АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 17 красавіка 2018
Спецыя
0:1
Брэшыя
Чэзена
2:3
Эмпалі
Тэрнана
2:2
Фоджа
Авеліна
0:2
Фразінонэ
Бары
1:1
Новара
Чытадэла
0:0
Палерма
Карпі
1:2
Перуджа
Пра Верчэлі
3:1
Пескара
Крэманезэ
1:1
Салернітана
Венецыя
2:0
Віртус Энтэла
Толбат
0:2
Чарльтан
Уіган
1:0
Оксфард Юнайтэд
Рочдэйл
0:0
Олдхэм
Брэдфард
3:1
Портсмут
Данкастэр
3:3
Беры
Джылінгем
0:1
Ротэрхэм
FK Kozhuf Gevgelija
1:1
Ціквеш
Брэгалніца
7:2
FK Pobeda Valandovo
Беласіца Струміца
5:0
Осагава
Plačkovica
2:2
Саса
Македонія-ГП
3:1
KF Zajazi Zajas
Горна Лісічэ
2:1
Тэтэкс
Гасцівар
2:1
Lokomotiva
Улазрымі-77
5:0
Novaci
Струга
1:0
Labunishta
Санкт-Пельтэн II
1:4
Карабах Вена
Штадлаў
1:0
Адміра II
Wolfsberger Athletik Club Amateure
1:0
Штурм Грац II
Аустрыя Клагенфурт
0:1
Юніёрс
Bruck/Leitha
1:2
Рапід Вена II
Эбрайхсдорф
4:2
СК Вена
Амштэтэн
4:0
Парндорф
Фаджр Сепасi
0:1
Імша Керман
Гохар
5:2
Шахрдары Табрыз
Baadraan
7:0
Саба Кум
Машын Сазі (да 2017)
1:1
Mes Rafsanjan
Алюмініум Арак
1:0
Bargh Jadid Fars Shiraz FC
Малаван
1:0
Рах Ахан
Нафт Месджэдэ-Салейман
0:0
Насаджы
FC Rayka Babol
3:0
Shahrdari Mahshahr FC
Iranjavan Bushehr FC
1:1
Gol Reyhan
FC Tbilisi
3:3
Samgurali II
FC Kojaeli Mtskheta
2:0
FC Tskhumi Sokhumi
Gareji
1:0
Magharoeli Chiatura
35-e Skola
1:4
FC Tori Borjomi
FC Sarti Sartitchala
0:1
FC Gardabani
Varketili FC
0:1
Gori FC
Бая Зугдзідзі
0:2
Тэлаві
Zana Abasha
1:5
FC Mark Stars Tbilisi
Гурыя
2:1
Shevardeni 1906
Meta
1:0
FC Voyage Tbilisi
Banbridge Town FC
3:2
Sport / Leisure
Tobermore United
0:2
Annagh United FC
Данегал Селтык
2:1
Лісберн
Newington FC
2:2
Portstewart FC
Queens University
3:1
Armagh City FC
Dundela FC
2:0
Moyola Park FC
Шамплон
1:2
Лібрамон
Сен-Луі-Сэн-Лежор
3:0
ЕС Веллен
Нотам-пас
1:5
Эт Бельмон
Расіньёль
0:2
Оппань-Веры
Мекс-Дэван-Віртан
4:1
Ла-Рош
NK Imotski
2:0
NK Jadran Luka Ploče
Zmaj Blato
3:0
NK Hrvace
NK Junak Sinj
3:1
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
HNK Primorac Biograd na Moru
2:0
NK Kamen Ivanbegovina
Краація
3:1
HNK Val Kaštel Stari
ФК Чыта
2:1
Зеніт Іркуцк
Дынама Барнавул
1:0
Змена Камсамольск-на-Амуры
Іртыш Омск
0:2
Сахалін
Дынама Стаўрапаль
5:1
Краснадар-2
Байройт
0:2
Ваккер Бургхаузен
Айхштэт
1:1
Ілертысен
Айтрахт Штаталендорф
0:1
Фрайбург-2
Ульм
3:1
Штайнбах Хайгер
Любек
1:0
Едэло
Альтона
0:5
Вайхэ
Бабельсберг
0:2
Аўэрбах
Інгальштат-2
1:4
Мюнхен-1860
Мемінген
0:1
Нюрнберг-2
Гройтэр-2
2:1
Гархінг
Швайнфурт
4:1
Зелігенпартэн
Аўгсбург-2
0:2
Шальдынг-Хайнінг
Баварыя-2
2:1
Розенхайм 1860
Бон
2:1
Вегберг-Бек
Вестфалiя Рюнэрн
0:4
Кёльн-2
Гайзлі
0:1
Барроу
Олдэршот
1:0
Гейтсхед
Хартлпул
1:0
Лейтан Арыент
Бромлі
3:1
Дагенхэм
Давер Атлетык
0:1
Транмер
Істлі
0:1
Эбсфліт Юнайтэд
Мэйдэнхэд Юнайтэд
2:1
Сатан Юнайтэд
SV Erlenbach am Main
1:6
Вікторыя Ашафенбург
Пфорцхайм
2:2
Фрайберг
Цюркіе
4:2
Wedeler TSV
VfL Pinneberg
2:1
SC Condor Hamburg 1956
Ругенберген
1:1
Зазель
Карбах
1:4
Мехтэрсхайм
SV Frisia 03
2:2
Фленсбург
TSV Schilksee
0:5
Тодэсфельдэ
Нэтынген
1:3
SV Sandhausen II
Дзіфлен
2:0
Хомбург
Hertha Wiesbach
2:4
Айнтрахт Трыр
FSC Lohfelden 1924
4:2
FC Ederbergland
Пул Таун
0:1
Хэмптан энд Рычманд Баро
Труро Сіці
2:1
Хангерфорд Таун
Канкорд Рэйнджэрс
2:1
Богнар-Рыджыс Таун
Брэйнтры Таун
4:3
Уайтхаўк
Гластэр
1:4
Сэнт-Олбанс Сіці
Іст-Таррак Юнайтэд
0:1
Дартфард
Спеннімур Таун
1:1
Кідэрмінстэр
Бостан Юнайтэд
3:0
Хэрагіт
Брэклі Таун
0:1
Брэдфард Парк Авеню
Чорлі
1:1
Стокпорт
Бліт Спартанс
0:1
Тэлфард Юнайтэд
Юнайтэд оф Манчэстэр
1:0
Ёрк Сіці
Норт-Ферыбі Юнайтэд
0:1
Гэйнсбара Трыніці
Саўтпорт
0:1
Солфорд Сіці
Уорынгтон Таун
2:1
Аквафорс
Бакстан
0:0
Олтрынхем
Коўлвіл Таун
1:0
Хэйлсауэн
Грантэм Таун
1:1
Хенсфард Таун
Баруэл
1:0
Ланкастэр Сіці
Біглсуэйд Таун
0:1
Херэфард
Бейсінгсток Таун
3:2
Бішоп Стортфард
Сейнт-Неотс Таун
3:0
Бэнберы Юнайтэд
Гаспорт Бора
0:7
Кетэрынг
Сэнт-Айвз
2:6
Стратфард Таун
Тывертан Таун
0:0
Дорчэстэр Таун
Доркінг Уандэрэрс
0:1
Білеракэй Таун
Лоўстофт Таун
1:1
Уінгейт энд Фінчлі
Таррок
1:2
Фолкстан Інвікта
Тонбрыдж Энджэлс
0:0
Харлоу Таун
Мэтлак Таун
2:1
Рашэл Алімпік
Эштан Юнайтэд
1:2
Стэйлібрыдж
Міклавер Спортс
1:2
Марын
Саўт Парк
2:1
Гернсі
Молсі
0:0
Ірн Бэй
Шорэм
0:2
Уолтан Кэжуалс
Рамсгейт
0:2
Каршэлтан Атлетык
Сытынгбэрн
2:2
Тэмсмед Таун
Колвін Бэй
1:2
Скарбара Атлетык
Саўт Шылдс
3:0
Гласоп
Чэлфонт Сэнт-Піцер
1:1
Марлоў
Асэт Албіён
2:2
Тадкастэр
Рашдэн энд Дайманд
1:0
АФК Данстэбл
Рэмсботам Юнайтэд
3:1
Кендал Таун
Эшфард Таун
1:1
Тэйм
Прэскат Кейблз
2:1
Бэмбер Брыдж
Рэдкліф Бора
0:1
Мозлі
Ігэм
1:2
Маніфілдс
Бартан Роверс
2:2
Кэмпстан Роверс
Эрлсі Таун
0:2
Эйлсбэры
Сіндэрфард Таун
4:0
Бішоп′з Кліў
Норт-Лей
5:3
Полтон Роверс
Шортвуд Юнайтэд
0:5
Уімбарн Таун
Суіндан Супермарын
2:2
Солсберы
Вінчэстэр Сіці
0:5
Тонтан Таун
Олчэрч
4:2
Кідсгроўв Атлетык
Стоксбрыдж Парк Стылз
4:2
Бедварт Юнайтэд
Йейт Таун
0:1
Тотан
Маркет Дрэйтан Таун
1:3
Лінкальн Юнайтэд
Шэфілд
1:1
Чэйзтаўн
Белпер Таун
0:7
Клітарпс Таун
Лафбара Дынама
2:2
Грэслі
Дэрхэм
2:2
Брэнтвуд Таун
Соэм Таун Рэйнджэрс
2:3
Уэйр
Хертфард Таун
0:3
Хэйбрыдж Свіфтс
Кэнві Айлэнд
1:4
Норвіч Юнайтэд
Хорнчэрч
2:0
Мілдэнхол Таун
Цілберы
3:1
Малдон энд Типтри
Уітэм Таун
1:0
Ромфард