АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 09 жніўня 2017
Бішоп Окленд
2:5
Кансэт
Норт Шылдс
0:1
Марск Юнайтэд
Куорн
3:0
Рэтфард Юнайтэд
Уодэм Лодж
1:3
Фрэмлінгэм
Брыдпарт
1:0
Сэнт-Астэл
Эксмут
1:2
Шафтсбэры
Краматорск
2:1
Рух Львоў
Балканы
1:0
Гарняк-Спорт
Жамчужына Адэса
0:1
Палтава
Чаркаскі Дняпро
1:2
Кобра
Нафтавік-Укрнафта
1:1
Інгулец
ФК Сумы
0:1
Нікалаеў
Крэмень
0:3
Абалонь
Арсенал Кіеў
2:0
Валынь
Дзясна
2:3
Колас
Ніва Вінніца
Чаркаскі Днепр-2
Інгулец-2
1:1
Нікапаль
Металіст 1925
5:1
Суднабудаўнік
Энергія Новая Кахоўка
2:3
Мір
Металург Запарожжа
0:1
Таўрыя
Скала Стрый
2:0
Палессе
ФК Тэрнопаль
Падоле
Аграбізнес
3:1
Букавіна
ФК Львоў
0:0
Ніва Тэрнопаль (да 2018)
Прыкарпацьце
4:0
Арсенал-Кіеўшчына
Днепр-1
0:0
Днепр
Яньбянь Фудэ
3:1
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
Шанхай Шэньхуа
0:3
Гуйчжоу Чжычэн
Чунцын Лянцзян
1:0
Шаньдун Тайшань
Хэнань Суншань Лунмэнь
0:2
Чанчунь Ятай
Гуанчжоу Сіці
4:2
Цзянсу Сунін
Кансадоле Сапара
0:2
Ёкагама Ф. Марынас
Вегалта Сендай
0:0
Джубіла Івата
Омія Ардзія
1:2
ФК Токіа
Касіва Рэйсал
0:0
Саган Тосу
Вентфарэт Кофу
0:1
Урава Рэд Даймандс
Альбірэкс Ніігата
0:2
Кавасакі Франтале
Сімідзу С-Палс
3:2
Серэса Осака
Вісэл Кобе
1:2
Касіма Антлерс
Санфрэччы Хірасіма
2:2
Гамба Осака
Бока Хуніярс
1:1
Банфілд
Тыгры
4:0
Дэпартыва Морон
Тальерэс
3:0
Расінг Кордоба
Велес Сарсфілд
2:1
Тэмперлей
Кустошыя
0:0
Sesvete
Спортынг Хіхон
1:1
Расінг
Рэал Сасьедад Б
2:0
Рэал Уніён
Лорка
3:0
Бані Яс
УКАМ Мурса
4:2
Бенгалуру
Мірандэс
0:2
Леёа
Дэ Графсхап
4:2
Ахілес 1929
ПАОК
0:1
Ламія
Гранада Б
0:0
Севілья Б
Атромітас
1:0
Алімпіякос
Хук
2:2
Дордрэхт
Folgore Caratese
1:0
Новара
Ліненсе
2:0
Аль-Васль
Луга
0:1
Мальёрка
Дэфенса і Хустысія
Атэнас
Вальядалід
1:1
Рая Вальекана
Алькоркон
2:1
Хетафэ
Атлетыка Асторга
2:5
Культураль Леанеса
Хімнастык
2:1
Сарагоса
Удынезэ
1:1
Сельта
Леганес
1:1
Алавес
Мілан
1:2
Бетыс
Картахена
2:0
Альбасеце
Мурса
2:0
Эркулес
Рывер Плейт
Каляхіялес Канкордыя
Эстудыянтэс дэ Каракас
0:0
Метрапалітанос
Лала
0:1
Манагас
Petroleros de Anzoátegui
2:2
Каракас
Дэпартыва Сулія
0:0
Трухільянас
Атлетыка Сакапа
1:1
Самара
Margarita Fútbol Club
2:0
Ансаатэгі
Minasoro
2:5
Мінерас дэ Гуаяна
Яракуянос
0:2
Арагуа
ULA
1:2
Эстудыянтэс дэ Мерыда
Unión Atlético Falcón
0:0
Карабоба
Viimsi JK
0:2
Флора-2
Paide Linnameeskond III
11:0
Tartu
Ныме Калью
8:0
Lelle
Тарвас
4:0
Poseidon
Läänemaa JK
2:1
Türi JK Ganvix
Rumori Calcio
3:2
Kadakas
Volta
5:1
Zenit Tallinn
Bărăganul Ciulniţa
4:6
FC Agricola Borcea
AFC Regal Sport Club Ferdinand I
1:8
Петролул
CSO Bragadiru
1:6
Înainte Modelu
CS Viitorul Ianca
1:4
Focşani
Viitorul Fântânele
7:0
AS Pescăruşul Sarichioi
АСФК Бузэу
2:3
AS Zimbrul Slobozia Conachi
ACS Transdor Tudora
4:0
CSM Bucovina Rădăuţi
CS Cimentul Bicaz
2:0
AF CS Viitorul Curiţa
Unirea Mirceşti
2:1
Paşcani
Gîrceni
1:2
Sportul Chiscani
ACS Voinţa Cetate
0:7
Універсітатя Клуж-Напока
Progresul Şomcuţa Mare
4:2
CS Rapid Jibou
AS Luceafărul Decebal
0:2
CS Diosig-Bihardiószeg
ACS Şurianu 1945 Sebeş
Уніра Альба-Юлія
CS Juvenes Târgu Mureş
AS Unirea Cristuru Secuiesc
ACS FC Păpăuţi
4:2
AFC Odorheiu Secuiesc
AS Spicul Şeica Mare
1:2
ASF Zărneşti
AS Voinţa Biled
6:1
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CS Șoimii Lipova
6:0
CS Millenium Giarmata
AS Voinţa Lupac
3:2
CS Inter Petrila
CS Recolta Dănceu
1:1
Ştiinţa Turceni
CS Dunarea Calafat
0:2
Milcov
Posada Perişani
Віітарул-Пандурый
AS Colibaşi
1:2
CS Urban Titu
AS Gloria Gaz Metan Corneşti
2:0
AS FC Pucioasa
ACS Astra Plosca
3:2
AS Mihai Bravu
Чонам Дрэгонс
1:3
Пусан Ай Парк
Сувон Самсунг Блювінгс
2:1
Кванчжу
Ульсан Хёндай
3:1
Кімчхон Санму
Соннам
0:3
Mokpo City Government FC
Ерва
1:2
Русенбарг
Лілестрэм
1:0
Трамсё
Крысціянсунд
1:0
Флурэ
Хеўгесун
0:2
Мольдэ
Сарпсбарг-08
4:0
Од
М'яндален
1:0
Бран
Bantu Rovers FC
1:0
Black Rhinos FC
Плацінум
3:1
Bulawayo City FC
Ngezi Platinum FC
4:1
Yadah FC
Chapungu United
0:0
How Mine FC
Чыкен Ін
2:0
Triangle United FC
Harare City
2:0
Shabanie Mine FC
Dynamos FC
2:0
Hwange FC
Мачва
1:2
Раднічкі Ніш
Бачка Паланка
1:4
Напрэдак Крушевац
Рады
2:0
Земун
Чукарычкі
1:0
Младасць Лучані
Барац
0:2
Ваяводзіна
Партызан
1:3
Важдавац
Сочы
3:1
Ніжні Ноўгарад
Том
2:1
Валгар
Сібір
2:0
Кубань (да 2020)
Шыннік
2:3
Крылы Саветаў
Цюмень
1:2
Прамень Уладзівасток
Арэнбург
2:2
Ротар
Тамбоў
1:0
Факел
Хімкі
1:1
Авангард Курск
Балтыка
0:5
Енісей
Ландсберг
3:2
BCF Wolfratshausen
SpVgg Jahn Forchheim
1:3
DJK Bamberg
Інтэр Цюркспор
1:5
Тодэсфельдэ
Хайдэ
2:1
TSV Friedrichsberg-Busdorf
Ноймюнстэр
2:1
Фленсбург
TSV Wankendorf
0:2
TSV Lägerdorf
SV Frisia 03
1:5
Вайхэ-2
NTSV Strand 08
1:2
Хольштайн-2
TSV Schilksee
4:1
Паліцай Уніён
Брэмерхафен
0:6
Брэмер
Белхатуў
0:3
Хайнічанка
Sokol Ostroda
1:3
Гурнік Забжэ
Медзь
1:2
Сандзецья
Бытовія
1:0
Лехія
Тыхы
1:1
Краковія
Пагонь
3:0
Лех
Заглембе Любін
2:1
Ягелонія
ŠK Bešeňov
2:6
FC Malacky
CFK Pezinok - Cajla
1:4
Hrušovany
Svätý Peter
4:1
Rusovce
TJ Jednota Bánová
1:0
MŠK Fomat Martin
Пухаў
5:0
Čadca
Nevidzany
0:6
TJ Družstevník Veľké Ludince
Oravská Poruba
2:0
FK FILJO Ladomerská Vieska
MŠK Námestovo
4:1
AFC Nové Mesto nad Váhom
Ptava NV Ptičie
1:1
Spartak Medzev
SP MFK Roznava
0:4
Сеніца
Soľ
2:1
Vyšné Opátske
Čaňa
1:2
ŠK Odeva Lipany
FK Demjata
0:4
FK Slavoj Trebišov
Pavlovce nad Uhom
8:2
Slovan Poproč
FK Olcnava
0:5
MFK Snina
OFK Šarišské Michaľany
2:5
Lok. Kosice
Levoča
6:2
FK Geča 73
Veľká Lomnica
0:10
Ружамберак
Mladosť Kalša
3:0
MFK Vranov nad Topľou
Gerlachov
1:1
FK Spišská Nová Ves
Lozorno
0:4
Пагронье
Slovan Trenčianske T.
0:0
Teplička nad Váhom
Tatran VLM
0:5
Liptovský Hrádok
Milénium
0:3
FK Pokrok SEZ Krompachy
Kysucké Nové Mesto
0:4
Сярод
FK Slovan Šahy
1:2
TJ Iskra Borcice
OK Častkovce
1:2
FC ŠTK 1914 Šamorín
Stráňavy
0:1
Дубніца
FK Terchová
0:2
Татран
Poltár
5:1
Šalková
FK 09 Bacúch
2:7
Земплін
Závažná Poruba
4:3
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Družstevník Belá - Dulice
4:0
Podlavice Badín
Spartak V. nad Kysucou
8:1
FK Nižná
Buzitka
1:7
FK Poprad
Hajnáčka
0:0
Liptovské Sliače
FK CSM Tisovec
1:6
Ліптоўскі-Мікулаш
Tatran Chlebnice
0:5
Трэнчын
TJ Baník Štiavnické Bane
6:2
OŠK Sása
Ďarmoty
0:3
ŠK Novohrad Lučenec
Harichovce
5:3
Hornád Ždaňa
Družstevník Jacovce
0:10
Спартак Трнава
Baník Prievidza
1:1
KFC Komárno
Спартак Мыява
3:1
Tatran Krásno
Plevník-Drienové
0:4
OFK Malženice
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
1:3
ДАК
Partizán Domaniža
2:3
Інтэр Браціслава
Nový Život
2:2
MFK Zvolen
FK Rača
2:0
Pezinok
Tomasov
0:6
Petržalka
Rohožník
0:4
Скаліца
TJ Lovča
1:5
FK Mesta Tornaľa
Šenkvice
0:4
Lokomotíva DNV
Slovan Šimonovany
3:1
OŠK Rosina
Сокал Запы
2:4
Банік Сакалоў
Іскра Усці-над-Арліцы
1:1
Славацка
Сокал Бразаны
0:4
Вікторыя Жыжкоў
Пісек
2:2
Пардубіцэ
Кралув Двур
1:2
Табарска
Сокал Жываніцы
1:0
Варнсдорф
FK Kozlovice
0:2
Ганацкая Славія Кромержыж
Валашску Мезіржычы
3:1
Лішэнь
Іскра Мшэна
1:4
Ябланец
Спартак Гулін
0:5
Банік
Лока Влтавін
2:3
Цепліцэ
Перавышаў
0:2
Дукла Прага
Славічын
0:2
Карвіна
SK Ždírec nad Doubravou
0:4
Тршынец
Штэхавіцы
1:3
Пршыбрам
MFK Dobris
0:3
Слован