АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 03 жніўня 2021
Спарта Прага
0:2
Манака
Мальмё
2:1
Рэйнджэрс
ЧФР
1:1
Янг Бойз
Генк
1:2
Шахцёр
ПСВ
3:0
Мiт’юланд
Алімпіякос
1:1
Лудагорац
Црвена Зорка
1:1
Шэрыф
Шанхай Шэньхуа
0:0
Хэбэй
Чанчунь Ятай
2:1
Шанхай Порт
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
1:3
Далянь Пра
Бэйцзін Гоань
2:1
Ухань
Аланьяспор
2:0
Чайкур Рызеспор
Флітвуд Таун
0:4
Рэксхэм
Твэнтэ
0:1
Венецыя
Антальяспор
0:1
Алтай Ізмір
Стокпорт
Лінкальн Сіці
Спецыя
Трэнта
Ібіца
2:0
Пенья Дэпартыва
Botev Novi Pazar
2:2
Spartak Varna II
Панэталікас
0:1
Волас
Істанбул
2:2
Хатайспор
Манчэстэр Сіці
4:1
Блэкпул
Jove Español
1:1
Эклана
Эльчэ
1:1
Картахена
SD Croatia Berlin
3:1
BSC Süd 05
VfB Fortuna Biesdorf
1:0
SV Germania 90 Schöneiche
SV Zeilsheim
1:6
Франкфурт
TB Jahn Zeiskam
0:1
Асторыя
SV Rot-Weiß-Erlinghausen
1:1
Шпартфройндэ Зіген
Johannesberg
0:2
Хюнфельд
Лорка Дэпартыва
2:1
Mar Menor Club de Futbol
Лоха
0:1
Juventud Torremolinos
Тэк
2:1
ГВВВ
Спартлюст 46
3:1
Эксельсіёр Мааслуі
Бекенхэм Таун
1:0
Кроўлі
Эстрэмадура
0:1
Талавера
VfL Rheingold Poll
3:3
Порц
Кінгс Лін Таун
1:0
Пітэрбара
Dundela FC
1:3
Глентаран
Белпер Таун
2:2
Бертан
Інстыт'ют
0:3
Кліфтонвіл
Труро Сіці
1:0
Эксэтэр
Іст Грынстэд Таун
1:2
Хоршам
Уітстэбл Таун
1:3
Давер Атлетык
Уорынгтон Таун
1:2
Саўтпорт
Брайхаўс
2:2
Фарслі Селтык
Байдфард
3:1
Бодмін Таун
Хітчын Таун
1:1
Бэдфард Таун
Чыпенхэм Таун
2:2
Істлі
Тонтан Таун
0:1
Ёвіл
Queens University
Кэрык Рэйнджэрс
Стэйлібрыдж
Рочдэйл
Брэдфард Парк Авеню
1:2
Олтрынхем
Олфрэтон Таун
0:1
Грымсбі Таун
Тывертан Таун
1:3
Торкі
Фарнбара
2:1
Уокінг
Гайзлі
1:2
Галіфакс Таун
Февершам
2:1
Мэргіт
Крэй Вэлі ПМ
3:2
Лэзерхэд
Тэлфард Юнайтэд
1:1
Стаффорд Рэйнджэрс
Лінкальн Юнайтэд
2:2
Сполдынг Юнайтэд
Олчэрч
3:1
Сатан-Колдфілд Таун
Стаўрбрыдж
1:3
Хэйлсауэн
Эйвлі
2:4
Люіс
Далвіч Хэмлет
2:2
Бромлі
Бішоп Стортфард
2:5
Пітэрбара Спортс
Уіттан Албіён
1:2
Марын
Нанітон Таун
18:45
Ковентры
Слімбрыдж
0:4
Уэстон-супер-Мар
Хангерфорд Таун
3:2
Суіндан Супермарын
Метрапалітан Поліс
1:1
Вінчэстэр Сіці
Хайд
2:0
Керзон Эштан
Уінгейт энд Фінчлі
1:4
Аксбрыдж
Трафард
4:2
Эштан Юнайтэд
Норвіч Сіці
5:0
Джылінгем
Armagh City FC
0:4
Дангэнан Свіфтс
Brabrand IF
0:0
Хобра
Marienlyst
3:0
FC Sydvest 05
SGI
1:4
Хорсэнс
Tarup-Paarup IF
0:1
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
Dalum IF
1:4
Кольдзінг
Naesby BK
3:3
Фрэдэрысія
FIUK
2:1
Løjt
Holstebro
0:2
Lyseng
Fuglebakken KFUM Århus
0:2
Сківе
Vordingborg
2:1
Ishøj
Avarta
1:3
FA 2000
Skovshoved
0:4
Хілерод
Dianalund
0:8
KFUM BK Roskilde
Hellerup IK
1:2
Б-93
BSF
0:2
FC Roskilde
SfB-Oure
0:6
Middelfart G & BK
Hviding IF / KVIK 70
0:5
B 1913
Aabyhoj IF
0:2
Jammerbugt FC
Søften
0:3
Thisted
Hørsholm-Usserød IK
0:2
Vanløse
Aalborg Freja
2:1
Give Fremad
Nørresundby
0:6
Aarhus Fremad
Listrup Ungdoms & Idrætsforening
0:9
Фрэм
FC Nakskov
1:6
Herlev IF
Holbæk B&I
2:0
Няствед
Рыцярай-2
4:2
Жальгірыс-2
FK Sūduva Marijampolė II
1:0
FK Babrungas Plungë
Мінія
3:0
Baltijos Futbolo Akademija
FK Kauno Žalgiris II
0:3
Атмасфера
Нюрнберг-2
0:3
Байройт
Аубштадт
4:0
Вікторыя Ашафенбург
Гройтэр-2
0:3
Бухбах
Айхштэт
1:0
Піпінсрыд
Ілертысен
1:1
Райн-ам-Лех
Хаймштэтэн
0:2
Унтэрхахінг
Аўгсбург-2
3:1
Розенхайм 1860
Ваккер Бургхаузен
5:2
Швайнфурт
Эльтерсдорф
1:1
Шальдынг-Хайнінг
Мемінген
0:4
Баварыя-2