АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 02 студзеня 2016
Вест Хэм
2:0
Ліверпуль
Сандэрленд
3:1
Астан Віла
Лестэр
0:0
Борнмут
Арсенал
1:0
Ньюкасл
Норвіч Сіці
1:0
Саўтгемптан
Вест Бромвіч
2:1
Сток Сіці
Манчэстэр Юнайтэд
2:1
Суонсі
Уотфард
1:2
Манчэстэр Сіці
Газелек Аяча
2:0
Сен-Мар'ен
Аўранш
1:1
Сен-Мала
Блан-Меніль
0:2
Нант
Канкарна
3:0
Ля Тур д′Авернь
Вільфранш
1:2
Сар-Юньён
Дзюнкерк
3:4
Труа
Паньі-сюр-Мозель
0:2
Сашо
Расінг Безансон
1:3
Анжэр
Антант
0:5
Тулуза
Шамблі
4:1
Рэймс
Гранвіль
2:1
Лаваль
Мант
2:0
Брыёшэн
Мулен
1:2
Ньёр
Радэа
0:1
Мон-дэ-Марсан
Седан
0:2
Бастыя
Акадэміка
3:1
Уніян Мадэйра
Баавішта
0:3
Марэйрэнс
Насьёнал
2:2
Арока
Марыціму
1:1
Эштарыл
Віторыя Сетубал
1:1
Брага
Пасуш дэ Ферэйра
2:2
Белененсэш
Віторыя Гімараэш
0:1
Бенфіка
Спортынг
2:0
Порту
Бірмінгем
2:1
Брэнтфард
Болтан
0:2
Хадэрсфілд
Бёрнлі
0:0
Іпсвіч
Кардыф Сіці
1:0
Блэкбэрн
Чарльтан
1:1
Нотынгем Форэст
Фулхэм
0:1
Шэфілд Уэнсдэй
Лідс
1:1
МК Донс
Мідлзбра
2:0
Дэрбі Каўнці
Прэстан
2:1
Ротэрхэм
Рэдынг
1:0
Брысталь Сіці
Барнслі
2:1
Мілуал
Бертан
1:0
Блэкпул
Чэстэрфілд
7:1
Толбат
Крю
0:5
Ковентры
Флітвуд Таун
2:0
Беры
Джылінгем
3:0
Брэдфард
Олдхэм
1:1
Калчэстэр
Сканторп Юнайтэд
1:1
Уіган
Шэфілд Юнайтэд
2:3
Пітэрбара
Саўтэнд
0:3
Данкастэр
Уолсол
0:3
Рочдэйл
Брыстоль Роверс
2:0
Лутан
Кембрыдж
1:4
АФК Уімблдон
Карлайл Юнайтэд
0:2
Плімут
Эксэтэр
1:2
Дагенхэм
Мэнсфілд Таун
2:3
Акрынгтон Стэнлі
Нортхэмптан
3:0
Барнет
Нотс Каўнці
2:4
Оксфард Юнайтэд
Портсмут
3:0
Кроўлі
Стывенідж
2:2
Лейтан Арыент
Уікам
0:2
Моркэм
Ёвіл
1:0
Ёрк Сіці
Malanti Chiefs FC
0:1
Manzini Sea Birds FC
Manzini Wanderers
1:1
Грын Мамба
Manzini Sundowns FC
2:1
Мбабане Суолаўс
Young Buffaloes FC
3:0
Midas Mbabane City
Aberbargoed Buds
0:3
Monmouth Town
Афан Лідо
1:2
Cambrian & Clydach Vale FC
Briton Ferry Llansawel AFC
2:1
Goytre
Garden Village
0:5
Кардыф Метрапалітан
Престатін Таун
1:2
Карнарвон Таун
Denbigh Town FC
2:0
CPD Porthmadog FC
Тэўраг-Зейна
1:0
Нуакшот Кінгс
ASC Ittihad Assaba
1:2
ACS Ksar
ASC Snim
2:1
ASC Armée
FC Toujounine
1:1
Tidjikja
Mirandés II
2:0
Burgos Promesas
Bupolsa
3:0
Sporting Club Uxama
River Ega
1:0
Асасуна Б
Naval
0:0
Sámano
CD Roces
0:1
Siero
UD Rotlet Molinar
3:1
Sóller
UD San Pedro
2:1
CD Ronda
Салья
0:1
СД Віторыя
Дэпартыва Сан-Фернанда
1:1
Santa Úrsula
Дамбартон
0:6
Рэйнджэрс
Хіберніян
1:0
Рэйт Роверс
Лівінгстан
0:2
Куін оф зе Саўт
Грынак Мортан
0:1
Сэнт-Мірэн
Алоа Атлетык
0:1
Фалкірк
Баракальда
0:1
Арэнас
Леёа
0:2
Рэал Уніён
Герніка
0:0
Сестаа
Кампастэла
0:1
Арандына
Барселона Б
0:1
Алімпік дэ Шаціва
Уокінг
2:1
Олдэршот
Чэстэр
1:1
Олтрынхем
Гейтсхед
1:1
Барроу
Грымсбі Таун
1:1
Гайзлі
Галіфакс Таун
2:2
Лінкальн Сіці
Транмер
0:1
Мэкклсфілд Таун
Саўтпорт
3:2
Рэксхэм
АФК Файлд
1:0
Чорлі
Олфрэтон Таун
1:0
Тэмуорт
Бостан Юнайтэд
4:1
Лоўстофт Таун
Корбі Таун
1:1
Брэклі Таун
Юнайтэд оф Манчэстэр
2:1
Брэдфард Парк Авеню
Норт-Ферыбі Юнайтэд
4:0
Гэйнсбара Трыніці
Нанітон Таун
0:1
Саліхал Мурс
Стэйлібрыдж
1:1
Керзон Эштан
Вустэр Сіці
1:2
Гластэр
Канкорд Рэйнджэрс
0:0
Эбсфліт Юнайтэд
Дартфард
1:1
Чэлмсфард Сіці
Мэйдстан Юнайтэд
2:1
Мэргіт
Сэнт-Олбанс Сіці
1:1
Бішоп Стортфард
Бедварт Юнайтэд
1:1
Кетэрынг
Эштан Юнайтэд
3:1
Бакстан
Фрыклі Атлетык
0:2
Рашэл Алімпік
Марын
0:3
Хэйлсауэн
Стэмфард
2:1
Хайд
Стаўрбрыдж
2:3
Рэмсботам Юнайтэд
Сатан-Колдфілд Таун
3:1
Скелмерсдэйл Юнайтэд
Уоркінгтан
1:2
Колвін Бэй
Нантвіч Таун
1:2
Уітбі Таун
Солфорд Сіці
7:0
Баруэл
Энфілд Таун
2:1
Брэнтвуд Таун
Грэйс Атлетык
0:0
Іст-Таррак Юнайтэд
Хэндон
4:3
Уінгейт энд Фінчлі
Нідэм Маркет
2:3
Кэнві Айлэнд
Тонбрыдж Энджэлс
1:1
Далвіч Хэмлет
Сайрэнсэстар Таун
1:4
Чыпенхэм Таун
Хістан
1:2
Біглсуэйд Таун
Рэддзітч Юнайтэд
3:1
Мэрцір Таун
Сейнт-Неотс Таун
0:1
Кінгс Лін Таун
Лінкальн Юнайтэд
1:2
Аблічча Таун
Хорнчэрч
2:0
Уітэм Таун
Садберы
2:0
Бяры Таун
Чэсант
4:2
Рэдбрыдж
Дэрхэм
1:0
Соэм Таун Рэйнджэрс
Харлоу Таун
2:1
Уолтэм Эбі
Хэйбрыдж Свіфтс
1:2
Малдон энд Типтри
Ромфард
2:1
Баркінгсайд
Тэмсмед Таун
3:2
Фінікс Спортс
Цілберы
4:0
Грэйт Уэкерынг Роверс
Роксхэм
3:3
Брайтлінгсі Рэджэнт
Бэсфард
1:1
Аквафорс
Белпер Таун
3:0
Тайвідэйл
Лафбара Дынама
2:3
Чэйзтаўн
Ньюкасл Таун
2:2
Рагбі Таун
Стаффорд Рэйнджэрс
3:0
Карлтан Таун
Стоксбрыдж Парк Стылз
2:1
Сполдынг Юнайтэд
Каршэлтан Атлетык
1:1
Карынціян-Кэжуалс
Февершам
1:0
Сытынгбэрн
Фолкстан Інвікта
4:0
Ірн Бэй
Гернсі
3:1
Іст Грынстэд Таун
Пісхэвен энд Тэлскам
0:4
Гасцінгс Юнайтэд
Рамсгейт
1:3
Хайт Таун
Уітстэбл Таун
0:2
Чэтэм Таун
Уайтліф
3:1
Чыпстэд
Берскау
0:2
Спеннімур Таун
Клітэра
2:5
Уорынгтон Таун
Фарслі Селтык
3:0
Прэскат Кейблз
Ланкастэр Сіці
2:1
Брайхаўс
Мозлі
2:1
Оссет Таун
Асэт Албіён
0:1
Бэмбер Брыдж
Рэдкліф Бора
0:1
Гласоп
Скарбара Атлетык
0:3
Нортвіч Вікторыя
Трафард
1:1
Дройлсдэн
Уіттан Албіён
5:0
Хэрагіт Рэйлвэй
Бэнберы Юнайтэд
8:1
Уантэдж
Йейт Таун
2:1
Ларкхол Атлетык
Хапаэль Раанана
0:2
Макабі Тэль-Авіў
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
3:0
Макабі Нетання
Макабі Пэтах-Тыква
2:0
Хапаэль Кфар-Сава
Хапаэль Акко
2:2
Бней Сахнін
Бейтар
1:0
Бней Іегуда