АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 23 чэрвеня 2021
Вісэл Кобе
5:0
Ёкагама
Вегалта Сендай
2:3
Сімідзу С-Палс
Касіва Рэйсал
0:2
Урава Рэд Даймандс
Ёкагама Ф. Марынас
2:0
Саган Тосу
Такусіма
0:1
ФК Токіа
Аіта Трыніта
0:0
Касіма Антлерс
Дорадас
1:4
Ціхуана
Акадэміка Клінчэнь
1:0
Кіндыя
Валгар
2:1
Алімп-Даўгапрудны
Падбрэзава
3:1
ВіЁн
Ракаў
2:4
Лехія
Варберг
1:0
Эльфсбарг
Зара
3:3
Александрыя
Гётэборг
1:2
Брандбю
Зара
2:2
Александрыя
Кечыарэнгюджу
1:4
Дынама Бухарэст
Легія
1:1
Краснадар
Краковія
9:0
Фрыдэк-Містэк
Лудагорац
1:3
Ферэнцвараш
Лёвен
4:1
Рупел Бом
Чайка Пясчанакопскае
5:1
ФК СтаўрапальАграСаюз
ЦСКА
Wiener
Валгар
2:1
Алімп-Даўгапрудны
Янг Бойз
Крынс
ЦСКА-1948 Сафія
2:3
Славія Сафія
Фарул
2:0
Карона Брашоў
Царска Сяло
4:0
FK Strumska slava 1927 Radomir
Pampow
0:10
Ганза
Гвадалахара
Club Leones Negros de la Universidad de Guadalajara Premier
Лакаматыў
3:2
Жыліна
Врхавіна
0:1
Велке Мезіржычы
Вінер Нойштадт
1:3
ЦСКА
SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz
0:11
Энергі
Раднічкі Крагуевац
1:0
Нові-Пазар
Капфенберг
2:2
Леабэн
Ваяводзіна
1:0
Шлёнск
Металац
1:0
Дзячыч
Шальке
8:0
Wesel-Lackhausen
SK Motorlet Praha
3:1
FK Zbuzany 1953
Знойма
3:2
Пржэраў
Ліптоўскі-Мікулаш
1:0
Пагронье
Радомле
2:2
Брава Любляна
Тасманія
3:5
Blau-Weiß 90 Berlin
Мербуш
0:11
Фартуна Дзюсельдорф
KV Hooikt
0:2
KSK Lierse Kempenzonen
Рыека
1:0
Дамджале
Аўдэнардзе
2:4
Зюлтэ-Варэгем
Дэсель Спорт
2:5
Берсхот
Рыека
17:00
Дамджале
Хайст
1:3
Юніён
Клакнакаддзін
0:5
Інвернэс
Іст Файф
1:1
Нью Сэйнтс
Fernández Vial
0:0
Кабрэсаль
Дэпортэс Ікіке
1:1
Універсідад Каталіка
Дэпартэс Тэмуко
0:0
Уніён Ла-Калера
Пуэрта-Монт
0:2
Уніён Эспаньола
Меліпілья
0:1
Ньюбленсе
Deportes Colina
1:2
Дэпартэс Ла-Серана
San Antonio Unido
0:0
Уачыпата
RB 1906
1:5
Avedøre
Boldklubben 1908
4:3
Tårnby FF
Vordingborg
1:3
BK Union
Otterup
1:1
Fremad Valby
Skjold Birkerød
3:1
Husum
Aarhus Fremad Fodbold II
0:0
Varde IF Elite
Herning Fremad
2:3
B 1913
Tjørring
0:1
Viby IF
Djursland
1:2
Kolding B
Skjold Sæby
2:1
Horsens fS
Kjellerup IF
2:2
Ringkobing IF
Nørresundby
1:0
Tarup-Paarup IF
Greve
0:0
KFUM
Taastrup
0:1
BSF
Karlslunde
0:3
Ledøje-Smørum Fodbold
Frederikssund
9:2
Herlev IF
Køge Nord
0:0
GVI
Ishøj
0:1
Allerød
Marienlyst
2:0
Silkeborg KFUM
Hedensted
1:1
Lyseng
OKS
1:1
Vejgaard BK
Odder IGF
5:0
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Astrio
3:2
Энгельхольм
Вестра Фрэлунда
2:3
Sävedalens IF
Torslanda IK
3:2
Dalstorps
IK Tord
3:1
Assyriska BK
Мутала
0:0
Сюрыянска
Hassleholms IF
0:0
KSF Prespa Birlik
BK Olympic
1:1
FC Rosengård
Storfors
0:2
Team ThorenGruppen Fotboll
Balkan
0:3
Eslov
Österåker United FK
2:3
Karlbergs BK
FC Järfälla
1:1
Gamla Upsala SK
Nordic United
2:3
Nyköpings BIS
IK Oddevold
7:0
IFK Tidaholm
IF Karlstad II
2:2
IK Gauthiod
Frösö IF
2:1
Gottne IF
Stöde
3:2
IFK Östersund
FC Arlanda
1:1
IFK Stocksund
Эскільсмінэ
5:0
Höganäs BK
Энчэпінг
2:2
FC Stockholm Internazionale
Kungsängens IF
0:3
Kvarnsvedens IK
Värmbols
1:2
Karlslunds IF
Kristianstads FC
0:1
IFK Karlshamn
Lidingö
4:1
Enskede IK
Tambuti
1:3
Black Swallows
Мбабане Суолаўс
1:0
Denver Sundowns
Tambankulu Callies FC
1:2
Роял Леапардс
Young Buffaloes FC
3:0
Mhlume Peacemakers
Moneni Pirates FC
0:2
Malanti Chiefs FC
Tinyosi
0:0
Milling Hotspurs
Mbabane Highlanders FC
2:0
Manzini Wanderers
Грын Мамба
2:0
Manzini Sea Birds FC
Diavolitsi
0:0
Diagoras Vrachneikon
Nafpaktiakos
0:1
Pamvouprasiakos AO Varda FC
Закінтас
0:0
Ахаікі
Т'ела
4:1
Tsilivi
Aias Gastounis
1:0
Pamisos Messini
Ethnikos Skoulikadou
3:0
Pallixouriakos
Металург-Аскол
1:1
Лакаматыў Ліскі
Buryatia
3:2
Чыта-2
Шыннік-2
3:2
Валачанін-Ратмір
FK Agat Gavrilov-Yam
4:0
Тэкстыльшчык-2
SSHOR
1:1
Чарапавец
SSh Yartsev
0:3
Дынама Волагда
Fakel Kirov
6:2
Rostov Velikiy
Gvardeets Kovrov
4:0
Shinnik III
Trudovye rezervy
1:5
ДЮСШ-75
Avrora Moskva
0:4
Зеленаград
Росіч
5:0
Лакаматыў-3
YuM Torpedo
3:1
Luch Moskva
ФК «Сахалінец»
4:1
Радзіма-2 Масква
Спортакадэміклуб
3:1
Geraklion
Валгар-Газпрам-2
2:2
Nakhichevan-na-Donu
Ангушт
3:0
Dinamo-Makhachkala
Derbent
1:3
Energetik Prokhladny
ІР Рэйк'явік
3:0
ИБВ
KFS
4:2
Вікінгур Олафсвік
Сцьярнан
1:2
Акурэйры
Афцюрэйдынг
1:2
Вестры
Акранес
3:0
Фрам
Хафнарф'ёрдур
4:1
Ньярдвік
ХК Коупавагюр
2:1
Гроўта
Augnablik
1:4
Фіёлір
Кефлавік
2:0
Брэйдаблік
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
3:1
Honka Akatemia
PIF
2:1
EPS
Järvenpään Palloseura
2:2
Mipk Mikkeli
KaaPo Kaarina
1:1
Гранкула
Nurmijärven Jalkapalloseura
0:3
Атлантыс
PEPO Lappeenranta
0:1
Kiffen 08
Jarabacoa FC
1:0
Delfines Del Este FC
Moca
0:4
Cibao Fútbol Club
Atlético San Cristóbal FC
0:1
Atlético Vega Real FC
Club Atlético Pantoja
3:0
Atlético de San Francisco
Atlántico FC
0:1
Universidad Organización y Métodos
Атлас Буэнас-Айрэс
0:0
Лухан
Віктарыяна Арэнас
0:0
Дэпартыва Эспаньёл
Хенераль Ламадрыд
1:0
Эль Парвенір
Реал Пілар
4:4
Спартова Італьяна
Клайпале
2:1
Сан-Марцін дэ Бурсака
Дэпартыва Лаферэра
0:0
Сэнтраль Кордава
Док Суд
1:0
Экскурс'ёністас
Ітусайнга
0:0
Берасатэгі
Арсенціна дэ Мерла
3:0
Леандра Нісефара Алем
Архентына дэ Росарыё
0:0
Сэнтраль Бальестэр
Дэфенсорэс дэ Камбасерэс
1:1
Сентра Эспаньёл
Атлетыка Лугана
1:1
Дэпартыва Парагуая
Ліньерс
0:1
Дэпартыва Муньіс
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
0:0
Бра
AC Aglianese
2:0
Рыміні
Polisportiva Lentigione Calcio
5:1
Прата
Пінета
4:1
SSD CynthiAlbalonga
Трастэверы
14:00
ASD Sporting Trestina
Трастэверы
2:0
ASD Sporting Trestina
SSD San Nicolò Notaresco
1:0
ASD FC Matese
Castellanzese Calcio 1921
1:0
Санрэмезе
South Bend Lions FC
1:2
Grand Rapids FC
Charlotte Eagles
0:3
Tormenta II
Charlotte Independence 2
4:1
Peachtree City MOBA FC
Dalton Red Wolves SC
3:0
SC United Bantams
Houston FC
0:4
Texas United
Little Rock Rangers
1:0
Albion Hurricanes FC Royals
FC Miami City
0:2
The Villages
Эстудыянтэс Рыа-Куарта
0:1
Бельграна
Хімнасія Мендаса
1:1
Дэпартыва Рыестра
Тэмперлей
0:1
Сан-Марцін Тукуман
Ол Бойз
1:1
Індэпендыентэ Рывадавія
Дэпартыва Майпу
0:1
Альмірантэ Браўн
Інстытута
1:1
Гільерма Браўн
Дэпартыва Морон
2:0
Сан-Тэльма
Фэра Карыль Аэстэ
0:0
Вілья Дальміне
Атлетыка Гуэмес
2:2
Дэфенсорэс Бельграна
Тыгры
1:1
Атлетыка Атланта
Гойяс
3:0
Аваі
Понтэ Прэта
0:0
Аперарыё
КРБ
2:1
Грыміо Бразілі
Курытыба
1:0
Віторыя
Рэма
0:0
Гуарані Кампінас
Лондрына
0:0
Наутыка
Аціра
2:1
Хенераль Дыяс
Такуары
1:1
Спартова Сан-Ларэнса
Спартова Амяльяна
0:3
Гуарані Трынідад
3 лютага
0:2
Сантані
Фульхенсіа Эграс
0:3
Рубіё Нью
Хенераль Кабальера ХЛМ
3:0
Спартова Іценьё
FC Paradiso
1:1
Госсау
Balzers
2:2
Эшэн/Маўрэн
Рэд Стар Цюрых
1:2
Косава
Залатурн
2:1
Шотц
Баскур
1:1
Дэлемон
Алімпік Жэнева
1:2
Ла-Шо-дэ-Фон
Бюль
2:0
Нацёр
BSC Young Boys Bern II
5:0
Шэнуа
Марціньі Спортс
1:4
Lausanne Sport II
Маларыта
1:2
Слуцк
Белшына
1:3
Рух Брэст
Лакаматыў Гомель
3:3
Іслач
Смалявічы
1:3
Віцебск
Ліда
0:3
Дынама Мінск
Партызан Салігорск
2:2
Спадарожнік
Асантэ Катоко
2:1
Карэла Юнайтэд
Берэкум Чэлсі
2:1
Элміна Шаркс
Грэйт Алімпікс
1:0
Бечым Юнайтэд
Дрымз
2:1
Ілевен Уандэрс
Вафа
3:2
Адуана Старз