджюкспор
Карачабей Беледыеспор
0:2
Архангазіспор
Ені Дыярбакырспор
4:1
Адыяманспар
Эдзірнеспор Генчлік
3:0
Тэкірдагспор
Kırşehir FK
1:0
Йімпаш Ёзгатспор
Дэрынджэспор
2:0
Сакар'яспор
Tosya Belediye Spor Kulübü
3:2
Аянджык Беледзіе
Манаўгат-Эўрэнсекіспор
4:2
Кемерспор 2003
Аксарайспор
1:2
Нідзе Бяледзія
Умраніеспор
0:1
Сілаўрыспар
Ciksalin
2:1
Мальцепеспор
Чорум
2:1
Уньеспор
Санджактэпе
1:2
Істанбулспор
Анкара Адліе
0:3
Хаджэтэпе
Ванспор
1:0
Сііртспор
Байбурт-Груп
2:0
Igdır Genclerbirligi Spor Kulubu
Бейлербей
2:1
Анадолу Ускюдар
Armutlu Belediye Spor Kulübü
0:1
Ешыль Бурса
Gole
0:3
Эрзурум ББ
Караман Беледзіеспор
2:0
Кайсеры Шэкерспор
Merzifonspor
1:3
Бафра Белядзіе
1461 Трабзон
1:2
Арсінспор
Джыза Басраспор
1:2
Татван Генчлербірлігі
Дарыджа Генчлербірлігі
1:1
Каджаеліспор
Неўшэхірспор Генчлік
2:1
Сівас 4 Эйлюль
Кечыарэнгюджу
5:0
Кырыккалеспор
Анкара Дэмірспор
1:0
Бейпазары Шэкерспор
Трабзон Акчаабат
4:1
Архівіспор
Тузласпор
1:2
Фаціх Карагюмрюк
Кызылджабелюкспор
1:0
Сандыклыспор
Асманіеспор
0:0
Паяс Беледзіеспор 1975
Кірыкханспар
1:2
Кахраманмараш Беледзіе
Бергама Белядзіе
2:1
Балчова
Isparta Spor Kulübü
0:5
Буджак Белядзіе Огузханспор
Ушак Спортыф Генчлікспар
3:3
Дэнізлі Беледзіе
Менеменспор
3:1
Айвалыкгюджу
FC Cuvette d'Owando
3:0
Munisport de Pointe-Noire
Tongo
0:0
Inter Club Brazzaville
JS Talangai
1:1
Patronage Sainte-Anne
Cheminots
1:3
Kondzo
Anges Notsè
0:0
Тога Пор
Etoile Filante Lomé
0:1
Foadan FC
Gomido
2:0
ASKO
Unisport
2:0
Gbikinti FC de Bassar
Коракі
2:1
Tchaoudjo Athlétic Club
Maranatha
0:1
Kotoko FC
AS Douanes de Lomé
2:2
Dynamic Togolais