АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 06 чэрвеня 2015
Калумбія U-20
1:3
Партугалія U-20
Сенегал U-20
2:1
Катар U-20
Малі U-20
1:1
Уругвай U-20
Сербія U-20
2:0
Мексіка U-20
Чылі
1:0
Сальвадор
Бярмудзкія выспы
1:1
Пуэрта-Рыка
Кюрасаа
1:0
Трынідад і Табага
Сінгапур
5:1
Бруней
Малайзія
0:0
Ганконг
Малі
2:2
Лівія
Андора
0:1
Экватарыяльная Гвінея
Нігер
2:1
Габон
Гвінея
Чад
Буркіна-Фасо
2:3
Камерун
Эквадор
4:0
Панама
Хімнасія Ла-Плата
5:2
Уніён Санта-Фе
Банфілд
0:0
Сарм'ента
Архентынос Хуніёрс
0:2
Кільмес
Калон
1:1
Уракан
Тэмперлей
1:1
Ланус
Сан-Ларэнса
0:0
Бельграна
Дальцан
2:1
Тыхы
Алімпія Грудзяндз
1:1
Відзеў
Вігры
1:2
Вісла Плоцк
Заглембе Любін
1:1
Тэрмаліка
Пагонь Седльцэ
3:0
Флота
Стоміль
2:2
Сандзецья
Катавіцэ
0:0
Арка
Бытовія
0:1
Хайнічанка
Хробры
3:1
Медзь
Іртыш Паўладар
1:0
Жэтысу
Акжэтпес
1:3
Кайрат
Шахцёр Караганда
1:0
Табол
Тараз
0:1
Ардабасы
Актабэ
0:0
Астана
Атырау
2:1
Кайсар
FK Napredak Donji Šepak
8:2
Маладосць Гацко
Proleter Teslić
1:0
Рудар Прыедар
Казара
1:1
Крупа
FK Sutjeska Foča
0:0
Tekstilac Derventa
FK Sloboda Mrkonjić Grad
3:1
FK Drina HE Višegrad
Sloboda Novi Grad
1:2
FK Vlasenica
Леатар
0:1
Podrinje Janja
Хэцюр
1:0
Сіндры
Афцюрэйдынг
2:1
Хугін
KF Ægir Thorlákshöfn
1:1
КФ Ф'ядлабіггд
Лейкнір Фаскрудсфіёрдур
6:0
Ньярдвік
Ціндастоудль
0:2
ІР Рэйк'явік
КВ Рэйк'явік
3:1
Dalvík / Reynir
Egersunds IK
2:1
Уль Кіса
Бюосен
0:0
Флурэ
Harstad
2:1
Mjolner FK
Вард
4:1
Vindbjart
Forde
1:1
Molde II
Sportsklubben Træff
1:0
Brumunddal Fotball
Kvik Halden FK
3:1
Нюбергсун-Трусіль
Sprint-Jeløy
2:3
IF Fram
Odda FK
3:1
Eidsvold TF
Fyllingsdalen
0:3
Vidar FK
Sola
3:2
Donn
Хам-Кам
0:0
Nardo
Конгсвінгер
3:1
Стрынхейм
Tillerbyen FK
2:4
Эльверум
Holmen IF
2:3
Ельсас
Ларэнског
0:1
Нутодэн
Kjellerup IF
0:3
FC Svendborg
GVI
1:1
Avedøre
Naesby BK
0:0
Brabrand IF
Svebølle B&I
1:6
Hellerup IK
Фрэм
4:0
Б-93
Marienlyst
3:1
FC Sydvest 05
Varde IF Elite
2:1
Кольдзінг
Thisted
0:2
Middelfart G & BK
Rishøj BK
0:2
Хельсінгер
Рэд Стар Цюрых
3:3
Бінінген
Blue Stars Zürich
5:4
Мутэнц
AS Castello
0:1
Зарнены
Муцье
3:1
FC Wohlen II
FC Sirnach
5:3
Шур
Канальфінген
2:2
Шафтланд
Лінт
4:0
FC Mels
FC Grünstern
2:3
Каламб'е
FC Ruswil
2:5
Хергісвіль
Бюль
4:2
Бераш-Гаржжа
С'ер
2:3
Dardania Lausanne
Вернье
3:3
Мантрэ Спортс
Фраенбах
2:2
FC Gossau (AL)
Дуллікен
2:3
Thun II
Баскур
1:2
Паррэнтру
Грэніхен
2:2
Лерхенфельд
Ібах
4:1
FC Küssnacht am Rigi
Фарваньі / Ога
0:1
Ла-Шо-дэ-Фон
Гунцвіль
2:4
Эшэнбах
Хенгг
1:3
Зефельд
Wil II
2:4
Відаць
Бумпліц
1:1
Гюмфен / Сорэн
Коле-Босі
2:0
Ла Сарра-Эклепен
Гальдаў
6:1
Аскона
Вер'е Спорт
0:1
Servette FC II
FC Beringen
1:2
FC Kilchberg-Rüschlikon
Кройцлінген
4:2
Фраўэнфельд
Амрысвіль
1:2
Косава
Дзюррэнаст
2:6
FC Lenzburg
Сігнал Берне-Канфіньён
3:1
УЖС
Ля-Тур / Ле-Пак'е
4:1
Ліс
FC Hochdorf
1:6
Цафінген
FC Ostermundigen
2:2
FC Thierrens
Вустэр
6:1
Арбон
FC Malters
0:3
Буокс
Веве Спорт-05
3:0
Пэрлі-Серту
Юнайтэд Цюрых
2:2
Team Aargau
Альшвіль
1:4
Лісталь
Саксон Спорт
2:3
План-Ле-Отс
FC Dardania Basel
3:0
Дорнах
NK Portoroz Piran
Табар Сежана
KNK Fužinar
2:0
NK Maribor II
NK Rudar Trbovlje
0:5
ND Ilirija Ljubljana
NK Cerknica
1:2
NK Jadran Dekani
Прымор'е
2:1
MNK Izola
ŠD NK Kolpa
3:0
Sava Kranj
NK Ilirska Bistrica
0:2
NK Brda Dobrovo
Adria
0:1
NK Bilje
NK Podvinci
3:0
NK Kety Emmi Bistrica
DNŠ Mladi upi Šentjur
1:1
NK Šampion Celje
Lenart
0:3
Драваград
Mons Claudius
3:0
NK Korotan Prevalje
ŠD Radlje ob Dravi
5:1
NK Malečnik
ŠD NŠ Drava Ptuj
3:0
NK Šmarje pri Jelšah
NK Avto Rajh Ljutomer
1:0
Мура
NK Komenda
1:4
Šobec Lesce
NK Jezero Medvode
1:1
Лівар
NK Radomlje II
1:1
Загор'е
NK Kranj
9:1
NK Britof
NK Bled Hirter
0:1
NK Kočevje
Хомутаў
2:1
Зеніт Часлаў
Пісек
6:3
Бенешоў
Багеміян Стржыжкоў
2:0
Адміра Прага
Перавышаў
0:2
Кралув Двур
Хрудзім
1:0
SK Viktorie Jirny
Спартак Гулін
1:0
Забржэг
Вышкоў
0:2
Тршэбіч
Глучын
3:1
Ганацкая Славія Кромержыж
1. FC Slovácko II
0:1
FC Zlín II
Прасцееў
3:0
Бржэцлаў
Славія Арлова-Лутыне
2:1
Opava II
Арытма Прага
6:2
FC Viktoria Marianske Lazne
FK Pardubice II
3:1
Знаход Дзештне
Злічын
2:1
Гаржавіцка
Тырніштэ-над-Арліцы
0:6
Дабравіцы
Лакаматыва Пятровіцы
1:5
Граніцэ
Бланска
1:0
Врхавіна
Ждзяр-над-Сазавоу
3:3
Напаіла
Славан Росіцэ
1:1
FC Slovan Havlickuv Brod
Магельніцы
1:0
Валашску Мезіржычы
Дольні Беняшоў
2:2
Славічын
Угерскі Брод
2:0
Славай Поўная
Муценіцы
0:3
Гаданін-Сардзіцэ
Sokol Čížová
0:0
Ракіцані
Тахаў
1:0
Táborsko II
Malše Roudné
0:2
Мілеўска
Клатавы
0:3
Карлавы Вары
Славай Чэскі Крумлаў
5:0
Сушыцэ
Сокал Жываніцы
4:2
Ябланец-над-Йізероу
FK Česká Třebová
0:2
Пенчын-Турноў
Чэскі-Брод
3:4
Спарта Кутна Гара
Іскра Усці-над-Арліцы
0:1
Летаград
Нові Бор
1:0
TJ Sokol Libis
Nove Straseci
3:4
Літол
Доубраўка
7:0
Уніён Хеб 2001
SK Motorlet Praha
0:0
Банік Соўш
Ціндао Чжунэн
1:5
Гуйчжоу Чжычэн
Цяньцзінь Цяньхай
0:0
Ціндао
Xinjiang Tianshan
2:2
Nei Mongol Zhongyou
Далянь Пра
2:2
Харбін Ітэн
Beijing BSU
0:1
Яньбянь Фудэ
Ухань
1:1
Beijing Institute of Technology FC
Hunan Xiangtao FC
1:1
Шэньчжэнь
Clube Atlético da Barra da Tijuca
1:0
Barcelona EC
Grêmio Mangaratibense
0:3
Амерыка Рыа-дэ-Жанейра
Sampaio Corrêa RJ
2:1
Амерыкана
Партугеза-РЖ
3:0
Audax Rio
Angra dos Reis
0:1
Дукі-дэ-Кашыас
São Gonçalo FC Rio de Janeiro
0:4
Queimados Futebol Clube
Гойтакас
3:1
São Cristóvão FR
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
2:2
Otterup
Hobro IK II
1:2
Hjørring IF
Greve
1:1
Fredensborg Boldklub og Idrætsforening
Boldklubben 1903
1:1
Kastrup BK
Boldklubben 1909
4:1
Kalundborg GB
Vorup FB
2:2
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lindholm IF
3:0
Aalborg BK II
Ringsted IF
1:5
Dalum IF
AB Tårnby
2:0
Vanløse
Lyseng
2:0
Randers SK Freja
Brabrand IF II
3:2
Lystrup IF
FC Sønderborg
1:1
Ledøje-Smørum Fodbold
Holstebro
6:0
Djursland
Skanderborg
3:1
Døllefjelde-Musse IF
Aarhus Fremad
0:0
Viby IF
SC Egedal
0:3
Jægersborg BK
Valbo FF
3:1
Bergnäsets AIK
Härnösands FF
1:0
Gällivare Malmbergets FF
Akademi Helsingborgs IF
0:0
Jonsereds IF
Enskede IK
2:1
Stromsbergs IF
Berga
4:1
IFK Hässleholm
FC Rosengård
0:3
KSF Prespa Birlik
Kvarnby IK
2:1
Österlen
Vinberg
0:2
Torslanda IK
Kortedala IF
2:0
Dalstorps
BKV Norrtälje
0:1
Boo
Skelleftea FF
1:1
Team TG FF
Gamla Upsala SK
0:0
Avesta AIK
Karlstad BK
4:1
Karlslunds IF
Hudiksvalls Forenade FF
3:0
IFK Östersund
Будэн
2:1
Selånger FK
Anundsjö IF
1:1
Sollefteå GIF FF
Aspudden-Tellus
0:4
Eskilstuna City
Ånge IF
3:2
Söderhamns FF
Piteå IF
4:0
Carlstad United
Södertälje FK
2:4
Умеа
Акропаліс
6:1
Вестэрас
Далькурд
1:1
Форвард Эребру
Nyköpings BIS
2:1
Мутала
FC Höllviken
0:2
Эргрутэ
Хускварна
2:2
Эскільсмінэ
Ursus Warszawa
3:0
GKP Targówek Warszawa
MKS Olimpia Olsztynek
1:3
KS Start Działdowo
Mlks Znicz Biala Piska
1:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
KS Dąb Sława Przybyszów
1:1
KS Piast Karnin
TSSR Polonia Trzebnica
1:6
KS Formacja Port 2000 Mostki
KP Rokita Brzeg Dolny
3:4
KP Polonia Sparta Świdnica
Шленск-2
0:1
Заглембе-2 Любін
Lechia Dzierzoniow
2:0
Zielona Góra
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
3:1
KP Bielawianka Bielawa
Gać Oława
3:1
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Karkonosze Jelenia Góra
1:1
MKS Oława
Piast Żmigród
2:1
PTS Ślęza Wrocław
KS Unia Solec Kujawski
7:0
KS Chełminianka Chełmno
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
1:4
Sokol Ostroda
KS Warmia Grajewo
0:2
MKS Korsze
MMKS Concordia Elbląg
1:2
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ZKS Olimpia Zambrów
1:1
ZKS Olimpia Elbląg
MKS Puszcza Hajnówka
1:3
ŁKS 1926 Łomża
MKS Rominta Gołdap
3:2
Jagiellonia Białystok II
KS Wasilków
0:0
MKS Elk
GP TS Avia Świdnik
0:4
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
Сталь Жэшаў
8:0
KS Wisłoka Dębica
MKS Orzeł Przeworsk
1:1
MKS Sokół Sieniawa
MKS Podlasie Biała Podlaska
1:1
KS Lublinianka Lubin
GKS Hetman Żółkiewka
1:2
KS Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
4:0
JKS 1909 Jarosław
Мотар Люблін
4:3
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
ZKS Izolator Boguchwała
0:0
Рэсовія
Wólczanka W. Pełkińska
1:1
CKS Chełmianka Chełm
BKS Stal Bielsko-Biała
1:1
KS Górnik Wesoła
LZS Swornica Czarnowąsy
2:1
Ястшэмбе
GKS Piast Gliwice II
1:0
LKS Czaniec
BTS Rekord Bielsko-Biała
5:2
Grunwald Ruda Śląska
KS Ruch Chorzów II
0:0
Małapanew Ozimek
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
2:2
LKS Skalnik Gracze
HKS Ruch Zdzieszowice
3:1
KS Górnik Zabrze II
KS Polonia Łaziska Górne
0:3
Палёнія Бытам
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
1:2
Одра
Скра Чэнстахова
3:2
GKS Szombierki Bytom
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
0:5
MKS Polonia Warszawa
Радамяк
0:1
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
MKS Pilica Białobrzegi
0:5
Світ
Start Otwock
1:4
KS Pelikan Łowicz
KP Legia Warszawa II
1:0
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
WKS Wieluń
2:3
MKP Pogoń Siedlce II
LKS Omega Kleszczów
1:1
RKP Broń 1926 Radom
Лодзь
2:2
Ursus Warszawa
Seoul Jungnang
2:2
Cheongju City
Goyang Citizen
6:0
Seoul FC Martyrs
Гімпо Сітізен
1:0
Icheon Citizen
Chunnam Youngkwang
2:3
Paju Citizen FC
Chuncheon
4:1
FC Uijeongbu
Seoul United
1:2
Pocheon FC
Yangju Citizen
1:2
Gyeongju Citizen
Cheongju
2:1
Jeonju
Hwaseong
1:0
Pyeongchang FC
Western Stima FC
0:1
Ushuru FC
Muhoroni Youth
0:0
Chemelil Sugar FC
SoNy Sugar
0:1
Nairobi City Stars
Nakuru AllStars
0:0
Mathare United
Гор Махія
1:0
Таскер
Рэд Бул Зальцбург II
1:1
Bramberg
SV Donau
3:1
Остбан-11
Admira Dornbirn
1:0
Nenzing
Austria Lustenau II
5:1
СК Брэгенц
ÖTSU Hallein
0:1
Халяйн
Зімерынгер
0:3
Mannswörth
Вікторыя Вена
1:3
Gersthofer SV
USV 1960 Berndorf
2:2
Вальс-Грунаў
Fügen
2:1
Ройтэ
Санкт-Маргарэтэн
3:1
SV Forchtenstein
Brauerei Egg
3:2
Alberschwende
SC Marchtrenk
1:2
Донаў Лінц
SV Bad Goisern
2:3
Грыскірхен
Lauterach
0:2
Хоэнемс
SC Röthis
2:2
Вольфурт
Blau-Weiß Feldkirch
0:0
SK CHT Austria Meiningen
Сірнінг
6:0
Бад Ішль
FC Zell am See
3:1
Хальванг
Гафленц
3:1
Лангенор
Maria Saal
0:0
SK Kühnsdorf Klopeinersee
Обер-Графендорф
4:2
Бад Фослаў
Gmünd
2:1
SV Blau Weiss Sachsenburg
FC Sankt Michael im Lavanttal
3:3
Санкт-Файт
UFC Jennersdorf
4:1
Deutschkreutz
Драсбург
0:1
Клінгенбах
Вінер Лініен
4:0
FV Austria XIII Auhof Center
Трайбах
7:1
Філах
Шпіталь
2:0
Бляйбург
Persekam Metro
Persewangi Banyuwangi
Sragen FC
PS Sumbawa Barat
PSBK Blitar
Madura
Persekap Kota Pasuruan
PS Badung
Persida Sidoarjo
Perssu MU
Persinga Ngawi
Persatu Tuban
PSBI Blitar
Мадура Утама
Персіта
Persikad Depok FC
Celebest
PSGC Ciamis
РАНС Нусантара
Perserang
Persires Bali Devata FC
Persikabo Bogor
Persibas Banyumas
Persipur
Персіджап
Persip Pekalongan
Persibangga Purbalingga
PSIR Rembang
Персіс Сола
Perserikatan Paguyuban Sepakbola Magelang
ПСІС
Persibat Batang
Архентына дэ Кільмес
1:1
Дэфенсорэс дэ Камбасерэс
Док Суд
0:0
Сэнтраль Кордава
Каньюэлас
0:3
Тальерэс Рэмедыяс
Лухан
1:1
Берасатэгі
Арсенціна дэ Мерла
2:1
Хуста Хасэ дэ Уркіса
Хенераль Ламадрыд
0:0
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
MŠK Fomat Martin
4:2
TJ Baník Kalinovo
TJ OFC Gabčíkovo
3:3
FC Spartak Trnava III
Інтэр Браціслава
4:2
Rohožník
Bernolákovo
2:0
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
Veľký Meder
5:0
Spartak Vráble
Rovinka
2:1
Viničné
FK Rača
1:1
Dunajská Lužná
TJ Iskra Borcice
7:0
Topoľčany
FK Železnik Lasta Beograd
0:0
FK Radnički Obrenovac
Timok Zaječar
0:1
FK Timočanin Knjaževac
Radnički Sombor
1:1
FK Sloga Temerin
FK Radnički Sremska Mitrovica
1:1
Dunav Stari Banovci
FK PIK Prigrevica
0:0
Bačka 1901
FK Senta
1:0
Банат
FK Tekstilac Odžaci
2:4
Cement Beočin
FK Dolina Padina
1:0
Čelarevo
FK Đerdap Kladovo
1:2
FK Radnički Pirot
OFK Bor
4:3
Trstenik PPT
Земун
3:0
GSP Polet Dorćol
FK Brodarac
3:2
FK BASK Beograd
IM Rakovica
1:2
FK Turbina Vreoci
FK Vršac
3:1
FK Radnički Šid
Car Konstantin
1:1
OFK Sinđelić 1918
FK Dinamo Pančevo
2:0
Radnički Nova Pazova
Nelson Eastern Suburbs FC
1:3
Southern FC
Burnie United FC
0:5
Somerset FC
Taroona SC
1:1
BeachSide FC
New Town Eagles FC
1:1
Metro Claremont SC
Launceston United SC
3:1
Northern Rangers FC II
Ulverstone FC
1:1
Riverside Olympic FC
Clarence United
3:2
University of Tasmania SC
Devonport City Strikers FC II
1:1
Launceston City FC II
Lautaro de Buin
1:2
General Velásquez
Club de Deportes Provincial Marga Marga
2:3
Chimbarongo FC
CD Atletico Solidario Juventud Salvador
1:0
Real San Joaquín
HNK Zmaj Makarska
4:1
Краація
NK Hrvace
2:1
NK Mosor Zrnovnica
NK Jadran Luka Ploče
1:2
NK Primorac 1929
NK Neretvanac Opuzen
3:1
Шыбенік
Solin
4:0
HNK Val Kaštel Stari
NK Kamen Ivanbegovina
2:0
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
Omiš
2:1
NK Zagora Unešić
HNK Hajduk Split II
4:1
NK Neretva Metković
Zmaj Blato
4:3
NK Junak Sinj
NK Dugo Selo
3:1
NK HAŠK Zagreb
NK Vrbovec
2:3
Špansko Zagreb
NK Zagorec Krapina
1:3
NK Maksimir Zagreb
NK Novigrad
3:0
NK Dubrava Zagreb
NK Zelina
0:2
NK Samobor
NK Trnje Zagreb
5:0
NK Stupnik
NK Vrapče Zagreb
3:3
NK Istra 1961 II
NK Mladost Antin
2:1
NK Oriolik Oriovac
NK Koprivnica
5:3
HNK Đakovo-Croatia
BSK Bijelo Brdo
1:2
NK Slavija Pleternica
Virovitica
2:2
Вараждзін
NK Bjelovar
2:2
NK Mladost Ždralovi
NK Podravina Ludbreg
0:3
Меджымур'е
NK Slavonija Požega
6:3
NK Višnjevac
NK Vukovar '91
0:4
NK Belišće
Ocala Stampede
2:0
IMG Academy Bradenton
Derby City Rovers
1:3
K-W United
Thunder Bay Chill
1:0
Saint Louis FC II
BYU Cougars
2:2
Real Colorado Foxes
Lane United FC
1:1
Calgary Foothills Soccer Club
Sound
5:0
Puget Sound Gunners FC
Занака
1:1
Nkwazi
NAPSA Stars
1:0
Нкана
Nakambala Leopards
0:0
Mufulira Wanderers
Lusaka Dynamos
2:1
Konkola Blades FC
Грын Іглз
3:1
Nchanga Rangers FC
Green Buffaloes FC
1:1
Рэд Эраўз
Forest Rangers
1:0
National Assembly FC
Ол Бойз
4:1
Чакарыта Хуніёрс
Хувентуд Уніда
2:1
Індэпендыентэ Рывадавія
Хімнасія Мендаса
1:0
Атлетыка Парана
Уніён Мар-дэль-Плата
1:3
Вілья Дальміне
Віторыя
3:1
Атлетыка Гаяньенсе
Наутыка
2:1
Амерыка Мінейра
Батафага
3:0
Можы-Мірын
Браганціна
2:0
Баія
Крысіума
0:3
Макаэ
Сеара
1:3
Сампаё Карэа
Лувердэнсе
2:2
Санта-Круз
Паланга
2:0
Каўнас
Банга
3:2
Жальгірыс-2
Ауска
1:6
Шылас
Йонава
1:1
Рыцярай-2
Круоя-2
0:3
Невужыс
Таўрас
1:2
Кражантэ
Джугас
0:5
Лакаматывас Радвілішкіс
Імбабура
2:1
Альмеда
Тэкніка Універсітарыё
2:0
Дэпартыва Асагес
ЭСПОЛІ
2:3
Фуэрса Амарылья
Дэльфін
3:0
Гуаласеа
Міта Холіхак
1:2
Джыраванц Кітакюсю
Татыгі
5:1
Зеспакусацу Гума
Авіспа Фукуока
1:0
Такусіма
Джубіла Івата
2:1
Цвайген Канадзава
Аіта Трыніта
2:2
Кіёта Санга
Серэса Осака
1:0
Эхіме
Роаса Кумамота
1:0
В-Варэн Нагасакі
Омія Ардзія
2:0
Каматамары Санукі
Ёкагама
3:2
Гіфу
Джэф Юнайтэд
1:1
Кансадоле Сапара
Фаджыяна Акаяма
0:1
Токіа Вердзі
Барусія Хільдэсхайм
3:2
TSV Schilksee
MSV Duisburg II
4:1
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
SC Rot-Weiß Oberhausen 1904 II
1:4
Бохальт
Алеманія II
4:3
TSV Hertha Walheim
Сагдыяна
1:2
Андыжан
Навбахор
3:1
Бухара
Металург Бекабад
2:1
Коканд-1912
Машал
1:2
Шуртан
Лакаматыў Ташкент
1:0
Кызылкум