АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 16 лютага 2021
Прэстан
0:1
Уотфард
Сток Сіці
1:0
Шэфілд Уэнсдэй
Брысталь Сіці
0:2
Рэдынг
Мідлзбра
2:1
Хадэрсфілд
Уікам
1:2
Дэрбі Каўнці
Лутан
0:2
Кардыф Сіці
Хэрагіт
1:0
Карлайл Юнайтэд
Ньюпорт
1:1
Эксэтэр
Брэдфард
2:1
Моркэм
Форэст Грын
4:3
Олдхэм
Кроўлі
0:1
Стывенідж
Уолсол
1:2
Чалтенгем
Солфорд Сіці
1:0
Барроу
Урал
00:00
Навбахор
Лакаматыў Тбілісі
Тарпеда-БелАЗ
Крылы Саветаў
Рубін
Зеніт-Іжэўск
3:0
Крылы Рад-2
Енісей
2:0
ФК Чэлябінск
Спартак Нальчык
2:5
Легіён-Дынама
Б-93
1:1
Nykøbing FC
Мальмё
4:2
Фалькенберг
Норчэпінг
3:3
Эльфсбарг
Дунаў
4:1
Etar VT II
Енісей
Туапсэ
Дамджале
1:2
Тузла Сіці
Ніжні Ноўгарад
Маладосць Дабой
Ротар
3:1
Дынама Батумі
Вернаму
0:5
Эстэр Векшэ
Кампіненсе Кампіна-Грандэ
5:0
Патыгуар
Сервейра
0:2
Педраш Салгадаш
Вілавердэнсе
0:2
В'яненсе
Vidago
1:1
Марыя ды Фонтэ
Карапіньейрэнс
0:2
Бенфіка Каштэлу Бранку
Сертаненсе
1:1
Алівейра Ашпітал
Фабрыл Барэйру
1:1
Belenenses II
Ларэш
3:1
Калдаш
União Almeirim
3:0
Ларыньяненсе
Каштру-Дайрэ
0:1
Эшпінью
Al Sadaqa FC
2:0
Ngom Ajdabiya
Darnes
0:1
Аль-Таадзі
Аль-Ахлі Трыпалі
2:1
Aschat SC
Al-Khmes
1:1
Almahalla SC
Olympic Azzaweya SC
1:2
Abu Salim SC
Хапаэль Акко
0:0
Kafr Qasim
Hapoel Iksal
3:4
Hapoel Kfar Shalem
Секцыя Нес-Цыёна
1:0
Хапаэль Пэтах-Тыква
Хапаэль Рамат-Ган
0:1
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
Макабі Ахі
0:1
Хапаэль Раанана
Хапаэль Іерусалім
0:0
Hapoel Umm al-Fahm
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
0:2
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
0:1
Hapoel Afula
Cape Town All Stars
1:0
Секхукхуне Юнайтэд
Рычардс-Бэй
0:0
Cape Umoya United
Прэторыя Коллiс
0:1
Кейптаўн Спёрс
Хаджэр
2:3
Ухуд
Al Bukiryah
2:0
Аль-Нахда
Аль-Таі
3:3
Аль-Хазем
Arar FC
0:1
Al Jeel Club
Al-Thuqbah FC
1:2
Аль-Адала
Істлі
2:1
Хартлпул
Олдэршот
1:3
Саліхал Мурс
Дагенхэм
1:0
Бромлі
Сатан Юнайтэд
Давер Атлетык
Рэксхэм
2:0
Уокінг
Барнет
2:1
Галіфакс Таун
Кінгс Лін Таун
0:1
Нотс Каўнці
Борэм Вуд
2:3
Ёвіл
Мэйдэнхэд Юнайтэд
0:0
Стокпорт
Ёрк Сіці
1:3
АФК Файлд
Гайзлі
Кідэрмінстэр
Дарлінгтан-1883
Бостан Юнайтэд
Керзон Эштан
Саўтпорт
Бліт Спартанс
Олфрэтон Таун
Херэфард
2:0
Брэклі Таун
Кетэрынг
Гейтсхед
Далвіч Хэмлет
Мэйдстан Юнайтэд
Оксфард Сіці
Слаў Таун
Сэнт-Олбанс Сіці
1:1
Хэмел-Хэмпстэд
Уэлінг Юнайтэд
4:3
Эбсфліт Юнайтэд
Чыпенхэм Таун
Хавант энд Уотэрлувіл
Канкорд Рэйнджэрс
Хэмптан энд Рычманд Баро
Істборн Бора
4:2
Білеракэй Таун
Тонбрыдж Энджэлс
Бат Сіці
Чэшам Юнайтэд
Тывертан Таун
Хартлі Ўінці
Уэстон-супер-Мар
Йейт Таун
Бікансфілд
Бромсгроув Спортынг
Пітэрбара Спортс
Хенсфард Таун
Сэнт-Айвз
Ройстан Таун
Баруэл
Хэрроу Бора
Фарнбара
Хэндон
Суіндан Супермарын
Метрапалітан Поліс
Пул Таун
Уолтан Кэжуалс
Дорчэстэр Таун
Бэнберы Юнайтэд
Лейстан
Коўлвіл Таун
Лоўстофт Таун
Рашэл Алімпік
Нідэм Маркет
Стратфард Таун
Нанітон Таун
Бішоп Стортфард
Боуэрс энд Пітсі
Лэзерхэд
Богнар-Рыджыс Таун
Уортынг
Мерстэм
Хорнчэрч
Крэй Уандэрэрс
Чэсант
Брайтлінгсі Рэджэнт
Іст-Таррак Юнайтэд
Карынціян-Кэжуалс
Фолкстан Інвікта
Люіс
Мэргіт
Хоршам
Уінгейт энд Фінчлі
Энфілд Таун
Дробным
Тотан
Мэнгатсфілд Юнайтэд
Тэтчэм Таун
Маніфілдс
Хайворт Таун
Сіндэрфард Таун
Байдфард
Малдон энд Типтри
Когсхол
Бартан Роверс
Норт-Лей
Бедварт Юнайтэд
Екслі
Дэвентры Таун
Беркхэмстэд
Хэйлсауэн
Уантэдж
Сайрэнсэстар Таун
Ларкхол Атлетык
Эшфард Таун
Хертфард Таун
Саўт Парк
Бэдфонт
Уэйр
Марлоў
Хістан
Эйвлі
Соэм Таун Рэйнджэрс
Брэнтвуд Таун
Феліксстоу энд Уолтан Юнайтэд
Кэнві Айлэнд
Грэйт Уэкерынг Роверс
Кембрыдж Сіці
Хэйбрыдж Свіфтс
Цілберы
Халбрыдж
Ромфард
Крэй Вэлі ПМ
Эшфард
Чычэстэр
Тры Брыджэс
Хайт Таун
Сытынгбэрн
Февершам
Фінікс Спортс
Уайтліф
Рамсгейт
АФК Данстэбл
Кэмпстан Роверс
Біглсуэйд
Тэйм
Сейнт-Неотс Таун
Кідлінгтан
Уэлін-Гардэн-Сіці
Эйлсбэры Юнайтэд
Партадаўн
1:3
Глентаран
Гленавон
1:1
Кэрык Рэйнджэрс
Балімена Юнайтэд
0:1
Калрэйн
Уорэнпойнт Таун
1:1
Дангэнан Свіфтс