АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 24 лістапада 2021
Бешыкташ
1:2
Аякс
Інтэр
2:0
Шахцёр
Спортынг
3:1
Барусія Дортмунд
Манчэстэр Сіці
2:1
ПСЖ
Бругэ
0:5
РБ Лейпцыг
Шэрыф
0:3
Рэал Мадрыд
Атлетыка
0:1
Мілан
Ліверпуль
2:0
Порту
Кайрат U-19
1:0
Жыліна U-19
Шэрыф U-19
0:1
Рэал Мадрыд U-19
Мінск U-19
1:1
Хайдук U-19
Бешыкташ U-19
0:1
Аякс U-19
Інтэр U-19
1:0
Шахцёр U-19
Ліверпуль U-19
4:0
Порту U-19
Септэмўры U-19
2:4
Рэйнджэрс U-19
Бруге U-19
4:1
РБ Лейпцыг U-19
Манчэстэр Сіці U-19
1:3
ПСЖ U-19
Спортынг U-19
3:2
Барусія Дортмунд U-19
Атлетыка Мадрыд U-19
3:0
Мілан U-19
Фулхэм
0:0
Дэрбі Каўнці
Барнслі
0:2
Суонсі
Блэкбэрн
4:0
Пітэрбара
Брысталь Сіці
1:0
Сток Сіці
Кардыф Сіці
0:1
Хал
Мілуал
1:1
Борнмут
Куінз Парк Рэйнджэрс
1:0
Хадэрсфілд
Альдасіві
2:0
Сан-Ларэнса
Велес Сарсфілд
2:0
Архентынос Хуніёрс
Гадой Крус
1:3
Эстудыянтэс
Ньюэлс Олд Бойз
1:0
Сентраль Кордаба
Сарм'ента
0:0
Банфілд
III. Kerületi TUE UPE
0:3
Дзьёр
Soroksar
1:1
Д'яшд'ёр
Budaörsi SC
1:1
Aqvital
Szentlőrinc SE
0:2
Вашаш
Dorogi FC
2:0
Сальнок
Бекешчаба
1:0
Ньірэдзьхаза
Халадаш
1:2
Шыафок
Tiszakecske
1:0
Кечкемет
Szeged
1:1
Печ
Будафок
1:1
Ajka
Estrella de Berisso
2:1
Defensores Glew
Сарм'ента Ла-Банда
4:1
San Martín El Ojito
Ferrocarril Belgrano
0:3
Фантана
Gaimán
3:3
J.J. Moreno
Расінг Трэлеў
1:2
Херміналь Расон
Caballu
2:1
Club Unión Agrarios Cerrito
Atlético Alvear
0:1
San Jorge HC
Боксінг Клуб
2:0
Def. Pico Truncado
Banfield Puerto Deseado
1:3
Independiente Pto. SJ
Unión Malligasta
1:1
Амерыка Тэсар'еры
Coronel Daza
2:2
Dep. Bañado de Ovanta
Сан-Ларэнса Алем
4:0
Club Defensores de Esquiú
Argentino Oeste
1:1
Хувентуд Пергаміна
Бельграна Парана
0:1
Атлетыка Парана
Don Bosco Paraná
1:1
San Martín Diamante
Terry
1:3
Concepción El Cóndor
Deportivo Malargüe
1:2
Indep. Calle Larga
Бальафэт
1:0
Vialidad Nacional
Social Atlético Televisión
3:0
Club Atlético Las Campanas
La Merced Salta
0:1
Villa San Antonio
Хувентуд Антаніяна
1:1
Club Social y Deportivo YPF
Fontana Trevelin
0:9
Крус дэль Сур
Мантэрыка Сан Вісэнтэ
0:0
Альтас Арнас Сапла
Unión Madereros
2:2
Club Defensores de Fraile Pintado
Sportivo Alberdi
1:1
Gimnasia y Tiro Orán
Colón Chivilcoy
1:0
Дэфенсорэс дэ Сальта
San Jorge Villa Elisa
0:0
Atlético Sauce
Дэпартыва Ачырэнс
2:2
Атлетыка Уругуай
Атлетыка Маранесэ
0:0
Індэпендыентэ Нэукен
Полідэпартыва
0:2
Atlético Carcarañá
Каі
3:1
Уракан Камадора-Рывадавія
Avellaneda
0:0
9 ліпеня Мартэрас
Хувентуд Альянсу
3:1
Club Sportivo San Martín Iglesia
Атлетыка Калон Хуніёр
5:1
Трынідад Сан-Хуан
Racing del 250 Belén
1:0
Club Deportivo Américo Tesorieri
Бялізны Віста Тукуман
0:1
Атлетыка Амалія
Unión del Norte
2:0
Deportivo Llorens
Рывадавія Лінкальн
2:0
Эль Лінкеньё
Unidos Lisandro Olmos
5:1
Alumni Los Hornos
Club Social y Deportivo Colón
4:1
Independiente Cosquín
San Isidro
1:6
San Agustín
Juventud Unida RL
1:1
San Martín Salta
Puente Seco
0:4
Deportivo Victoria
Defensores San Roque
1:0
Камунікасьёнес Мэрсэдэс
Андэс Тальерэс
2:3
Сан-Марцін дэ Мендоса
FADEP
1:1
Гуцьерэс Майпу
Estudiantes Resistencia
2:0
Atlético Falucho
8 de Diciembre
3:2
FC Pabellón Argentino
Club Social Unión Deportiva Catriel
2:1
Unión Alem Progresista
Club Atlético Pacífico de Neuquén
2:2
Альянсу Кутраль-Да
Deportivo Zoe
0:1
Deportivo Malvinas
José C. Paz
1:1
Musou Argentina
Ferro Carril Oeste GA
1:0
Argentino Gen. Alvear
Redes de la Patria
0:0
Club Atlético San Pedro
Club Atlético Normal Rosarino
2:2
Talleres de Metán
Deportivo El Galpón
2:2
Club Atlético Barrio Obrero
Santo Pipó SC
2:1
Olimpia San Antonio
Naschel Unidos
3:3
Huracán San Luis
Club Gimnasia y Esgrima Pedernales Unidos
0:2
San Martín Merlo
EFI Juniors
1:0
Sportivo Pueyrredón
Sportivo del Carril
0:0
Hipolito Yrigoyen SJ
Angaqueros del Sud
1:1
Peñaflor
Club Atlético, Social y Deportivo 9 de Julio
0:1
Соль дэ Амерыка Формаса
Primero de Mayo
3:1
Recreativo Juventud
Unión Bobadal
0:4
Уніён Сант'яга
Апалонія
2:0
Турбіна Цэрык
Шкумбіні
2:0
Бюліс
KS Maliqi
2:3
Бесядзьле
Тэрбуні Пука
1:0
Беса
Томары
0:0
Бутрынці
Люшня
0:0
Карабія Пешкопія
Вора
3:0
Паградзецы
Эрзені
1:0
Бурэлі
FV Eppelborn
4:2
Elversberg II
FSV Jaegersburg
2:5
Дзіфлен
Пфорцхайм
1:4
Філінген
Eisbachtal
1:2
Энгерс
BFV Hassia Bingen
0:2
Mülheim-Kärlich
Айнтрахт Трыр
5:0
TSV Emmelshausen
Кайзерслаўтэрн-2
3:1
Алеманія Вальдальгесхайм
Ганзенхайм
1:0
Кобленц
Speyer
0:1
Rochling Volklingen
Хенэф
Хюрт
Карбах
1:4
Зальмор
Трактар Сазі
1:0
Шахр Ходра
Насаджы
2:2
Пайкан
Фаджр Сепасi
0:2
Сепахан
Хавадар
0:0
Алюмініум Арак
Гохар
0:0
Эстэгляль
Зоб Ахан
0:1
Фулад
Нафт Месджэдэ-Салейман
0:1
Mes Rafsanjan
Персеполіс
1:0
Санат Нафт
Аман Клуб
7:0
Nizwa
Аль-Рустак
2:1
Muscat Club
Бахла
1:1
Сахам
Сохар
0:1
Аль-Сіб
Аль-Іціхад Салала
0:0
Аль-Нахда Аль-Бураймі
Аль-Сувайк
0:0
Дофар
Аль-Наср Салала
0:1
Аль-Мусанна