АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 снежня 2016
Уотфард
1:1
Крыстал Пэлас
Арсенал
1:0
Вест Бромвіч
Бёрнлі
1:0
Мідлзбра
Чэлсі
3:0
Борнмут
Лестэр
0:2
Эвертан
Манчэстэр Юнайтэд
3:1
Сандэрленд
Суонсі
1:4
Вест Хэм
Хал
0:3
Манчэстэр Сіці
Брэнтфард
2:2
Кардыф Сіці
Астан Віла
2:1
Бертан
Барнслі
2:0
Блэкбэрн
Хадэрсфілд
2:1
Нотынгем Форэст
Іпсвіч
0:2
Фулхэм
Прэстан
1:4
Лідс
Рэдынг
3:1
Норвіч Сіці
Ротэрхэм
3:2
Уіган
Вулверхэмптан
3:2
Брысталь Сіці
Ньюкасл
0:1
Шэфілд Уэнсдэй
Остэндэ
1:3
Эйпен
Зюлтэ-Варэгем
0:0
Мехелен
Лакерэн
0:0
Васланд-Беверэн
Вестэрла
4:1
Кортрэйк
Шарлеруа
0:2
Андэрлехт
Бругэ
2:1
Мускрон
Саўтэнд
3:0
АФК Уімблдон
Болтан
2:1
Толбат
Брэдфард
0:0
Сканторп Юнайтэд
Брыстоль Роверс
4:1
Ковентры
Флітвуд Таун
0:0
Беры
Мілуал
2:0
Суіндан
МК Донс
0:1
Чарльтан
Оксфард Юнайтэд
0:1
Нортхэмптан
Пітэрбара
1:1
Джылінгем
Порт Вэйл
0:1
Уолсол
Рочдэйл
3:0
Чэстэрфілд
Шэфілд Юнайтэд
2:0
Олдхэм
Лейтан Арыент
3:2
Кроўлі
Чалтенгем
1:2
Барнет
Крю
1:1
Карлайл Юнайтэд
Грымсбі Таун
2:0
Акрынгтон Стэнлі
Хартлпул
0:1
Блэкпул
Лутан
0:1
Калчэстэр
Мэнсфілд Таун
0:1
Моркэм
Ньюпорт
2:3
Портсмут
Нотс Каўнці
0:1
Данкастэр
Плімут
3:3
Уікам
Стывенідж
1:2
Кембрыдж
Ёвіл
0:0
Эксэтэр
Ларн
2:3
Ballyclare Comrades FC
Dergview FC
1:1
Інстыт'ют
Armagh City FC
2:3
Лофгал
Уорэнпойнт Таун
3:0
Psni FC
Хапаэль Іерусалім
3:2
Hapoel Afula
Макабі Нетання
2:1
Хапаэль Пэтах-Тыква
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
1:2
Хапаэль Акко
Макабі Герцлія
0:0
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
Олдэршот
4:0
Уокінг
Норт-Ферыбі Юнайтэд
0:1
Ёрк Сіці
Барроу
0:0
Гейтсхед
Брэйнтры Таун
3:2
Дагенхэм
Бромлі
1:0
Сатан Юнайтэд
Давер Атлетык
1:1
Мэйдстан Юнайтэд
Гайзлі
2:1
Лінкальн Сіці
Саліхал Мурс
3:2
Чэстэр
Торкі
4:3
Форэст Грын
Транмер
1:0
Мэкклсфілд Таун
Рэксхэм
1:0
Саўтпорт
Гаспорт Бора
0:2
Пул Таун
Сэнт-Олбанс Сіці
2:4
Оксфард Сіці
Тэмуорт
1:2
Нанітон Таун
Уілдстан
2:1
Мэйдэнхэд Юнайтэд
Бат Сіці
1:1
Хангерфорд Таун
Чэлмсфард Сіці
4:0
Бішоп Стортфард
Канкорд Рэйнджэрс
1:1
Іст-Таррак Юнайтэд
Дартфард
2:1
Эбсфліт Юнайтэд
Істборн Бора
4:2
Уайтхаўк
Хэмел-Хэмпстэд
1:0
Хэмптан энд Рычманд Баро
Мэргіт
0:3
Уэлінг Юнайтэд
Труро Сіці
1:2
Уэстон-супер-Мар
АФК Файлд
0:2
Чорлі
Тэлфард Юнайтэд
1:1
Олфрэтон Таун
Олтрынхем
0:3
Юнайтэд оф Манчэстэр
Бостан Юнайтэд
1:1
Гэйнсбара Трыніці
Брэклі Таун
3:0
Гластэр
Дарлінгтан-1883
3:2
Галіфакс Таун
Хэрагіт
0:1
Стокпорт
Солфорд Сіці
1:0
Брэдфард Парк Авеню
Стэйлібрыдж
1:2
Керзон Эштан
Вустэр Сіці
0:0
Кідэрмінстэр
Берджэс Хіл Таун
0:1
Уортынг
Кэнві Айлэнд
1:2
Білеракэй Таун
Энфілд Таун
3:0
Харлоу Таун
Нідэм Маркет
2:1
Садберы
Мэрцір Таун
2:0
Сіндэрфард Таун
Сайрэнсэстар Таун
3:3
Чыпенхэм Таун
Хітчын Таун
2:0
Данстэбл Таун
Сэнт-Айвз
0:0
Кембрыдж Сіці
Сейнт-Неотс Таун
0:5
Біглсуэйд Таун
Богнар-Рыджыс Таун
1:1
Хавант энд Уотэрлувіл
Лоўстофт Таун
3:2
Лейстан
Хэндон
4:5
Хэрроу Бора
Кінгстаніян
2:1
Мерстэм
Лэзерхэд
2:1
Метрапалітан Поліс
Тонбрыдж Энджэлс
2:2
Фолкстан Інвікта
Уінгейт энд Фінчлі
1:1
Стэйнс Таун
Чэшам Юнайтэд
5:2
Кінгс Лэнглі
Дорчэстэр Таун
1:1
Уэймут
Фроўм Таун
1:1
Бейсінгсток Таун
Кетэрынг
1:1
Кінгс Лін Таун
Лемінгтон
1:1
Стратфард Таун
Рэддзітч Юнайтэд
0:0
Бэнберы Юнайтэд
Эштан Юнайтэд
2:1
Уорынгтон Таун
Коўлвіл Таун
1:2
Баруэл
Грантэм Таун
4:0
Корбі Таун
Хэйлсауэн
0:0
Сатан-Колдфілд Таун
Марын
3:3
Скелмерсдэйл Юнайтэд
Мэтлак Таун
3:1
Бакстан
Міклавер Спортс
7:0
Ілкстан
Спеннімур Таун
2:0
Фрыклі Атлетык
Стаффорд Рэйнджэрс
2:1
Хенсфард Таун
Стаўрбрыдж
0:0
Рашэл Алімпік
Уітбі Таун
2:1
Бліт Спартанс
Уоркінгтан
3:1
Нантвіч Таун
Грэйт Уэкерынг Роверс
1:5
Боуэрс энд Пітсі
Ромулус
2:4
Маркет Дрэйтан Таун
Грынвіч Бора
3:1
Крэй Уандэрэрс
АФК Данстэбл
1:2
Кэмпстан Роверс
Эшфард Таун
1:1
Ігэм
Хістан
1:2
Ройстан Таун
Полтон Роверс
2:2
Ларкхол Атлетык
Тонтан Таун
2:0
Тывертан Таун
Йейт Таун
1:3
Мэнгатсфілд Юнайтэд
Чэсант
2:0
Уэйр
Харынгі Бора
3:1
Уолтэм Эбі
Хэйбрыдж Свіфтс
1:0
Малдон энд Типтри
Соэм Таун Рэйнджэрс
1:4
Бяры Таун
Барнстэйпл
0:1
Байдфард
Хоршам
8:1
Годэлмінг Таун
Солсберы
2:0
Тотан
Рашдэн энд Дайманд
1:1
Стэмфард
Бэсфард
2:1
Карлтан Таун
Белпер Таун
1:1
Шэфілд
Аблічча Таун
2:0
Ньюкасл Таун
Лафбара Дынама
1:1
Грэслі
Рагбі Таун
3:1
Бедварт Юнайтэд
Аквафорс
2:1
Кідсгроўв Атлетык
Сполдынг Юнайтэд
1:0
Лінкальн Юнайтэд
Стоксбрыдж Парк Стылз
1:1
Чэйзтаўн
Уіттан Албіён
1:1
Нортвіч Вікторыя
Бэмбер Брыдж
1:5
Прэскат Кейблз
Берскау
0:1
Асэт Албіён
Клітэра
2:2
Колн
Колвін Бэй
1:1
Трафард
Дройлсдэн
1:3
Хайд
Гласоп
3:2
Мозлі
Гул
0:3
Брайхаўс
Кендал Таун
1:0
Ланкастэр Сіці
Оссет Таун
3:2
Фарслі Селтык
Рэдкліф Бора
2:1
Рэмсботам Юнайтэд
Тадкастэр
2:3
Скарбара Атлетык
Каршэлтан Атлетык
1:1
Туцінг энд Мітчэм
Карынціян-Кэжуалс
0:0
Уолтан Кэжуалс
Доркінг Уандэрэрс
5:2
Гернсі
Февершам
1:1
Сытынгбэрн
Гасцінгс Юнайтэд
3:0
Люіс
Рамсгейт
0:2
Ірн Бэй
Уайтліф
3:0
Чыпстэд
Эрлсі Таун
0:2
Бэдфард Таун
Эйлсбэры Юнайтэд
3:0
Эйлсбэры
Бікансфілд
6:0
Кідлінгтан
Дидкот Таун
3:1
Уантэдж
Іўшэй Юнайтэд
1:2
Шортвуд Юнайтэд
Суіндан Супермарын
3:3
Норт-Лей
Дэрхэм
3:2
Брайтлінгсі Рэджэнт
Тэмсмед Таун
0:1
Фінікс Спортс
ВКДА
3:1
Цілберы
Уітэм Таун
4:1
Брэнтвуд Таун
Роксхэм
1:0
Норвіч Юнайтэд
Al Mina'a
0:1
Нафт Аль-Басра
Amanat Baghdad
0:1
Аль-Наджаф
Al Hussein SC
0:3
Кербела
Al Bahri SC
0:2
Аль-Кува Аль-Джавія