АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 05 лютага 2022
Штутгарт
2:3
Айнтрахт Франкфурт
Майнц
2:0
Хофенхайм
Аўгсбург
2:0
Уніян Берлін
Армінія
1:1
Барусія Мёнхенгладбах
Кёльн
1:0
Фрайбург
Баварыя
3:2
РБ Лейпцыг
Чэлсі
2:1
Плімут
Кідэрмінстэр
1:2
Вест Хэм
Крыстал Пэлас
2:0
Хартлпул
Хадэрсфілд
1:0
Барнслі
Пітэрбара
2:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Саўтгемптан
2:1
Ковентры
Эвертан
4:1
Брэнтфард
Сток Сіці
2:0
Уіган
Манчэстэр Сіці
4:1
Фулхэм
Вулверхэмптан
0:1
Норвіч Сіці
Кембрыдж
0:3
Лутан
Тотэнхэм
3:1
Брайтан
Аль-Хазем
1:2
Аль-Шабаб Эр-Рыяд
Аль-Раэд
1:1
Аль-Ітыфак
Аль-Файсалі Харма
3:0
Дамак
Аль-Ахлі Джыда
1:1
Аль-Таавун
Козенца
0:0
Брэшыя
Кратонэ
0:0
Чытадэла
Кома
1:1
Лечэ
Беневента
0:0
Парма
Алесандрыя
1:1
Піза
Тэрнана
2:0
Рэджына
Фразінонэ
2:0
Вічэнца
Асколі
0:1
Перуджа
Тулуза
4:1
Дыжон
Бастыя
1:1
По
Генгам
1:1
Асер
Нансі
1:1
Кан
Нiм
0:1
Дзюнкерк
Ньёр
0:0
Гаўр
Кевіі
1:0
Грэнобль
Радэз
0:0
Валансьен
Сашо
1:1
Ам'ен
Бертан
0:2
Шэфілд Уэнсдэй
Чарльтан
3:2
АФК Уімблдон
Іпсвіч
1:0
Джылінгем
МК Донс
2:1
Лінкальн Сіці
Моркэм
1:1
Болтан
Оксфард Юнайтэд
3:2
Портсмут
Ротэрхэм
1:0
Акрынгтон Стэнлі
Толбат
1:1
Флітвуд Таун
Сандэрленд
1:2
Данкастэр
Хэрагіт
2:0
Брэдфард
Барроу
1:1
Транмер
Кроўлі
2:2
Стывенідж
Форэст Грын
2:0
Ньюпорт
Лейтан Арыент
0:1
Калчэстэр
Сканторп Юнайтэд
0:1
Олдхэм
Сатан Юнайтэд
1:1
Брыстоль Роверс
Суіндан
1:2
Эксэтэр
Уолсол
0:1
Нортхэмптан
Манрэаль
2:1
Інтэр Маямі
ДАК
FC ŠTK 1914 Šamorín
FC Vaajakoski
Йіпа
Стоміль
Вігры
Раднічкі Ніш
Кайрат
Каламбус Кру
Louisville City FC
Лакаматыў Сафія
ЦСКА-1948 Сафія
Кіёта Санга
Гамба Осака
Адэнсе
Вайле
Тэкстыльшчык
2:2
Віднае
FC Hradec Králové II
2:0
Трутноў
Лішэнь
2:2
Ганацкая Славія Кромержыж
Табарска
1:3
FC Baník Ostrava II
Славія Мазыр
1:0
Белшына
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
1:2
Brașov Steagul Renaște
FK Brandýs nad Labem
0:2
SK Benátky nad Jizerou
Вікторыя Жыжкоў
1:1
Пршыбрам
Опава
3:1
FC Vratimov
Спарта-2
0:0
Хрудзім
Чарнаморец Наварасійск
2:3
Волга Ульянаўск
Гутнік Кракаў
Катавіцэ
Зброеўка-2
0:3
Славан Росіцэ
Скра Чэнстахова
2:1
Белхатуў
FK Spišská Nová Ves
4:2
Gerlachov
Відзеў
2:0
Зніч Прушкоў
Тыхы
2:0
Пушча
Сеніца
Прасцееў
Славай Вышаград
2:3
FK Mladá Boleslav II
Рэсовія
4:3
Сандзецья
Унічаў
5:2
Іскра Рымаржоў
Усці-над-Лабем
2:0
FK Přepeře
Высочына
5:0
1. FC Slovácko II
Трэнчын
4:1
Пухаў
Асторыя
5:0
Mühlhausen
Заглембе Любін
1:0
Гурнік Палкавіцэ
Нюрнберг-2
7:0
Амерталь
Арка
2:0
ККС-1925
Нойхафен
3:0
Грыскірхен
Гомель
0:2
Шахцёр Салігорск
ZKS Olimpia Elbląg
4:2
Stolem Gniewino
Ёнчэпінг
1:1
Скёўдэ
BK Fremad Amager
АБ
Гляйсдорф
3:3
Фойтсберг
Тршынец
2:1
Глучын
Lindome GIF
2:4
Утсіктэн
Сількебарг
1:0
Сэннэр'юске
FK Chlumec nad Cidlinou
2:1
Вісоке-Міта
Венс'юсель
1:4
Ольбарг
Ісманінг
1:0
Бухбах
Chernomorets Balchik
5:0
Spartak Varna II
Туапсэ
0:2
Легіён-Дынама
Аустрыя
2:1
Санкт-Пёльтэн
Рэнава
4:2
Тэтэкс
Гурнік Палкавіцэ
Лех-2
Шэмрак Роверс
1:0
Брэй Уандэрэрс
Завіша
2:2
Gedania Gdańsk
Etar VT II
4:1
Lokomotiv Dryanovo
SK Kosmonosy
1:2
FK Admira Praha II
Dalum IF
2:1
SfB-Oure
Ishøj
2:0
Tårnby FF
Ваккер Бургхаузен
4:1
Донаўштаўф
Nykøbing FC
3:0
Hellerup IK
Кольдзінг
4:2
Naesby BK
Chavdar Etropole
1:1
OFK Spartak Pleven
Порц
3:3
Pesch
ВіЁн
Дукла Банска-Быстрыца
Лакаматыў Плоўдзіў
3:1
Minyor Pernik
Стрэммен
1:1
Eidsvold TF
Зрынскі
2:0
NK Neretva Metković
Cracovia Kraków II
3:0
LKS Wiślanie Jaśkowice
АВК
3:2
Дэгерфорс
Катавіцэ
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
Лонгфард Таун
1:2
ЮСД
Металац
1:0
FK Loznica
Санэфіёрд
3:0
IF Fram
Родынгхаўзен
2:3
Гесэн-Касель
Сеніца
2:1
Ястшэмбе
Відзеў
2:0
Wieczysta Kraków
ВіЁн
2:0
Petržalka
Вестэрас
Эстэрсунд
НК Алюміній
2:2
ГАК
Władysławowo
1:2
SKS Baltyk Gdynia
Пагронье
2:1
Slovan Bratislava II
Орн-Хортэн
5:0
Фола
ЦСКА-1948 Сафія
2:1
Медзь
Svetkavitsa Tg
2:0
Septemvri Tervel
Дунаў
1:0
OFK Yantra 2019 Gabrovo
Шленск-2
0:3
Падбескідзэ
Бацеў Плоўдзіў
5:1
Септэмўры
Дахаў
2:4
Піпінсрыд
Штайнбах Хайгер
1:0
Pélican
Энергетык-БДУ
Гомель
Шэлбурн
0:1
Драэда Юнайтэд
Køge Nord
3:2
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
Хімкі
0:0
Рубін
Арсенал Тула
1:2
Эсб'ёрг
FK Kozhuf Gevgelija
0:0
Работнічкі
КФУМ
2:0
Мос
Слован Браціслава
1:2
Сярод
Б-93
3:1
Ландскруна
Заглембе-2 Любін
2:1
Царына Губін
Штутгарт-2
3:2
Біцігхайм-Бісінген
ФК Цвер
7:0
Квант
Розенхайм 1860
3:1
Kuchl
СВК
ГІФ Сундсваль
Sportsklubben Træff
Kristiansund BK II
Айнтрахт Нордэрштэт
Айхедэ
Сокал Запы
Зеніт Часлаў
Спартак
1:1
Дарул Такзім
Эстэр Векшэ
0:0
Трэлебарг
Капер
3:1
Прымор'е
Рот-Вайс Вальдорф
0:6
Шот
Франкфурт
1:0
Баракштат
Кікерс Офенбах
3:1
Вікторыя Ашафенбург
Уотэрфард Юнайтэд
2:2
Багеміян
Швайнфурт
3:0
Зелігенпартэн
Ліптоўскі-Мікулаш
3:0
Кошыцэ
Влашым
Дукла Прага
DJK Bamberg
3:4
Эльтерсдорф
Ілертысен
2:2
Ульм
Вард
0:1
Sotra
Гесэн-Касель
Швайнфурт
Влашым
1:3
Дукла Прага
Вернаму
5:0
Oskarshamns AIK
Балінгер
2:2
Аберахерн
Гамбург-2
Драхтэрзен-Асель
Брамапойкарна
1:1
Sollentuna FK
Ерва
3:1
Vindbjart
Лодзь
2:1
Атырау
Варматыя Вормс
1:6
Эльферсберг
Венс'юсель
1:5
Ольбарг
Хофенхайм-2
0:1
Аален
Швайнфурт
13:00
Зелігенпартэн
Горыца
1:3
Табар Сежана
Мольдэ
Brattvåg IL
Дорнбірн
2:4
Ціроль
Вальдгірмес
1:4
Гісен
Байройт
Айнтрахт Бамберг
Шальдынг-Хайнінг
2:0
Гуртэн
Хельсінгбарг
0:1
Відоврэ
Карона
6:0
Універсітатя Клуж-Напока
Айнтрахт Трыр
1:1
Майнц-2
Эдэрсхайм
Штайнбах Хайгер
Рудар Вяленьне
3:0
ND Beltinci
Вікінг
2:0
Бруне
Ферст Вена
Амштэтэн
Райн-ам-Лех
3:0
Гундэльфінген
Фалькенберг
0:2
Варберг
Браге
5:2
АФК Эскільстуна
Брава Любляна
1:0
Штурм
Белінцона
0:0
BSC Young Boys Bern II
Спартак Субоціца
0:3
Днепр-1
ЦСКА
1:0
Нордшэланд
ГОШК
3:1
Тузла Сіці
Трэнчын
0:2
Дукла Банска-Быстрыца
Хамарбю
2:0
Гётэборг
Хаймштэтэн
Донаўштаўф
Уфа
1:2
ФК Ліепая
Цэле
0:2
Марыбор
Дойчландсберг
1:3
Хайлігенкройц
Любек
3:0
Ганза Люнебург
Арсенал Тула
0:0
Барац Лазня-Лука
Лахці
4:3
Ільвес
Ружамберак
Ястшэмбе
Аўгсбург-2
3:0
Ханкофен-Хайлінг
Заглембе Сасновец
1:1
Актабэ
Партызан
3:1
Дынама Батумі
Ельсас
2:0
Гроруд
Жыліна
2:1
Падбрэзава
TJ Start Brno
2:2
Знойма
Сэнт-Патрыкс
1:0
Корк Сіці
Фрыдэк-Містэк
Slezský FC Opava II
Осанэ
3:4
Эйгардэн
MMKS Concordia Elbląg
KS Wierzyca Pelplin
Германія Эгестарф
Шварц-Вайс Рэдэн
USV St. Anna am Aigen
SV Gady Raika Lebring
Бярум
4:2
Frigg Oslo FK
Далас
1:0
Арланда Сіці
FK Zarkovo
1:1
ІМТ
Атлон Таун
1:3
Шэлбурн
Голуэй
0:3
Шэмрак Роверс
Рывер Плейт Мантэвідэа
19:00
Велес Сарсфілд
Адыяманспар
2:0
Інэгелспор
Гэтыямесгут Белядзьеспор
3:2
Нідзе Бяледзія
Ergene Velimeşe Spor Kulübü
1:2
Soma Spor Kulübü
Акхісарспор
1:2
Тарсус Ідман'юрду
Дыгеніс Акрытас
1:2
MEAP Nisou
АПЕП
5:0
Podosfairkos Omilos Ormideia
Elia Lythrodonta
2:1
АЕЗ
Эносіс Неон
1:1
Красава
Пея
3:0
Этнікас Асія
Halkanoras FC Idaliou
1:2
Omonia Psevda
Iraklis Yerolakkou FC
3:1
AME Kouris Erimi
Esenler Erokspor
2:0
Цюрк Метал Кырыкале
Афспор
1:1
Каршыяка
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
4:1
Modafen Spor
Элязыгспор
0:0
Асманіеспор
Санджактэпе
0:3
Чаталджаспор
Hendek Spor Sakarya
1:1
Артвін Хапаспор
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3:0
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
Kahta 02 Spor
1:1
1954 Kelkit Belediyespor
Ілірыя Фуша-Круя
3:1
Шэнкалі
Murlani
6:0
Internacional Tirana
Люзи-2008
5:1
Грамшы
Bulqiza
1:4
Орыку
Флямуртары
6:0
Мемаліяй
Цяпелена
0:3
Дэволі
Al-Thuqbah FC
1:1
Аль-Ансар
Al Nairyah FC
0:1
Afief FC
Al Zulfi SC
4:0
Al-Rayyan
Al-Saqer
0:0
Al-Lewaa
Al Najma
1:0
Al Safa
Hottain
0:2
Al Taqdom
Al Jandal
1:4
Arar FC
Amical Club de Marie-Galante
0:0
Arsenal Club Petit-Bourg
Этуаль Морн-а-л'О
4:2
La Gauloise de Basse-Terre
Stade Lamentinois
2:0
ASC Red Star de Pointe-à-Pitre
Фар-дзю-Каналь
4:0
Жэнэс Эвалюсьён
Гозье
8:1
US Baie-Mahaut
Сэнт-Роз
0:0
Racing Club
Мульен
6:0
Сірока
Вье-Абітан
2:2
Club Amical Marquisat Capesterre
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
0:3
Салідарыце Сколер
US Diamantinoise
3:0
RC Rivière-Pilote
Rapid-Club du Lorrain
0:1
CO Trénelle
Olympique
0:4
Голдэн Лаён
Самарытэн
1:2
US Robert
Голдэн Стар
0:0
Лез-Эглон
L'Essor-Préchotain
0:1
Каланьяль
US Riveraine
2:0
New Star de Ducos FC
Monnerot
1:3
Каз-Пілот
Саграда Эсперанса
2:0
Clube Desportivo da Huíla
Інтэрклубі
1:0
Recreativo da Caála
Sporting de Benguela
0:0
Desportivo Lunda-Sul
SC Petróleos de Cabinda
1:0
Bravos do Maquis FC
Académica Petróleos do Lobito
2:0
Кабушкорп
Пятру Луанда
1:1
Прымейру дэ Агашту
Progresso
3:2
Wiliete SC
DOS Holland Stichtse Boys Combinatie FC
1:3
FC 's-Gravenzande
АРК
5:2
Scherpenzeel
СВ Урк
3:1
АНС Снэкаў
Флева Бойз
1:3
AVV Swift
Феенарорд АВ
2:2
Ахілес Вен
Queens University
0:4
Глентаран
Балінамалард Юнайтэд
0:1
Крузэйдэрс
Кэрык Рэйнджэрс
0:1
Кліфтонвіл
Калрэйн
2:0
Партадаўн
Дангэнан Свіфтс
4:1
Annagh United FC
Vihiga Bullets
0:0
Kenya Commercial Bank SC
Kariobangi Sharks FC
0:1
Nairobi City Stars FC
FC Talanta
0:2
Mathare United
Ulinzi Stars
1:0
Wazito
Пума Генералення
1:0
San José FC
AD Municipal Turrialba
1:1
Уругвай дэ Каранада
Мунісіпаль Ліберыя
0:1
Пунтарэнас
Escorpiones Belén
2:1
Кармэліта
Бязье
Ізер
Бержэрак
Шамальер
Ле-Пюі
Кане
Лез-Эрб'е
Калам'е
Angers SCO II
Nantes II
Bourges Foot 18
Ангулем
Мон-дэ-Марсан
Трэлісак
Montpellier II
Андрэзье
Версаль
Guingamp II
Сен-Пры
Марыньян Жыньяк
Фрэжус Сэн-Рафаэль
Olympique Marseille II
Марціг
Грас
Руміі-Вальер
Olympique Lyonnais II
ФК ГОЛ
Жура Зюд
Тулон
Абань
Monaco II
Луан-Кюіза
Спортынг Ліён
Ер
Бове
Reims II
Бельфор
Агно
Антант
Бабіньі
Эпіналь
Paris 13 Atletico
Шыльцігхайм
Сен-Кантэн
Сен-Жэнеўеў
Auxerre II
Люзітанас Сен-Мор
Флёры-Мераж
Metz II
Racing Club Lens II
Руан
Се-Шартр
Гранвіль
Ван
Рамарантэн
Вальтыжор Шатабрыян
Сен-Мала
Lorient II
Caen II
Сен-Прывэ Сэнт-Ілер
Плабанек
Блуа
Вітры
Пуассі
Mellieha
0:1
Kirkop United
Заббар Сэнт-Патрык
5:0
Mdina Knights
Мсіда Сэнт-Джозэф
2:0
Ghaxaq
Birzebbuga
0:1
Attard FC
Sertãozinho
1:2
São José EC
Desportivo Brasil
1:2
Comercial
Nacional SP
0:1
Марылія
Olímpia
1:0
Noroeste
Rio Preto
2:0
Капіварыяна
Newington FC
2:3
Bangor FC
Armagh City FC
5:1
Psni FC
Banbridge Town FC
1:1
Tobermore United
Limavady United FC
3:1
Moyola Park FC
Лісберн
2:3
Dollingstown FC
Artemisa
1:1
Cienfuegos
La Habana
1:1
Pinar del Río
Matanzas
0:0
Mayabeque
Villa Clara
2:1
Isla Juventud
Granma
0:0
Guantánamo
Ciego de Ávila
1:0
Sancti Spiritus
Santiago de Cuba
2:0
Holguín
Las Tunas
2:0
Camagüey
Мелебеку
0:2
Зэдэлгем
Дыксмэйдзе
2:3
Эндрахт Вервік
Eendracht Zoersel
1:2
Тэрнесэ
Oppuurs
2:0
Калмтаўт
K Kontich FC
0:3
Берг эн Дал
Варселар
1:2
Везеў
Жэнэс Фрэлануаз
19:00
Sartoise
Бастань
1:1
Мекс-Дэван-Віртан
Грун Стар Бек
0:2
Schoonbeek-Beverst
Gilly
2:1
Excelsior Biévène
Ixelles
0:2
Stade Everois
Ла-Рош
2:2
Обанж
Гент-Зэхавен
0:2
Спортынг Вест Харэлбрэку
RUS Rebecquoise
1:1
Кувен-Мар'ембур
Цюбіз
0:2
Варнан
RAAL La Louvière
3:0
RES Durbuy
Мэю
2:1
Амуар
Жаўры
0:1
Гансхорэн
Хасэлт
0:3
Хогстратэн
Хаутвенне
1:1
Pepingen-Halle
Эльчэ Б
0:0
Jove Español
Intergym
0:4
Эль-Пала
CF Rapid de Murillo
2:4
River Ebro
Адзанета
1:0
Алімпік дэ Шаціва
CD Cortes
1:0
CD Subiza
CD Avance Ezcabarte
0:0
CD Gares
Валье Эгуэс
1:1
CD Pamplona
CD Itaroa Huarte
2:1
Txantrea
Felanitx
4:0
Son Veri
AD Alcorcon B
2:1
Villaverde-Boetticher
Алькабендас Спорт
2:2
Pozuelo Alarcón
San Ignacio
3:1
Beti Gazte
Sámano
0:2
Эскабяда
Cartes
0:0
Cultural Guarnizo
Benigànim
2:2
Валенсія Б
CD Azkoyen
2:0
Beti Kozkor
Murchante
0:2
Канталагуа
Pasaia Kirol Elkartea
0:0
Aurrerá Ondarroa
Uritarra
1:1
Партугалеце
Аско
1:1
Л′Апіталет
Santa Úrsula
0:0
Лансаротэ
Tarancón
1:0
Albacete Balompié II
Вільяррубія
0:0
CD Manchego Ciudad Real
Сагунціна
1:0
Acero
Амурыа
1:1
Алавес Б
Лагун Анак
2:2
Santutxu
Леёа
0:0
Дуранга
CD Colindres
1:1
Castro
Вілья-Санта-Брыхіда
0:1
La Cuadra
CD Unión Sur Yaiza
4:0
Las Zocas
Атлетыка Мадрыд Б
7:1
AD Villaviciosa de Odón
Huércal Overa
1:1
Эль-Пальмар
CD Roces
1:1
Llanes
Рапіда Боўсас
0:0
Сомасас
Moralo
2:2
Olivenza
Торау
4:3
Ёнг Лэдэ
Звартэ Леўв
7:2
Верстанд Курсел
Сьвэлта Мэлсэле
2:2
KFC Eppegem
Цюрнхаўт
0:0
Берлар-Хейнкант
Дыст
1:1
Сінт-Ленартс
Спрымон Комблен
1:3
Herstal
Турнэ
3:1
Бузэ
Жэнлі-Кеві
3:3
Crossing Schaerbeek
Union Namur
5:1
Рапід Сімфарынуа
Жэнэс Тамін
1:0
Ostiches
Тэртр-адлюстраванне
1:1
Gosselies Sports
Берынген
0:1
Эсперанса Нэрпелт
Оппань-Веры
2:3
Рашфор
Lusaka Dynamos
3:1
Forest Rangers
Зеска Юнайтэд
1:1
Kafue Celtic
Паўэр Дайнамас
2:0
Buildcon
Indeni FC
0:1
Kansanshi Dynamos
Chambishi FC
1:0
Нкана
Kabwe Warriors
1:0
Green Buffaloes FC
Рэд Эраўз
2:2
Konkola Blades FC
De Bilt
1:1
Roda '46
КсерксДЗБ
2:1
Nieuw Lekkerland
vv Nieuwenhoorn
3:1
Terneuzense Boys
SV Huizen
4:1
WNC
Драхтстэр Бойз
2:0
Zeerobben
Клутынгу
5:1
BVCB
SVI
1:0
Нюнспет
Біскра
2:1
Хусэйн Дэй
Белуіздад
3:0
Тлемсэн
ХБ Шельгум-Лаiд
2:0
Алімпік Медэа
Рэлізан
1:2
Магра
Саура
0:0
Арба
Оран
1:0
МК Алжыр
Эрзені
3:1
Шкумбіні
Апалонія
3:0
KS Maliqi
Вора
1:0
Тэрбуні Пука
Люшня
3:1
Томары
Бурэлі
0:0
Бутрынці
Паградзецы
1:0
Бесядзьле
Турбіна Цэрык
2:1
Бюліс
Мулудiя Канстанцiна
0:0
Бордж-Менаель
Скiкда
0:0
Шауя
Анаба
2:0
Телегма
Беджая
1:1
Батна
Бордж Бу Арэрыдж
1:2
МА Беджая
Уаргла
1:0
Хамра Аннаба
Хеншела
4:0
Эль-Эульма
Айн-Мліла
2:0
Lakhdaria
УСМ Бэль-Аббес
1:0
WA Boufarik
маскара
0:0
USMM Hadjout
Эль-Арраш
1:1
АСМ Оран
SKAF Khémis Mélina
0:1
Эль-Баяд
Témouchent
2:0
SC Aïn Defla
ES Ben Aknoun
0:2
РК Куба
CRB Ain Ouessara
1:0
MCB Oued Sly
Tiaret
3:1
Саіда
Tihad Athlétique Sport de Casablanca
3:1
Маракен
Шабаб Бэн-Герыр
1:1
Хеміс Земамра
Раджа Бені-Мелаль
0:0
Каўкаб
Магрэб Атлетык
4:1
Дшейра
Радес
2:1
Калаа
Стад Тунізьен
0:0
Бенбла
СС Сфаксьен
1:0
Мядзянін
Transport
1:0
AS Menzel Nour
Джендуба
0:1
Джерба Мідун
Джерба
2:1
Кайруан
Альхесірас
2:1
Барселона Б
УКАМ Мурса
1:2
Алькаяна
КФ Самара
0:0
СД Лаграньес
Карнэлля
2:0
Бетіс Б
Вальядалід Б
1:3
Сельта Б
Джана Эрмініа
2:0
Ювентус-2
Пра Патрыя
1:1
Лека
Ф'ярэнцуола
0:0
Падава
Ляньяга
0:1
П'ячэнца
Трыестына
2:3
Пра Сясто
Пергалетэзе
3:3
Сераньё
Рэнаце
0:1
Зюдціроль
Мантава
1:0
Трэнта
Пра Верчэлі
1:0
Віртус Верона
Феральпісала
1:1
Альбінолефэ
Аснабрук
1:1
Цюркгюджу
Вальдхоф
3:2
Вікторыя Берлін
Хафельзе
3:0
Мепен
Магдэбург
3:1
Веен
Ферль
0:0
Халешэр
Цвікау
0:2
Кайзерслаўтэрн
Коўв Рэйнджэрс
1:1
Эйрдрыёніанс
Іст Файф
0:0
Клайд
Фалкірк
1:1
Куінз Парк
Мантроўз
1:1
Дамбартон
Пітэрхэд
0:1
Алоа Атлетык
Герта-2
3:1
Ліхтэнберг
Вайхэ
0:3
Тэўтонія
Вегберг-Бек
1:4
Шальке-2
Рот-Вайс Ален
3:3
Гомберг
Штрэлен
0:2
Фартуна Кёльн
Кёльн-2
0:0
Відэнбрук
Алеманія
3:2
Юрдынген
Барусія Мёнхенгладбах-2
0:3
Рот-Вайс Оберхаўзен
Аўэрбах
0:2
Энергі
Берлінер
1:2
Хемніцэр
Анан Атлетык
0:2
Стэнхаўсм'юір
Форфар Атлетык
2:0
Альбіён Роверс
Келты Хартс
4:0
Элгін Сіці
Странрар
0:2
Эдынбург Сіці
Олдэршот
1:3
Барнет
Олтрынхем
2:2
Уокінг
Чэстэрфілд
2:1
Дагенхэм
Кінгс Лін Таун
3:0
Уэймут
Мэйдэнхэд Юнайтэд
2:2
Істлі
Нотс Каўнці
1:2
Грымсбі Таун
Стокпорт
1:0
Давер Атлетык
Торкі
1:0
Рэксхэм
Ёвіл
0:0
Саліхал Мурс
Айнхайт Рудальштат
1:1
Крышаў
FC International Leipzig
0:3
Рот-Вайс Эрфурт
Арнштат
2:1
Уніён Зандэрсдорф
FC Oberlausitz Neugersdorf
3:2
Martinroda
An der Fahner Höhe
0:1
Blau-Weiß Zorbau
Таргелафер
3:1
Нойруппін
Людвігсфельдэ
0:1
Ганза-2
Айнтрахт Штансдорф
4:0
Лок Штэндаль
Дасендорф
5:0
Hamm United
Lohbrügge
0:0
Зазель
Бліт Спартанс
0:3
Ёрк Сіці
Брэдфард Парк Авеню
5:0
Олфрэтон Таун
Чэстэр
5:0
Саўтпорт
Керзон Эштан
0:0
Тэлфард Юнайтэд
Фарслі Селтык
3:3
Чорлі
Гейтсхед
0:3
АФК Файлд
Гластэр
0:1
Брэклі Таун
Гайзлі
1:0
Дарлінгтан-1883
Херэфард
2:1
Бостан Юнайтэд
Кетэрынг
1:1
Лемінгтон
Брэйнтры Таун
0:0
Істборн Бора
Чыпенхэм Таун
1:0
Канкорд Рэйнджэрс
Дартфард
4:2
Уэлінг Юнайтэд
Доркінг Уандэрэрс
1:3
Тонбрыдж Энджэлс
Далвіч Хэмлет
1:3
Чэлмсфард Сіці
Хэмптан энд Рычманд Баро
0:3
Оксфард Сіці
Хавант энд Уотэрлувіл
0:1
Сэнт-Олбанс Сіці
Хэмел-Хэмпстэд
2:1
Білеракэй Таун
Мэйдстан Юнайтэд
2:1
Бат Сіці
Слаў Таун
2:2
Хангерфорд Таун
Олчэрч
0:2
Нанітон Таун
Бішоп Стортфард
3:3
Карынціян-Кэжуалс
Богнар-Рыджыс Таун
2:1
Брайтлінгсі Рэджэнт
Боуэрс энд Пітсі
1:4
Энфілд Таун
Чэсант
1:0
Лэзерхэд
Крэй Уандэрэрс
3:0
Мерстэм
Фолкстан Інвікта
1:1
Каршэлтан Атлетык
Харынгі Бора
3:3
Хорнчэрч
Кінгстаніян
1:2
Потэрс Бар Таун
Люіс
3:2
Іст-Таррак Юнайтэд
Мэргіт
1:0
Хоршам
Уортынг
6:0
Уінгейт энд Фінчлі
Бікансфілд
6:1
Хэрроу Бора
Дорчэстэр Таун
1:1
Тывертан Таун
Гаспорт Бора
1:0
Фарнбара
Хэндон
2:1
Хартлі Ўінці
Кінгс Лэнглі
2:3
Метрапалітан Поліс
Мэрцір Таун
0:3
Тонтан Таун
Солсберы
1:1
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Суіндан Супермарын
2:1
Чэшам Юнайтэд
Труро Сіці
3:0
Пул Таун
Уімбарн Таун
0:0
Уолтан Кэжуалс
Йейт Таун
1:1
Уэстон-супер-Мар
Бэнберы Юнайтэд
1:1
Бромсгроув Спортынг
Баруэл
1:1
Рэддзітч Юнайтэд
Коўлвіл Таун
2:1
Хітчын Таун
Лоўстофт Таун
2:1
Пітэрбара Спортс
Нідэм Маркет
2:2
Ройстан Таун
Рашэл Алімпік
2:0
Рашдэн энд Дайманд
Сэнт-Айвз
2:1
Лейстан
Стаўрбрыдж
4:0
Тэмуорт
Стратфард Таун
3:3
Біглсуэйд Таун
Эштан Юнайтэд
0:0
Бэмбер Брыдж
Бакстан
2:2
Саўт Шылдс
Юнайтэд оф Манчэстэр
2:0
Уіттан Албіён
Мэтлак Таун
0:1
Ланкастэр Сіці
Марпет
1:2
Нантвіч Таун
Скарбара Атлетык
1:1
Хайд
Стаффорд Рэйнджэрс
0:0
Уітбі Таун
Уорынгтон Таун
3:3
Грантэм Таун
Барнстэйпл
2:1
Ларкхол Атлетык
Сіндэрфард Таун
3:0
Мэнгатсфілд Юнайтэд
Сайрэнсэстар Таун
5:1
Вінчэстэр Сіці
Фроўм Таун
0:2
Тотан
Хайворт Таун
1:2
Плімут Паркуэй
Лаймінгтон
1:2
Брыстоль Мэнар Фарм
Дробным
2:1
Слімбрыдж
Полтон Роверс
1:2
Байдфард
Уілланд Роверс
1:0
Іўшэй Юнайтэд
Эшфард Таун
1:2
Аксбрыдж
Бэдфонт
1:0
Вестфілд
Брэкнэл Таун
0:1
Чэртсі Таун
Чэлфонт Сэнт-Піцер
0:4
Тэтчэм Таун
Чыпстэд
1:2
Бейсінгсток Таун
Хэнуэл
1:1
Марлоў
Нортвуд
2:2
Туцінг энд Мітчэм
Саўт Парк
2:2
Бінфілд
Стэйнс Таун
Уайтліф
Асэт Юнайтэд
1:1
Пікерынг Таун
Брыдлінгтан Таун
0:1
Уорксоп Таун
Лінкальн Юнайтэд
3:2
Данстан
Ліверседж
2:0
Фрыклі Атлетык
Понтэфрэкт Кольерыз
1:0
Шылдан
Шэфілд
0:5
Марск Юнайтэд
Стоксбрыдж Парк Стылз
5:2
Хеберн
Ёркшыр Аматар
2:5
Стоктон Таун
АФК Данстэбл
1:0
Уолтэм Эбі
Эйлсбэры Юнайтэд
0:4
Біглсуэйд
Бэдфард Таун
5:1
Рамэйнія
Калені Хіт
0:2
Уэлін-Гардэн-Сіці
Дидкот Таун
4:0
Бартан Роверс
Хертфард Таун
1:2
Беркхэмстэд
Кэмпстан Роверс
0:5
Уэйр
Сейнт-Неотс Таун
1:1
Харлоу Таун
Тэйм
3:1
Кідлінгтан
Эйвлі
4:0
Бяры Таун
Кэнві Айлэнд
2:0
Хэйбрыдж Свіфтс
Когсхол
1:2
Бэзілдон
Дэрхэм
2:1
Цілберы
Феліксстоу энд Уолтан Юнайтэд
0:1
Грэйс Атлетык
Грэйт Уэкерынг Роверс
0:0
Садберы
Малдон энд Типтри
1:1
Брэнтвуд Таун
Ромфард
1:1
Хэштэг Юнайтэд
Стоўмаркет Таун
0:0
Халбрыдж
Уітэм Таун
0:0
Баркінг
Клітэра
2:2
Райлэндз
Кідсгроўв Атлетык
4:2
Кендал Таун
Аблічча Таун
2:2
Сіці оф Ліверпуль
Марын
3:1
Маркет Дрэйтан Таун
Прэскат Кейблз
2:1
Ньюкасл Таун
Трафард
2:0
Ранкорн Лінетс
Уоркінгтан
2:0
Мозлі
Белпер Таун
3:0
Екслі
Корбі Таун
0:2
Ілкстан Таун
Дэвентры Таун
2:0
Сатан-Колдфілд Таун
Хэйлсауэн
0:1
Сполдынг Юнайтэд
Хістан
2:0
Карлтан Таун
Лафбара Дынама
0:2
Чэйзтаўн
Шэпшэд Дынама
1:0
Бедварт Юнайтэд
Соэм Таун Рэйнджэрс
0:2
Колсхіл Таун
Спортынг Хальса
2:3
Кембрыдж Сіці
Уізбек Таун
0:1
Стэмфард
Крэй Вэлі ПМ
2:1
Уітстэбл Таун
Февершам
2:0
Берджэс Хіл Таун
Гасцінгс Юнайтэд
3:0
Хайт Таун
Хэйвардс Хіт
0:1
Фінікс Спортс
Ірн Бэй
4:0
Іст Грынстэд Таун
Севеноўкс
2:3
Лэнсінг
Сытынгбэрн
0:1
Чычэстэр
Тры Брыджэс
5:1
Эшфард
ВКДА
2:1
Рамсгейт
Уайтхаўк
2:2
Карынтыян
Nico-Nicoyé
0:1
Patronage Sainte-Anne
Bana Nouvelle Generation
0:1
CARA Brazzaville
Vita Club Mokanda
1:0
Nathaly's
Бней Сахнін
1:0
Хапаэль Тэль-Авіў
Макабі Тэль-Авіў
1:0
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
Макабі Пэтах-Тыква
3:1
Хапаэль Іерусалім
Хапаэль Беэр-Шэва
0:1
Макабі Нетання