АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 25 верасня 2014
Украіна U-17
0:0
Грэцыя U-17
Чэхія U-17
2:1
Румынія U-17
Швецыя U-17
2:1
Латвія U-17
Данія U-17
3:1
Андора U-17
Інтэрнасьёнал
3:0
Крысіума
Курытыба
1:2
Крузэйра
Шапекаэнсе
3:0
Атлетыка Паранаэнсе
Баія
1:0
Спорт Рэсіфі
Сан-Паўлу
2:2
Фламенга
Флуміненсе
0:0
Грэміа
Фігейрэнс
1:0
Карынтыанс
FK Göyəzən Qazax
0:4
Lokomotiv-Biləcəri FK
FK Şahdağ Gusar
0:0
Bakılı
Qaradağ Lökbatan FK
1:0
FK Şuşa
Раван
3:1
Зіра
Сэджата Нэвадары
0:3
Віітарул
Caransebeş
1:2
КСУ Краёва
Біхар
1:1
Універсітата Клуж
Міавені
3:1
Астра
Berceni
0:3
ФКСБ
Arsenal Club Petit-Bourg
1:1
La Gauloise de Basse-Terre
Гозье
1:1
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
US Baie-Mahaut
2:1
ASG Juventus de Sainte-Anne
Салідарыце Сколер
3:0
Club Amical Marquisat Capesterre
Мульен
4:2
Сірока
Этуаль Морн-а-л'О
1:0
Сэнт-Роз
Racing Club
2:0
Фар-дзю-Каналь
Palestine U23
0:4
Японія U-23
Jordan U23
2:0
Kyrgyzstan U23
Паўднёвая Карэя U-23
3:0
Hong Kong U23
Thailand U23
2:0
алімпійская зборная Кітая
Кукута Дэпартыва
5:0
Атлетыка Калі
Бакі Хуніёрс Гартуй
2:2
Дэпартэс Кіндыё
Атлетыка Букараманга
2:1
Картулуа
Багата
3:4
Рэал Сан-Андрэс
Астрахань
3:0
Анжы-2
Мітос
1:1
Аланія Уладзікаўказ
Жамчужына Ялта
Афіпс
Біёлаг
2:0
Краснадар-2
Машук-КМВ
2:0
Спартак Нальчык
Таганрог
2:0
Ангушт
Віцязь Крымск
2:1
Сяброўства Майкоп
Дынама Стаўрапаль
2:0
Церак-2
Чарнаморец Наварасійск
СКЧФ
Іскендэрунспор
0:5
Газіянтэпспар
Элязыгспор
3:2
Айвалыкгюджу
Шанлыурфаспор
3:3
Сівас 4 Эйлюль
Антальяспор
1:3
Эрзурум ББ
Істанбул
1:0
Такатспор
Малаван
1:1
Машын Сазі
Рах Ахан
2:2
Нафт Месджэдэ-Салейман
Саба Кум
1:0
Сайпа
Персеполіс
2:1
Эстэгляль Хузестан
Блюмінг
3:1
Рэал Патасі
Хорхе Вільстэрман
3:0
Універсітарыё Кобіха
Насьёналь Патасі
0:0
Спорт Бойз Варнес
Петралера
1:1
Арыентэ Петралера
Дэпартыва Лара
3:1
Мінерас дэ Гуаяна
Карабоба
0:0
Партугеса
Ансаатэгі
1:0
Дэпартыва Тачыра
Эстудыянтэс дэ Мерыда
2:2
Метрапалітанос
Смуха
2:1
наср
Эль-Гуна
1:2
Ісмаілі
Петраджэт
0:2
Эль-Раджа
Аль-Дахлея
2:2
Аль-Гаіш
Міср Эль-Макаса
3:2
Пірамідс
Ітыхад Аль-Шурта
0:0
Замалёк
Атлетыка Уіла
1:1
Энвігада
Атлетыка Хуніёр
1:0
Дэпартэс Толіма
Санта-Фэ
2:0
Ла-Экідад
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
1:0
Уніяутанома
Рыянегра Агілас
4:2
Мільянарыёс
Пума Генералення
1:1
Кармэліта
Сантас дэ Гуапілес
2:1
Картахінес
Белен
0:0
Перэс Селядон
Дэпартыва Сапрыса
3:1
Універсітарыяс
Сан-Марцін Тукуман
0:1
Мітры Сант'яга-дэль-Эстэра
Лібертад Сунчалес
0:0
Фэра Карыль Аэст ЛП
Альянсу Кутраль-Да
2:0
Індэпендыентэ Нэукен
Тальерэс
2:2
Дэфенсорэс Бельграна ВР
Дэпартыва Майпу
0:1
Хувентуд Уніда Універсітарыё
Дэпартыва Рока
2:1
Хенераль Бельграна
Уніён Вілья Краўсе.
1:1
Сан-Ларэнса Алем
Хувентуд Антаніяна
1:0
Сан-Хорхе Тукуман
Альтас Арнас Сапла
0:1
Уніён Аконкіха
Сентраль Кордаба
1:0
Хімнасія і Ціра