АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 28 верасня 2019
Шэфілд Юнайтэд
0:1
Ліверпуль
Борнмут
2:2
Вест Хэм
Астан Віла
2:2
Бёрнлі
Чэлсі
2:0
Брайтан
Крыстал Пэлас
2:0
Норвіч Сіці
Тотэнхэм
2:1
Саўтгемптан
Вулверхэмптан
2:0
Уотфард
Эвертан
1:3
Манчэстэр Сіці
РБ Лейпцыг
1:3
Шальке
Хофенхайм
0:3
Барусія Мёнхенгладбах
Майнц
0:1
Вольфсбург
Аўгсбург
0:3
Баер
Падэрборн
2:3
Баварыя
Барусія Дортмунд
2:2
Вердэр
Таўрыя
1:2
Крышталь Херсон
ВПК-Агра
3:1
Рэал Фарма
Нікапаль
0:0
Энергія Новая Кахоўка
Верас
5:0
Падоле
Чайка
1:0
Калуш
Куінз Парк Рэйнджэрс
0:2
Вест Бромвіч
Блэкбэрн
1:2
Лутан
Чарльтан
1:0
Лідс
Дэрбі Каўнці
3:2
Бірмінгем
Хадэрсфілд
1:1
Мілуал
Хал
2:2
Кардыф Сіці
Мідлзбра
1:4
Шэфілд Уэнсдэй
Прэстан
3:3
Брысталь Сіці
Суонсі
1:1
Рэдынг
Хіберніян
1:1
Селтык
Гамільтан
2:1
Лівінгстан
Кілмарнак
0:0
Рос Каўнці
Рэйнджэрс
5:0
Абердзін
Сэнт-Джонстан
0:1
Мазеруэл
Сэнт-Мірэн
0:0
Хартс
Серэса Осака
3:1
Гамба Осака
Саган Тосу
3:3
Урава Рэд Даймандс
Касіма Антлерс
1:1
Кансадоле Сапара
Кавасакі Франтале
1:2
Вісэл Кобе
Аіта Трыніта
1:2
Джубіла Івата
Вегалта Сендай
1:1
Ёкагама Ф. Марынас
Санфрэччы Хірасіма
1:1
Нагоя Грампус
Фуэнлабрада
2:2
Рая Вальекана
Алькоркон
0:2
Эстрэмадура
Уэска
1:0
Жырона
Эльчэ
1:0
Панферрадына
Расінг
0:0
Нумансія
Брыстоль Роверс
1:0
Ротэрхэм
Ковентры
1:1
Данкастэр
Іпсвіч
4:1
Транмер
Оксфард Юнайтэд
3:0
Джылінгем
Пітэрбара
3:2
АФК Уімблдон
Портсмут
1:0
Болтан
Рочдэйл
0:3
Уікам
Толбат
0:3
Флітвуд Таун
Саўтэнд
0:1
Акрынгтон Стэнлі
Сандэрленд
2:1
МК Донс
Карлайл Юнайтэд
1:0
Олдхэм
Чалтенгем
1:1
Крю
Кроўлі
2:3
Уолсол
Эксэтэр
1:3
Грымсбі Таун
Лейтан Арыент
3:3
Порт Вэйл
Мэкклсфілд Таун
1:1
Калчэстэр
Мэнсфілд Таун
0:1
Плімут
Моркэм
2:2
Нортхэмптан
Солфорд Сіці
0:4
Форэст Грын
Сканторп Юнайтэд
1:1
Брэдфард
Стывенідж
1:1
Кембрыдж
Суіндан
0:2
Ньюпорт
Skála II
3:2
HB Tórshavn II
Б-71 Сандур
3:2
B36 Tórshavn II
NSÍ Runavík II
5:0
EB / Streymur II
KÍ Klaksvík II
3:1
Вестур
Б-68 Тафтір
0:1
Víkingur Gøta II
Крупа
Sloga Gornje Crnjelovo
Зёлак
2:1
Ігман
Slaven Živinice
2:0
HNK Capljina
Араш'е
2:1
Адзінства Біхач
NK Bratstvo Gračanica
3:1
Будучнаст Банавічы
FK Rudar Kakanj
2:1
NK TOŠK Tešanj
Казара
4:2
Славія Сараева
Модрыча
5:0
Jedinstvo Brčko
Podrinje Janja
0:0
Željezničar Banja Luka
Рудар Прыедар
3:0
Tekstilac Derventa
Осанэ
6:1
Бярум
Kvik Halden FK
2:1
Левангер
Мос
0:1
Бюосен
Флурэ
1:0
Альта
Ельсас
4:0
Гроруд
Sotra
0:1
Oppsal Idrettsforening
Brattvåg IL
4:0
Бруне
FC Sydvest 05
3:1
Vejgaard BK
Brabrand IF
3:1
Jammerbugt FC
Aarhus Fremad
0:0
Thisted
Dalum IF
0:1
Middelfart G & BK
Б-93
1:1
FA 2000
Brønshøj
1:0
Skovshoved
Дорнах
6:2
Альшвіль
Таван / Трамлан
3:0
Лерхенфельд
Шпіц
1:4
FC Courgenay
Наваццана
0:3
Роткройц
Forward
1:2
Servette FC II
Кройцлінген
4:1
Юнайтэд Цюрых
Відаць
0:0
Team Ticino Under 21 (FC Lugano II)
Blue Stars Zürich
3:1
FC Einsiedeln
Амрысвіль
2:5
Уцвіль
Каламб'е
1:3
Эшышан
Канальфінген
1:3
Олд Бойз
Хергісвіль
3:2
Гамбароньо-Кантане
Зарнены
3:3
Зурзее
Эгеры
0:2
Мендрыса-Стабіё
Бацэнхайд
1:1
Шур
Рамантуа
2:4
Фрыбур
Ля-Тур / Ле-Пак'е
3:1
Стад Паерн
Ветынген-93
3:1
Фраенбах
Кікерс Люцэрн
1:2
Perlen-Buchrain
FC Weesen
2:1
Басердорф
Брунен
1:3
Ібах
Вілізау
1:0
Таверн
ФК Контэ
3:0
Сігнал Берне-Канфіньён
Saint-Maurice
0:3
Рэнан
Amical Saint-Prex
1:0
Монтэ
Кальча Кройцлінген
4:2
Зойцах
Партальбан / Глеттэрэн
2:1
Фарваньі / Ога
FC Lachen / Altendorf
5:1
Цафінген
FC Adliswil
0:0
Клінгнау
Шафтланд
3:0
Ольтэн
пайдзе Мелін
1:2
Муры
Eagles Aarau
Грэнхен
Köniz II
1:5
Лісталь
Саса
0:1
Ціквеш
Перамога
2:1
FK Pitu Guli Krushevo
Беласіца Струміца
3:0
Осагава
FK Kozhuf Gevgelija
3:0
Plačkovica
Дрыта Багавінне
1:0
Vardar Forino
Улазрымі-77
1:0
Скоп'е
Охрыд
0:0
Labunishta
Гасцівар
0:0
Kadino
Korab Debar
1:2
Пелістэр
NK Avto Rajh Ljutomer
7:0
ŠNK Radgona
NK Zreče
4:1
NK Verzej
Прымор'е
3:0
NK Brinje Grosuplje
Sava Kranj
1:1
NK Arne Tabor 69
MNK Izola
4:2
NK Kočevje
NK Tolmin
1:2
NK Vipava
Лока Влтавін
2:0
Бенешоў
Пісек
3:0
SK Motorlet Praha
FK Zbuzany 1953
2:1
FK Mladá Boleslav II
FK Přepeře
4:1
FK Teplice II
Угерскі Брод
2:1
1. FC Slovácko II
Вышкоў
2:1
Славан Росіцэ
Врхавіна
0:0
FC Odra Petrkovice
Дольні Беняшоў
0:0
Велке Мезіржычы
SK Slavia Praha II
2:1
Pribram II
Іскра Дамажліцы
4:2
Кралув Двур
Сокал Жываніцы
4:3
TJ Slovan Velvary
FK Pardubice II
1:3
FK Chlumec nad Cidlinou
Новы Йічын
0:3
Opava II
SK Dynamo České Budějovice II
5:0
FK Jindrichuv Hradec 1910
TJ Sokol Libis
2:0
Sportovni Sdruzeni Ostra
Колін
2:1
FC Horky Nad Jizerou
Brandys Nad Labem
2:2
Востраў
Арытма Прага
0:1
Метэор
Хомутаў
2:2
Штэці
N. Byskovice
2:2
FK Seko Louny
Кладна
0:2
Банік Соўш
FC Slovan Havlickuv Brod
4:3
Бржэцлаў
Sokol Čížová
4:1
TJ Tatran Sedlcany
FC Vsetin
0:0
FK Kozlovice
FC Viktoria Marianske Lazne
0:2
FK Spartak Sobeslav
FK Olympie Brezova
2:2
SK Slaný
Іскра Рымаржоў
4:2
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
Гержманіцы
1:2
Třinec II
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
1:3
FK Bospor Bohumin
Detmarovice
1:2
MFK Karviná II
Пржэраў
0:1
Tj Slovan Bzenec
FK Nove Sady
3:0
Граніцэ
Гаданін-Сардзіцэ
2:0
Tatran Vsechovice
Bystřice nad Pernštejnem
2:2
Ждзяр-над-Сазавоу
Otava Katovice
2:0
Уніён Хеб 2001
Клатавы
2:1
SK Petrin Plzen
Ракіцані
4:1
Clu Beroun
Slavoj Mýto
3:1
Гаржавіцка
FK Robstav Přeštice
7:1
Доубраўка
Velke Hamry
3:0
SK Poricany
Трутноў
2:1
SK POLABAN NYMBURK
Летаград
2:1
Спарта Кутна Гара
Арсенал Чэска Ліпа
0:0
Чэскі-Брод
MFK Dobris
1:1
TJ Tatran Rakovnik
Рэд Бул Зальцбург II
3:1
Санкт-Ёхан
WSC Hertha
4:1
Wolfsberger Athletik Club Amateure
Нойхафен
1:2
Гляйсдорф
Халь
2:3
Швац
Stripfing
1:0
Матэрсбург II
Штадль-Паўра
2:5
Уніён Фекламаркт
Austria Lustenau II
3:2
СК Брэгенц
Пінцгаў Заальфельдэн
1:0
Грэдзіг
Эбрайхсдорф
6:1
Вікторыя Вена
Вінер Лініен
1:0
Трайскірхен
USV St. Anna am Aigen
0:1
Гуртэн
Вінер Нойштадт
0:1
Рапід Вена II
КНаПС Спорт
1:3
МС Гэлакс
Занака
3:0
Bolton City FC
Proline
2:1
Association Sportive de Kigali
Triangle United FC
1:0
Азам
Salimata et Taséré FC
0:0
Esae
Хасанія
0:0
Al-Ittihad
РСБ
2:0
Ашанці Голд
Чанчунь Ятай
1:0
Sichuan Longfor FC
Гуйчжоу Чжычэн
5:0
Xinjiang Tianshan
Ціндао
3:1
Ляанін Хувінь
Цанчжоу Майці Лаёнс
1:0
Мэйчжоу Хакка
Шанхай Шэнсінь
1:2
Ханчжоу Грынтаўн
Nei Mongol Zhongyou
5:1
Guangdong Southern Tigers FC
Nantong Zhiyun
3:0
Shaanxi Chang'an
Ардс
1:1
Dundela FC
Балінамалард Юнайтэд
2:0
Queens University
Harland and Wolff Welders FC
2:2
Dergview FC
Knockbreda FC
3:0
Лофгал
Ньюры Сіці
5:1
Ballyclare Comrades FC
Psni FC
0:1
Партадаўн
Avedøre
2:1
Greve
GVI
1:0
Frederikssund
Boldklubben 1908
0:3
AB Tårnby
SfB-Oure
1:0
Tarup-Paarup IF
Tårnby FF
0:3
Taastrup
BSF
0:0
Køge Nord
Viby IF
1:1
Aarhus Fremad Fodbold II
Lyseng
4:1
Holstebro
KFUM BK Roskilde
4:1
Skjold Birkerød
Ishøj
5:0
KFUM
Herning Fremad
1:0
Kolding B
Odder IGF
5:1
OKS
Nørresundby
1:1
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Varde IF Elite
3:3
Hedensted
Djursland
2:4
Silkeborg KFUM
Харкемас Бойз
0:0
Аякс-А
Тэр Ледэ
2:2
АДЗІН 59
ВВОГ
1:1
Лісе
Барэндрэхт
0:3
vv Sterk Door Combinatie
Спарта Нэйкерк
1:0
ДВС '33
Almere City FC II
2:4
Эксельсіёр 31
ЭВВ
2:2
Вестландыя
Гоўз
2:2
АНС Снэкаў
ВВСБ
3:2
Хук
Ytterhogdal
5:0
Täfteå
Onsala BK
0:3
Ullared
Vinberg
2:0
IS Halmia
Hassleholms IF
1:2
FK Karlskrona
Almeboda Linneryd
0:3
Хускварна
Berga
0:4
Ifo Bromolla IF
Nosaby IF
0:4
IFK Hässleholm
IFK Timrå
2:2
Skelleftea FF
Kramfors-Alliansen
2:2
IFK Östersund
Anundsjö IF
2:4
Sandviks
IFK Umeå
1:3
Gottne IF
IK Gauthiod
2:5
Örebro Syrianska IF
Vänersborgs IF
1:3
Grebbestads IF
Stenungsunds IF
2:2
IFK Tidaholm
FC Stockholm Internazionale
1:2
IFK Aspudden-Tellus
Мутала
2:0
Assyriska IF
Haninge
1:1
Tyresö
KSF Prespa Birlik
5:0
Hittarps IK
ІФК Мальмё
3:0
Stafsinge IF
BK Olympic
1:1
Квідынг
Karlbergs BK
1:0
IFK Stocksund
Valbo FF
0:0
Skiljebo SK
Dalstorps
0:2
Asarum
Österlen
5:2
Nässjö
Räppe
4:1
Råslätts SK
Nordvärmland FF
2:1
Vänersborgs
Kvarnsvedens IK
3:1
Sundbyberg IK
Kungsängen
3:4
Lidingö
Gamla Upsala SK
4:2
IFK Mora FK
Энчэпінг
1:4
FC Gute
Uddevalla
0:2
Åmål
Täby FK
2:1
Hudiksvalls Forenade FF
RC Rivière-Pilote
0:0
Лез-Эглон
Голдэн Лаён
1:2
US Robert
L'Essor-Préchotain
0:0
Самарытэн
Rapid-Club du Lorrain
1:2
Франсіскен
Monnerot
1:0
Racing Club Saint Joseph
Réveil Sportif
0:0
New Star de Ducos FC
Moneni Pirates FC
5:1
Tambuti
Грын Мамба
3:0
Mhlume Peacemakers
Milling Hotspurs
1:1
Denver Sundowns
Malanti Chiefs FC
0:2
Роял Леапардс
Lunds BK
3:0
Assyriska Turab.
Oskarshamns AIK
2:4
Эскільсмінэ
Форвард Эребру
2:3
Сільвія
Утсіктэн
3:0
Lindome GIF
Ефле
0:2
FC Linkoping City
Kristianstad FC
1:0
IK Oddevold
Атвідаберг
0:2
Трольхеттан
Karlslunds IF
2:1
Karlstad BK
Sollentuna FK
3:1
Sandvikens IF
Briton Ferry Llansawel AFC
2:4
Llantwit Major FC
Undy Athletic
2:0
Cwmamman United
Caerau (Ely) AFC
1:4
Swansea University FC
Хаверфордвест
1:4
STM Sports
Corwen
2:6
Gresford Athletic FC
Guilsfield FC
4:3
Рыл
Ландыдна
1:1
Флінт Таун Юнайтэд
Llanfair United
1:3
Conwy Borough
Llanrhaeadr-ym-Mochnant FC
4:2
CPD Porthmadog FC
Penrhyncoch
2:0
Колвін Бэй
Ruthin Town FC
3:1
Buckley Town
Шыбенік
1:0
Solin
HNK Hajduk Split II
2:2
Рудзеш
Кустошыя
1:0
Sesvete
NK Dubrava Zagreb
0:1
NK Orijent 1919
NK Dugopolje
1:4
NK Osijek II
SC Petróleos de Cabinda
1:1
Clube Desportivo da Huíla
Wiliete SC
2:0
Progresso
Académica Petróleos do Lobito
1:0
Саграда Эсперанса
Лібалу
2:0
Ferroviário do Huambo
Bravos do Maquis FC
1:2
Cuando Cubango
Інтэрклубі
1º de Maio
АРК
2:3
Ахілес Вен
FC S-Gravenzande
2:1
Капэле
Jodan Boys
1:2
DUNO
Azsv
1:0
Спартлюст 46
Рэйсорд
0:3
Спейкенісэ
Феенарорд АВ
4:2
DHSC
Звалувен
2:1
FC Rijnvogels
СДК Путэн
1:0
СВ Урк
Беркюм
1:3
HZVV
АКВ
0:1
VV Eemdijk
Стапхорст
0:3
Swift
Генэмейдэн
3:1
RKAV Volendam Amateurs
Флева Бойз
4:0
VV Buitenpost
DETO Twenterand
1:0
АСВ Дэ Дэйк
Ахілес 1929
0:4
VV Smitshoek
Vpv Purmersteijn
2:3
NSC
Läänemaa JK
6:1
Тулевік-2
Аякс Ласнамяэ
0:0
Noorus-96
Paide Linnameeskond III
5:2
Tallinna Kalev III
Сантас Тарту
1:4
Tallinna JK Legion II
JK Narva Trans II
3:0
Ararat
Põhja-Tallinna JK Volta II
1:3
Інфанет
JK Tammeka Tartu III
2:3
Jõgeva Wolves
Dorozhnik
Хваля Кавярніна
Syzran-2003 II
Lada-Universitet
UOR-SShOR-Druzhba
Хімік-Аўгуст
Zenit Izhevsk II
Крылы Рад-2
Волга Ульянаўск - 2
Mordovia Saransk II
Хімік
Ніжні Ноўгарад - 2
Lokomotiv NN
Акадэмія
SSH Meteor Balashikha
SSH Dubna
Балашыха
Арбіта-Юніёр
Zorkiy II
Peresvet II
SSH Mozhaysk
Віднае
Krasnoznamensk
Torpedo Zhavoronki
Vityaz Noginsk
Ака Ступіна
Venyukovo
SSh Shatura
Konev-Bor
SSHOR Bronnitsy
Kraskovo
FK Znamya Truda II Orekhovo-Zuyevo
SSH Saturn
Kolomna II
Табол Табольск
Chelyabinsk II
Іртыш-2
Металург Аша
Арол
Металург-Аскол
Энергія Волжскі
Spartak Rossosh
Kosmonavt
Ялец
Avangard Kursk II
Лакаматыў Ліскі
Чырвоны-СГАФКСТ
Факел-2
Металіст Каралёў
Peresvet
Зорка Серпухаў
Віцязь Падольск
Прыяліт
FK Lobnya-TsFKiS
Алімп-Даўгапрудны-2
Тарпеда Люберцы
Saturn Ramenskoye II
Істра
Сцяг Нагінск
UOR № 5 Moskva
Legion Ivanteyevka
Алімп-скапа
Jutrzenka Giebułtów
1:1
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
KS Row 1964 Rybnik
2:3
Шленск-2
LZS Starowice Dolne
1:4
Gwarek Tarnowskie Góry
Заглембе-2 Любін
0:3
KS Górnik Zabrze II
Korona Kielce II
1:0
КСЗА
MKS Podlasie Biała Podlaska
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
KS Górnik Konin
2:3
Gwardia Koszalin
KKPN Bałtyk Koszalin
0:0
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
2:0
Jarota Jarocin
Радамска
2:1
Світ
MKS Kaczkan Huragan Morag
0:0
ZKS Olimpia Zambrów
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
1:0
ККС-1925
Sokół Kleczew
1:1
MKS Grom Nowy Staw
Ursus Warszawa
1:2
Mlks Znicz Biala Piska
Палёнія Бытам
0:1
HKS Ruch Zdzieszowice
Рух Хожуў
1:1
Miedź Legnica II
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
2:1
Piast Żmigród
BTS Rekord Bielsko-Biała
1:3
Ключбарк
Gać Oława
0:4
PTS Ślęza Wrocław
Вісла Пулавы
0:1
Stal Kraśnik
Сярка
2:0
Hetman Zamosc
Sokol Ostroda
4:1
KS Pelikan Łowicz
SKS Baltyk Gdynia
0:1
KS Mieszko Gniezno
Gyeongju HNP
1:5
Gangneung City Government FC
Daejeon Korail FC
0:3
Gimhae City Government FC
Mokpo City Government FC
1:1
Changwon City Government FC
Cheonan City
1:0
Busan Transportation Corporation FC
Chungju Citizen
4:0
Cheongju
Yangpyeong
4:1
Gyeongju Citizen
Pocheon FC
1:2
Гімпо Сітізен
Pyeongtaek Citizen
1:5
Chuncheon
Paju Citizen FC
3:1
Siheung City Athletic Club
EPS
4:4
Пала-Ійрот
КяПа
0:1
Гністан
Джаз
3:2
Эспоа
Гамлакарлебю
2:2
Jakobstads Bollklubb
ВІФК
3:0
Pallo Kerho 37
Sudet
1:7
Nurmijärven Jalkapalloseura
Йіпа
0:0
Mipk Mikkeli
Järvenpään Palloseura
3:5
Клубі-04
Kiffen 08
0:3
Вікінгіт
МП
3:0
Vantaan Jalkapalloseura
FC Reipas Lahti
2:2
PEPO Lappeenranta
KajHa
0:0
RoPS Farmi
Jalkapalloseura Hercules
2:4
FC Vaajakoski
KuFu-98
4:3
ОЛС
Таскер
3:1
Sofapaka
Kisumu All Stars FC
1:2
Western Stima FC
Ulinzi Stars
SoNy Sugar
Kariobangi Sharks
0:0
Mathare United
Ноймаркт
2:2
Бергхайм
Natters
3:0
Volders
Пост
2:3
ASV 13
FC Zell am See
10:0
Puch
Харычон
2:4
SV Sankt Margarethen im Burgenland
Maria Saal
6:0
Kraig
Hitthaller St. Michael
0:2
SV Domaines Kilger Frauental
Рэтц
4:3
Цветль
Вінерберг
2:2
Фаварытэр
FV Austria XIII Auhof Center
3:1
Штадлаў
Ферлах
0:2
St. Michael Bleiburg
Бляйбург
2:0
Кетманнсдорф
ASK St. Valentin
1:3
Sportunion St. Martin im Mühlkreis
ASKÖ Oedt
2:0
SPG Pregarten
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
2:2
Уніён Санкт-Фларыян
Söll
3:3
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
SPG Silz / Mötz
3:0
Уніён Інсбрук
Хард
1:2
Lochau
Bizau
3:3
Andelsbuch
Gmünd
2:2
KAC
Голінг
4:2
Altenmarkt
Бад Шалербах
1:0
SV Zebau Bad Ischl
UFV Thalgau
2:3
SV Straßwalchen
ÖTSU Hallein
1:0
Bürmoos
Ойгендорф
1:0
Adnet
Fügen
0:3
Kematen
Ludesch
2:1
Admira Dornbirn
Schruns
0:1
Alberschwende
Göfis
1:0
Fussach
SV Gady Raika Lebring
2:2
Фойтсберг
Клінгенбах
0:1
Рытцынг
Пінкафельд
1:4
Парндорф
Markt Allhau
2:1
SC Bad Sauerbrunn
Рэшыца
2:1
Фарул
Віітарул-Пандурый
1:4
SSU Politehnica Timişoara
АСФК Бузэу
2:1
Канкордыя Кяжна
УТА
Ювентус Бухарэст
Дунера
4:0
Пандурый
Арджэш
3:2
Turris-Oltul T. Măgurele
Унiря Деж
3:1
CD Industria Galda de Jos
Focşani
2:0
ACS Hușana Huși
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
1:1
ACSO Filiaşi
Fortuna Becicherecu Mic
1:1
National Sebis
ACS Progresul Pecica
5:2
CS Viitorul Dăești
KSE Târgu Secuiesc
0:1
CSM Bucovina Rădăuţi
CS Ştiinţa Miroslava
4:0
CSM Bacău
Чахлэул
7:1
Paşcani
Тунары
3:3
Уніра Слабазія
CS Afumaţi
8:0
CS Axiopolis Cernavodă
FC Agricola Borcea
2:1
Făurei
Medgidia
0:0
SC Popești-Leordeni
CS Viitorul Ianca
2:0
Poseidon 2 Mai
Metalul Buzău
0:0
Mostiştea Ulmu
ACS Recolta Gheorghe Doja
1:2
SC Fotbal Club FCSB SA II
Прагрэсул-Спартак
4:1
CS Olimpic Cetate Râşnov
CS Sporting Roşiori de Vede
1:1
Unirea Bascov
Tractorul Cetate
3:1
CS Baloteşti
ACS SR Municipal Braşov
0:1
CSM Flacăra Moreni
AS FC Pucioasa
0:0
Slatina
CS Blejoi Vispeşti
0:2
ACS Vediţa Coloneşti MS
CS Luceafarul Oradea
1:0
CS Minaur Baia Mare
Уніра Альба-Юлія
1:1
Arieşul Turda
SCM Zalău
3:2
FC CFR 1907 Cluj II
CS Gloria Bistrița-Năsăud
1:1
CSM Avântul Reghin
Ацалул
3:0
ACS Şomuz Fălticeni
Dadizele
2:0
Саспорт Бузінгу
RC Lauwe
1:0
Бланкенбергу
Oppuurs
4:1
K Kontich FC
Nijlen
1:0
Тэрнесэ
Wevelgem City
3:4
Эндрахт Вервік
KFC Moedige Duivels Halen
2:4
Тарпеда Хасэлт
KFC Park Houthalen
4:0
Леаполдсбург
Achel
0:3
Bregel Sport
Меувен
0:2
Верстанд Курсел
Huldenberg
4:1
Borght-Humbeek
Sartoise
0:2
Ларэн Арлон
Haasdonk
0:2
HO Kalken
Dendermonde
3:0
Adegem
Везеў
3:6
Дэ Кэмпэн
Ліле
7:1
Sint-Dymphna
Жэнэс Фрэлануаз
5:0
Ла-Рош
Ixelles
3:2
US d'Ophain
Olympique Cayenne
4:3
Матуры
Oyapock
0:0
SC Kouroucien
Этуаль Матуры
3:0
Гран-Санты
Kourou
0:3
Агуада
Каена
1:0
Remire
Менен
1:4
Кнокке
Дзікелвенне
1:1
Гюлегем
Voorwaarts Zwevezele
1:0
Ронс
Хасэлт
0:2
Цінен
Гел-Мераут
2:3
Эндрахт Алст
Аўдэнардзе
3:2
ВВ Хаме
Сэнт-Ніклас
2:0
Спарта Пятэгем
Тэмсе
1:4
KFC Mandel United
Анэ
3:2
Акран
Fundación AIFI
2:0
Dinamo Puerto La Cruz
Яракуянос
1:2
Гран Валенсія
Эрманос Кольменарэс
1:1
Titanes
Ciudad Vinotinto
0:1
УСВ
Pezinok
1:4
FC Malacky
MŠK Fomat Martin
9:0
Рымаўска-Собота
ŠK Novohrad Lučenec
4:0
Čadca
Liptovská Štiavnica
4:1
Liptovský Hrádok
FK Marcelová
1:0
TJ OFC Gabčíkovo
KFC Kalná nad Hronom
2:3
ŠK LR Crystal Lednické Rovne
FK Slovan Duslo Šaľa
2:0
FKM Nové Zámky
AFC Nové Mesto nad Váhom
0:1
FK Považská Bystrica
Lokomotíva DNV
1:2
FK Rača
Інтэр Браціслава
5:2
Kalinkovo
FK Teleoptik Zemun
2:2
FK Brodarac
GSP Polet Dorćol
3:2
Zvezdara Beograd
Mokra Gora
0:3
Budučnost Krušik 2014
FK Takovo
3:1
FK Tutin
FK Jedinstvo Ub
1:3
Барац
FK Loznica
2:0
FK Proleter Mihajlovac
Mačva 1929
2:0
Младзі Раднік
FK Sloga Požega
2:0
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
Sloga Kraljevo
0:1
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
FK Ušće Novi Beograd
2:1
FK Radnički Obrenovac
АФК
2:1
Lokomotiva Beograd
Radnički Sombor
0:0
Omladinac Novi Banovci
FK Radnički Zrenjanin
0:1
Bačka 1901
1. Maj Ruma
1:0
FK Hajduk 1912 Kula
Feniks
1:2
OFK Vršac
FK Kozara Banatsko Veliko Selo
2:2
Vojvodina 1928
Dunav Prahovo
1:1
Car Konstantin
Toplicanin Prokuplje
0:1
SFS Borac
Ягадзіна
1:0
FK Jedinstvo Bošnjace
FK Dubočica Leskovac
1:2
FK Vlasina Vlasotince
Trstenik PPT
1:6
OFK Sinđelić 1918
Deportes Limache
3:0
Provincial Osorno
Provincial Ovalle
1:1
Municipal Salamanca
Municipal Mejillones
0:2
Linares Unido
Unión Compañías
1:2
Pilmahue
Сан-Крыстабаль
3:0
Рэус Дэпартыу
Тамарасьетэ
0:0
Лансаротэ
CF Ardoi Futbol Elkartea
2:0
Baztán
Fontellas
1:1
Beti Kozkor
CD Itaroa Huarte
1:1
Сірбанера
CD Cortes
1:0
Txantrea
Cultural Guarnizo
1:0
СД Каён
Толаса
1:1
Sodupe
Манакор
0:3
Ібіца Ілас Пітусус
Сеарэс
0:3
Льянера
Esporles
0:1
Канстанцыя
CD Santanyi
1:1
CF San Rafael
La Granja
3:1
Jupiter Leones
Mirandés II
1:3
Атлетыка Асторга
CD Virgen Del Camino
5:1
Бесярыль
UD Logroñés II
6:1
Pradejón
Acero
0:0
Эльчэ Б
Навельда
1:0
Інтэрсіці
Адзанета
3:0
RC Catarroja
Мутыльвера
4:2
CD Subiza
CD Corellano
0:1
Сан-Хуан
SD Barreda Balompié
1:2
Хімнастыка Торрелавега
Лагун Анак
0:0
JD Somorrostro
Collerense
0:4
Felanitx
Navarro
0:1
L'Entregu
UD SANTA MARTA
0:2
Burgos Promesas
UCD Burladés
4:2
Lourdes
SD Torina
2:2
Ribamontán al Mar
Bezana
0:1
Расінг Б
Дуранга
2:0
Deusto
Santa Úrsula
3:1
Las Palmas III
UB Lebrijana
3:3
Сеута
Igualada
0:1
FC Vilafranca
Ларэда
2:1
Atlético Albericia
Balmaseda
2:2
СД Віторыя
Hércules II
1:2
Альсіра
Urduliz FT
0:1
Pasaia Kirol Elkartea
Альмерыя Б
0:1
Лінарэс Дэпартыва
AD Llerenense
1:2
Карыя
Трапесон
2:0
Саларэс
Vilamarxant
1:2
Алькаяна
Эсперанса Нэрпелт
3:0
Эндрахт Тэрмін
Звартэ Леўв
2:2
Цюрнхаўт
Вітгор Спорт
2:0
Linden
Вінгене
1:1
Торау
Нінава
1:1
Ветэрэн-Кватрэхт
Юі
0:1
Жадуань
Спрымон Комблен
0:0
Habay-la-Neuve
Берынген
0:1
Heur Tongeren
Веллен
1:1
Сінт-Ленартс
Мерксем
1:2
Хаутвенне
Турнэ
2:0
Расінг Ваўр
Рапід Сімфарынуа
2:1
Ostiches
Оппань-Веры
0:1
Эш
NK Podravina Ludbreg
3:2
NK Bjelovar
NK Polet Sveti Martin na Muri
4:0
Podravac Virje
NK Varteks Varaždin
3:3
Tehničar 1974
NK Radnik Križevci
4:0
Virovitica
Graničar Đurđevac
0:0
Papuk
NK Mladost Ždralovi
3:2
NK Rudar Mursko Središće
NK Vukovar '91
0:2
Марсонія
HNK Đakovo-Croatia
1:1
NK Graničar Županja
NK NAŠK Našice
1:1
NK Belišće
NK Oriolik Oriovac
5:0
NK Vuteks-Sloga Vukovar
NK Slavonija Požega
5:0
NK Sloga Nova Gradiška
NK Novigrad
2:1
NK Crikvenica
NK Opatija
4:1
NK Pazinka
NK Grobničan Čavle
2:0
NK Krk
NK Rovinj
0:0
NK Vinodol Novi Vinodolski
Nehaj Senj
1:0
NK Uljanik
NK Mladost Petrinja
1:1
NK Bistra
Špansko Zagreb
2:1
NK Trnje Zagreb
NK HAŠK Zagreb
0:5
NK Jarun Zagreb
NK Ponikve
4:0
NK Maksimir Zagreb
NK Dugo Selo
1:3
NK Vrapče Zagreb
Лучко
1:2
Vinogradar
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
1:1
Vodice
HNK Primorac Biograd na Moru
1:4
Urania Baška Voda
NK Jadran Luka Ploče
1:1
NK Uskok Klis
NK Rudar Labin
1:0
NK Jadran Poreč
Svetkavitsa Tg
2:1
FK Hitrino
Septemvri Tervel
Каліякра
Topoli
0:3
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
Pirin Razlog
0:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Perun Kresna
2:1
FK Balkan 1929 Botevgrad
Chavdar Etropole
0:0
Беласіца
Віхрэн
1:1
Septemvri Simitli
Bansko
1:0
Oborishte Panagyurishte
Марэк
2:0
FK Kyustendil
Рылскі Спартыст
0:1
Minyor Pernik
FK Botev 1937 Ihtiman
0:2
Slivnishki geroy
FK Dimitrovgrad 1947
0:3
FK Gigant Saedinenie
Несебыр
2:1
FK Atletik Kuklen
FC Svilengrad 1921
1:0
Zagorets
FC Karnobat
0:0
Yambol
FK Chernomorets 1919 Burgas
3:1
Haskovo 1957
PFC Minyor Radnevo
1:1
FK Rozova dolina Kazanlak
FK Maritsa 1921 Plovdiv
3:1
Borislav 2009
Rijnvogels Women
2:2
Wartburgia Women
RVVH Women
0:1
Saestum Women
SSS Women
2:4
Ter Leede Women
DTS Ede Women
1:1
Be Quick '28 Women
Eindhoven Women
1:1
Eldenia Women
Woezik Women
vv Sterk Door Combinatie Women
De Bilt
2:2
Monnickendam
СХО
2:1
Ворсхотен 97
Honselersdijk
1:1
Forum Sport
Nootdorp
1:2
Poortugaal
КсерксДЗБ
2:0
Heinenoord
VELO
2:5
Die Haghe
Brielle
3:1
РВВХ
Broekster Boys
1:1
Balk
VV Groningen
1:4
ПКК 83
Noordscheschut
0:1
Winsum
ВХК
3:1
DTS Ede
СВЛ
3:0
Terneuzense Boys
Heerjansdam
0:1
Манфаорт
Sliedrecht
2:4
ЛРК Лердам
WNC
0:3
Nieuw Lekkerland
Almkerk
1:0
Папендрэхт
Huizen
1:0
Звалювен 30
Woudenberg
0:4
Scherpenzeel
BOL
0:1
Аргон
ZOB
0:2
Roda '46
WV-HEDW
3:1
Zuidvogels
СВЗВ
4:2
Апелдорн ПЭ
Нюнспет
3:3
SDV Barneveld
Nivo Sparta
0:5
Клутынгу
AFC II
1:2
Breukelen
Neptunus-Schiebroek
3:2
BVCB
Blauw Wit '34
1:3
Oranje Nassau
Olde Veste '54
1:5
Zeerobben
Pelikaan-S
0:4
Драхтстэр Бойз
SVI
0:0
Leeuwarder Zwaluwen
Hierden
1:3
ДФС
Го-Ахеад Кампен
3:3
ДАС 37
Бенекам
4:0
DZC '68
Oranje Wit
2:3
GRC 14
KHC
0:0
DOS Kampen
Люшня
3:2
Беса
Орыку
1:0
Паградзецы
Эльбасані
1:2
Дэволі
Турбіна Цэрык
1:3
Апалонія
Ілірыя Фуша-Круя
2:0
Шэнкалі
Бесядзьле
2:2
Эгнатыя
Велечыку Коплік
0:1
Кастрыёці
Тэрбуні Пука
1:2
Карабія Пешкопія
Шкумбіні
Эрзені
Бурэлі
3:0
Дынама Сіці
Алімпік Медэа
0:2
Тлемсэн
Скiкда
2:0
Amal Bou Saâda
Саіда
1:0
АСМ Оран
Анаба
0:1
Arzew
МА Беджая
1:0
Эль-Эульма
Хруб
1:0
Рэлізан
Таджэнэт
2:0
Арба
Атлетыка Рафаэла
2:0
Хімнасія дэ Хухуй
Чакарыта Хуніёрс
1:0
Вілья Дальміне
Дэфенсорэс Бельграна
1:1
Інстытута
Лондрына
0:1
Віла Нова
Грыміо Бразілі
0:0
Гуарані Кампінас
Атлетыка Гаяньенсе
2:0
Фігейрэнс
Крысіума
2:0
Батафага-СП
Понтэ Прэта
3:0
Куяба
Курытыба
2:1
Амерыка Мінейра
Астана-2
1:0
Акадэмія Антусцік
Экібастуз
1:1
Жэтысу-Б
Кыран
3:0
Шахцёр-Булат
Кызыл-Жар
3:0
Мактаарал
Актабе-Жас
0:4
Каспій
Акжайык
1:0
Алтай
Кайрат-Жастар
3:3
Байканур
Кейптаўн Спёрс
2:1
Royal Eagles
Утонгатi
0:3
Фры Стэйт Старз
Mbombela United
0:0
Марума Галантс
TS Sporting
0:0
Джей-Дi-Ар Старс
АС Марса
0:0
Хаммам-Сус
Джерба
2:2
Джендуба
Уэд-Элiль
0:0
СС Сфаксьен
Kasserine
1:3
Гафса
Menzel Bouzelfa
1:2
Джерба Мідун
Стад Габесьен
0:1
Режыш
Sfax Railways
2:0
Эсперанс Джарджыс
Дэпартэс Ла-Серана
0:0
Дэпартэс Кап'япа
Уніён Сан-Феліпе
1:0
Сан-Луіс Кіёта
Сант'яга Морнінг
1:1
Ньюбленсе
Пуэрта-Монт
1:1
Дэпартэс Магальянес
Пардубіцэ
2:0
Лішэнь
Славай Вышаград
3:1
Варнсдорф
Банік Сакалоў
2:3
Дукла Прага
Прасцееў
1:1
Хрудзім
Зброяўка
2:1
Градзец Кралаве
Альбірэкс Ніігата
3:0
Міта Холіхак
Касіва Рэйсал
3:0
Токіа Вердзі
Омія Ардзія
3:0
В-Варэн Нагасакі
Рэнофа Ямагуці
2:0
Авіспа Фукуока
Такусіма
2:0
Цвайген Канадзава
Эхіме
3:2
Татыгі
Кагасіма Юнайтэд
0:1
Кіёта Санга
Атлетыка Мадрыд Б
4:0
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
Рэал Уніён
1:1
Арэнас
Амараб'ета
1:0
Вальядалід Б
Спортынг Хіхан Б
1:0
Інтэрнасьёналь Мадрыд
Рэал Мадрыд Кастылья
3:1
Раё Махадаонда
Кадыс Б
2:2
Альхесірас
Уніяністас Саламанка
1:2
Культураль Леанеса
Леёа
2:0
Алавес Б
Валенсія Б
1:1
Эспаньёл Б
Атлетык Б
5:0
Асасуна Б
Лейда Экспарту
1:0
Хімнастык
Коста-Брава
2:1
Эркулес
Вільяррубія
0:0
УКАМ Мурса
Севілья Б
2:1
Кордоба
Альмірантэ Браўн
1:0
Лос Андэс
Трыстан Суарэс
0:2
Сан-Тэльма
Дэпартыва Арменіо
1:1
Каляхіялес
Сакачыпас
1:0
Фляндрыя
Цвікау
4:0
Вікторыя Кёльн
Айнтрахт Браўншвейг
1:1
Халешэр
Прайсен
1:4
Баварыя-2
Зонненхоф-Грасаспах
2:0
Хемніцэр
Карл Цэйс
1:2
Дуйсбург
Мюнхен-1860
3:1
Кайзерслаўтэрн
Рэсовія
3:0
KS Legionovia Legionowo
Гарбарня
1:3
ZKS Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo
2:1
Скра Чэнстахова
Катавіцэ
2:0
Лех-2
Відзеў
1:0
Гурнік Палкавіцэ
Вялес
3:0
Сцяг Працы
Дынама Барнавул
1:1
Іртыш Омск
Хімкі-2
1:4
Ротар-2
Зеніт-2
0:0
Ленінградзец
Зорка Санкт-Пецярбург
3:1
Казанка
ФК Калуга
1:2
Арарат Масква
Біёлаг
2:3
СКА Растоў
ФК Каломна
0:0
Радзіма Масква
Хімік-Арсенал
2:0
Квант
Дынама Махачкала
0:3
Валгар
Дынама Стаўрапаль
3:0
Краснадар-3
Лукі-Энергія
0:1
Алімп Хімкі
Разань
1:2
Сокал
Дынама Бранск
1:1
Салют
Машук-КМВ
4:0
Анжы
Спартак Уладзікаўказ
0:4
Аланія Уладзікаўказ
Сяброўства Майкоп
1:1
Спартак Нальчык
Строгіна
3:1
Сатурн
Металург Ліпецк
3:0
Зоркі
Кубань
1:1
Легіён-Дынама
Эйрдрыёніанс
2:2
Странрар
Дамбартон
1:2
Клайд
Фалкірк
0:0
Іст Файф
Форфар Атлетык
1:2
Рэйт Роверс
Мантроўз
4:3
Пітэрхэд
Цюркгюджу
Гройтэр-2
Вольфсбург II
3:0
Ганза Люнебург
Гамбург-2
2:3
Любек
Герта-2
3:3
Бабельсберг
Оптык Ратэнаў
1:1
Мейзельвіц
Энергі
6:0
Дынама Берлін
Вайхэ
2:1
Едэло
Шпартфройндэ Лотэ
2:1
Шальке-2
Кёльн-2
1:0
Родынгхаўзен
Гомберг
Ватэншайд
Алеманія
3:1
Ліпштадт
Вуперталь
1:2
Бон
Айхштэт
2:2
Аубштадт
Байройт
0:0
Ваккер Бургхаузен
Нюрнберг-2
1:2
Райн-ам-Лех
Рот-Вайс Кобленц
1:4
Эльферсберг
Баварыя Альценаў
2:2
Гісен
Саарбрукен
2:1
Ульм
Вердэр-2
1:3
Айнтрахт Нордэрштэт
Бухбах
1:0
Шальдынг-Хайнінг
Брыхін Сіці
2:1
Элгін Сіці
Коўв Рэйнджэрс
3:0
Анан Атлетык
Каўдэнбіт
1:0
Альбіён Роверс
Эдынбург Сіці
2:1
Куінз Парк
Стэрлінг Альбіён
1:1
Стэнхаўсм'юір
Бадэн
5:2
Цуг
Волен
4:3
Баскур
FC Luzern II
1:3
Мутэнц
Мерэн
2:1
Бюль
BSC Young Boys Bern II
0:0
Алімпік Жэнева
Хенгг
5:1
Balzers
Ветсвіль-Бонштэтэн
0:1
FC Paradiso
Госсау
1:2
FC Sankt Gallen 1879 II
Эшэн/Маўрэн
1:2
Дзіцікон
Лінт
3:0
Рэд Стар Цюрых
Марціньі Спортс
3:1
Тэр Сэнт
Буокс
1:1
Шотц
Адзуры-90
1:1
Lausanne Sport II
Ла-Шо-дэ-Фон
0:3
Шэнуа
Winterthur II
3:1
Тальвіль
Веве Спорт-05
0:4
Эшален
Лансі
0:2
Нацёр
Барнет
0:0
Саліхал Мурс
Барроу
2:0
Мэйдэнхэд Юнайтэд
Чэстэрфілд
2:1
Олдэршот
Дагенхэм
0:0
Чорлі
Істлі
1:1
Хартлпул
Хэрагіт
2:0
Сатан Юнайтэд
Нотс Каўнці
2:0
АФК Файлд
Стокпорт
0:4
Торкі
Уокінг
1:2
Борэм Вуд
Рэксхэм
1:0
Эбсфліт Юнайтэд
Ёвіл
3:1
Бромлі
Давер Атлетык
0:2
Галіфакс Таун
Blau-Weiß 90 Berlin
0:3
Герта Цэлендорф
Бремер Нойштат
1:4
Брэмер
Werder Bremen III
3:2
Гестэмюндэ
Баракштат
1:1
Bad Vilbel
Ландсберг
0:0
Донаўштаўф
Ісманінг
0:1
Дахаў
SV Pullach
0:2
Інгальштат-2
Таргелафер
2:3
Strausberg
BSC Süd 05
0:2
Грайфсвальд
Ганза-2
3:1
Тасманія
Людвігсфельдэ
1:3
Victoria Seelow
Грыма
VfL 05 Hohenstein-Ernstthal
Askania Bernburg
0:4
Carl Zeiss Jena II
FSV Wacker 90 Nordhausen II
2:2
Айнхайт Рудальштат
Фенікс Любек
2:0
Пройсен Райнфельд
TSV Kropp 1946
0:1
Інтэр Цюркспор
Фленсбург
3:3
Альдэнбургер
Husumer SV
0:2
Тодэсфельдэ
Паліцай Уніён
1:3
SV Eutin 08
Гёпінген
1:3
СВ Лінкс
Равенсбург
2:0
Ройтлінген
Шпартфрэйндзе Дорфмеркінген
2:3
Фрайберг
Штутгартар Кікерс
1:3
Нэтынген
SV Sandhausen II
1:3
Ilshofen
Freiburger FC
2:4
Рылазінген-Арлен
Шот
3:1
Rochling Volklingen
Аўмунд-Фегезак
1:2
Хаштэт
Вікторыя Грысхайм
2:1
Hessen Dreieich
Фернвальд
1:1
Гесэн-Касель
Rot-Weiß Hadamar
0:2
Айтрахт Штаталендорф
Цюрк-Гюджу Фрыдберг
1:1
Neuhof
Кірханшорынг
3:3
TSV Schwabmunchen
Гале
3:2
1. FC Merseburg
Амерталь
2:0
Айнтрахт Бамберг
Швабэн Аўгсбург
2:0
Ханкофен-Хайлінг
Нордлінген
0:4
Піпінсрыд
Некарсульмер
2:1
Штутгарт-2
Кайзерслаўтэрн-2
5:0
BFV Hassia Bingen
Карбах
1:2
Кобленц
Варматыя Вормс
3:2
Пфедэрсхайм
Eisbachtal
1:2
Hertha Wiesbach
Армінія Гановер
3:4
Hagen / Uthlede
Абтсвінд
2:2
Эльтерсдорф
TSV Grossbardorf
4:2
Фільцынг
Эрланген
1:0
Вюрцбург
Гебенбах
4:1
TSV Karlburg
DJK Bamberg
4:1
Ансбах
Sand
4:0
Баварыя Хоф
Штрэлен
4:1
Рацінген
Eintracht Northeim
1:2
Барусія Хільдэсхайм
Cronenberger SC
0:2
1.FC Monheim
Білеракэй Таун
2:2
Доркінг Уандэрэрс
Брэйнтры Таун
1:0
Оксфард Сіці
Чыпенхэм Таун
2:2
Далвіч Хэмлет
Дартфард
2:3
Слаў Таун
Істборн Бора
0:4
Чэлмсфард Сіці
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Тонбрыдж Энджэлс
Хэмел-Хэмпстэд
2:1
Бат Сіці
Хангерфорд Таун
1:2
Уэлінг Юнайтэд
Мэйдстан Юнайтэд
4:0
Сэнт-Олбанс Сіці
Уілдстан
1:4
Хавант энд Уотэрлувіл
Уэймут
3:0
Канкорд Рэйнджэрс
Олфрэтон Таун
1:2
Дарлінгтан-1883
Бліт Спартанс
3:1
Тэлфард Юнайтэд
Бостан Юнайтэд
2:0
Саўтпорт
Брэклі Таун
8:0
Брэдфард Парк Авеню
Чэстэр
3:3
Лемінгтон
Фарслі Селтык
2:1
Керзон Эштан
Гластэр
3:1
Гайзлі
Херэфард
1:0
Кетэрынг
Спеннімур Таун
2:1
Кідэрмінстэр
Ёрк Сіці
3:0
Кінгс Лін Таун
Бакстан
1:2
Саўт Шылдс
Юнайтэд оф Манчэстэр
1:0
Бэмбер Брыдж
Гэйнсбара Трыніці
2:2
Міклавер Спортс
Грантэм Таун
4:0
Рэдкліф Бора
Хайд
3:3
Эштан Юнайтэд
Марпет
1:1
Стаффорд Рэйнджэрс
Нантвіч Таун
3:2
Ланкастэр Сіці
Скарбара Атлетык
1:1
Уорынгтон Таун
Уітбі Таун
0:3
Мэтлак Таун
Уіттан Албіён
0:1
Стэйлібрыдж
Богнар-Рыджыс Таун
2:0
Харынгі Бора
Брайтлінгсі Рэджэнт
2:3
Люіс
Каршэлтан Атлетык
1:0
Мэргіт
Чэсант
0:1
Хоршам
Карынціян-Кэжуалс
0:0
Потэрс Бар Таун
Крэй Уандэрэрс
1:1
Іст-Таррак Юнайтэд
Энфілд Таун
2:0
Мерстэм
Хорнчэрч
4:0
Бішоп Стортфард
Лэзерхэд
1:0
Боуэрс энд Пітсі
Уінгейт энд Фінчлі
1:1
Фолкстан Інвікта
Уортынг
2:1
Кінгстаніян
Олчэрч
1:1
Біглсуэйд Таун
Бэнберы Юнайтэд
1:1
Коўлвіл Таун
Бромсгроув Спортынг
0:1
Нідэм Маркет
Хенсфард Таун
1:1
Рашдэн энд Дайманд
Хітчын Таун
2:0
Стратфард Таун
Кінгс Лэнглі
1:4
Стаўрбрыдж
Нанітон Таун
3:1
Баруэл
Пітэрбара Спортс
8:1
Лейстан
Рэддзітч Юнайтэд
0:1
Сэнт-Айвз
Ройстан Таун
1:2
Тэмуорт
Рашэл Алімпік
4:1
Лоўстофт Таун
Бікансфілд
2:0
Блэкфілд энд Лэнглі
Чэшам Юнайтэд
4:2
Йейт Таун
Дорчэстэр Таун
1:1
Суіндан Супермарын
Фарнбара
0:7
Тывертан Таун
Хэрроу Бора
0:2
Гаспорт Бора
Хэндон
1:3
Пул Таун
Метрапалітан Поліс
1:1
Тонтан Таун
Солсберы
2:0
Хартлі Ўінці
Труро Сіці
3:0
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Уолтан Кэжуалс
2:1
Мэрцір Таун
Уімбарн Таун
2:1
Уэстон-супер-Мар
Белпер Таун
1:0
Стоксбрыдж Парк Стылз
Ілкстан Таун
3:1
Ньюкасл Таун
Сатан-Колдфілд Таун
2:0
Маркет Дрэйтан Таун
Уорксоп Таун
0:4
Аблічча Таун
Бедварт Юнайтэд
4:0
Уантэдж
Колсхіл Таун
0:3
Беркхэмстэд
Уолтэм Эбі
0:3
Туцінг энд Мітчэм
АФК Данстэбл
3:4
Дидкот Таун
Садберы
3:0
Бэзілдон
Понтэфрэкт Кольерыз
4:1
Пікерынг Таун
Уоркінгтан
5:1
Рэмсботам Юнайтэд
Прэскат Кейблз
2:1
Брайхаўс
Трафард
3:2
Данстан
Байдфард
2:1
Тотан
Дробным
0:1
Іўшэй Юнайтэд
Полтон Роверс
4:0
Барнстэйпл
Тэтчэм Таун
2:0
Ларкхол Атлетык
Уілланд Роверс
2:0
Шолінг
Вінчэстэр Сіці
0:3
Сіндэрфард Таун
Фроўм Таун
1:1
Хайворт Таун
Зеска Юнайтэд
2:1
Янг Эфрыканс
Сонгу
2:4
Плацінум
Раджа Касабланка
1:1
Аль-Наср Бенгазі
Аль-Ахлі Каір
4:0
Кано Спорт
Колн
2:1
Марск Юнайтэд
Клітарпс Таун
1:0
Фрыклі Атлетык
Ранкорн Лінетс
1:0
Марын
Асэт Юнайтэд
1:0
Уіднес
Клітэра
2:1
Шэфілд
Дэвентры Таун
1:1
Кідсгроўв Атлетык
Лінкальн Юнайтэд
1:3
Бяры Таун
Чэйзтаўн
5:1
Сполдынг Юнайтэд
Дэрхэм
1:2
Хэйлсауэн
Біглсуэйд
2:2
Бэдфард Таун
Карлтан Таун
3:1
Сейнт-Неотс Таун
Кэмпстан Роверс
0:1
Уізбек Таун
Стэмфард
5:1
Лафбара Дынама
Хэйбрыдж Свіфтс
4:1
Хертфард Таун
Малдон энд Типтри
5:0
Феліксстоу энд Уолтан Юнайтэд
Рамсгейт
2:2
Хэйвардс Хіт
Брэкнэл Таун
2:1
Когсхол
Чычэстэр
2:1
Тры Брыджэс
Халбрыдж
2:4
Бартан Роверс
Харлоу Таун
1:1
Хэнуэл
Уэлін-Гардэн-Сіці
1:4
Кэнві Айлэнд
Февершам
1:3
Чэртсі Таун
Чэлфонт Сэнт-Піцер
0:1
Уітстэбл Таун
Брыстоль Мэнар Фарм
7:1
Маніфілдс
Тэйм
1:1
Кідлінгтан
Бейсінгсток Таун
4:3
Норт-Лей
Мэнгатсфілд Юнайтэд
1:2
Слімбрыдж
Хапаэль Хадэра
2:2
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
Ашдод
1:1
Хапаэль Хайфа
Хапаэль Тэль-Авіў
1:1
Бней Іегуда
Бейтар
0:4
Макабі Тэль-Авіў
Хапаэль Беэр-Шэва
1:0
Хапаэль Раанана
Брэйдаблік
1:2
КР Рэйк'явік
Хафнарф'ёрдур
3:0
Грындавік
Валюр
2:0
ХК Коупавагюр
Сцьярнан
3:2
ИБВ
Акурэйры
4:2
Філкір
Акранес
1:5
Вікінгур Рэйк'явік
Ансаатэгі
Эстудыянтэс дэ Мерыда
Эстудыянтэс дэ Каракас
2:5
Сулія
Карабоба
2:3
Трухільянас
Партугеса
0:3
Акадэмія Пуэрта-Кабельа
Лала
0:1
Арагуа
Голдэн Эроўс
2:2
Стэленбас
Арланда Пайрэтс
3:3
Кейптаўн Сіці
Кайзер Чыфс
1:0
Барока
Суперспорт Юнайтэд
1:0
Амазулу
Балімена Юнайтэд
2:1
Кліфтонвіл
Калрэйн
0:0
Ларн
Крузэйдэрс
5:2
Глентаран
Дангэнан Свіфтс
2:1
Кэрык Рэйнджэрс
Лінфілд
7:0
Гленавон
Уорэнпойнт Таун
1:3
Інстыт'ют
Зэта
0:0
Ком
Падгорыца
1:0
Петравац
Рудар Плеўля
0:3
Будучнаст
Іскра Данілаўград
1:0
Грбаль
Суцьеска Нікшыч
1:1
Цітаград
Эвертан Вінья-дэль-Мар
1:0
Універсідад Кансепсьён
Какімба Уніда
1:1
Дэпартэс Антафагаста
Універсідад дэ Чылі
2:3
Палестына
Курыка Уніда
1:4
Універсідад Каталіка
Горкі
ЮАС
Энергетык-БДАТУ
0:5
Арсенал Дзяржынск
Нёман-Агра
2:5
Ашмяны
Івацэвічы
4:3
Асіповічы
Клецк
1:1
Белшына-2
СМІаўтатранс
4:2
Стэнлес
Маладзечна
2:0
Андэрдог
Вікторыя
3:4
Узда