АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 10 траўня 2018
Нарвегія U-17
2:0
Славенія U-17
Швецыя U-17
1:0
Партугалія U-17
Ізраіль U-17
0:2
Італія U-17
Швейцарыя U-17
1:0
Англія U-17
Каламбус Кру
1:0
Філадэльфія Юніян
Атланта Юнайтэд
0:2
Спортынг Канзас-Сіці
Таронта
1:2
Сіэтл Саундэрс
Чыкага Файр
1:0
Манрэаль
Лос-Анджэлес
2:0
Мінесота Юнайтэд
Skovshoved
0:1
Kjellerup IF
Фрэм
1:0
Кольдзінг
Відоврэ
4:1
BK Marienlyst
Няствед
2:0
Ringkøbing IF
Middelfart G & BK
1:1
Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
0:1
Hellerup IK
Greve Fodbold
4:5
Хілерод
Naesby BK
1:0
VSK Århus
Lyseng
0:4
АБ
FC Sydvest 05
2:2
Avarta
Brønshøj BK
2:1
Dalum IF
Odder IGF
1:4
Б-93
Кечыарэнгюджу
1:0
Менеменспор
Сівас 4 Эйлюль
1:1
Афжэт Аф'ёнспор
Сакар'яспор
1:1
Бандырмаспор
Шанлыурфаспор
2:2
Гюмюшханеспор
Энвігада
0:0
Дэпартыва Паста
Ла-Экідад
0:0
Альянсу Петралер
Дэпартэс Толіма
0:0
Патрыётас
Атлетыка Букараманга
4:2
Атлетыка Уіла
Барранкілья
1:2
Онсе Кальдас
Hittarps IK
3:1
Högaborgs BK
Ullared
0:3
Lindome GIF
Valbo FF
3:0
BKV Norrtälje
FBK Karlstad
0:1
Örebro Syrianska IF
Kramfors-Alliansen
1:3
Будэн
Ytterhogdals IK
2:3
IFK Timrå
Мутала
3:2
IFK Haninge
Hässleholms IF
2:2
IFK Hässleholm
Pallokerho Keski-Uusimaa
1:2
Гністан
Джаз
2:0
Honka Akatemia
KaaPo Kaarina
4:2
Idrottsföreningen Kamraterna i Helsingfors
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
0:1
Муса
Mipk Mikkeli
3:0
Laajasalon Palloseura
Йіпа
2:0
МП
PEPO Lappeenranta
1:0
МюПа
Järvenpään Palloseura
1:2
Nurmijärven Jalkapalloseura
FC Vaajakoski
0:0
Вікінгіт
ТПУ
3:0
Pallo Kerho 37
ВІФК
1:0
Тампэрэ Юнайтэд
Крафт
1:5
Jalkapalloseura Hercules
ОЛС
1:3
Jakobstads Bollklubb
Гамлакарлебю
5:0
ТП-47
Сік-2
1:2
KuFu-98
Салпа
5:1
BK-46
Анабіхль
0:4
Фэлдкірхен
Райхенау
9:0
Zams
Völs
3:1
Kematen
Аўстрыя Зальцбург
0:4
FC Zell am See
Хальванг
1:2
Bramberg
Fussach
0:5
Andelsbuch
KAC
0:0
Кетманнсдорф
SV Gerasdorf Stammersdorf
4:3
Вікторыя Вена
FV Austria XIII Auhof Center
2:1
Mannswörth
Гафленц
3:4
USV Scheiblingkirchen-Warth
Kuchl
2:1
Голінг
SK Strobl
1:1
Altenmarkt
Уніён Інсбрук
2:1
Кундль
SV Gady Raika Lebring
2:2
Гнас
USC Rohrbach
0:1
Stripfing
Грэсік Юнайтэд
2:3
Perserikatan Sepakbola Indonesia Mataram
Madura
1:1
Калтэнг Путра
Pakindo MP
2:0
Persiwa
Perserang
1:1
Persibat Batang
Académie des Jeunes Riadh
0:2
ACS Ksar
Kaédi FC
1:0
Нуакшот Кінгс
Kédia
3:0
FC Deuz Nouakchott
FC Teïssir d'Atar
0:1
Тэўраг-Зейна
ASC Garde Nationale
1:2
ASC Snim
Espoir
1:0
Kiyovu Sports Association
Kirehe FC
0:0
АПД
Sunrise FC Rwamagana
1:1
Association Sportive de Kigali
Svetkavitsa Tg
1:2
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
Bdin
5:1
FK Botev Lukovit
Kariana Erden
2:0
FC Mizia 2005 Knezha
Vihar Slavyanovo
4:0
Partizan
Yantra Gabrovo
7:0
Yantra Polski Trambesh
Sevlievo
4:0
Akademik Svishtov
Parva atomna
0:0
OFK Levski
FK Tryavna
1:3
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Pavlikeni
1:0
OFK Spartak Pleven
AFC Ann Arbor
0:3
Ocean City Nor'easters
Western Mass Pioneers
1:2
Elm City Express
FC Motown
2:1
New York RB III
Reading United
1:1
Christos
Erie Commodores
1:1
Rochester Lancers
SIMA Águilas
0:2
Джэксанвіль Армада
Charlotte Eagles
1:6
Inter Nashville FC
Маямі
4:0
Red Force FC
Myrtle Beach Mutiny
1:2
South Georgia Tormenta FC
Seacoast United Phantoms
2:2
Kendall Wanderers
Detroit City
1:1
Flint City Bucks
Miami United FC
5:1
FC Kendall
Long Island Rough Riders
6:3
Kingston Stockade FC
Brooklyn Italians
0:2
Lansdowne Bhoys NY FC
New Orleans Jesters
1:1
Mississippi Brilla
FC Wichita
3:1
OKC Energy II
Duluth
4:4
Dakota Fusion
Midland-Odessa
3:0
Lakeland Tropics
NTX Rayados
2:1
Fort Worth Vaqueros
CD Aguiluchos
0:4
San Francisco City FC
FC Arizona
0:1
Sporting Arizona
FC Denver
4:2
Azteca FC
Tucson
2:1
La Maquina FC
Golden State Force
3:1
LA Wolves
Orange County FC
3:0
Santa Ana Winds
Хоогланд
0:1
GVV Unitas
RKSV De Zweef
0:0
НЕК-А
Рохда Ралце
3:0
Quick 1888
SV TOP Oss Amateurs
3:1
Rood-Wit Willebrord
Немеляр
2:1
Alverna
Best Vooruit
2:0
VV Oirschot Vooruit
Brabantia
2:1
VV Gestel
Bruse Boys
1:1
Nieuw Lekkerland
Вільгельміна 08
4:2
RKSV Bekkerveld
ЗСВ
2:1
Схасберг
DUNO
2:0
ЛРК Лердам
DVV Delft
0:3
Boshuizen
SV Merseburg
0:3
FSV Barleben
Ноймюнстэр
3:5
TSV Lägerdorf
Паліцай Уніён
1:4
NTSV Strand 08
Фленсбург
4:0
SV Frisia 03
Фельберт
1:1
VFR Krefeld-Fischeln
Шварц-Вайс Эсэн
1:3
Гомберг
Kaan-Marienborn
2:1
Айнтрахт Райнэ
Рот-Вайс Ален
1:3
TUS Haltern
Форсфельдэ
2:1
Хеслінг
Ліпштадт
2:0
Энэпеталь
Аль-Аруба Сур
3:1
Al Mudhaibi Club
Muscat Club
1:3
Аль-Сувайк
Фанджа
0:1
Аман Клуб
Дофар
1:0
Аль-Нахда Аль-Бураймі
Al Salam SC
0:0
Аль-Наср Салала
Mrbat
0:1
Al Shabab Oman
Сохар
1:0
Сахам
Бізертэн
3:2
Габес
Сфаксьен
1:0
Клуб Афрыкэн
Стад Габесьен
2:0
Стад Тунізьен
Мятлаў
2:1
Манастыр
Бэн-Кардан
2:1
Этуаль дзю Сахель
Мядзянін
0:3
Эсперанс Джарджыс
Эсперанс
2:2
Кайруан