АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 08 красавіка 2014
Лестэр
1:4
Брайтан
Блэкбэрн
2:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Хадэрсфілд
0:2
Іпсвіч
Мідлзбра
3:1
Бірмінгем
Барнслі
0:1
Бёрнлі
Чарльтан
3:2
Ёвіл
Нотынгем Форэст
3:3
Шэфілд Уэнсдэй
Уотфард
3:0
Лідс
Данкастэр
1:2
Болтан
Борнмут
3:1
Рэдынг
Уіган
0:1
Мілуал
Блэкпул
1:3
Дэрбі Каўнці
ФК Каломна
0:2
Разань
FK Kairat Almaty Reserve
2:3
FK Astana Reserve
FK Irtysh Pavlodar Reserve
1:3
FK Ordabasy Shymkent Reserve
FK Taraz Reserves
2:1
FK Spartak Semey Reserve
Tarbiat Novin Yazd
0:1
Parseh Tehran FC
Гахар Загрос
0:3
Санат Нафт
ПАС Хамедан
5:2
Абумаслем
Алюмініум Хармазган
0:1
Нафт Месджэдэ-Салейман
Пайкан
5:0
Persepolis Shomal FC
Рахіян
2:2
Naft Gachsaran
Эстэгляль Ахваз
2:2
Shahrdari Bandar Abbas
Насаджы
2:0
Shahrdari Yasuj
Iranjavan Bushehr FC
2:1
Al Badr
Niroye Zamini
0:0
Foolad Yazd
Сіях Джамеган
1:0
Alvand Hamedan FC
Гохар
0:1
Шахр Ходра
Саўтпорт
1:1
Барнет
Брэйнтры Таун
0:1
Мэкклсфілд Таун
Олфрэтон Таун
1:4
Олдэршот
Лутан
2:0
Тэмуорт
Уэлінг Юнайтэд
0:1
Херэфард Юнайтэд
Форэст Грын
1:1
Кідэрмінстэр
Хайд
0:2
Солсберы Сіці
Грымсбі Таун
2:2
Уокінг
Бромлі
1:2
Істлі
Бейсінгсток Таун
2:3
Чэлмсфард Сіці
Уоркінгтан
1:6
Олтрынхем
Колвін Бэй
3:3
Бостан Юнайтэд
Гайзлі
3:1
Гэйнсбара Трыніці
Вустэр Сіці
1:0
Барроу
Канкорд Рэйнджэрс
2:2
Тонбрыдж Энджэлс
Оксфард Сіці
2:0
Тэлфард Юнайтэд
Стэйнс Таун
2:1
Уайтхаўк
Фарнбара
4:2
Бішоп Стортфард
Гаспорт Бора
3:0
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Іст-Таррак Юнайтэд
1:4
Мэргіт
Уіттан Албіён
2:1
Фрыклі Атлетык
Стоксбрыдж Парк Стылз
1:3
Стэмфард
Уілдстан
0:0
Лоўстофт Таун
Ілкстан
0:1
АФК Файлд
Бэнберы Юнайтэд
6:4
Біглсуэйд Таун
Тотан
0:3
Рэддзітч Юнайтэд
Скелмерсдэйл Юнайтэд
2:1
Уорксоп Таун
Дройлсдэн
1:2
Баруэл
Каршэлтан Атлетык
1:1
Грэйс Атлетык
Білеракэй Таун
0:0
Бяры Таун
Лейстан
0:0
Кінгстаніян
Бэшлі
0:6
Кембрыдж Сіці
Труро Сіці
2:1
Уэймут
Энфілд Таун
2:1
Люіс
Юнайтэд оф Манчэстэр
2:2
Чорлі
Полтон Роверс
2:1
Годэлмінг Таун
Кроўлі Даун
2:4
Карынціян-Кэжуалс
Хэйбрыдж Свіфтс
3:1
Брэнтвуд Таун
Норт-Лей
3:1
Фліт Таун
Рэдкліф Бора
1:0
Пэдыхэм
Уолтан энд Хершам
0:3
Фолкстан Інвікта
Эйлсбэры
1:2
Чэртсі Таун
Уітэм Таун
2:1
Эйвлі
ВКДА
0:2
Соэм Таун Рэйнджэрс
Шортвуд Юнайтэд
1:2
Сайрэнсэстар Таун
Прэскат Кейблз
0:5
Бэмбер Брыдж
Бішоп′з Кліў
1:3
Тонтан Таун
Уолтан Кэжуалс
3:1
Уітстэбл Таун
АФК Хэйес
1:2
Эшфард Таун
Мэнгатсфілд Юнайтэд
0:0
Брыджуотэр Таун
Бедварт Юнайтэд
1:2
Грэслі
Чэтэм Таун
3:0
Уэйр
Норт-Грынфард Юнайтэд
3:4
Эйлсбэры Юнайтэд
Рэдбрыдж
2:1
Уолтэм
Уолтэм Эбі
2:2
Цілберы
Белпер Таун
3:0
Лафбара Дынама
Мозлі
2:4
Нортвіч Вікторыя
Сытынгбэрн
2:1
Гасцінгс Юнайтэд
Потэрс Бар Таун
1:2
Сэнт-Айвз
Хайт Таун
3:2
Мерстэм
Тры Брыджэс
5:2
Рэдхіл
Бартан Роверс
4:1
Марлоў
Таррок
6:0
Бернэм Рэмблерс