АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 22 верасня 2017
Бурк-ан-Брэс
2:1
Гаўр
Брэст
1:1
Парыж
Газелек Аяча
2:1
Шатару
Нiм
1:5
Ньёр
Арлеан
1:1
Тур
Кевіі
1:2
Рэймс
Сашо
1:6
Аяча
Валансьен
0:2
Асер
Волендам
0:0
Дэ Графсхап
Валвейк
2:2
Утрэхт-2
Маастрыхт
1:1
Камбюр
Эйндховен
0:1
Дэн Босх
Фартуна Сітард
5:1
АЗ-2
Алмеры Сіці
2:2
Топ Ос
Хелмонд Спорт
1:2
Дордрэхт
Эмен
0:0
Гоу Эхед Іглс
Cambodia U16
0:5
Australia U16
Palestine U16
0:4
Iraq U16
Hong Kong U16
1:2
Brunei U16
Mongolia U16
0:9
Vietnam U16
Guam U16
1:14
Malaysia U16
Laos U16
0:3
Indonesia U16
Nepal U16
2:2
India U16
Kyrgyz Republic U16
1:1
Bhutan U16
Chinese Taipei U16
0:7
Korea DPR U16
Syria U16
0:6
Oman U16
Singapore U16
0:11
Japan U16
Timor-Leste U16
0:4
Thailand U16
Jordan U16
0:0
Uzbekistan U16
Afghanistan U16
1:2
Iran U16
Bangladesh U16
0:2
Yemen U16
Maldives U16
0:14
Tajikistan U16
Qatar U16
UAE U16
Saudi Arabia U16
10:0
Sri Lanka U16
Санкт-Пельтэн II
0:3
Аўстрыя Вена II
Форвертс Штайр
6:1
Штадль-Паўра
Алерхайліген
3:2
Штурм Грац II
Гляйсдорф
5:0
Уніён Санкт-Фларыян
Вайц
2:0
Дойчландсберг
Ферст Вена
Швехат
Рапід Вена II
4:1
Хорн
Амштэтэн
3:0
Штадлаў
Маннсдорф
2:1
СК Вена
Трайскірхен
1:0
Адміра II
Gangneung City Government FC
3:2
Daejeon Korail FC
Gimhae City Government FC
1:1
Mokpo City Government FC
Сак Клагенфурт
0:1
Лёндорф
Трайбах
3:0
Ферлах
Остбан-11
3:1
Вінерберг
Bürmoos
1:0
ЗАК
Ноймаркт
0:0
Ойгендорф
SV Gady Raika Lebring
2:2
USV St. Anna am Aigen
Фюрстэнфельд
4:0
Леабэн
Mettersdorf
3:3
Гнас
Полаў
0:3
SV Wildon
Шпіталь
1:3
Kraig
Wolfsberg
1:0
SV Sankt Jakob Rosental
Фэлдкірхен
3:2
Анабіхль
Union Weißkirchen
2:2
DSG Union Perg
Донаў Лінц
0:1
Бад Ішль
Грыскірхен
0:2
Грун-Вайс Міхельдорф
Zirl
2:1
WSG Tirol II
Інсбрук
2:7
Kirchbichl
Deutschkreutz
0:3
Вімпасінг
Санкт-Маргарэтэн
1:1
Матэрсбург II
СВ Валлерн
5:0
Вельс
Лангенор
2:1
SV Waidhofen/Thaya
USC Rohrbach
0:0
Крэмс
Цветль
2:2
Рорендорф унд Гедэрсдорф
Кундль
1:1
Уніён Інсбрук
Mannswörth
4:2
Gersthofer SV
Parndorf II
0:1
Пінкафельд
Уніра Альба-Юлія
1:0
CD Industria Galda de Jos
Gaz Metan Mediaş II
0:1
CSM Avântul Reghin
CS Millenium Giarmata
3:2
CSM Deva
CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Centrul Naţional de Pregătire Timişoara
CSM Râmnicu Sărat
3:0
Victoria Traian
FC Delta Dobrogea Tulcea
0:3
FC Voluntari II
SC Fotbal Club FCSB SA II
5:0
Olteniţa
CS Concordia Chiajna II
CS Urban Titu
Мунічыпал Александрыя
4:0
Тунары
Atletic Bradu
0:2
CS Sporting Roşiori de Vede
CS Mioveni II
1:5
CS Viitorul Domneşti
AFC Astra II
1:0
SC Popești-Leordeni
Paşcani
0:4
AFC Hărman
Roman
1:3
CS Sporting Voinţa Lieşti
Петролул
3:2
CSM Flacăra Moreni
FK Vereya Stara Zagora II
3:1
FK Dimitrovgrad 1947
Арда
3:1
FK Rozova dolina Kazanlak
FC Karnobat
3:2
FK Atletik Kuklen
Rakovski 2011
0:2
Sokol Markovo
Yambol
3:4
Zagorets
Borislav 2009
2:1
PFC Minyor Radnevo
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
1:0
OFK Levski Karlovo
FC Svilengrad 1921
2:1
FK Tundzha 2006 Yagoda
FK Evrokolezh Plovdiv
3:1
FK Gigant Saedinenie
Батна
2:3
Рэлізан
Скiкда
1:0
Тлемсэн
Саіда
2:0
маскара
АСМ Оран
1:0
Бордж Бу Арэрыдж
Эль-Эульма
1:1
РК Куба
Айн-Мліла
1:0
Беджая
Шлеф
1:0
Аін Факрун
МА Беджая
1:0
Amal Bou Saâda
Ліферынг
3:0
Блаў-Вайс Лінц
Ваккер Інсбрук
0:0
Хартберг
Капфенберг
1:1
Ціроль
Вінер Нойштадт
1:1
Аўстрыя Лустэнаў
Фларыдсдорфер
1:4
Рыд
Алімпік Беджа
0:3
Шэба
Хамам-Ліф
0:0
Menzel Bourguiba
Джерба
2:1
Sporting Club Ben Arous
СС Сфаксьен
2:1
Саліман
Сідзі-Бу-Зід
1:0
Джендуба
АС Марса
3:1
AS d'Ariana
Гафса
2:0
Océano Club de Kerkennah
Sfax Railways
1:0
Zarzouna
Хаммам-Сус
4:3
Kasserine
Корба
1:0
Татавін
Лаваль
2:0
По
Бязье
1:0
Рэд Стар Сэн-Уан
Шамблі
3:0
Крэтэй
Лез-Эрб'е
1:1
Дзюнкерк
Спортынг Ліён
1:0
Аўранш
Канкарна
1:0
Булонь
Антант
1:3
Радэз
Шот
0:1
Майнц-2
Герта-2
3:1
Нойштрэліц
Дынама Берлін
5:0
Будзіса
Бабельсберг
1:1
Альтглініке
Лакаматыў Лейпцыг
3:0
FC Oberlausitz Neugersdorf
Швайнфурт
3:1
Шальдынг-Хайнінг
Любек
0:4
Вайхэ
Лукенвальдэ
0:2
Ваккер Нордхаузен
Драхтэрзен-Асель
0:0
Ганза Люнебург
Дасендорф
2:1
Тэўтонія
Айленбург
4:0
Гале
Обернайланд
5:0
TSV Grolland
Фатан Шпорт
2:1
Гестэмюндэ
TuS Osdorf
3:4
Бармбек-Уленхерст
SC Condor Hamburg 1956
0:6
Вікторыя Гамбург
Пірмазенс
4:0
SV Saar 05 Saarbrücken
Тэніс Барусія
4:3
1. FC Frankfurt
Malchower SV 90
2:1
Анкер Вісмар
Клоппенбург
2:1
Uphusen
Вікторыя Грысхайм
5:0
FC Ederbergland
TuS Sulingen
0:1
FC Wunstorf
Багеміян
3:2
Сэнт-Патрыкс
Дандолк
3:0
Драэда Юнайтэд
Голуэй
3:1
Слайга Роверс
Лімэрык
2:1
Корк Сіці
Дэры Сіці
0:5
Брэй Уандэрэрс
Шэмрак Роверс
4:1
Фін Харпс