АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 22 чэрвеня 2017
Ды Сі Юнайтэд
2:1
Атланта Юнайтэд
Мінесота Юнайтэд
3:2
Портленд Цімберс
Каларада Рэпідс
1:3
Лос-Анджэлес Гэлаксі
Сіэтл Саундэрс
1:1
Арланда Сіці
Віторыя
0:2
Сантас
Батафага
3:1
Васка да Гама
Палмейрас
1:0
Атлетыка Гаяньенсе
Атлетыка Мінейра
2:2
Спорт Рэсіфі
Атлетыка Паранаэнсе
1:0
Сан-Паўлу
Аваі
0:3
Флуміненсе
Тэмперлей
2:3
Дэфенса і Хустысія
Расінг Авельянеда
1:0
Калон
Алімпа
2:2
Бока Хуніярс
Рывер Плейт
1:0
Альдасіві
Бельграна
2:1
Ньюэлс Олд Бойз
Сарм'ента
1:3
Патраната
Ланус
2:0
Уракан
Вісла Плоцк
Пагонь Седльцэ
Сірыўс
1:0
Эрэбру
Флора
2:0
АВК
Палтава
0:0
Ворскла
Заглембе Любін
0:0
АЕК Ларнака
КАМАЗ
1:1
Тамбоў
Эльфсбарг
2:1
Кальмар
Фехервар
1:0
Растоў
Зеніт-Іжэўск
0:2
Цюмень
Гурнік Забжэ
0:3
Młodzież Śląskich Miast XI
Трыглаў
0:3
Астра
Алімпія Любляна
1:1
Трапча-89
Ягелонія
6:0
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
VfR Voxtrup
1:3
Аснабрук
TSV Langewiesen
0:27
Рот-Вайс Эрфурт
Ружамберак
1:0
Тршынец
Габала
0:2
Лудагорац
JV De Pinte
0:2
Гент
Нарва Транс
6:1
Маарду
Левадыя
3:0
Нымме Юнайтэд
Інфанет
7:0
Інфанет-2
Jõgeva Wolves
5:1
FK Odratakkel
Paide Linnameeskond III
12:1
Pärnu JK Poseidon II
Ararat
5:3
Tallinna FC Zapoos
Skellefteå FF
5:2
Gällivare Malmbergets FF
KSF Prespa Birlik
1:1
ІФК Мальмё
Bollnäs GIF FF
0:0
Valbo FF
IS Halmia
1:1
Assyriska Turab.
Ullared
1:2
Dalstorps
Tvååkers IF
1:0
Vinberg
Nordvärmland FF
1:4
Vårgårda
Vänersborgs
2:5
Трольхеттан
Karlstad BK
1:3
Uddevalla
Eskilstuna City
6:1
Sundbyberg IK
Karlbergs BK
1:1
FC Gute
Boo
0:5
FC Linkoping City
Hassleholms IF
2:1
Vimmerby
Hudiksvalls Förenade FF
1:1
Härnösands FF
Stenungsunds IF
5:1
FBK Karlstad
Skiljebo SK
0:0
Gamla Upsala SK
Stromsbergs IF
0:3
Форвард Эребру
Assyriska IF
0:0
Södertälje FK
IFK Haninge
4:3
IFK Kumla
Rynninge IK
4:2
Värmbols
Lindsdals IF
3:1
Österlen FF
Next Academy Palm Beach FC
0:7
The Villages
Treasure Coast Tritons
1:1
Lakeland Tropics
Saint Louis FC II
0:1
St. Louis Lions SC
Cincinnati Dutch Lions FC
2:1
K-W United
New York RB III
3:1
FC Lehigh Valley United Sonic
FA Euro New York
0:5
Jersey Express
FC Boston Bolts
3:1
AC Connecticut Soccer
FC Cleburne
2:3
Texas United
Nashville SC II
2:3
Peachtree City MOBA FC
OKC Energy II
1:1
Mississippi Brilla
Ол Бойз
0:1
Вілья Дальміне
Фэра Карыль Аэстэ
1:1
Дуглас Хейг
Індэпендыентэ Рывадавія
3:1
Чакарыта Хуніёрс
Фляндрыя
0:1
Архентынос Хуніёрс