АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 10 лютага 2016
Зальцбург U-19
0:4
Рома U-19
Пршыбрам U-19
2:2
ЦСКА U-19
Міцьюланд U-19
4:4
Атлетыка Мадрыд U-19
Селтык U-19
1:1
Валенсія U-19
Эльфсбарг U-19
1:3
Рэал Мадрыд U-19
Adelaide Blue Eagles
0:3
West Adelaide
Mt Druitt Town
2:2
APIA Leichhardt FC
Soroksar
0:0
Алашкерт
Медзь
4:4
Ракаў
Бангкок Юнайтэд
0:1
Чонам Дрэгонс
Крыўбас
2:1
Зорка Крапіўніцкі
Тыхы
2:0
Сандзецья
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
1:0
Знойма
АВК
0:1
Капенгаген
Лакаматыў Горна-Араховіца
2:0
Septemvri Tervel
Otok
1:2
HNK Hajduk Split II
Рудар Вяленьне
5:1
ŠD NŠ Drava Ptuj
Сувон Самсунг Блювінгс
2:1
Амкар
Татран
0:1
MFK Vranov nad Topľou
FK Spišská Nová Ves
Lok. Kosice
Тршынец
Оламаўц
КФУМ
0:1
Фола
Пісек
2:0
Штэхавіцы
Дынама Кіеў
0:2
Малага
Вікінг
4:1
Бруне
Аўстрыя Вена II
9:0
Леапольдсдорф
Шахцёр
0:0
Рандэрс
Дэпартэс Кіндыё
1:0
Атлетыка Уіла
Форталеса
2:0
Баяка Чыка
Леанес
1:1
Хагуарэс дэ Кордоба
Барранкілья
1:2
Рэал Картахена
Альянсу Петралер
3:1
Кукута Дэпартыва
Дэпартэс Толіма
0:0
Дэпартыва Перэйра
Эльчэ Б
3:2
Атлетыка Балеарэс
Хімнастыка Торрелавега
3:1
Сарыньена
СД Масталес
0:4
Раё Махадаонда
Рапіда Боўсас
1:1
Мерыда ПЕКЛА
Atibaia
5:1
SE Itapirense
Primavera SP
1:2
Comercial
Nacional SP
2:1
Grêmio Esportivo Osasco
Гуаратынгета
1:1
Інтэрнасьёнал Лімейра
Chinandega
1:1
Diriangén FC
Real Madriz FC
2:1
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
ART Municipal Jalapa
3:2
CD Walter Ferretti
Club Deportivo Ocotal
0:1
Managua FC
Comunicaciones II
0:1
Санаратэ
Puerto San José
2:0
Альконес
Nueva Concepción
2:0
Чыантла
Катцумальгуапа
1:3
Істапа
Deportivo Quirigua
1:2
Міско
Sayaxché
2:3
Aurora FC
Daman & Diu
0:3
Madhya Pradesh
Uttar Pradesh
1:2
Chandigarh
J & K
1:1
Delhi
Services
12:0
Pondicherry
Karnataka
1:0
Andhra Pradesh
Sikkim
1:2
Odisha
US Agropoli 1921
1:0
SC Marsala 1912
Аверса Нармана
1:0
Asd Roccella
ASD Città di Gragnano
2:2
SSCD Granata 1924
SSD Città di Scordia
0:1
Вібанезэ
ASD Due Torri
2:0
APD Leonfortese
Gelbison Cilento SSD
1:2
Кавезэ
USD Noto Calcio
1:2
Вігор Ламецыя
US Palmese 1912
1:2
Сіракуза
Рэджына
2:1
Рэндэ
Форлі
2:2
Альтавічэнціна
Polisportiva Virtus Castelfranco
1:1
Беларыя Іджэа
Парма
4:0
Union Clodiense Chioggia SSD
Ровена
2:1
Карэджэсе
Сан-Марына
1:1
Дэльта Порта-Толе
ASD Romagna Centro
2:1
ASD Fortis Juventus 1909
APD Ribelle Calcio
1:0
ASD Mezzolara
Імалёзе
4:1
AC Sammaurese
Polisportiva Lentigione Calcio
1:0
Арцыньяна
Ляньяга
1:0
ASD Villafranca
Бра
1:0
Acqui US
US Fezzanese Calcio
0:1
К'еры
USD Novese
0:2
USD Castellazzo
Caronnese
3:0
SCD Ligorna 1922
Derthona
0:2
ASD OltrepoVoghera
SSD Argentina
1:0
ASD Pro Settimo & Eureka
РапалаБальяска
1:0
Сястры Левантэ
USD Lavagnese
0:0
Vado FC
Тамай
1:1
USD Dro Alto Garda
Calcio Montebelluna
0:2
Эстэ
ASD Comunale Fontanafredda
2:2
ASD Giorgione Calcio 2000
AC Abano Terme
1:2
Luparense
US Levico Terme
1:0
Сачылезе
Кампадарсега
2:1
Unione Fincantieri Monfalcone 1922
Местры
5:0
Трыестына
ASD MapelloBonate Calcio
0:0
Caravaggio
Sondrio Calcio
0:1
US Ciserano
Bustese Milano City FC SSD
1:1
Folgore Caratese
Пантысола
4:3
US Inveruno 1945
Varesina
2:2
Пергалетэзе
Альджынатэсе
1:1
П'ячэнца
Ф'ярэнцуола
1:1
Virtus Bergamo Alzano Seriate 1909
USD Grumellese
3:1
Сераньё
FCD Sporting Bellinzago
1:1
Гоццана
ASD Liventina
1:2
Венецыя
Пра Сясто
1:2
Лека
Монца
1:3
Чыліверджы Мадзана
Этуаль дзю Конга
3:0
AS Ponténégrine (Pointe Noire)
CS La Mancha
0:1
Vita Club Mokanda
Jeunes Fauves FC
1:1
AS Kimbonguila Kinkala
Tongo
1:2
Леапардс
Эрэдыяна
2:1
Універсітарыяс
Кармэліта
0:1
Алахуэленсе
Перэс Селядон
0:2
Картахінес
Сантас дэ Гуапілес
0:1
Мунісіпаль Ліберыя