АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 12 чэрвеня 2019
Іскра Дамажліцы
2:0
Сокал Бразаны
Вікторыя Юначка
4:0
Валашску Мезіржычы
Іскра Усці-над-Арліцы
1:0
Карлавы Вары
Пенчын-Турноў
2:3
FK Pardubice II
Velke Hamry
3:0
Трутноў
Кладна
2:2
FK Olympie Březová
Spartak Slatiňany
3:4
FK Přepeře
Clu Beroun
0:4
Ракаўнік
Ardon
Magas-IngGU
SSHOR Volga
SSHOR
Torpedo Vladimir II
Тэкстыльшчык-2
Шыннік-2
Чарапавец
Avangard Kursk II
Ялец
Энергія Волжскі
Металург-Аскол
Атам Новаваронеж
Металург Ліпецк - 2
FK Tambov II
Факел-2
Вайнах
FK Vaynah Argun
Табол Курган
Zvezda Perm II
Chelyabinsk II
Металург Аша
Mordovia Saransk II
Акадэмія
Крылы Рад-2
Зеніт Пенза
UOR-SShOR-Druzhba
Lokomotiv NN
Lada-Universitet
Ніжні Ноўгарад - 2
Хваля Кавярніна
Волга Ульянаўск - 2
Dorozhnik
Zenit Izhevsk II
Syzran-2003 II
Хімік-Аўгуст
Tormenta II
0:2
SC United Bantams
Texas United
1:3
Houston FC
Southern California Seahorses
0:4
Golden State Force
Донгтхап
4:2
An Giang
CLB Bóng đá Huế FC
0:4
PVF-Công An Nhân Dân FC
Bình Phước
3:1
Кантхо
Лонган
3:0
Tay Ninh
Хонглінь
3:1
Dak Lak
Phu Dong
0:1
Біньдзінь
Каламбус Кру
1:0
Pittsburgh Riverhounds SC
Нью-Ёрк Рэд Булс
2:3
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Х'юстан Дынама
3:2
Austin Bold
Saint Louis
2:1
Чыкага Файр
Рэал Солт-Лэйк
0:3
Лос-Анджэлес
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
4:3
Sacramento Republic
Віла Нова
1:0
Сан-Бэнту
Фігейрэнс
2:1
Батафага-СП
Грыміо Бразілі
0:1
Крысіума
Браганціна
2:0
Амерыка Мінейра
Аэстэ
3:0
Віторыя
Куяба
0:1
Атлетыка Гаяньенсе
Гуарані Кампінас
0:1
Курытыба
Парана
1:0
Аперарыё
Спорт Рэсіфі
1:0
КРБ
ЮАС
0:3
Крумкачы
Вікторыя
2:3
Спадарожнік
Мантажнік
0:1
Нафтан
Асіповічы
0:1
Смалявічы
Андэрдог
1:3
Ліда
Івацэвічы
2:3
Рух Брэст
Ашмяны
2:1
Хімік Светлагорск
СМІаўтатранс
0:6
Смаргонь
Маладзечна
0:5
Арсенал Дзяржынск
Клецк
2:2
Орша
Узда
1:2
Белшына
ПК ім. У.І.Крамко
0:2
Слонім 2017
Горкі
0:3
Хваля
Нёман-Агра
1:2
Баранавічы
Råslätts SK
2:0
Скёўдэ
Assyriska BK
0:5
Утсіктэн
Östria Lambohov
1:4
Хускварна
IFK Timrå
4:0
IFK Östersund
Vartans
1:2
Enskede IK
IFK Haninge
3:3
IFK Stocksund