АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 05 сакавіка 2020
Хорхе Вільстэрман
2:0
Кола-Кола
Барселона Гуаякіль
0:3
Індэпендэнтэ дэль Валье
Тыгры
0:2
Палмейрас
Дэльфін
1:1
Алімпія Асунсьён
Гуарані
2:0
Балівар
ЛДУ Кіта
3:0
Рывер Плейт
Атлетыка Хуніёр
1:2
Фламенга
Слуцк
1:1
Аланія Уладзікаўказ
Сокал
2:1
ФК Чэлябінск
Русенбарг
3:1
Будзё-Глімт
Ерва
1:0
Уль Кіса
Дэгерфорс
3:1
IF Karlstad II
Рэал Картахена
1:1
Атлетыка Калі
Багата
3:1
Уніён Магдалена
Форталеса
0:1
Арсамарса
Картулуа
1:1
Рэал Сан-Андрэс
Тыгрэс дэ Соача
Барранкілья
Эдынг
1:0
Bamboutos de Mbouda
Colombe
0:0
APEJES Football Academy
Котон Спорт
1:2
Fovu Club de Baham
Юньён Дуала
1:0
Stade Renard de Melong
Барыо Мексіка
1:1
AD Guanacasteca
Rosario AD
1:3
Deportivo Cartagena-Guanacaste S.A.D
Пума Генералення
0:1
Sporting San José FC
Curridabat FC
1:2
Fútbol Consultants Moravia
AD Municipal Santa Ana
2:1
Puerto Golfito FC
Пунтарэнас
3:1
Кармэліта
Мунісіпаль Ліберыя
0:1
Cofutpa
Grêmio Esportivo Osasco
0:3
EC São Bernardo
Velo Clube
2:1
Nacional SP
Batatais
1:0
Olímpia
Comercial
3:0
Атлетыка Ліненсе
Марылія
1:1
Rio Preto
Сан-Бэнту
4:1
CA Juventus
Пенапаленсе
0:0
Sertãozinho
Taubaté
2:1
Сан-Каэтана
Сан-Бернарду
0:0
Рыа-Клара
Партугеза
3:2
Atibaia
Карча
3:1
Петапа
Comunicaciones II
2:1
Aurora FC
Міктлан
1:1
CSyD Sacachispas
Sololá
1:2
Deportivo San Pedro
Sansare FC
2:1
Capitalinos FC
Deportivo Catocha
0:1
Deportivo Achuapa
Хінабахуль
0:1
Сучытэпекес
Маркенсе
4:3
Nueva Concepción
San Juan Jabloteh
1:2
Defence Force FC
Point Fortin Civic FC
1:1
Club Sando FC San Fernando
Morvant Caledonia United FC
3:1
Central FC
Санта-Андрэ
0:2
Гойяс
Флуміненсе
2:0
Батафага-ПБ
Грыміо Бразілі
1:0
Манаус
Баа Эшпарце
1:1
Крузэйра
Атлетыка Гаяньенсе
1:1
Санта-Круз
Рэал дэ Мінас
0:3
Рэал Эспан'я
Матагуа
0:0
Лобас УПНФМ
Маратон
1:2
Дэпартыва Рэал Сасьедад
Гандурас Прагрэса
0:0
Алімпія Тэгусігальпа
Віда
0:0
Платэнсе Пуэрта-Картэс
Хікараль
1:1
Эрэдыяна
Грэсія Коста-Рыка
1:1
Сантас дэ Гуапілес
Картахінес
2:1
Універсітарыяс
Алахуэленсе
2:0
Перэс Селядон
Сан-Карлас
1:1
Лімон