АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 31 студзеня 2020
Ньёр
4:4
Парыж
Ле-Ман
1:1
Нансі
Труа
1:2
Грэнобль
Шамблі
0:1
Кан
Радэз
1:1
Валансьен
Генгам
1:0
Асер
Аяча
0:1
Шатару
Клермон
3:1
Арлеан
Гаўр
0:0
Ланс
Волендам
2:1
Хелмонд Спорт
Маастрыхт
3:1
ПСВ-2
Эйндховен
1:1
Дэ Графсхап
Эксельсіёр
2:2
НАК
НЕК
0:2
Камбюр
Топ Ос
0:0
Рода
Дэн Босх
3:0
АЗ-2
Алмеры Сіці
4:2
Тэлстар
Эмелек
2:0
ЛДУ Партаўеха
Лехія
2:1
Сярод
Відзеў
4:0
Gryf Wejherowo
Хайнічанка
2:2
Бытовія
Бацеў Враца
1:0
Форвертс Штайр
Лодзь
4:1
Пралетар
ГІФ Сундсваль
1:0
АВК
Бран
1:0
Хорсэнс
Сэннэр'юске
2:0
Багеміянс-1905
Лакаматыў Плоўдзіў
4:1
Арка
Том
2:1
Напрэдак Крушевац
Ротар
2:2
Раднік Сурдуліца
Бацеў Плоўдзіў
4:1
Царска Сяло
Рудар Вяленьне
2:2
Горыца
Брава Любляна
2:2
Явар
Од
7:0
Нутодэн
Нордшэланд
4:2
Ліферынг
Арэнбург
2:2
Барац Лазня-Лука
Штурм
4:1
Дамджале
Спарта Прага
1:2
Будзё-Глімт
Унічаў
0:1
Прасцееў
ЦСКА Сафія
0:3
Вікторыя Пльзень
Брамапойкарна
0:4
Эстэрсунд
Старт
2:1
М'яндален
Алесун
1:2
Brattvåg IL
Гроруд
3:1
Стабек
Нарбю
1:0
Ёнчэпінг
Вайц
0:11
Лафніц
Стрэммен
3:2
Бярум
Саарбрукен
3:0
Rochling Volklingen
Bramfelder SV
0:2
Альтона
Осанэ
6:0
Sotra
Шэлбурн
1:1
Кабінеты
Лос-Анджэлес
3:1
Нью-Ёрк Сіці
Al Jubail
2:0
Weg Ta'if SC
Al Rawdhah Club
1:1
Хаджэр
Аль-Рыяд
0:0
Аль-Аруба
Al Anwar
0:1
Аль-Арабi Унайза
Al Drae
0:3
Al Sharq
Arar FC
0:0
Al Draih
Аль-Ахдуд
2:0
Afief FC
Al Hjazz
0:0
Аль-Холуд
Al Suqoor
1:2
Al Jandal
Al Entesar Club
2:2
Аль-Сахель
Макабі Ахі
1:0
Хапаэль Ашкелон
Hapoel Afula
0:2
Хапаэль Іерусалім
Хапаэль Пэтах-Тыква
1:2
Kafr Qasim
Хапаэль Рамат-Ган
1:1
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
Бней Сахнін
1:0
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
San José FC
1:0
Sporting San José FC
Барыо Мексіка
2:1
Пунтарэнас
AD Municipal Turrialba
0:0
Пума Генералення
AD Guanacasteca
0:1
Кармэліта
Santa Rosa
3:3
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
AD Municipal Santa Ana
7:2
Curridabat FC
AS Indenié Abengourou
1:1
Спортынг Ганьоа
Académie de Football Amadou Diallo de Djékanou
1:3
АСЕК Мімозас
Ітусайнга
1:1
Сан-Марцін дэ Бурсака
Спартова Італьяна
1:1
Дэпартыва Лаферэра
Леандра Нісефара Алем
3:3
Берасатэгі
Эль Парвенір
1:2
Феракарыль Мідланд
Дзюнкерк
1:1
Рэд Стар Сэн-Уан
Бурк-ан-Брэс
2:1
Тулон
Бастыя-Борга
2:1
Газелек Аяча
Лаваль
1:1
Спортынг Ліён
Аўранш
3:1
Ле-Пюі
Канкарна
0:2
Булонь
Крэтэй
3:0
Шале
Вільфранш
2:0
Кевіі