АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 08 снежня 2018
Борнмут
0:4
Ліверпуль
Арсенал
1:0
Хадэрсфілд
Бёрнлі
1:0
Брайтан
Кардыф Сіці
1:0
Саўтгемптан
Манчэстэр Юнайтэд
4:1
Фулхэм
Вест Хэм
3:2
Крыстал Пэлас
Чэлсі
2:0
Манчэстэр Сіці
Лестэр
0:2
Тотэнхэм
Баварыя
3:0
Нюрнберг
Шальке
1:2
Барусія Дортмунд
Баер
1:0
Аўгсбург
Фрайбург
3:0
РБ Лейпцыг
Вольфсбург
2:2
Хофенхайм
Герта
1:0
Айнтрахт Франкфурт
Версаль
2:4
Ланс
Кот-Бле
1:2
Спортынг Ліён
Лез-Эглон
3:2
Сен-Жэнеўеў
Бакер
0:2
Газелек Аяча
Булонь
2:2
Ірыс Клуб дэ Круа
Раон-ль′Этап
2:2
Люзітанас Сен-Мор
Шамальер
0:0
Вільфранш
Вілье Ульгат
1:5
Гаўр
Антант
1:0
Седан
Сен-Луі Невег
0:2
Нансі
Шыльцігхайм
2:1
Бісхайм
Ількірх-Графенштадэн
0:1
Сашо
Бабіньі
0:2
Клермон
Віры-Шацільён
4:2
Ангулем
Верту
1:3
Бержэрак
Шатару
4:0
По
Ле-Пуарэ-сюр-Ві
1:6
Лез-Эрб'е
Кане
4:2
Фрэжус Сэн-Рафаэль
Ер
1:1
Грэнобль
Ав'ён
0:1
Рэд Стар Сэн-Уан
Вітры
2:0
Мантаньяр
Стад Пантыві
1:0
Аўранш
Гран-Кевільі
1:2
Пантыві
Шэміна Парэ Фут
0:4
Арлеан
Сен-Прывэ Сэнт-Ілер
3:2
Труа
Безансон
1:2
Тур
Канкарна
2:0
Сен-Мала
Алес
0:2
Марыньян Жыньяк
Бірмінгем
0:1
Брысталь Сіці
Брэнтфард
2:3
Суонсі
Лідс
2:1
Куінз Парк Рэйнджэрс
Мідлзбра
1:1
Блэкбэрн
Мілуал
2:2
Хал
Норвіч Сіці
3:2
Болтан
Нотынгем Форэст
0:1
Прэстан
Шэфілд Уэнсдэй
2:2
Ротэрхэм
Сток Сіці
2:0
Іпсвіч
Уіган
0:1
Дэрбі Каўнці
Рэдынг
0:2
Шэфілд Юнайтэд
Абердзін
0:2
Сэнт-Джонстан
Селтык
5:1
Кілмарнак
Хартс
1:0
Мазеруэл
Лівінгстан
3:1
Сэнт-Мірэн
Гамільтан
0:1
Хіберніян
АФК Уімблдон
1:1
Рочдэйл
Блэкпул
2:1
Чарльтан
Брыстоль Роверс
0:4
Данкастэр
Бертан
2:1
Толбат
Лутан
2:0
Флітвуд Таун
Пітэрбара
2:2
Оксфард Юнайтэд
Плімут
3:3
Брэдфард
Портсмут
2:0
Саўтэнд
Сканторп Юнайтэд
0:2
Джылінгем
Уолсол
2:1
Ковентры
Уікам
1:0
Барнслі
Мэнсфілд Таун
2:0
Нотс Каўнці
Беры
2:0
Эксэтэр
Чалтенгем
2:1
Грымсбі Таун
Калчэстэр
1:0
Мэкклсфілд Таун
Кроўлі
0:1
Нортхэмптан
Крю
0:2
Олдхэм
МК Донс
2:0
Карлайл Юнайтэд
Моркэм
2:2
Порт Вэйл
Стывенідж
0:1
Лінкальн Сіці
Суіндан
2:1
Ньюпорт
Транмер
1:0
Кембрыдж
Ёвіл
1:2
Форэст Грын
Чыхура
2:1
Сіёні
Самтрэдыя
1:4
Сабуртала
Дынама Тбілісі
1:2
Дзіла
Лакаматыў Тбілісі
1:0
Руставі
Тарпеда Кутаісі
4:0
Калхэці
Самсунспор
4:0
Манісаспор
Сарыер
3:3
Хаджэтэпе
Кечыарэнгюджу
1:0
Ушак Спортыф Генчлікспар
Пендікспор
1:4
Фетхіеспор
Olympiada Lympion
0:3
Этнікас Асія
AME Kouris Erimi
2:2
Ahironas
Красава
1:4
Omonia Psevda
Пея
0:0
ENAD
Elpida Astromeritis
1:0
Podosfairkos Omilos Ormideia
Halkanoras FC Idaliou
3:1
Amathous Agiou Tychona
Ethnikos Latsion
0:1
Дыгеніс Акрытас
POX
4:1
APEA Akrotiríou
Ballyclare Comrades FC
2:2
Dergview FC
Балінамалард Юнайтэд
1:2
Лофгал
Кэрык Рэйнджэрс
1:4
Harland and Wolff Welders FC
Ларн
5:0
Dundela FC
Limavady United FC
3:4
Psni FC
Партадаўн
4:3
Knockbreda FC
АСВ Дэ Дэйк
2:2
Кейк Бойз
VV Eemdijk
1:5
ДОВА
Лісе
2:2
АСВХ
АДЗІН 59
1:3
Аякс-А
Хук
4:4
Ахілес 1929
ДВС '33
1:0
vv Sterk Door Combinatie
АНС Снэкаў
1:2
Нордвейк
FC Groningen II
0:1
Харкемас Бойз
SJC Noordwijk
2:1
ВВОГ
Volendam II
3:1
АЮК Расмален
Racing Club Saint Joseph
1:1
Rapid-Club du Lorrain
New Star de Ducos FC
0:2
Голдэн Лаён
Голдэн Стар
0:1
Каланьяль
RC Rivière-Pilote
4:2
L'Essor-Préchotain
Assaut Saint-Pierre
0:1
Самарытэн
Stade Lamentinois
4:1
Сірока
La Gauloise de Basse-Terre
3:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
US Baie-Mahaut
2:3
Этуаль Морн-а-л'О
Mbabane Citizens
2:2
Malanti Chiefs FC
Manzini Sea Birds FC
2:0
Mhlume Peacemakers
Мбабане Суолаўс
2:1
Tambuti
Mbabane Highlanders FC
1:0
Manzini Wanderers
Cwmbran Celtic FC
0:3
Нью Сэйнтс
Cwmamman United
3:4
Аберыствіт
Эйрбас ЮКей
1:1
CPD Porthmadog FC
Goytre United FC
0:3
Кармартэн Таун
Denbigh Town FC
1:2
Cambrian & Clydach Vale FC
Guilsfield FC
2:4
Гап Конназ Куэй
Llangefni Town
1:0
Ланелі Таун
Ньютаун
1:2
Рыл
Ton Pentre
1:4
Кардыф Метрапалітан
Хаверфордвест
3:0
Понтыпрыд Юнайтэд
Ynysddu Welfare FC
1:3
Кефн Друідз
Briton Ferry Llansawel AFC
2:3
Ландыдна
FC Ararat Yerevan II
0:2
Shirak FC II
FC Banants III
0:2
Alashkert FC II
FC Lokomotiv Yerevan
2:0
Ararat-Armenia FC II
Gandzasar FC II
8:0
Erebuni FC
Pyunik FC II
1:3
FC Urartu II
ФК Ерэван
0:3
Севан
Saurimo
0:1
SC Petróleos de Cabinda
Лібалу
1:1
Саграда Эсперанса
Académica Petróleos do Lobito
0:1
Прымейру дэ Агашту
Пятру Луанда
2:0
Recreativo da Caála
Progresso
1:1
Bravos do Maquis FC
ASA
0:1
Інтэрклубі
vv Buitenpost
1:3
Флева Бойз
Капэле
2:2
FC Rijnvogels
АКВ
2:1
СВЗВ
vv AZSV
3:0
Апелдорн ПЭ
Эксельсіёр 31
3:0
Спарта Нэйкерк
СДК Путэн
1:1
DUNO
Стапхорст
3:2
Генэмейдэн
Ахілес Вен
0:0
Звалувен
ДФС
0:1
Smitshoek
Jodan Boys
3:2
Спейкенісэ
Den Bosch II
1:0
AVV Swift
Nootdorp
0:2
Тэр Ледэ
Феенарорд АВ
4:2
КсерксДЗБ
RKAV Volendam Amateurs
4:0
FC 's-Gravenzande
СВ Урк
2:2
ВХК
РКАЎВ
2:0
Алфенс Бойс
Achilles 1894 Assen
0:2
Мепелер
Mathare United
2:0
Chemelil Sugar FC
Bandari
2:1
Гор Махія
Kakamega Homeboyz FC
1:0
Kenya Commercial Bank SC
Posta Rangers FC
0:1
Western Stima FC
Ripensia Timisoara
2:0
CS Luceafarul Oradea
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
2:0
Полі Тымішаара
Ювентус Бухарэст
0:2
Акадэміка Клінчэнь
Міавені
0:4
CS Sportul Snagov Sa
CS Aerostar Bacău
9:1
Металаглобус
Фарул
1:1
УТА
SSU Politehnica Timişoara
0:0
Віітарул-Пандурый
FC Lys Sassandra
1:0
Moossou FC
AS Indenié Abengourou
1:1
Bassam
Racing Club d'Abidjan
1:3
СОА
Académie de Football Amadou Diallo de Djékanou
2:1
Танда
Tigers SC
FC Civics Windhoek
Citizens FC
Orlando Pirates
Julinho Sporting
UNAM
HSF Blue Waters Sports Club
Mighty Gunners
Okahandja United
Young Africans
Tura Magic FC
Life Fighters
Banbridge Town FC
2:1
Sport / Leisure
Лісберн
3:1
Lurgan Celtic
Portstewart FC
2:1
Armagh City FC
Moyola Park FC
2:0
Dollingstown FC
National Bank of Pakistan
1:1
Pakistan Army
Sui Southern Gas Company FC
2:0
Muslim FC
Afghan FC Chaman
0:3
Pakistan Air Force FC
Karachi Port Trust
0:2
Water and Power Development Authority FC
HO Kalken
2:2
Lochristi
Мелебеку
1:0
Зэдэлгем
Жадуань
5:0
Блю Стар Брусель
Берлар-Хейнкант
1:2
Oppuurs
Нінава
2:4
Eendracht Aalter
KFC Park Houthalen
3:2
ВБ Масмехелен
Грун Стар Бек
2:4
Улейтынген
Melsbroek
3:1
Borght-Humbeek
Дыст
2:1
Tervuren-Duisburg
Ліле
2:0
KVV Duffel
K Kontich FC
2:3
Schriek
Берынген
2:2
Alken
Лібрамон
4:1
Расіньёль
Saint-Hubert
3:2
Marloie Sport
Жэнэс Фрэлануаз
2:1
Chaumont
Huldenberg
1:0
Herent
Стадзе Бірбек
3:1
Liedekerke
Даме
1:3
Бланкенбергу
Цюрнхаўт
2:1
Дзюфел
Мерксем
2:1
ВВ Хаме
Heur Tongeren
0:4
Берхем Спорт
Хасэлт
1:1
Патра Эйсдэн
Хогстратэн
1:2
Спаувен-Мопертынген
УРС Цэнтр
3:0
Амуар
Алімпік Шарлеруа
0:2
RES Durbuy
Сінэ
1:4
Кувен-Мар'ембур
Гент-Зэхавен
2:1
Ронс
Chernomorets Balchik
0:0
ЦСКА-1948 Сафія
Лакаматыў Сафія
0:1
Мантана
Несебыр
3:1
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
FK Strumska slava 1927 Radomir
1:3
Арда
Літэкс
3:0
OFK Pomorie
Чыліверджы Мадзана
0:0
ASD OltrepoVoghera
USD Classe
1:1
Polisportiva Lentigione Calcio
Crema
1:2
USD Vigor Carpaneto 1922
Фанфула
1:1
ASD Mezzolara
Ф'ярэнцуола
1:2
Пергалетэзе
Павія
0:0
Сан-Марына
ASD Sasso Marconi
2:2
Мадэна
SSCD Granata 1924
0:2
Таранта
Belluno
2:2
Кампадарсега
Cartigliano
0:2
Тамай
APC Chions
1:2
Адрыезе
ASD Cjarlins Muzane
3:1
ASC St. Georgen
Дэльта Порта-Толе
3:3
Union Clodiense Chioggia SSD
Эстэ
1:1
US Levico Terme
Sandonà
0:1
Union Feltre
Трэнта
1:1
Calcio Montebelluna
AS Virtus Don Bosco
0:3
Арцыньяна
GS Arconatese 1926
1:1
Bustese Milano City FC SSD
Бра
0:1
Stresa Sportiva
Лека
2:0
Санрэмезе
Казале
2:1
К'еры
Мантэваркі Аквіла
1:1
П'янэзе
Cannara
1:0
Санджованнезе
Гаварана
2:3
ASD San Donato Tavarnelle
Ghivizzano Borgo a Mozzano
0:0
Scandicci
Пансака
3:1
Прата
Sangimignanosport
1:4
ASD Sporting Trestina
ASD Seravezza Pozzi Calcio
4:1
AC Bastia Calcio 1924
Sinalunghese
1:1
AC Aglianese
Туттакуойа
2:2
Real Forte Querceta
Віярэджа
2:2
Масезе
ASD Cassino Calcio 1924
3:0
US Ladispoli
Socio Culturale Castiadas
0:0
Нуова Мантэразі
Лупа Рома
0:3
Citta Di Anagni
Трастэверы
4:0
ASD Atletico Terme Fiuggi
Caronnese
2:1
Villa Valle
Рэзата
2:1
US Ciserano
ASD Villafranca
1:0
Ляньяга
Avezzano Calcio A.S.D
2:1
ASD Savignanese
ASD Francavilla Calcio
0:0
Сантарканджала
Матэліка Кальча
2:3
Реканатэзэ
Джульянава
0:4
Пінета
SSD San Nicolò Notaresco
1:1
Montegiorgio
AC Sangiustese
1:1
Форлі
AC Nardò
0:0
Аудаче Чераньёла
Folgore Caratese
0:2
Савона
USD Lavagnese
1:1
US Fezzanese Calcio
Сасары Торэс
5:1
ASD Anzio Calcio 1924
Сераньё
1:3
Пра Сясто
Чэзена
4:1
Пра Васто
Central FC
1:0
Police FC
Morvant Caledonia United FC
3:0
Club Sando FC San Fernando
W Connection
4:0
Athletic Club Port of Spain
San Juan Jabloteh
5:0
La Horquetta Rangers FC
CD Buzanada
1:1
Las Zocas
Партугалеце
0:0
JD Somorrostro
Basconia
0:0
Real Sociedad III
Leganés II
2:0
Трываль Вальдэрас
Viera
2:1
Güímar
Тамарасьетэ
1:3
La Cuadra
SD Barreda Balompié
3:1
Sámano
Ribamontán al Mar
2:0
SD Torina
CF Ardoi Futbol Elkartea
2:0
CD Alesves
Laracha CF
1:1
Arosa SC
Каудаль
4:0
Colunga
ФК Херас
1:3
Moralo
Ordizia KE
0:4
Лагун Анак
Bezana
2:0
Velarde CF
Acero
3:1
Jove Español
Voorwaarts Zwevezele
5:0
Волуве-Завентэм
Расінг Ваўр
1:1
Турнэ
Сінт-Ленартс
0:2
Хаутвенне
Эсперанса Нэрпелт
1:1
Звартэ Леўв
Валтвілдэр
2:2
Барнем
Тэрнесэ
1:1
Леаполдсбург
Ветэрэн-Кватрэхт
5:3
Wolvertem Merchtem
Эш
3:3
Ostiches
Betekom
1:5
Цінен
Ліра
1:2
Веллен
Лонлье
2:4
Stockay-Warfusée
Спрымон Комблен
1:1
Анэ
Сьвэлта Мэлсэле
0:0
Эндрахт Вервік
Леббеку
1:1
Sporting Kampenhout
Ла Каламін
0:1
FC Richelle United
Saestum Women
1:1
DTS Ede Women
RVVH Women
2:2
SSS Women
SC Buitenveldert Women
2:1
Be Quick '28 Women
vv Sterk Door Combinatie Women
1:4
Wartburgia Women
Eindhoven Women
0:0
SC 't Zand Women
Woezik Women
0:5
Ter Leede Women
Клутынгу
2:4
PSV Poortugaal
ПКК 83
4:2
Zeerobben
Winsum
3:1
Broekster Boys
GRC 14
1:2
Спартлюст 46
Sportvereniging Geinoord Nieuwegein
3:2
Gorkumse Jonge Spartanen FC
Манфаорт
2:1
Almkerk
СВЛ
2:0
VVGZ
VV Heerjansdam
1:5
Oranje Wit
Nieuw Lekkerland
1:0
Sliedrecht
WNC
0:0
ЛРК Лердам
NSC
3:1
VV Enter Vooruit
SV Huizen
0:0
Zuidvogels
Breukelen
1:1
Roda '46
DOS Holland Stichtse Boys Combinatie FC
5:0
FC Aalsmeer
BOL
1:3
Аргон
Звалювен 30
1:0
AVV Wilhelmina Vooruit Hortus Eendracht Doet Winnen
АРК
4:2
HC & FC Victoria 1893
Heinenoord
2:2
Honselersdijk
BVCB
4:3
Brielle
СХО
4:3
RKVV Westlandia (Zat)
VV de Meeuwen
3:1
Die Haghe
Рэйсорд
2:1
РВВХ
Нюнспет
0:2
ДАС 37
Balk
2:0
VV Groningen
Hierden
3:0
De Merino's
SDV Barneveld
2:2
ASV Dronten
DTS Ede
3:2
Scherpenzeel
DZC '68
1:2
KHC
Бенекам
3:1
Го-Ахеад Кампен
CSV Be Quick Dokkum
0:0
Драхтстэр Бойз
SV Bedum
0:3
Oranje Nassau
VV Gorecht
1:1
Olde Veste '54
HZVV
4:1
Noordscheschut
DSOV
4:4
Hoofddorp
Снэкаў Віт Зварт
0:1
VV Emmen
SVBO
8:0
Noordster
Беса
2:1
Томары
Паградзецы
2:1
Орыку
Люшня
2:1
Эгнатыя
Эльбасані
2:0
Турбіна Цэрык
Бюліс
1:0
Апалонія
Велечыку Коплік
0:1
Бесядзьле
Бурэлі
1:0
Эрзені
Карабія Пешкопія
1:0
Шэнкалі
Ілірыя Фуша-Круя
3:1
Вора
Тэмперлей
2:0
Індэпендыентэ Рывадавія
Дэфенсорэс Бельграна
2:0
Фэра Карыль Аэстэ
Вілья Дальміне
1:0
Алімпа
Платэнсэ
0:1
Лос Андэс
Жэнэс Аль-Аюн
1:1
ЖС Суалем
Відад Тэс
0:0
Відад Тэмара
Расінг Касабланка
0:3
Раджа Бені-Мелаль
Шабаб Атлас Хеніфра
1:0
Шабаб Бэн-Герыр
АС Сале
2:1
Sidi Kacem
Кенітра
2:2
Ітыхад Хемісет
Хеміс Земамра
0:0
Дшейра
Касба Тадла
2:2
Тэс
Роял АМ
1:3
Mbombela United
Witbank Spurs
0:1
Ubuntu Cape Town
Royal Eagles
2:0
Джома Космас
Maccabi
0:1
Рычардс-Бэй
TS Sporting
1:2
Марума Галантс
Cape Umoya United
0:0
Утонгатi
Шэба
2:1
Радес
Kasserine
1:0
СС Сфаксьен
Sporting Club Ben Arous
0:1
Menzel Bourguiba
Хаммам-Сус
2:1
Джендуба
Джерба Мідун
1:0
Корба
Уэд-Элiль
0:1
Саліман
АС Марса
2:0
Эсперанс Джарджыс
AS d'Ariana
1:0
Алімпік Беджа
Левантэ Б
1:0
Антыньент
Арэнас
0:3
Рэал Аўеда Б
Уніяністас Саламанка
0:0
Дэпартыва Б
Калаора
1:1
Рэал Уніён
Дуранга
0:2
Амараб'ета
Рэал Мадрыд Кастылья
3:2
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
Р'еці
4:1
Паганэзе
Трапані
1:2
Юве Стабія
Вічэнца
1:1
Тэрама
Пардэноне
2:1
Ровена
Рэнаце
0:1
Фана
Рыміні
3:2
Альбінолефэ
Трыестына
2:2
Губіа
Віс Пезара
1:0
Феральпісала
Імалёзе
3:1
Віртус Верона
Монца
3:0
Джана Эрмініа
Тэрнана
2:0
Фермана
Айнтрахт Браўншвейг
0:1
Халешэр
Юрдынген
2:1
Ганза
Аснабрук
2:1
Веен
Кайзерслаўтэрн
0:0
Вюрцбургер Кікерс
Фартуна Кёльн
0:0
Мюнхен-1860
Карлсруэ
5:0
Прайсен
Дамбартон
1:1
Эйрдрыёніанс
Форфар Атлетык
2:3
Арброт
Іст Файф
3:3
Странрар
Брыхін Сіці
1:2
Стэнхаўсм'юір
Мантроўз
3:2
Рэйт Роверс
Лупа-Марціні
0:3
Любек
Вайхэ
4:0
Германія Эгестарф
Германія Хальберштадт
2:0
Дынама Берлін
Хемніцэр
2:0
Бабельсберг
Оптык Ратэнаў
2:3
Мейзельвіц
Альтглініке
1:1
Герта-2
Штрэлен
2:0
Фартуна-2
Алеманія
2:2
Рот-Вайс Оберхаўзен
Барусія Дортмунд-2
3:1
Ватэншайд
TV Herkenrath
1:2
Кёльн-2
Рот-Вайс Эсэн
1:0
Kaan-Marienborn
Вердэр-2
4:1
Ганза Люнебург
Саарбрукен
3:1
Штутгарт-2
Майнц-2
1:3
Кікерс Офенбах
Ульм
2:1
Пірмазенс
Хофенхайм-2
3:0
Балінген
Hessen Dreieich
0:3
Вальдхоф
Франкфурт
1:4
Штайнбах Хайгер
Фрайбург-2
3:2
Айтрахт Штаталендорф
Асторыя
3:2
Варматыя Вормс
Едэло
2:1
Санкт-Паўлі-2
Каўдэнбіт
1:1
Клайд
Бервік Рэйнджэрс
0:5
Пітэрхэд
Куінз Парк
1:1
Стэрлінг Альбіён
Элгін Сіці
4:2
Альбіён Роверс
Анан Атлетык
1:2
Эдынбург Сіці
Борэм Вуд
1:0
Лейтан Арыент
Барроу
1:0
Мэйдстан Юнайтэд
Чэстэрфілд
2:0
Солфорд Сіці
Дагенхэм
1:1
Галіфакс Таун
Давер Атлетык
2:1
АФК Файлд
Эбсфліт Юнайтэд
1:0
Барнет
Гейтсхед
2:0
Бромлі
Хэрагіт
4:1
Олдэршот
Хавант энд Уотэрлувіл
2:1
Брэйнтры Таун
Мэйдэнхэд Юнайтэд
0:1
Хартлпул
Сатан Юнайтэд
2:2
Саліхал Мурс
Рэксхэм
2:0
Істлі
Гале
0:2
Айнхайт Рудальштат
Хемі
6:1
Blau-Weiß Zorbau
Уніён Зандэрсдорф
2:1
BSG Wismut Gera
Крышаў
0:0
Айленбург
Askania Bernburg
1:2
Carl Zeiss Jena II
BSC Süd 05
0:4
Грайфсвальд
Таргелафер
2:2
Ліхтэнберг
Ганза-2
3:1
Герта Цэлендорф
Werder Bremen III
6:1
Фатан Шпорт
Лукенвальдэ
0:1
Людвігсфельдэ
Брэмерхафен
0:2
SC Borgfeld
Аўмунд-Фегезак
1:1
Habenhauser FV
Бремер Нойштат
0:3
Брынкум
FC Ederbergland
1:1
Баракштат
Хюнфельд
1:2
Вікторыя Грысхайм
Падэрборн-2
0:2
Вестфалія 04
Фрэхен
1:1
Deutz
Олфрэтон Таун
1:7
Спеннімур Таун
Олтрынхем
3:1
Тэлфард Юнайтэд
Бліт Спартанс
2:0
Эштан Юнайтэд
Бостан Юнайтэд
2:0
Ёрк Сіці
Брэдфард Парк Авеню
2:2
Саўтпорт
Дарлінгтан-1883
1:2
Нанітон Таун
Юнайтэд оф Манчэстэр
2:0
Керзон Эштан
Кідэрмінстэр
2:0
Брэклі Таун
Лемінгтон
1:1
Чорлі
Стокпорт
1:1
Чэстэр
Бат Сіці
1:1
Канкорд Рэйнджэрс
Дартфард
1:1
Слаў Таун
Іст-Таррак Юнайтэд
2:0
Чэлмсфард Сіці
Істборн Бора
0:2
Білеракэй Таун
Гластэр
0:0
Хэмптан энд Рычманд Баро
Хэмел-Хэмпстэд
1:0
Далвіч Хэмлет
Хангерфорд Таун
2:1
Чыпенхэм Таун
Оксфард Сіці
4:0
Труро Сіці
Сэнт-Олбанс Сіці
0:0
Уілдстан
Торкі
3:1
Уэлінг Юнайтэд
Уэстон-супер-Мар
2:4
Уокінг
Олчэрч
0:0
Рашдэн энд Дайманд
Коўлвіл Таун
3:3
Кінгс Лін Таун
Хэйлсауэн
0:1
Тэмуорт
Кетэрынг
3:0
Лоўстофт Таун
Лейстан
0:3
Стаўрбрыдж
Нідэм Маркет
3:3
Бэнберы Юнайтэд
Ройстан Таун
4:6
Біглсуэйд Таун
Рашэл Алімпік
1:2
Хітчын Таун
Сэнт-Айвз
2:1
Бедварт Юнайтэд
Сейнт-Неотс Таун
3:1
Рэддзітч Юнайтэд
Стратфард Таун
2:1
Баруэл
Бакстан
5:0
Міклавер Спортс
Фарслі Селтык
2:0
Бэсфард
Грантэм Таун
1:1
Марын
Хенсфард Таун
1:2
Уітбі Таун
Ланкастэр Сіці
0:1
Гэйнсбара Трыніці
Мэтлак Таун
2:1
Уоркінгтан
Нантвіч Таун
0:0
Саўт Шылдс
Скарбара Атлетык
0:2
Хайд
Стэйлібрыдж
2:2
Стаффорд Рэйнджэрс
Уорынгтон Таун
Норт-Ферыбі Юнайтэд
Уіттан Албіён
2:2
Бэмбер Брыдж
Хорнчэрч
2:2
Кінгстаніян
Бішоп Стортфард
1:2
Люіс
Богнар-Рыджыс Таун
0:1
Доркінг Уандэрэрс
Берджэс Хіл Таун
3:2
Каршэлтан Атлетык
Карынціян-Кэжуалс
1:2
Потэрс Бар Таун
Энфілд Таун
4:1
Харлоу Таун
Харынгі Бора
1:0
Фолкстан Інвікта
Лэзерхэд
0:1
Брайтлінгсі Рэджэнт
Мэргіт
2:2
Уінгейт энд Фінчлі
Мерстэм
1:0
Уайтхаўк
Тонбрыдж Энджэлс
1:2
Уортынг
Бейсінгсток Таун
2:1
Хэндон
Бікансфілд
1:1
Пул Таун
Чэшам Юнайтэд
3:1
Суіндан Супермарын
Фарнбара
1:0
Уолтан Кэжуалс
Гаспорт Бора
1:4
Дорчэстэр Таун
Мэрцір Таун
1:1
Кінгс Лэнглі
Метрапалітан Поліс
3:2
Тывертан Таун
Солсберы
4:3
Уімбарн Таун
Тонтан Таун
7:0
Хэрроу Бора
Уэймут
4:0
Фроўм Таун
Мозлі
2:0
Клітэра
Прэскат Кейблз
4:2
Дройлсдэн
Рэдкліф Бора
2:1
Чэйзтаўн
Эйвлі
1:1
Когсхол
Ранкорн Лінетс
2:2
Гласоп
Баркінг
2:1
Грэйс Атлетык
Бэзілдон
1:2
Малдон энд Типтри
Брэнтвуд Таун
1:1
Бяры Таун
Дэрхэм
1:3
Боуэрс энд Пітсі
Феліксстоу энд Уолтан Юнайтэд
0:4
Кэнві Айлэнд
Грэйт Уэкерынг Роверс
1:1
Мілдэнхол Таун
Хэйбрыдж Свіфтс
2:1
Цілберы
Соэм Таун Рэйнджэрс
0:2
Садберы
Уітэм Таун
2:0
Ромфард
Бартан Роверс
1:1
Эйлсбэры
Брэкнэл Таун
3:3
Марлоў
Чэлфонт Сэнт-Піцер
0:1
Уэйр
Чэсант
2:2
Бэдфонт
Ігэм
1:3
Нортвуд
Хэнуэл
1:4
Вестфілд
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
5:1
Рамэйнія
Хертфард Таун
5:2
Чыпстэд
Саўт Парк
2:5
Эшфард Таун
Туцінг энд Мітчэм
4:2
Аксбрыдж
Уолтэм Эбі
3:0
Молсі
Эшфард
0:0
Уайтліф
Крэй Уандэрэрс
1:1
Фінікс Спортс
Іст Грынстэд Таун
1:3
Грынвіч Бора
Февершам
3:1
Сытынгбэрн
Хэйвардс Хіт
2:1
Гасцінгс Юнайтэд
Хайт Таун
2:4
Хоршам
Севеноўкс
Тэмсмед Таун
Тры Брыджэс
3:1
Рамсгейт
ВКДА
2:3
Гернсі
Уітстэбл Таун
0:4
Ірн Бэй
Карлтан Таун
2:2
Марск Юнайтэд
Фрыклі Атлетык
3:2
Лафбара Дынама
Грэслі
0:4
Понтэфрэкт Кольерыз
Лінкальн Юнайтэд
0:2
Тадкастэр
Марпет
2:4
Клітарпс Таун
Асэт Юнайтэд
3:0
Стоксбрыдж Парк Стылз
Шэфілд
1:2
Брайхаўс
Сполдынг Юнайтэд
2:1
Белпер Таун
Стэмфард
2:0
АФК Мэнсфілд
Тотан
2:1
Слімбрыдж
Байдфард
0:1
Тэтчэм Таун
Блэкфілд энд Лэнглі
1:0
Сіндэрфард Таун
Беркхэмстэд
1:2
Екслі
Бромсгроув Спортынг
4:3
Пітэрбара Спортс
Кембрыдж Сіці
3:4
Эйлсбэры Юнайтэд
Колсхіл Таун
2:1
Дидкот Таун
Корбі Таун
5:1
Кэмпстан Роверс
Данстэбл Таун
2:1
Тэйм
Кідлінгтан
0:0
АФК Данстэбл
Норт-Лей
2:3
Бэдфард Таун
Брыстоль Мэнар Фарм
1:2
Мэнгатсфілд Юнайтэд
Сайрэнсэстар Таун
3:5
Полтон Роверс
Фліт Таун
1:4
Іўшэй Юнайтэд
Хайворт Таун
1:1
Маніфілдс
Дробным
3:0
Барнстэйпл
Стрыт
0:2
Вінчэстэр Сіці
Йейт Таун
0:0
Ларкхол Атлетык
Кендал Таун
1:5
Уіднес
Кідсгроўв Атлетык
0:2
Рэмсботам Юнайтэд
Маркет Дрэйтан Таун
1:4
Трафард
ASIL
2:1
Digenis Oroklinis
Алімпіякас Нікасія
2:1
Атэлас
Карміёціса
1:1
Арыс Лімасол
Эносіс Неон
0:0
Анагенсісі Дзерынія
Анісілас
1:0
MEAP Nisou
Макабі Хайфа
2:2
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
Ашдод
1:1
Макабі Пэтах-Тыква
Хапаэль Беэр-Шэва
1:1
Бней Сахнін
Бней Іегуда
1:3
Макабі Тэль-Авіў
Дэбрэцэн
2:0
Ганвед
Ферэнцвараш
3:2
Мезекевешд
Акадэмія Пушкаша
1:1
Пакш
Д'яшд'ёр
1:1
Кішварда
МТК
4:0
Халадаш
Уйпешт
2:0
Фехервар
Сэнт-Эндрус
3:0
Фларыяна
Хамрун Спартанс
3:2
П'ета Хотспурс
Сліма Уандэрэрс
1:3
Бальцан
Таршын Рэйнбоус
0:7
Валета
Гуарані
3:0
Спартова Лукеньё
Індэпендыентэ Кампа-Грандэ
2:0
Дэпартыва Кап'ята
Соль дэ Амерыка
1:0
Хенераль Дыяс
Кліфтонвіл
4:2
Гленавон
Калрэйн
1:0
Ардс
Дангэнан Свіфтс
1:1
Ньюры Сіці
Інстыт'ют
3:3
Глентаран
Лінфілд
4:1
Крузэйдэрс
Уорэнпойнт Таун
2:4
Балімена Юнайтэд
Слован Браціслава
5:2
Жыліна
Сярод
0:1
ДАК
Сеніца
1:1
Ружамберак
ВіЁн
0:3
Нітра
Падбрэзава
0:1
Земплін
Спартак Трнава
3:1
Трэнчын
Эль-Насьяналь
0:0
Барселона Гуаякіль
ЛДУ Кіта
0:0
Дэльфін
Індэпендэнтэ дэль Валье
0:1
Макара
Гуаякіль Сіці
2:1
Універсідад Каталіка Кіта
Тэкніка Універсітарыё
1:2
Эмелек
Дэпартыва Куэнка
0:1
Аўкас
Чако Фор Эвер
3:0
Хімнасія і Ціра
Эстудыянтэс Сан-Луіс
3:0
Уракан Лас-Эрас
Дэпартыва Майпу
1:1
Хувентуд Уніда Універсітарыё
Хувентуд Антаніяна
1:1
Сарм'ента Рэсістэнсія