АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 19 жніўня 2015
Скендербеу
1:2
Дынама Заграб
Селтык
3:2
Мальмё
Базель
2:2
Макабі Тэль-Авіў
Рапід Вена
0:1
Шахцёр
Валенсія
3:1
Манака
Гісбара
3:2
ФК РКА Сандэрленд
Шылдан
2:4
Бішоп Окленд
Албіён Спортс
2:3
Эшынгтон
Молтбі Мэйн
3:2
Эштан
Хантынгдон Таун
0:6
Фэйкенхем
Севен-Эйкр энд Сідкап
1:1
Севеноўкс
Мэльгар
4:0
Атлетыка Хуніёр
Балівар
2:0
Дэфенсор Спортынг
Лібертад
2:1
Сант'яга Уандэрэрс
Дэпартыва Ла-Гуайра
1:0
Універсідад Каталіка Кіта
Бразіліа
0:0
Гойяс
Кванчжу
1:2
Тэчжон Сіцізэн
Пусан Ай Парк
2:4
Сеул
Чонбук Хёндай Мотарс
2:1
Чонам Дрэгонс
Інчхан Юнайтэд
1:0
Чэджу Юнайтэд
Ульсан Хёндай
1:1
Пхахан Стылерс
Сувон Самсунг Блювінгс
0:1
Соннам
ІФ Скала
1:0
Вестур
Víkingur Gøta II
7:0
MB Midvágur
B36 Tórshavn II
1:2
Б-68 Тафтір
NSÍ Runavík II
3:0
Б-71 Сандур
KÍ Klaksvík II
1:2
AB Argir II
Бюль
1:1
Эшышан
Дорнах
2:1
Мутэнц
Таван / Трамлан
0:3
Муцье
FC Aigle
2:1
С'ер
Канальфінген
3:2
Альшвіль
План-Ле-Отс
2:0
Dardania Lausanne
Грэнхен
0:3
Рэд Стар Цюрых
Белінцона
2:0
AS Castello
Іскра Дамажліцы
1:0
Банік Мост
Хрудзім
5:3
Тахаў
Пісек
1:3
Перавышаў
Дабравіцы
5:0
Táborsko II
Штэхавіцы
6:0
Сокал Бразаны
TJ Tatran Rakovnik
5:2
FK Neratovice-Byškovice
Алімпія Градзец-Кралаве
4:0
Летаград
Славай Чэскі Крумлаў
1:3
Nove Straseci
Клатавы
1:4
Карлавы Вары
Тыгрэс
2:1
Ісідра Метапан
Hankook Real Verdes United FC
0:0
Керэтара
Лос-Анджэлес Гэлаксі
5:0
Камунікасьёнес
AD Vilanculo
2:0
Феррувіяры Бейра
Ліга Дэшпартыва
0:0
Chibuto
Clube Ferroviário de Nampula
0:0
Desportivo Nacala
Clube Ferroviário de Quelimane
0:1
Desportivo Maputo
Maxaquene
0:1
Сонгу
FC Taraba
0:0
Bayelsa United FC
Рыверз Юнайтэд
1:0
Sunshine Stars FC
El Kanemi Warriors FC
0:0
Вары Вулвз
Wikki Tourist
2:0
Abia Warriors FC
Heartland FC Owerri
1:0
Kwara United
Эньімба
1:0
Кано Піларс
ZPC Kariba
1:1
How Mine FC
Chapungu United
1:1
Harare City
Hwange FC
3:0
Wha Wha FC
Buffaloes FC
0:2
Чыкен Ін
Triangle United FC
0:2
Dynamos FC
Dongo Sawmills FC
0:0
Flame Lilly FC
Катцумальгуапа
1:1
Huehueteco
Карча
2:1
Міско
Aurora FC
1:0
Comunicaciones II
Sayaxché
2:2
Deportivo Quirigua
Істапа
4:1
Nueva Concepción
Barillas FC
2:1
Чыантла
Самутсангкхрам
0:2
Эйр Форс
Самутпракан Сіці
3:1
Пхукет
Тай Хонда
2:2
Чыангмай
ПТТ
1:1
Прачуап
Біг Бэнг
3:0
ФК Бангкок
Трат
0:0
ТТМ
Поліс Юнайтэд
3:1
Накханпатхам Юнайтэд
Сухотхай
1:1
Крабі
Аютхайя
0:0
Сонгкхла Юнайтэд
Ангтхонг
1:0
Пхічыць
Курэсаарэ
4:4
Інфанет-2
Калеў
0:2
Тарвас
Тамме Ауто
0:1
Нымме Калью-2
Левадыя-2
7:0
Сантас Тарту
Вяндра
0:0
Флора-2
Госсау
2:1
Ветсвіль-Бонштэтэн
Цуг
2:4
Шотц
Зурзее
3:1
Залатурн
Лазана-Ушы
0:1
Ла-Шо-дэ-Фон
Бавуа
2:0
Івердон
Нацёр
0:1
Лансі
Фрыбур
1:1
Адзуры-90
Тальвіль
1:3
Юнайтэд Цюрых
Сігнал Берне-Канфіньён
1:2
Марціньі Спортс
Thun II
0:1
Дэлемон
Карлтан Таун
1:2
Белпер Таун
Нортвіч Вікторыя
2:0
Нью Мілз
Ларкхол Атлетык
2:0
Тотан
Норт-Лей
4:2
Слімбрыдж
Вінчэстэр Сіці
6:1
Марлоў
MSK Tesla Stropkov
0:3
ДАК
Partizán Prečín
3:2
Baník Prievidza
Fatran Varín
0:8
Слован Браціслава
AŠK Gelnica-Mária Huta
1:5
Vyšné Opátske
Báhoň
0:5
Дукла
Tenhults IF
2:0
М'ельбю
Хускварна
2:3
Хэкен
Kristianstads FC
1:6
Гётэборг
FC Höllviken
0:2
Энгельхольм
Oskarshamns AIK
0:1
Ёнчэпінг
Team ThorenGruppen Fotboll
0:4
Ефле
Söderhamns FF
1:2
Эстэрсунд
Enskede IK
0:4
ГІФ Сундсваль
BKV Norrtälje
0:3
Эрэбру
Трольхеттан
4:3
Утсіктэн
Эргрутэ
0:2
Вернаму
Hittarps IK
0:3
Юнгшыле
Браге
0:2
Фрэй
Somaliska UF
0:1
Эльфсбарг
Эскільсмінэ
1:2
Варберг
Härnösands FF
1:3
Сюрыянска
Sollentuna FK
1:2
Асюрыска
Ekerö IK
0:6
АВК
Boo
1:2
Сірыўс
FC Gute
2:4
Дэгерфорс
Рагашка
Алімпія Любляна
Лівар
6:0
Odranci
KNK Fužinar
1:3
Крка
NK Brda Dobrovo
1:4
NK Kranj
NK Tolmin
2:1
Анкаран
Мура
1:0
Горыца
ND Ilirija Ljubljana
2:1
Радомле
MNK Izola
0:0
NK Verzej
ŠD Partizan Pesnica
0:7
Рудар Вяленьне
SD Stojnci
0:1
Трыглаў
NK Šampion Celje
0:2
Заврч
NK Hotiza La Storia
1:2
ŠD NŠ Drava Ptuj
Паханг
2:2
Фэлда Юнайтэд
Дарул Такзім
4:1
Перак
Селангор
3:0
Келантан
Саравак
2:1
Лаёнз
Сіме Дарбі
1:0
АТМ
Тэрэнгану
1:0
ПДРМ