АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 14 лютага 2019
БАТЭ
1:0
Арсенал
Галатасарай
1:2
Бенфіка
Рапід Вена
0:1
Інтэр
Рэн
3:3
Бетыс
Славія Прага
0:0
Генк
Алімпіякос
2:2
Дынама Кіеў
Краснадар
0:0
Баер
Лацыа
0:1
Севілья
Спортынг
0:1
Вільярэал
Мальмё
1:2
Чэлсі
Вікторыя Пльзень
2:1
Дынама Заграб
Шахцёр
2:2
Айнтрахт Франкфурт
Бругэ
2:1
Зальцбург
Селтык
0:2
Валенсія
Цюрых
1:3
Напалі
Sacramento Republic
9:1
Ventura County Fusion
Цвайген Канадзава
3:0
FC Imabari
Нёман
2:0
Жальгірыс Вільнюс
Алімпік Данецк
2:2
Тарпеда Кутаісі
Дамджале
1:0
NK Roltek Dob
Александрыя
2:1
Навбахор
Анжы
3:0
Ангушт
Зара
0:1
Сагдыяна
Шырак
0:1
Зеніт-2
Мура
3:2
Атырау
Ніжні Ноўгарад
1:1
Тэрмаліка
ФК Львоў
2:1
Ардабасы
Марыбор
0:1
Кайрат
Дзясна
2:0
Днепр-1
Middelfart G & BK
1:0
Фрэдэрысія
Ringkobing IF
5:2
Kjellerup IF
Капфенберг
4:3
Алерхайліген
Хаймштэтэн
Аўгсбург-2
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
1:3
Louisville City FC
Энвігада
1:1
Хагуарэс дэ Кордоба
Атлетыка Уіла
1:0
Картулуа
Амерыка дэ Калі
1:0
Бакі Хуніёрс Гартуй
Дэпартэс Кіндыё
0:1
Арсамарса
Мільянарыёс
1:0
Форталеса
Баяка Чыка
1:1
Патрыётас
Атлетыка Букараманга
1:2
Альянсу Петралер
Дэпартыва Перэйра
2:1
Леанес
Атлетыка Калі
1:2
Дэпартыва Паста
Tauro FC
4:0
CD Universitario
CD Árabe Unido
3:3
CA Independiente de La Chorrera
San Francisco FC
3:0
Club Deportivo del Este
Alianza FC Panama
3:1
Santa Gema FC
CD Plaza Amador
0:1
AF Sporting San Miguelito
Рэма Старс
2:1
Kwara United
Sunshine Stars FC
1:1
Bendel Insurance
Go Round FC
1:1
Nasarawa United
Abia Warriors FC
1:1
Akwa United FC
Ifeanyi Uba
1:0
El Kanemi Warriors FC
Heartland FC Owerri
1:1
Gombe United FC
Rio Preto
2:0
EC São Bernardo
Grêmio Esportivo Osasco
4:0
São Carlos FC
Noroeste
1:1
CA Taboão da Serra
Batatais
0:0
Primavera SP
Comercial
2:3
ГА Аудакс
Velo Clube
1:0
Olímpia
Barretos
0:3
Desportivo Brasil
Сан-Бернарду
0:1
CA Juventus
Пенапаленсе
0:0
Рыа-Клара
Інтэрнасьёнал Лімейра
1:1
CA Votuporanguense
Portuguesa Santista
4:3
XV Пірасікаба
Taubaté
1:1
Atibaia
Атлетыка Ліненсе
1:1
Партугеза
Chinandega
3:0
Real Estelí FC
Diriangén FC
3:1
Juventus Managua
ART Municipal Jalapa
1:1
Club Deportivo Ocotal
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
2:3
CD Walter Ferretti
Real Madriz FC
0:3
Managua FC
Сан-Жазэ
0:0
Шапекаэнсе
Сан-Раймунда Сантарэн
0:2
Крысіума
Сержыпі
0:2
Гойяс
Бруску
1:1
Атлетыка Гаяньенсе
Сера
1:0
Рэма
Рэал Арыкемес
1:4
Аваі
Авэніда
1:0
Гуарані Кампінас
Галвес
0:1
АБС
Баавіста
1:2
Фігейрэнс
Томбенсе
3:0
Спорт Рэсіфі
Аперарыя-МС
1:4
Батафага-ПБ
Кампіненсе Кампіна-Грандэ
0:2
Батафага
Іпіранга-АП
0:1
Куяба
Сан-Раймунда Боа-Віста
0:0
Амерыка Мінейра
Мота Клуб
2:0
Віторыя
Манаус
1:1
Віла Нова
Рыа-Бранка
2:2
Баія
Тубаран
0:0
Грыміо Бразілі
Маратон
4:3
Віда
Лобас УПНФМ
2:2
Рэал дэ Мінас
Гандурас Прагрэса
1:2
Рэал Эспан'я
Матагуа
0:1
Платэнсе Пуэрта-Картэс
Перэс Селядон
3:0
Лімон
Грэсія Коста-Рыка
2:2
ФК Гуадалупе
Картахінес
0:0
Сан-Карлас
Эрэдыяна
3:2
Сантас дэ Гуапілес
Алахуэленсе
1:0
Кармэліта
Ліменьё
1:0
Аудас
Чалатэнанга
2:0
Пасакіна
Луіс Анхель Фірпа
1:2
Ісідра Метапан
Альянса Сан-Сальвадор
3:2
Санта-Цёкла