АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 02 сакавіка 2014
Эльчэ
1:0
Сельта
Вільярэал
1:1
Бетыс
Атлетыка
2:2
Рэал Мадрыд
Севілья
1:0
Рэал Сасьедад
Рая Вальекана
1:0
Валенсія
Барселона
4:1
Альмерыя
Кальяры
3:0
Удынезэ
Джэнаа
2:0
Катання
Тарына
0:2
Сампдорыя
Сасуола
0:1
Парма
Аталанта
2:1
К'ева
Верона
0:0
Балоння
Ліворна
1:1
Напалі
Фіярэнціна
0:1
Лацыа
Мілан
0:2
Ювентус
Пасуш дэ Ферэйра
3:1
Марыціму
Насьёнал
1:1
Рыу Авэ
Жыл Вісэнтэ
1:0
Віторыя Сетубал
Белененсэш
0:1
Бенфіка
Віторыя Гімараэш
2:2
Порту
Сіваспор
1:3
Элязыгспор
Кайсерыспор
0:4
Кайсеры Эрджыеспрэч
Каньяспор
0:0
Трабзанспор
Чайкур Рызеспор
1:1
Галатасарай
Панэталікас
1:3
Атромітас
Эргатэліс
2:2
ПАОК
Астэрас
1:0
Пантракікос
Паніяніас
1:1
АЕЛ Калоніс
Алімпіякос
0:3
Панацінаікос
Велес Сарсфілд
1:0
Бока Хуніярс
Атлетыка Рафаэла
1:2
Бельграна
Архентынос Хуніёрс
2:0
Арсенал Сарандзі
Расарыё Сентраль
0:1
Калон
Кільмес
1:0
Тыгры
Алімпа
2:0
Ланус
Эйбар
3:0
Спортынг Хіхон
Лас-Пальмас
0:0
Луга
Рэал Хаэн
0:1
Сабадэль
Жырона
0:1
Кордоба
Дэпартыва
3:2
Эркулес
Панферрадына
1:1
Мірандэс
Нумансія
1:0
Мурса
Бейра-Мар
1:3
Марэйрэнс
Алівейрэнс
0:2
Акадэміку дэ Візэу
Фейрэнс
1:1
Шавеш
Порту Б
1:0
Тондэла
Спортынг Б
1:0
Кавіля
Пенафіэл
1:1
Авеш
Фарэнс
1:1
Уніян Мадэйра
Атлетыку Партугал
1:0
Брага Б
Партыманенсе
3:0
Лейшаэш
Сіэтл Саундэрс
2:2
Ды Сі Юнайтэд
Portmore United FC
0:1
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
University of South Florida
2:2
Тампа-Бэй Роўдзіс
Сан-Антоніа Скарпіёнс
1:1
Далас
Charleston Battery
0:2
Х'юстан Дынама
Портленд Цімберс
1:1
Ванкувер Уайткэпс
Sydney United 58 FC
1:3
Bonnyrigg White Eagles
Manly United
3:1
APIA Leichhardt FC
Marconi Stallions FC
2:2
Blacktown Spartans FC
ВІТ-Джорджыя
0:2
Зестафоні
Чыхура
1:5
Дынама Тбілісі
Сіёні
1:2
Тарпеда Кутаісі
Гурыя
0:1
Цхінвалі
Мерані Мартвілі
0:0
Тбілісі
Бая Зугдзідзі
2:1
Дзіла
Араш'е
3:2
Будучнаст Банавічы
Градзіна
0:2
Адзінства Біхач
HNK Capljina
3:0
Маладосць Дабой
NK Iskra Bugojno
0:2
NK Bratstvo Gračanica
Ігман
2:0
Radnički Lukavac
NK Troglav Livno
0:6
Слабада
Branitelj
1:0
ГОШК
FK Rudar Kakanj
3:0
NK Podgrmeč
Карталспор
1:1
Кыркларэліспор
Сарыер
2:2
Такатспор
Гюмюшханеспор
1:1
Тарсус Ідман'юрду
Ені Малацьяспор
1:0
Пендікспор
Башкент Акадэміі
3:0
Гюнгарэн
Тэпеджык Белядзіе
1:2
Аланьяспор
Чанаккале Дарданэльспор
1:0
Інэгелспор
Конья Шэкерспор
2:2
Газіаманпашаспор
Афспор
3:3
Бандырмаспор
Гірэсунспор
2:1
Айдынспор
Хатайспор
2:0
Тургутлуспор
Назілі Беледзіе
3:1
Эюпспор
Чанкыры Белядзіе
0:0
Гёзтапе
Керфез Белядзіе
1:0
Амед
Пазарспор
0:0
Искендерун
Байрампашаспор
1:0
Базююкспор
KF Zajazi Zajas
4:0
Барэц
Дрыта Багавінне
3:0
FK Korzo Prilep
FK Tiverija Strumica
2:0
Novaci
11 кастрычніка
2:2
Маджары-Салідарнасць
68 Yeni Aksarayspor
2:1
Санджактэпе
Менеменспор
2:3
Арсінспор
Тузласпор
2:2
Айвалыкгюджу
Elazığ Belediyespor SK
0:1
Архангазіспор
Кахраманмараш Беледзіе
3:2
Адыяманспар
Сандыклыспор
4:0
Чорум
Умраніеспор
0:0
Бергама Белядзіе
Кірыкханспар
3:1
Кайсеры Шэкерспор
Манаўгат-Эўрэнсекіспор
2:1
Дарыджа Генчлербірлігі
Ванспор
1:0
Каджаеліспор
Belediye Bingöl Spor Kulübü
0:3
Паяс Беледзіеспор 1975
Мальцепеспор
0:1
Хаджэтэпе
Кызылджабелюкспор
2:2
Анкара Адліе
Кечыарэнгюджу
2:1
Дэнізлі Беледзіе
Дэрынджэспор
1:3
Фаціх Карагюмрюк
Ешыль Бурса
2:2
Трабзон Акчаабат
Уньеспор
0:1
Батман Петральспор
Анкара Дэмірспор
3:0
Сііртспор
Гельджюкспор
1:0
Бафра Белядзіе
Ciksalin
1:1
Сакар'яспор
Сілаўрыспар
2:1
Кемерспор 2003
Эрзінджанспор
1:1
Йімпаш Ёзгатспор
Істанбулспор
2:2
Бейпазары Шэкерспор
Бейлербей
2:2
Сівас 4 Эйлюль
Ені Дыярбакырспор
2:1
Анадолу Ускюдар
Карачабей Беледыеспор
2:1
Балчова
Турбіна Цэрык
0:2
Ілірыя Фуша-Круя
Орыку
1:1
Нафтатары
Люзи-2008
0:3
KS Olimpiku Tiranë
Грамазі
1:0
Мемаліяй
Përmeti
2:3
Білішт
KF Partizani Tirana II
0:0
Бесядзьле
Цяпелена
4:1
KS Këlcyra
Шэнкалі
2:3
Вора
Карабія Пешкопія
2:1
Эгнатыя
Скрапары
2:3
Грамшы
Sukthi
3:1
KS Domosdova Prrenjas
Сопаці
1:0
KS Delvina
Flanagan's Onions FC
3:1
Somerset Trojans
Wolves Sports Club
1:2
Saint David's Warriors FC
Hamilton Parish
1:0
Devonshire Cougars
North Village Rams
3:1
Pembroke Hamilton Club
Southampton Rangers
1:4
Dandy Town Hornets
Феррувіяры Бейра
0:0
Зеска Юнайтэд
Clube Desportivo da Huíla
0:1
Бізертэн
FC MK
0:0
Ісмаілі
Эбусуа Дуорфс
2:0
Пятру Луанда
Медэама
3:0
Тэс
AS Douanes de Lomé
1:1
Вадзі Дэгла
Алімпік Бамака
0:2
АСЕК Мімозас
Бенфіка Каштэлу Бранку
0:1
Ларэш
Жуане
1:2
Тырзенсе
Кова П'едадзе
2:1
Алмадовар
Амарантэ
0:1
Віла Флор
Пампільюза
3:1
ПЕКЛА Нагейрэнс
Валенсьяну
1:3
Санта Марыя
Арыентал
2:1
Сертаненсе
Ніненсе
0:1
Педраш Салгадаш
Лім'янаш
0:0
Сезарэнсе
Фафі
3:1
Мірандэла
Лалетану
2:2
Куатэйрэнсе
Грыжо
3:3
Эшпінью
Анадыя
0:0
Сінфайнш
У Элваш
2:0
Праенсе
Созенсе
3:0
Салгейруш
Вілавердэнсе
2:0
В'яненсе
Карапіньейрэнс
2:2
Аг'яш ду Марадал
Атлетыку Р'яшэнсэ
1:2
Калдаш
Віторыя Гімараэш Б
3:2
Браганса
Сан-Жуан-дэ-Вер
2:1
Візела
ФК Бенфіка
0:1
Каза Пія
Каімбройнш
0:0
Камаша
Лузітанія Лароза
1:0
Буштэлу
Портамасэнсе
0:0
Фаціма
Барэйрэнсе
1:2
Мора Атлетыку
Ідэал
2:2
Сінтрэнсе
Гандамар
2:2
Перафіта
Фэлгейраш-1932
2:1
Ліша
Лузітану Візеў
3:0
Эштарэжа
Фрэамундэ
3:0
Баавішта
Мантэйгаш
0:0
Тарызенсе
Рыбейран
0:1
Фамалікан
Карэгаду
1:0
Алканенэнсе
ПЕКЛА Алівейрэнс
0:0
Варзім
Феррэйраш
0:2
Мафра
1 снежня
3:0
Аперарыў
Навал
1:0
Сорэнсе
Tonnerre
2:0
Canon de Yaoundé
Sable de Batié
1:0
Panthère
Лум
2:1
Douala Athletic Club
Unisport de Bafang
0:0
Njalla Quan Sport Academy
Bamboutos de Mbouda
1:0
Renaissance FC de Ngoumou
APEJES Football Academy
2:0
Fovu Club de Baham
Young Sport Academy Bamenda
1:1
Космас Бафія
Bakhmaro
2:2
FC Matchakhela Khelvachauri
Лакаматыў Тбілісі
9:0
Sulori
Magharoeli Chiatura
2:0
Betlemi
Kolkheti Khobi
1:0
Сабуртала
FC Sasco Tbilisi
1:0
Дынама Батумі
Manzini Sea Birds FC
2:3
Роял Леапардс
Midas Mbabane City
1:3
RSSC United
Moneni Pirates FC
2:2
Young Buffaloes FC
Malanti Chiefs FC
1:2
Грын Мамба
Анагенізі Янніца
1:3
Анагеннісі
Візас
0:3
Калітэя
Алімпіякас Волас
0:1
Панэяліёс
Этнікас Газарас
0:1
Нікі Волас
Докса Драма
2:1
Кава
Tuen Mun FC
2:7
ФК Ганконг
Lucky Mile
0:4
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
Рiзорсэс Капiтал
3:0
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Kwai Tsing District FA
1:5
Double Flower
Wanchai Sports Federation
1:0
Kwun Tong FA
SoNy Sugar
0:0
Chemelil Sugar FC
Kenya Commercial Bank SC
1:1
Nairobi City Stars FC
Ulinzi Stars
0:0
Ushuru FC
Coto Brus
0:2
AD Siquirreña
Curridabat FC
3:0
Раманенсе
Пума Генералення
0:1
AD Cariari Pococí
Сан-Карлас
1:0
San José FC
Fútbol Consultants Moravia
2:2
Барыо Мексіка
AD Guanacasteca
2:2
Грэсія Коста-Рыка
Мунісіпаль Ліберыя
2:0
Rosario AD
Хікараль
3:3
AD Municipal Turrialba
Létavértes SC '97
3:0
Эгер
Meton Dabas FC
1:1
Bajai
Dunaharaszti MTK
0:1
MOL Fehérvár FC II
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
0:2
Soroksar
Győri ETO FC II
6:1
Körmendi FC-Boldizsár Trans
Andráshida
0:1
MTE
BKV Előre SC
1:2
Diósdi TC-SELECT
Ebes KKSE
1:2
Debreceni VSC II
Siggiewi
2:5
Fgura United
М'аба
0:0
Marsaskala
San Gwann FC
1:0
Дынглі Суолаўс
Mdina Knights
0:5
Заббар Сэнт-Патрык
Kirkop United
2:2
Сенглеа
Марса
0:1
Пемброк Атлета
Real Estelí FC
1:0
Chinandega
Diriangén FC
3:1
ART Municipal Jalapa
Club Deportivo Ocotal
0:1
Juventus Managua
Кобан Імперыяль
4:2
Міско
Huehueteco
1:0
La Gomera FC
CSyD Sacachispas
3:1
Халапа
Puerto San José
2:0
Петапа
Sayaxché
1:0
Гуастатоя
Deportivo Ayutla
2:1
Nueva Concepción
Карча
1:0
Сакапа
Deportivo San Pedro
3:1
Чыантла
Deportivo Achuapa
1:0
Антыгуа
Эльсатуз
1:2
Варнан
Сен-Луі-Сэн-Лежор
0:3
Бамаль
Кацяліне-Вавер
1:1
Грун Род Кацельні
Берлар-Хейнкант
2:2
Schriek
Мекс-Дэван-Віртан
2:1
Gouvy
Мармон
2:0
Оппань-Веры
Хаутвенне
0:3
Эксельсіёр Карт
Манлебан
0:5
ЕС Веллен
Ліле
1:1
Марыкерцы
Stade Disonais
2:1
Аме
Энтэнт Бленітуаз
3:0
Тыер-Сен-Жые
Месансі
4:0
Ла-Рош
СБ Арэндонк
2:4
Берг эн Дал
Херэнталс
1:2
Берсхот
Тэрнесэ
0:1
KSK Retie Branddonk
Conaree United FC
0:1
St. Thomas Strikers FC
Village Superstars
2:0
SPD United FC
Newtown United
3:1
KFC Challengers United FC
SL Horsford St. Pauls FC
1:1
Harris Paints St. Peters FC
Юніён
1:1
Грымберген
Барнем
1:0
Сэнт-Ніклас
Стандард Ветэрэн
1:0
Рупел Бом
Лондэрзел
2:0
Гент-Зэхавен
Каксід
2:0
Тэмсе
Хепінье-Ламбуса
1:1
Спрымон Комблен
Жэан Этуа
2:2
Олса Бракел
Дыгем Спорт
0:2
Цюрнхаўт
Сансепалькра
0:0
AC Bastia Calcio 1924
Gelbison Cilento SSD
0:1
FC Francavilla 1931
Camaiore Calcio
0:2
ASD Mezzolara
Verbania
1:2
ACD Pro Dronero 1913
Calcio Montebelluna
1:2
Belluno
Civitanovese Calcio
2:0
FC Isernia Calcio
Арцакена
0:3
ASD Cynthia 1920
К'еры
0:1
Caronnese
USD FiesoleCaldine
1:0
Гуальда Казакастальда
ASD Real Metapontino
1:1
Турыс
USD Noto Calcio
0:0
Рэндэ
Ляньяга
2:2
Сераньё
ACD Union Ripa La Fenadora
4:0
ASD Vittorio Falmec San Martino Colle
AS Sancolombano Calcio
2:3
Лукезе
ASD Bojano
0:3
ASD Sulmona Calcio 1921
ASD Albese Calcio
0:1
Folgore Caratese
Vado FC
1:3
AC Asti
Deruta
1:2
ASD Olimpia Colligiana Calcio
Інтэррэджа
1:1
Савоя
ASD Narnese Calcio
0:1
Scandicci
Union Clodiense Chioggia SSD
1:1
US Forcoli 1921 Valdera
Polisportiva Maccarese Giada
2:0
Budoni Calcio
Сора
2:1
Ізола Ліры
Gioiese
1:1
Акрагас
Сачылезе
1:1
Трыестына
ASD Pontevecchio
2:3
ASD Sporting Trestina
US Palestrina 1919
2:2
Ольбія
Thermal Abano Ceccato M. Teolo
0:1
Polisportiva Virtus Castelfranco
USD Dro Alto Garda
0:3
Тамай
Battipagliese
2:0
FC Messina
Меццакорана
1:1
ACD Trissino-Valdagno
SS Comprensorio Montalto Uffugo
1:1
Licata
Лека
0:0
ASD Borgomanero
ASD Sanvitese
2:1
Эстэ
ASD Ragusa Calcio
0:3
ASD Due Torri
Luparense
3:1
ASD Giorgione Calcio 2000
AC Nardò
USD Alto Tavoliere San Severo
Пра П'ячэнца
2:2
AC Castellana Castel Goffredo
Маці
6:0
Gladiator
AC Fidenza 1922
2:2
ASD Fortis Juventus 1909
SPD Amiternina
4:2
Jesina Calcio
Віка Эквенсе
3:2
Бішэлье
ASD Astrea
1:1
Тэрачына
П'янэзе
4:2
ASD Flaminia Civita Castellana
Фондзі
0:1
USD Latte Dolce
Unione Fincantieri Monfalcone 1922
1:1
ASD Fersina Perginese
Віс Пезара
1:1
Анкона 1905
АльдзанаЧэне
0:0
Альджынатэсе
AC Formigine ASD
3:2
Мантык'яры
Чалана
0:0
Фана
Гоццана
0:2
US Darfo Boario
Jolly e Montemurlo ASD
0:1
Фаліньё
NFD Orlandina ASD
3:1
Памільяна
Тэрмалі
3:0
Фермана
Таранта
1:0
Puteolana
Вібанезэ
1:0
ASD Torrecuso Calcio
AC Palazzolo
1:4
Масезе
Сен-Крыстаф
2:2
Derthona
AS Ostia Mare Lido Calcio
2:2
Пістаезэ
ASD Selargius Calcio
1:4
ASD San Cesareo Calcio
Olympia Agnonese
0:1
Мачаратэзе
USD Novese
0:1
РапалаБальяска
Самбаніфачэзе
0:3
П'ячэнца
Сястры Левантэ
4:0
Сантыя
Матэліка Кальча
1:1
Реканатэзэ
Voluntas Calcio Spoleto
0:1
Арэца
US Inveruno 1945
1:1
Пра Сясто
Valleverde Riccione FC
0:8
Карэджэсе
ASD MapelloBonate Calcio
1:2
Aurora Seriate Calcio
USD Lavagnese
2:1
Chiavari Calcio Caperana
ASD Progreditur Marcianise
4:1
Брындызі
Лупа Рома
1:2
ASD Anzio Calcio 1924
Манаполі
2:0
ADC Ars et Labor Grottaglie
Cabecense
2:0
Ayamonte CF
CD Villacarrillo CF
2:0
Уніён Эстэпона
Club Atlético de Madrid III
0:1
AD Alcorcon B
Трываль Вальдэрас
0:2
Інтэрнасьёналь Мадрыд
Партугалеце
2:3
Лагун Анак
La Unión CF
4:1
Эль-Пальмар
КД Алькала
4:0
Кадыс Б
Atlético Onubense
0:1
Conil
Сарагоса Б
2:0
CD Oliver
Асасуна Б
0:1
CD Iruña
Carabanchel
2:0
Уніён Адарве
Torrejón
1:0
Aravaca CF
Club Deportivo Vicálvaro
1:2
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
San Fernando Henares
0:0
Collado Villalba
Граменет
1:2
Тэраса
Навельда
3:2
CD Utiel
Кандаль
1:1
Кавадонга
Siete Villas
1:2
Vimenor
Мерыда УД
6:1
Miajadas
Coria CF
1:0
Херас
Пабла Мафумет
1:0
Эўропа
Тэруэль
2:1
Эхеа
CD Dorneda
2:3
CD Cultural Areas
Independiente de Ceutí FC
1:0
Huércal Overa
Сан-Роке
0:0
CMD San Juan
CD AZUQUECA
0:0
CD Manchego Ciudad Real
CD Torrevieja
0:1
Villarreal C
Эбра
1:2
Тамарыце
Альманса
1:0
Hellín Deportivo
Марбелья
2:1
Малага Б
CD Gerena
1:0
La Palma
CD Cieza
4:0
Атлетыка Пульпіленьё
Мантаньеса
3:2
Паламос
Ільескас
0:0
Atlético Ibañés
Негрэйра
3:3
As Pontes
Fuente Cantos
2:1
RCP Valverdeño
CF Borriol
1:0
Ла Нусія
Вільянавенсе
1:0
UD Badajoz
Rubí
2:1
Сантбойя
Real Aranjuez
1:4
Алькабендас Спорт
Антэкера
1:1
Los Villares CF
Атлетыка Манча Рэал
2:1
Вялес Малага
Real Tapia CF
2:5
Рэал Аўеда Б
Раё Махадаонда
3:0
AD Colmenar Viejo
Jove Español
0:0
Paterna
ФК Хумілья
4:0
Cartagena FC
Мальёрка Б
1:1
Бінісалем
Арыуэла
1:0
Pinoso CF
CP Cacereño II
0:0
Olivenza
Pozuelo Alarcón
2:1
CD Los Yébenes San Bruno
Атарфе Індустрыяль
3:1
UD San Pedro
Peña Balsamaiso CF
0:2
Наксара
CD Plus Ultra
0:1
УКАМ Мурса
Манакор
0:0
Фарментэра
Раё Вальякана Б
3:0
Club Atlético de Pinto
CD Mairena
3:0
CD Pozoblanco
Кінтанар-дэль-Рэй
0:1
Пуэртальяна
FC Vilafranca
3:1
UE Rapitenca
Сеута
2:0
UB Lebrijana
Atlético Victoria
0:1
Estrella CF
Сан-Ісідра
1:1
CD El Cotillo
Весіндарыа
6:0
Vera
Вілья-Санта-Брыхіда
1:0
Las Zocas
UD Tenerife Sur Ibarra
1:3
CD Unión Sur Yaiza
AD Sabinanigo
2:0
Atlético Escalerillas
CD Montuïri
2:1
CF San Rafael
Club Edeco PMD Fortuna
0:2
Эклана
Ільюэка
0:1
Atlético Calatayud
UD SANTA MARTA
1:4
Atletico Bembibre
AD Almudevar
1:0
Андора Тэруэль
CE Campos
2:2
CD Santanyi
AEC Manlleu
0:0
Cerdanyola del Vallès FC
La Calzada
2:0
Pradejón
Понтэведра
0:0
Betanzos CF
Пенья Дэпартыва
2:0
Ferriolense
Атлетыка Монсан
1:0
Cuarte
Utebo FC
1:0
Бреа
Borja
2:0
Тарасона
ACD San Marcial
0:2
Калаора
Choco
2:0
SD Grixoa
Lagun Artea KE
1:2
Txantrea
Villanueva CF
4:0
Барбастра
Alberite
2:4
Аро
Andés CF
1:1
Урака
СД Каён
0:2
Gama
Крыста Атлетыка
2:0
Унамі
SD Órdenes
3:1
Laracha CF
Santfeliuenc FC
0:1
CD Masnou
Хімнастыка Торрелавега
1:2
Ларэда
Альфара
0:0
Аянэса
Кастэльён
0:2
Acero
Эльдэнсе
2:0
CF Torre Levante
Салья
1:1
Герніка
Mar Menor Club de Futbol
2:3
Olímpico Totana
Muro
2:0
CF Cullera
Santoña CF
1:2
SD Barreda Balompié
Сіце Спорт
2:1
Бертыжуа
Халле
1:1
Дзюфел
Алімпія Вейгмал
1:1
Сінт-Гіліс Вас
Лютломмель
1:2
Сінт-Ленартс
Ветэрэн-Кватрэхт
0:2
Тэмпа Аверэйсе
Сінт-Элойс-Вінкел
3:3
Саспорт Бузінгу
Эрнегем
1:1
Спортынг Вест Харэлбрэку
Амуар
1:3
Жаўры
Спаувен-Мопертынген
0:1
Цінен
Спа
1:1
Вален
Solières Sport
0:2
Льеж
Акран
3:1
Жэнлі-Кеві
Сцерабек
2:1
Блейд
Тэрадэн-Веле
6:2
Пепінген
Эндрахт Зеле
2:0
Валвертэм
Іпр
0:2
Гюлегем
Вітгор Спорт
1:3
Сінт-Йоб
Анэ
1:1
Эвей
Менен
2:0
Алімпік Шарлеруа
Расінг Варегем
1:0
Тэмплёў
Куе Ла Лув'ер
0:2
Ронс
NK Primorac 1929
1:0
HNK Val Kaštel Stari
NK Neretvanac Opuzen
0:0
Zmaj Blato
NK Višnjevac
1:1
NK Slavija Pleternica
NK Mladost Antin
NK Lipik
NK Graničar Županja
3:1
NK Livada Željezničar
Лакаматыў Горна-Араховіца
6:0
Parva atomna
Yantra Gabrovo
0:0
Partizan
FK Botev Lukovit
1:0
Відзіма-Ракоўскі
OFK Levski
0:1
Этыр
FK Gigant Belene
2:1
FK Sitomir Nikopol
FK Tryavna
2:2
Kom Berkovitsa
OFK Spartak Pleven
2:2
FK Lokomotiv 2012 Mezdra
Pavlikeni
1:0
Bdin
Chernomorets Balchik
2:1
Botev Novi Pazar
Zagorets
5:0
Слівен
FK Silistra 2009
0:3
FK Chernomorets 2003 Byala
Septemvri Simitli
0:1
Пірын
Kubrat
3:0
FK Provadia
FK Shumen 1929 Shumen
0:3
Svetkavitsa Tg
FK Suvorovo
1:0
FK Dve Mogili
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
1:0
PFC Minyor Radnevo
FK Germaneya Sapareva banya
0:2
Slivnishki geroy
FK Belitsa
2:0
FK Shumen 2010
FK Strumska slava 1927 Radomir
3:0
Mesta
Velbazhd
2:1
Віхрэн
FK Ticha 1948 Dolni chiflik
2:1
Septemvri Tervel
FK Chepinets Velingrad
1:0
Беласіца
Benkovski Byala
12:0
FK Veliki Preslav
Спартыст Своге
1:2
Oborishte Panagyurishte
Септэмўры
0:4
Minyor Pernik
FK Botev 1937 Ihtiman
0:1
FK Balkan Varvara
УВС
4:1
vv Nieuwerkerk
FC Wolvega
0:1
VKW
vv Steenwijk
2:0
LAC Frisia 1883
sv Houdt Moedig Stand den Haag
2:0
PSV Poortugaal
vv Anadulo Kocatepe
3:1
Neptunus-Schiebroek
Алфенс Бойс
5:1
SV Nieuwkoop
SJC Noordwijk
4:3
Tot Ons Genoegen Berkel
PFC
2:5
Zwervers
GRC Groningen
2:2
Achilles 1894 Assen
Papendorp
3:1
VELO
Chabab Houara
0:1
Юсуфія
Расінг Касабланка
0:4
Ітыхад Танжэр
Ітыхад Хемісет
3:0
УСМ Ужда
Раджа Бені-Мелаль
3:3
Касба Тадла
Union Mohammédia
1:2
Rachad Bernoussi
Шабаб Атлас Хеніфра
1:0
Union Aït Melloul
Венадос
1:1
Эстудыянтэс Тэкас
Дорадас
1:2
Алебрыхес
Дэльфінес
2:2
Аахака
Бальенас Галеана
1:1
Лобас
Селая
2:1
Атлетыка Сан-Луіс
Крус Асуль Ідальга
1:2
Некакса
Істанбул
4:3
Манісаспор
Балуспор
0:0
Шанлыурфаспор
Трабзон Карадэнізспор
2:3
Буджаспор
Таўшанлы Ліньітспор
2:1
Каршыяка
Дэнізліспор
2:0
Мерсін Ідман'юрду
Газіянтэп
3:3
Асманлыспор
Балыкесірспор
2:2
Самсунспор
Курыка Уніда
2:1
Дэпартэс Кап'япа
Сан-Луіс Кіёта
2:2
Дэпартэс Кансепсьён
Какімба Уніда
3:2
Дэпартэс Тэмуко
Уніён Сан-Феліпе
0:1
Лота Швагер
Наваль
0:2
Дэпартэс Ла-Серана
Токіа Вердзі
1:3
Мацумота Ямага
Гіфу
3:1
Каматамары Санукі
Джубіла Івата
0:1
Кансадоле Сапара
Джыраванц Кітакюсю
1:3
Кіёта Санга
Міта Холіхак
2:1
Аіта Трыніта
Фаджыяна Акаяма
0:0
Каталер Тояма
Ёкагама
0:0
Эхіме
Роаса Кумамота
2:1
Авіспа Фукуока
Джэф Юнайтэд
0:2
Татыгі
В-Варэн Нагасакі
2:0
Зеспакусацу Гума
Сенан Белмары
1:0
Мантэдыё Ямагата
Атлетык Б
2:1
Хетафе Б
Лорка
4:0
Эсіха
Алот
4:2
Канстанцыя
Прат
1:1
Лейда Экспарту
Леганес
2:0
Уэска
Л′Апіталет
3:1
Эльчэ Б
Альмерыя Б
2:0
Касярэньё
Мелілья
2:0
Сан-Фернанда
Ароё
0:0
Кадыс
Альбасеце
1:1
Альхесірас
Рэал Аўеда
2:0
Гіхуэла
Кордоба Б
1:1
Ла-Рода
Фуэнлабрада
0:1
Сестаа
Эспаньёл Б
1:0
Уракан Валенсія
Сант-Андрэу
2:1
Вільярэал Б
Таледа
2:0
Лас-Пальмас Б
Пуэрта Баніта
1:0
Рэал Сасьедад Б
Лусена
1:1
Эль-Пала
Рэал Уніён
1:3
Рэал Мадрыд С
Атлетыка Балеарэс
2:1
Левантэ Б
Алімпік дэ Шаціва
1:0
Рэус Дэпартыу
Спортынг Хіхан Б
1:1
КФ Самара
Трапесон
1:1
СД Оўрэнс
УД Лаграньес
1:2
Каудаль
Расінг Фероль
1:0
Культураль Леанеса
Начэрына
0:3
Понтэдэра
Карарэзе
0:0
Лумеццане
Салернітана
2:1
Беневента
Вічэнца
3:2
Альбінолефэ
Кома
1:0
Феральпісала
Венецыя
3:0
Пра Патрыя
Сан-Марына
0:0
Пра Верчэлі
Павія
0:2
Віртус Энтэла
Крэманезэ
1:1
Зюдціроль
Катандзара
1:0
Перуджа
Піза
1:0
Губіа
Фразінонэ
3:0
Грасета
Барлета
3:2
Паганэзе
Прата
1:0
Віярэджа
Рыміні
1:1
Мантава
Апрылія
2:1
Казертана
Сантарканджала
1:1
Віртус Верона
Бра
2:2
Пергалетэзе
Вігор Ламецыя
1:1
Искья
Фоджа
1:0
Козенца
Сарэнта
1:1
Гаварана
Сасары Торэс
1:0
Кастыльёнэ
Тэрама
0:2
Мэлфі
Дэльта Порта-Толе
1:0
СПАЛ
Басано Віртус
2:1
Рэал Вічэнца
Месіна
2:0
К'еці
Форлі
1:2
Алесандрыя
Рэнаце
3:0
Беларыя Іджэа
Монца
0:1
Кунэа
Марціна Франка
4:0
Паджыбонсі
Нойштрэліц
3:2
Мейзельвіц
Германія Хальберштадт
0:1
Магдэбург
Карл Цэйс
1:2
Ваккер Нордхаузен
Цвікау
0:0
Бабельсберг
1. FC Union Berlin II
3:0
Вікторыя Берлін
Берлінер
0:1
Герта-2
Хафельзе
2:1
ФФБ Альдэнбург
Вольфсбург II
7:0
Айхедэ
Вердэр-2
3:0
Вайхэ
Гановер-2
2:1
Шварц-Вайс Рэдэн
Ферль
3:0
Ватэншайд
Ноймюнстэр
1:1
Вікторыя Гамбург
Гамбург-2
0:1
Айнтрахт Нордэрштэт
SC Condor Hamburg 1956
3:2
SV Curslack-Neuengamme 1919
Тодэсфельдэ
2:0
SV Eichede II
Hallescher FC II
0:2
Уніён Зандэрсдорф
Нойбрандэнбург-04
0:4
Дынама Берлін
Будзіса
1:2
FC Erzgebirge Aue II
FC Grün-Weiß Piesteritz
3:1
Carl Zeiss Jena II
Ганза-2
1:2
Уніён Фюрстэнвальдэ
Chemnitzer FC II
3:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
FC Pommern Greifswald
1:0
Malchower SV 90
BSC Süd 05
3:1
Strausberg
Бармбек-Уленхерст
1:2
Ніндарф
Хольштайн-2
5:1
TuS Hartenholm
Dynamo Dresden II
1:1
Айнхайт Рудальштат
Хальстэнбек-Рэлінген
0:0
SC Alstertal-Langenhorn
SV Uedesheim
0:4
Шварц-Вайс Эсэн
Hönnepel-Niedermörmter
2:1
Спельдорф
ФФЛ Альдэнбург
2:2
Едэло
Habenhauser FV
2:0
Уніён Бремен
Родынгхаўзен
1:0
Энэпеталь
Бухальц
2:0
TuS Germania Schnelsen
FC Kray
7:2
Wesel-Lackhausen
Брынкум
3:0
Werder Bremen III
SSC Hagen Ahrensburg
0:0
TSV Schilksee
Ратэнбург
3:1
Лупа-Марціні
TuS Schwachhausen
1:0
SV Grohn
VfL Osnabrück II
2:2
Ганза Люнебург
Offenbacher FC Kickers 1901 II
1:3
TGM SV Jügesheim
TuRa Meldorf
2:1
Дорнбрайтэ
TSV Ottersberg
1:1
Bückeburg
1. FC Heidenheim 1846 II
2:0
Kehler FV 07
Зонсбек
0:2
MSV Duisburg II
SV Türkspor Bremen
0:12
Брэмер
АФК Эскільстуна
0:1
Ефле
Атвідаберг
4:0
Ёнчэпінг
Сірыўс
2:1
Юргордэн
Torslanda IK
1:0
Сюрыянска
Хальмстад
2:0
Асюрыска
Dedebit FC
1:2
Сфаксьен
Les Astres FC de Douala
1:1
Мазембе
Леапардс
4:1
Прымейру дэ Агашту
Берэкум Чэлсі
1:1
Аль-Ахлі Бенгазі
Эньімба
1:2
Рэал Бамака
Бэррак Янг Кантролерс
3:3
Севе Спорт
Ароя
1:0
Раджа Касабланка
Сетыф
5:0
ASFA-Yennenga
Петары
1:1
Атлетыка Венесуэла
Яракуянос
1:0
Атлетыка Эль-Віхія
Дэпартыва Лара
1:1
Туканес
Трухільянас
3:1
Льянерас дэ Гуанарэ
Мінерас дэ Гуаяна
1:0
Карабоба
Дэпартыва Ла-Гуайра
2:0
Сулія
Сучытэпекес
1:2
Камунікасьёнес
Маркенсе
0:0
Малакатэка
Мунісіпаль
0:1
Міктлан
Універсідад Сан-Карлас
1:1
Эрэдыя Хагуарэс
Альконес
1:1
Каатэпеке
Істапа
1:1
Хелаху
Патрыётас
2:1
Баяка Чыка
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
0:2
Атлетыка Насьёналь
Дэпартэс Толіма
1:1
Атлетыка Уіла
Альянсу Петралер
0:2
Онсе Кальдас
Рыянегра Агілас
1:0
Энвігада
УЭС
2:3
Санта-Цёкла
Атлетыка Марце
1:2
Агіла
Ісідра Метапан
1:0
ФАС
Драгон Сан-Мігель
4:0
Альянса Сан-Сальвадор
CD Juventud Independiente
2:0
Луіс Анхель Фірпа
Мантэвідэа Уондэрэрс
0:2
Фенікс Мантэвідэа
Дэфенсор Спортынг
2:1
Мірамар Місьёнэс
Эль-Танцы Сіслей
1:4
Ліверпуль Мантэвідэа
Дэпартэс Антафагаста
2:3
Уніён Ла-Калера
Уачыпата
1:0
О'Хігінс
Аудакс Італьяна
2:2
Універсідад Кансепсьён
Кабрэлаа
0:1
Палестына
Эвертан Вінья-дэль-Мар
2:1
Сант'яга Уандэрэрс