АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 23 кастрычніка 2022
Эксельсіёр
2:1
АЗ
Камбюр
0:1
Твэнтэ
Гронінген
4:2
ПСВ
НЕК
3:3
Гоу Эхед Іглс
Утрэхт
3:1
Спарта Ротэрдам
Волендам
1:3
Херэнвен
Амерыка Мінейра
1:2
Фламенга
Сантас
0:1
Карынтыанс
Палмейрас
3:0
Аваі
Флуміненсе
2:2
Батафага
Жувентудзе
1:2
Сан-Паўлу
Атлетыка Гаяньенсе
1:0
Сеара
Куяба
1:2
Гойяс
Курытыба
1:1
Інтэрнасьёнал
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
0:3
Градзец Кралаве
Славацка
2:1
Цепліцэ
Млада-Болеслаў
4:3
Багеміянс-1905
Славія Прага
4:0
Спарта Прага
Алесун
1:0
Санэфіёрд
Будзё-Глімт
5:0
Крысціянсунд
Хеўгесун
0:1
Лілестрэм
Ерва
2:2
Вікінг
Сарпсбарг-08
1:1
Трамсё
Мольдэ
2:1
Русенбарг
Архентынос Хуніёрс
2:0
Велес Сарсфілд
Банфілд
0:0
Сарм'ента
Тальерэс
2:1
Хімнасія Ла-Плата
Бока Хуніярс
2:2
Індэпенд'ентэ
Патраната
3:2
Уракан
Расінг Авельянеда
1:2
Рывер Плейт
Трафенсе
0:3
Порту Б
Алівейрэнс
0:0
Насьёнал
Пенафіэл
0:1
Фейрэнс
Марэйрэнс
3:2
Фарэнс
Мафра
2:2
Эштрэла Амадора
Вілафранкенсэ
1:3
Акадэміку дэ Візэу
Stupčanica Olovo
1:3
Звіезда
Маладосць Дабой
1:3
FK Rudar Kakanj
Модрыча
1:0
Željezničar Banja Luka
Omarska
3:0
Дрына Зворнік
Назілі Беледзіе
4:1
Эрзінджанспор
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
1:0
Isparta 32 Spor Kulübü
Soma Spor Kulübü
2:3
Дзюзджэспор
Сівас 4 Эйлюль
2:3
Esenler Erokspor
Kırşehir FK
2:1
1461 Трабзон
Кастамонуспор
0:1
Ванспор
Анкара Дэмірспор
4:0
Зонгулдак Кемюрспар
Сарыер
1:3
Пазарспор
Гэтыямесгут Белядзьеспор
1:2
Іскендэрунспор
Serik Belediye Spor Kulübü
1:1
Фетхіеспор
Ушак Спортыф Генчлікспар
1:0
Кыркларэліспор
Каджаеліспор
2:0
Адыяманспар
Чорум
1:3
Асманлыспор
Батман Петральспор
0:0
Тарсус Ідман'юрду
Бурсаспор
2:1
Інэгелспор
Афжэт Аф'ёнспор
1:0
Байбурт-Груп
Шанлыурфаспор
3:4
Менеменспор
Карачабей Беледыеспор
1:0
Ені Дыярбакырспор
Буджаспор-1928
2:0
Балыкесірспор
Барэц
0:4
Пелістэр
FK Karaorman 2017 Struga
1:1
FK Detonit Plachkovica
Pehchevo
0:1
Охрыд
Саса
1:0
KF Aresimi 1973
Besa Dobërdoll
3:0
FK Kozhuf Gevgelija
Гасцівар
1:0
Вардар
Воска Спорт
4:0
Тэтэкс
Sloga Vinica
1:2
Беласіца Струміца
1954 Kelkit Belediyespor
1:2
Эскішэхірспор
Кютах'яспор
3:1
Элязыгспор
Ені Амасьяспор
1:1
Hacettepe 1945
Чаталджаспор
1:2
Конья Шэкерспор
Йомраспор
0:1
Karaköprü Belediyesi Spor Kulübü
Ağrı 1970 Spor
1:0
Sile Yildizspor
Цюрк Метал Кырыкале
2:3
Гюмюшханеспор
Айвалыкгюджу
4:1
Байрампашаспор
Ergene Velimeşe Spor Kulübü
0:2
Караман Беледзіеспор
Кахраманмарашспор
0:1
Тургутлуспор
Bulvarspor
1:2
Iğdır FK
Alanya Kestelspor
2:1
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
Элязіз Беледзіеспор
2:2
Дарыджа Генчлербірлігі
Eynesil Belediyespor
2:0
Афспор
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
0:2
Аксарайспор
Халід Эдзіп Адыварспор
3:1
Arguvanspor
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
2:0
Muş 1984 Muşspor
Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü
0:0
Акхісарспор
Sapanca Gençlikspor
3:0
Bursa Yıldırım Spor Kulübü
Бергама Белядзіе
2:0
Тэпеджык Белядзіе
Нідзе Бяледзія
1:2
Артвін Хапаспор
Асманіеспор
0:0
Эрбааспор
Анкара Адліе
0:0
Kepez Spor Futbol AŞ
Каршыяка
2:0
Эдзірнеспор
Yeni Mersin İdman Yurdu
2:0
Неўшэхірспор Генчлік
52 Orduspor FK
0:2
Belediye Derince Spor Kulübü
ŠD Videm
4:0
Драваград
NK Vipava
0:2
SD Šencur
NK Škofja Loka
3:2
ND Slovan Ljubljana
NK Avto Rajh Ljutomer
2:1
NK Podvinci
Шмартна
1:4
Posavje Krško
Cirkulane
0:3
NK Rače
FK Dukla Praha II
0:2
Sokol Hostouň
Адміра Прага
3:0
Кралув Двур
1. FC Slovácko II
3:2
Вікторыя Юначка
Унічаў
2:1
Гаданін-Сардзіцэ
FK Pardubice II
0:2
Вікторыя Жыжкоў
FC Hradec Králové II
3:0
FK Chlumec nad Cidlinou
FC Viktoria Plzeň II
0:1
Іскра Дамажліцы
FC Zlín II
2:1
Велке Мезіржычы
Povltavská fotbalová akademie
1:2
FC Bohemians Praha 1905 II
Сокал Запы
1:2
TJ Slovan Velvary
1.FK Příbram II
2:1
SK Horní Bříza
MFK Karviná II
0:3
Новы Йічын
FK Admira Praha II
4:1
SK Slaný
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
3:1
Валашску Мезіржычы
FK Krnov
1:1
TJ Unie Hlubina
Bílovec
2:2
Гавіраў
Ждзяр-над-Сазавоу
4:1
Vysočina Jihlava II
Старая Ржышэ
2:1
TJ Start Brno
TJ Dálnice Speřice
1:0
AFC Humpolec
Сокал Тасавіцэ
0:0
FC Slovan Havlíčkův Brod
Шумперк
6:2
TJ Slovan Bzenec
Tatran Vsechovice
1:2
Славічын
FK Seko Louny
0:3
FK Neratovice-Byškovice
Двур Кралаве
2:1
Трутноў
Глінска
3:1
FK Brandýs nad Labem
RMSK Cidlina Novy Bydzov
3:0
Зеніт Часлаў
SK Benátky nad Jizerou
3:0
MFK Chrudim II
Пенчын-Турноў
1:5
FC Slovan Liberec II
Паградзецы
5:1
KS Delvina
AF Elbasani
5:0
KS Maliqi
Labëria FC
1:0
Альпетрол
Цяпелена
1:1
Мемаліяй
Luftëtari
2:1
Бутрынці
Дэволі
3:0
Шкумбіні
Dumiense CJPII Futebol SAD
3:0
Браганса
Марыя ды Фонтэ
0:0
Педраш Салгадаш
Віла Меан
0:1
Тырзенсе
Brito
1:1
Мерэліненсе
В'яненсе
2:1
Мансаў
Сан-Марцінью
0:4
Vilar de Perdizes
Vasco da Gama
2:2
Lusitano Évora
Фабрыл Барэйру
3:2
Ангрэнсэ
Oriental Dragon
0:3
Сярпа
Альяненсе
0:5
Атлетыку Партугал
Сертаненсе
1:2
1 снежня
Уніян ды Сера
1:0
Мартагуа
Алкайнш
0:1
Марыньенсе
Coruchense
1:1
UD Santarém
Ларэш
1:1
Rio Maior SC
Сінтрэнсе
5:0
Arronches e Benfica
Перу Піньейру
3:1
Бенфіка Каштэлу Бранку
Лясы
3:1
Валадарэш Гая
Машыку
0:1
Камаша
Каштру-Дайрэ
1:0
Алпендарада
Guarda Desportiva
1:1
Гандамар
Лузітанія Лароза
3:3
GD Resende
Марыціму Б
2:1
Салгейруш
Праенсе
1:1
Жувентудзе Эвора
Рабу ды Пейшэ
4:1
Феррэйраш
Бейра-Мар
1:3
Рэбардоза
Unión San Martín
2:0
Bagua Grande Futbol Club
CD Estudiantil CNI (Loreto)
0:1
Дэфенсор Ла-Бокана
Club Social Deportivo El Olivo
2:0
Sport Cáceres - Nazarenas
Ecosem
5:0
Каранель Балоньезі
Club Deportivo Cultural Volante
1:0
Señor de Mayo de Huancapata
Atlético Porvenir Nueva Esperanza
1:2
Centro Estudiantil San Agustín
Nacional
1:2
San Andrés de Runtu
Comerciantes
7:0
Club Deportivo Vianney
Club Deportivo Los Libertadores
0:2
Club Deportivo Atlético Verdún
Club Unión Santo Domingo
1:3
Club Deportivo Maldonado
Atlético Bruces Futbol Club
6:2
Colegio Comercio
Club Deportivo Paz Soldan
4:3
Asociación Deportiva Virgen de la Natividad
Club Deportivo Universitario Nacional del Puno
2:0
Deportivo UNH
Club Social Deportivo Ferrocarril
2:0
Deportivo Verdecocha
Al Safa
2:2
Al-Washm
Al Jeel Club
1:0
Al Shuaib Club
Al Nairyah FC
2:2
Al Zulfi SC
Al Najma
3:1
Sajer FC
Bisha FC
1:0
Al-Kawkab
Al-Rayyan
0:2
Al Rawdhah Club
Аль-Ансар
3:3
Al Sharq
Al Suqoor
2:1
Weg Ta'if SC
Renaissance FC de Ngoumou
0:0
Stade Renard de Melong
Лум
0:0
AS Aigle Royal Menoua
Fovu Club de Baham
2:1
Dragon Club de Yaoundé
Avion Academy FC
1:1
Canon de Yaoundé
ПВД Баменда
0:2
Colombe
Юньён Дуала
2:1
Young Sport Academy Bamenda
Fauve Azur Elite FC
2:2
APEJES Football Academy
Piteå IF
1:1
Sollentuna FK
Team ThorenGruppen Fotboll
1:1
IFK Haninge
IF Karlstad Fotboll
2:0
FC Stockholm Internazionale
Фалькенберг
2:0
Трольхеттан
ASK Dragão do Uíge
0:1
Прымейру дэ Агашту
Desportivo Lunda-Sul
1:0
Académica Petróleos do Lobito
Саграда Эсперанса
3:0
Santa Rita de Cássia FC
Пятру Луанда
1:0
Clube Desportivo da Huíla
Wiliete SC
1:0
Bravos do Maquis FC
Central & Western District R&SA
2:2
Юньлон
Kowloon City District Sports Association
2:1
Хойкін
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
1:2
Саўт Чайна
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
1:2
Kwai Tsing District FA
Dreams Metro Gallery
0:3
North District
Shatin SA
3:0
Хэпі Вэлі
Eastern District SA
1:3
Citizen AA
Аякс Ласнамяэ
0:6
Laagri II
FC Elva II
3:1
Võru FC Helios
FC Kuressaare II
3:1
Vaprus II
Tartu Welco II
2:2
Viimsi MRJK II
Alliance II
3:2
Тарвас
JK Piraaja Tallinn
1:5
JK Tabasalu II
Miedź Legnica II
0:2
Ключбарк
Korona Kielce II
0:1
Wieczysta Kraków
KS Pelikan Łowicz
1:1
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Завіша
1:3
Gedania Gdańsk
Łagów
2:1
Cracovia Kraków II
MKS Sokół Sieniawa
1:3
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Pogoń Szczecin II
0:0
Stolem Gniewino
Portmore United FC
1:1
Montego Bay United FC
Humble Lions
0:0
Dunbeholden FC
Mount Pleasant Academy FC
2:1
Faulkland Sports Club
Vere United FC
1:1
Tivoli Gardens FC
Reinmeer Aomori FC
0:1
Osaka
Nara Club
1:1
Suzuka Point Getters
Maruyasu Okazaki
3:0
Kochi United SC
Honda Lock
1:1
Honda FC
Tokyo Musashino United FC
4:2
Verspah Oita
Criacao Shinjuku
2:1
Veertien Mie
Cheongju
1:3
Pocheon FC
Siheung City Athletic Club
1:2
Changwon City Government FC
Gyeongju HNP
1:0
Dangjin Citizen
Sofapaka FC
Nairobi City Stars FC
FC Talanta
Kakamega Homeboyz FC
Ulinzi Stars
Posta Rangers FC
Wazito
Fortune Sacco
AF Sporting San Miguelito
3:2
Club Deportivo del Este
CD Plaza Amador
1:1
Alianza FC Panama
CD Árabe Unido
0:1
Tauro FC
Veraguas United FC
4:1
CD Atlético Chiriquí
CD Universitario
0:2
Independiente
Herrera FC
0:2
San Francisco FC
WAF pinova Telekom Vorwärts Brigittenau
2:2
Зімерынгер
Klagenfurt
6:0
Kraig
FC Koblach
3:5
Ludesch
Лангенор
4:2
Санкт-Пельтэн II
FC Judenburg
1:0
Хайлігенкройц
Кетманнсдорф
0:0
Gmünd
Siezenheim
3:0
Bürmoos
Ноймаркт
1:5
Puch
UFV Thalgau
1:2
SV Straßwalchen
Altenmarkt
4:1
ASV Salzburg
Ферлах
1:0
Landskron
Nenzing
3:2
Lochau
Bramberg
5:3
Хальванг
Natters
0:1
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
Шпіталь
1:4
SK Austria Klagenfurt Amateure
Уругвай дэ Каранада
3:0
AD Municipal Turrialba
Мунісіпаль Ліберыя
4:0
Quepos Cambute FC
AD Aserrí
0:1
Limón Black Star FC
Cofutpa
1:1
Кармэліта
AD Cariari Pococí
1:2
Escorpiones Belén
Puerto Golfito FC
1:3
Asociación Deportiva Sarchí
Bastendorf
0:2
Norden
Berdorf Consdorf
1:2
Minerva Lintgen
Sporting Mertzig
2:1
Alliance Aischdall
Авэнір
4:2
Kehlen
Hosingen
2:6
Jeunesse Useldange
Colmarberg
1:4
Feulen
Pratzerthal-Redange
1:2
Erpeldange
Lorentzweiler
3:1
Young Boys
CeBra 01
1:8
Sandweiler
Уніён Кайл-Тэтанж
3:0
Sanem
URB
3:0
Sporting Bertrange
Résidence Walferdange
2:1
Koeppchen
Blo-Wäiss Izeg
0:0
Red Black Egalité
Union Mertert
0:4
ФК Эш
Red Star Merl-Belair
2:3
Syra Mensdorf
The Belval Belvaux
2:3
Schengen
Incomáti
2:1
Ліга Дэшпартыва
Феррувіарыу Мапуту
1:1
AD Vilanculo
CD Costa do Sol
3:0
Matchedje de Mocuba
Феррувіяры Бейра
1:1
Clube Ferroviário de Nacala
Mukura Victory Sports FC
0:1
Kiyovu Sports Association
Bugesera FC
2:0
Muhazi United FC
Musanze FC
1:0
Sunrise FC Rwamagana
Раён Спорт
3:0
Espoir
Highlanders FC
1:0
Bulawayo Chiefs FC
Manica Diamonds FC
2:0
Harare City
Triangle United FC
4:0
Tenax
КЭФС Юнайтэд
2:2
Плацінум
ART Municipal Jalapa
0:3
Managua FC
Club Deportivo Ocotal
2:3
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
Club Sport Sébaco FC
2:1
Matagalpa
Шыфланж
3:0
Jeunesse Schieren
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
3:2
Мамер
Alisontia Steinsel
1:3
Berdenia Berbourg
Blô-Weiss Medernach
2:0
Румеланж
Грэвенмахер
4:1
Bettembourg
Марыска
2:0
Jeunesse Junglinster
Роданж 91
2:3
Хам Бенфіка
Atert Bissen
3:1
Жэнэс Канах
Херк-дэ-Стад
2:0
Achel
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
0:1
Sartoise
Ла-Рош
0:1
Gouvy
Ларэн Арлон
1:3
Royal Union Sportive Assenois
KFC Park Houthalen
3:0
Bregel Sport
Zepperen-Brustem
2:0
Меувен
Тарпеда Хасэлт
2:0
Juve Hasselt
Grez-Doiceau
1:3
Genappe
Saint-Josse
2:3
Kosova Schaerbeek
NSeth Berchem
2:1
Блю Стар Брусель
Блейд
0:0
Stade Everois
Tubize II
2:1
Etterbeek
Stockel
3:4
Union Lasne-Ohain
Мелан-Мішэру
2:1
FC Eupen
JS Fizoise
0:1
Эльсатуз
ЮКЭ Льеж
2:1
Ster-Francorchamps
R Ougrée FC
1:3
Etoile de Faimes
Ба-Оа
1:0
Омбур
Malmundaria
2:0
Sprimont II
Ганню
2:0
Абэль
Бафе
1:1
FC Du Geer
Melsbroek
1:1
Стадзе Бірбек
Bodegem Kapelle United
0:3
Liedekerke
Eendracht Mazenzele Opwijk
2:1
KFC Wambeek-Ternat
FC Fenixx Beigem Humbeek
3:1
Linden
KCVV Elewijt
4:2
Huldenberg
SK 's Gravenwezel-Schilde
2:4
Антонія
Марыкерцы
1:0
Дэ Кэмпэн
Loenhout
2:1
Ranst
KBSK Retie
3:2
K Kontich FC
Васэлар
0:0
Берг эн Дал
US Saint-Hadelin-Haversin
2:1
Chevetogne
US Dinantaise
3:0
Flavion-Morialmé
Andennais
3:4
Nismes
Biesme
2:1
Гран Ле
Спі
5:1
Fernelmont-Hemptinne
Борэн
1:1
Мэю Б
Ябеке
2:2
Sparta Heestert
Расінг Варегем
1:1
Варсенары
Саспорт Бузінгу
3:1
Зэдэлгем
Лаўэ
2:1
Wevelgem City
KVC Deerlijk Sport
3:0
Дыксмэйдзе
СК Дендерхаутем
0:0
Эндрахт Зеле
KFC Heikant Zele
0:2
KVC De Toekomst Borsbeke
Сэнт-Ніклас
1:2
Grembergen
Kleit Maldegem
Excelsior Mariakerke
Péruwelz
2:2
Belœil
Hornu
0:1
FC Flénu
RUS Courcelles
1:0
Ransart
Суань Спорт
2:1
Марцінье
Бузэ
1:1
Le Roeulx
Royal Albert Quévy-Mons II
0:1
Luingnois
Эт Бельмон
4:1
Месансі
Lyra-Lierse Berlaar
6:0
Берхем Спорт
Koninklijke Beerschot VA B
0:1
Цюрнхаўт
Капелен
1:2
Бохолт
Спаувен-Мопертынген
0:1
Лондэрзел
Олса Бракел
0:3
Lokeren-Temse
Erpe-Mere United
2:1
Торау
Мерэлбеку
2:1
Гент-Зэхавен
Спарта Пятэгем
4:3
Іпр
Stade Disonais
1:1
Верлен
Жэт
2:3
Варнан
Гансхорэн
1:3
RUS Rebecquoise
Stockay-Warfusée
1:2
Мэю
Амуар
1:1
Royale Union Sportive Binchoise
Solières Sport
1:1
Waremme
Акран
5:0
Royale Union Saint-Gilloise II
RFC Seraing II
0:2
Цюбіз
COS Sarrabus Ogliastra
6:1
Апрылія
Паганэзе
1:1
ASD Ilvamaddalena 1903
Арцакена
3:2
ASD Vis Artena
Ліворна
1:0
Грасета
ASD Alcione
3:0
Franciacorta
US Breno
0:1
ASD Calcio Brusaporto
Calcio Desenzano Calvina
0:1
ASD Città di Varese
USD Casatese
0:1
Лумеццане
Sona
0:3
SSD Virtus Ciserano Bergamo
SSD Real Calepina FC
0:0
Caronnese
Varesina
1:0
Пантысола
Villa Valle
1:0
GS Arconatese 1926
ASD Cassino Calcio 1924
1:2
USD Palmese
ASD SS Nola 1925
1:3
Сарэнта
Памецыя
1:3
Казертана
Real Monterotondo Scalo
1:3
Angri
SSD Tivoli Calcio 1919
2:2
Atletico Uri
Барлета
1:1
Начэрына
Маці
2:2
Віртус Казарана
Gladiator
1:3
Кавезэ
Molfetta Calcio
3:1
US Bitonto
AC Nardò
2:1
FC Francavilla 1931
FC Vis Afragolese 1944
1:1
Lavello
Puteolana
1:3
Марціна Франка
AC Asti
1:3
GS Castanese
Borgosesia Calcio
1:1
FC Pinerolo
Казале
2:2
Stresa Sportiva
Castellanzese Calcio 1921
1:1
Бра
К'еры
2:0
Гоццана
ASD Chisola Calcio
0:2
Санрэмезе
Derthona
3:0
Леньяна
Fossano
1:1
US Fezzanese Calcio
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
0:2
Сястры Левантэ
Vado FC
2:4
SCD Ligorna 1922
A.S.D. Canicattì
1:1
ASD San Luca
US Castrovillari Calcio
1:1
Аверса Нармана
Ачырэале
0:0
Trapani 1905
ACD Città Di Sant’Agata
2:1
Вібанезэ
Cittanovese
0:4
Licata
Lamezia Terme
3:0
ASD Ragusa Calcio
Locri 1909
2:0
Mariglianese
Патэрна
0:4
Катання
ASD Sancataldese
0:0
ASDP Santa Maria Cilento
Адрыезе
3:2
Calcio Montebelluna
Кампадарсега
2:1
Ляньяга
Cartigliano
0:1
US Levico Terme
Dolomiti Bellunesi
1:0
Эстэ
Местры
0:0
Caldiero Terme
Партагруара
1:4
UC Montecchio Maggiore
ASD Torviscosa
0:1
Luparense
ASD Villafranca
0:0
Union Clodiense Chioggia SSD
AC Virtus Bolzano
4:2
ASD Cjarlins Muzane
Арэца
0:1
ASD Mobilieri Ponsacco
Гаварана
3:3
ASD Flaminia Civita Castellana
Orvietana Calcio
0:0
Санджованнезе
AS Ostia Mare Lido Calcio
1:2
Montespaccato
П'янэзе
2:2
ASD Seravezza Pozzi Calcio
Паджыбонсі
1:0
Ghivizzano Borgo a Mozzano
ASD Sporting Trestina
2:0
ASD Terranuova Traiana
ASD Calcio Tau Altopascio
0:0
SSD Calcio Città di Castello
Карэджэсе
1:1
AC Aglianese
Фанфула
1:2
US Corticella
Джана Эрмініа
1:1
Bagnolese
Polisportiva Lentigione Calcio
2:1
ASD Salsomaggiore Calcio
ASD Mezzolara
3:1
Прата
Real Forte Querceta
0:2
AC Carpi
AC Sammaurese
2:0
Crema
Scandicci
3:2
Sant'Angelo
Пістаезэ
0:2
Форлі
United Riccione
0:0
Ровена
Фана
1:1
Тэрмалі
К'еці
1:1
Team Nuova Florida
SSD CynthiAlbalonga
0:0
Пінета
Vigor Senigallia US
1:0
Porto D' Ascoli
ASD FC Matese
2:0
Пра Васто
Montegiorgio
1:0
Tolentino
SSD San Nicolò Notaresco
2:2
Avezzano Calcio A.S.D
Самбенедэтэзэ
0:2
Трастэверы
ASD Vastogirardi
1:1
Roma City FC
Лупа Рома
1:0
ASD Portici
Team Altamura
1:1
Брындызі
Чыта ды Фазана
3:0
FBC Gravina
TJ Tatran Oravské Veselé
6:0
Partizán Bardejov
MSK Tesla Stropkov
2:1
FK Poprad
FTC Fiľakovo
3:1
Slovan Giraltovce
Рымаўска-Собота
3:0
MFK Snina
1.FK Svidník
1:1
Slávia TU Košice
OK Častkovce
0:0
OFK Malženice
FK Podkonice
5:1
Vrakuňa
FC Slovan Galanta
1:0
TJ Kovo Beluša
FK Radnički Zrenjanin
0:1
Borac Šajkaš
Car Konstantin
1:1
FK Radnički Pirot
SFS Borac
2:1
Ягадзіна
FK Torlak
1:2
FK BASK Beograd
OFK Mihajlovac
2:2
Младзі Раднік
Radjevac Krupanj
1:0
Budućnost Arilje
FK Brodarac
2:0
FK Sinđelić Beograd
Jedinstvo Surčin
0:2
FK Studentski Grad
Brzi Brod
0:2
FK Radnički Svilajnac
Linares Unido
1:1
Deportes Rengo
Provincial Ranco
2:0
Provincial Ovalle
Deportes Colina
2:2
Provincial Osorno
Мурса Б
2:0
Эль-Пальмар
Партугалеце
1:0
Deusto
Torrejón
0:0
Madrid 2021 FP
Collado Villalba
1:2
Pozuelo Alarcón
Льосетэнсе
1:1
Канстанцыя
FC La Unión Atlético
0:0
Лорка Дэпартыва
Tona
1:2
FC Vilafranca
Mirandés II
1:2
Паленсія
Jupiter Leones
1:1
SD Ponferradina II
CF Badalona (Badalona II)
1:1
Сант-Андрэу
Сан-Крыстабаль
2:0
Л′Апіталет
UE Rapitenca
0:0
Мантаньеса
Пабла Мафумет
1:0
Girona II
Castelldefels
1:0
Grama
Антаньяна
1:3
Bollullos CF
AD Cartaya
2:2
Conil
Rota
2:0
Эспеленьё
Ayamonte CF
1:2
Кордоба Б
Sevilla III
0:1
Херас
Coria CF
4:0
CD Pozoblanco
CD Roda
2:1
Silla CF
Viveiro
2:0
Paiosaco
Атлетыка Арцейха
2:0
Сомасас
Choco
2:1
UD Ourense
Малага Б
1:2
Альмерыя Б
CD Huetor Vega
3:3
Марбелья
FC Málaga City
0:3
Эль-Пала
Olivenza
2:1
Calamonte
Plasencia
0:1
CP Montehermoso
Вільярраблёда
1:0
Таледа
CD AZUQUECA
0:0
Марчамала
CF Talavera de la Reina II
0:0
Ільескас
Лас Росас
1:0
CD Galapagar
Алькала
1:0
Раё Вальякана Б
Ursaria
2:0
Трываль Вальдэрас
СД Масталес
0:1
Хетафе Б
CE Sant Jordi
2:4
PE Sant Jordi
CD Tenerife B
2:1
Гран Тарахаль
Варэа
4:1
CA Vianés
Спортынг Хіхан Б
3:0
Praviano
Avilés Stadium
1:1
Леальтад
Llanes
0:3
Туілья
Silva SD
0:1
Racing Club Villalbes
CD Azuaga
1:0
Miajadas
Sants
2:4
UE Vilassar de Mar
СД Віторыя
0:0
Лагун Анак
Trujillo
1:0
Ароё
UC La Estrella
1:0
ФК Херас
CA Pueblonuevo
1:1
SP Villafranca
Расінг Мурса
2:0
Ucam Murcia II
Лансаротэ
2:3
Вілья-Санта-Брыхіда
Марына
3:2
Arucas CF
Дэпартыва Сан-Фернанда
3:0
Santa Úrsula
Менсахеро
1:0
Лас-Пальмас Б
Calamocha
1:1
Утрыльяс
RSC Internacional FC
2:1
CD Canillas
Calahorra II
0:2
La Calzada
Atletico Bembibre
0:2
Атлетыка Асторга
Эпіла
1:0
Барбастра
СД Каён
1:1
Revilla
Valdesoto
1:4
Каудаль
Colunga
3:1
Кандаль
Бесярыль
3:2
Numancia II
SD Almazán
1:0
Рэал Авіла
Atletico Tordesillas
0:1
Саламанку УДС
Атлетыка Монсан
1:0
Huesca II
Тамарыце
3:1
Robres CD
AD Almudevar
2:0
Binéfar
CD La Almunia
0:0
Cuarte
Textil Escudo
3:1
Gama
Трапесон
4:0
Sámano
Naval
1:1
Siete Villas
Castro
0:0
Cultural Guarnizo
Пералада
1:2
Эўропа
Гандыя
2:1
Hércules II
CD Castellón II
0:1
Athletic Torrellano
Estradense
0:0
Alondras CF
Arzúa
0:3
Arosa SC
Don Álvaro
0:2
Moralo
Torrijos
1:1
CF La Solana
Кальва Сацела
0:0
Конкенсэ
Алькабендас Спорт
4:1
Real Aranjuez
UD Caravaca
2:0
CD Bullense
Deportiva Minera
1:1
Alcantarilla FC
Muleno CF
0:2
Unión Molinense CF
CD Cieza
0:1
Агілас
CD Agoncillo
2:0
Anguiano
Casalarreina
1:3
River Ebro
Наксара
1:0
Berceo
Luarca CF
1:0
Рэал Тытаніка
Льянера
4:0
Сеарэс
AD Llerenense
1:0
Fuente Cantos
CD Atlético Tomelloso
2:4
Кінтанар-дэль-Рэй
L'Entregu
0:3
Кавадонга
Лусена
4:0
CD Gerena
Атлетыка Паркуна
0:2
Motril
Portmany
0:1
Пенья Індэпендэнт
Ciudad de Murcia
0:1
Атлетыка Пульпіленьё
Аянэса
1:0
Yagüe
Torreperogil
3:2
CD Huétor Tájar
Ciudad de Torredonjimeno
0:1
Рэал Хаэн
CD Subiza
1:0
CD Beti Onak
Кувен-Мар'ембур
0:1
Энтыт Манажуаз
Crossing Schaerbeek
2:1
Жэнэс Тамін
Ostiches
0:0
Gosselies Sports
Укл
0:2
Брэн
Anzegem
Eendracht Aalter
Elene-Grotenberge
2:2
Тэмпа Аверэйсе
KFC Eppegem
1:1
ВВ Хаме
Ёнг Лэдэ
1:1
Roeselare Daisel
Вілсбеку
6:0
Wolvertem Merchtem
Drongen
2:2
Voorde Appelterre
Sporting Kampenhout
3:0
Дыст
FC Richelle United
0:0
Marloie Sport
Мармон
3:2
Ла Каламін
Рарэн
3:1
RES Durbuy
Эвей
7:2
Жаўры
Herstal
3:2
Спрымон Комблен
Habay-la-Neuve
0:0
Мекс-Дэван-Віртан
NK Sloga Mravince
1:1
Спліт
Urania Baška Voda
0:2
Zadar
NK Bistra
1:1
NK Sava Strmec
NK Omladinac Gornja Vrba
0:1
NK Slavonija Požega
NK Bedem Ivankovo
1:0
NK Svačić Stari Slatinik
NK Graničar Županja
2:0
NK Borac Kneževi Vinogradi
Spartak Varna II
1:0
Svetkavitsa Tg
Botev Novi Pazar
1:0
FK Dorostol Silistra
Sportist G.Toshevo
0:4
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
PFK Levski Sofia II
6:1
Granit Vladaya
FC Volov Shumen
4:0
Ustrem Donchevo
Lokomotiv Plovdiv II
0:1
Радопа
FK Sliven
2:4
FK Gigant Saedinenie
Club Deportivo Américo Tesorieri
1:5
Атлетыка Палісіяль
Atlético Concarán
0:0
Хорхе Ньюберы
Тальерэс Перыка
1:0
CD Social y Cultural Pampa Blanca
Mariano Moreno
2:1
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
Трынідад Сан-Хуан
1:0
Атлетыка Калон Хуніёр
Лухан дэ Куё
0:0
FADEP
Club Atlético Empleados de Comercio
0:2
Фэра Карыль Суд
Кімберлі
4:0
Club Social y Deportivo Pinamar
Пасіфіка Хенераль-Альвеар
2:1
Deportiva Bowen
El Porvenir Mendoza
2:3
Deportivo Malargüe
Asociación Deportiva Centenario
2:0
Альянсу Кутраль-Да
El Fortín
1:0
Расінг Алаварыя
Артэнціна Рафаэла
1:2
Ferrocarril del Estado
Club Náutico El Quillá
1:1
CA La Perla del Oeste
Academia Pillmatun
3:1
Club Atlético San Patricio
La Amistad
0:0
Дэпартыва Рока
Club Atletico San Julián
2:0
Club Social y Deportivo Nocheros
Club Social y Deportivo Ferrocarril YCF
1:2
Боксінг Клуб
Спартова Барракас
3:2
Argentino Rancagua
Архентына дэ Мендаса
0:0
Гуцьерэс Майпу
Спартова дэль Бона
0:0
Хувентуд Альянсу
Club Atlético All Boys Trenel
4:1
Альвеар
Football Club Argentino
1:4
Club Deportivo Mac Allister
Deportivo América
1:2
CSyD San Lorenzo De Villa Adela
Club Central Larroque
0:2
Атлетыка Уругуай
Club Parque Sur
0:1
Дэпартыва Ачырэнс
Каранель Агіры
1:0
Атлетыка Сан-Хорхе
Defensores de la Ribera
2:0
J.J. Moreno
Deportivo Rincón
1:0
Індэпендыентэ Нэукен
Club Atlético 25 de Mayo Termas de Río Hondo
1:1
Індэпендыентэ Фернандэс
9 ліпеня Мартэрас
2:1
Сарм'ента Леанес
Club Social y Deportivo Qom
0:1
Club Atlético Defensores de Vilelas
Каміянерас Архентынос
3:0
Libertad San Carlos
Club Deportivo Villa Sanguinetti
0:0
Ла Эмілія
Club Atlético Chascomús
0:1
Unidos Lisandro Olmos
Club Social y Deportivo Verónica
1:1
Agrupación Deportiva El Salado
Club Social y Atlético Huracán Chivilcoy
1:0
Club Atlético Trocha
Social Atlético Televisión
2:1
Defensores Glew
Альмірантэ Браўн дэ Лулес
1:0
Unión del Norte
Vialidad Nacional
0:2
Уракан Сан-Рафаэль
Club Sportivo San Martín Iglesia
1:1
Club Atlético San Lorenzo Ullum
Regatas
3:1
Peña Deportiva
Хорхе Ньюберы КР
0:2
Уракан Камадора-Рывадавія
Архентына Пеньяроль
1:1
Club Sportivo Suardi
Гуарані Антоніа Франка
2:0
Deportivo Nacional
Феравіярыяс Карыентэс
0:0
Уракан Гойя
Club Unión de Calilegua
1:2
Club Atlético San Pedro
Deportivo San Luis de Burela
0:3
Club Social y Atlético Villa Beba
Club Atlético Belgrano de General Mosconi
1:0
Club Social y Deportivo Aviación
Club Deportivo Casares
1:0
Club Atlético 9 de Julio
Сан-Марцін дэ Мендоса
2:0
Атлетыка Пальміра
Racing Eduardo Castex
0:0
Costa Brava
Unión Deportiva Bernasconi
1:3
All Boys Santa Rosa
Club Atlético Ayacucho
0:1
Club Atlético Mar del Plata
Club Atlético Huracán de Diamante
1:0
Sportivo Urquiza
Club Atlético El Silbido
2:2
Club Arsenal de Viale
Лібертад Сунчалес
0:0
Club Sportivo Norte
Santa Clara Foot Ball Club
0:5
Бэн Ур
Olimpia Santa Teresa
2:0
Club Studebaker Villa Cañás
Бельграна Эскель
0:0
Крус дэль Сур
Club Deportivo Las Grutas
1:2
Villalonga
Club Atlético y Social Argentinos del Norte
2:0
Cultural La Adela
Club Atlético San Lorenzo Puerto Deseado
3:0
Asociación Racing Club Puerto San Julián
Camioneros RG
3:0
Los Cuervos
Unión Bobadal
1:2
Уніён Сант'яга
Club Atlético Estudiantes Santiago del Estero
2:0
Talleres Nueva Esperanza
Club Social y Deportivo Gramilla
1:2
Club Barrio Adela
Club San Antonio Belén
1:0
Club Atlético Jorge Newbery Pomán
Club Atlético Los Andes Los Palacios
1:0
Club Atlético River Plate
Club Atlético Unión de Alicia
1:1
Club Atlético Vélez Sarsfield Oliva
Unión Oncativo
1:2
Club Social y Deportivo Colón
Club Deportivo Municipal Adelia María
3:0
Club Sportivo Huerta Grande
Лас-Пальмас Кордоба
4:0
Club Centro Cultural Alberdi Río Cuarto
Deportivo Universitario
0:1
Алумні
Timbó
0:2
La Picada
Сентраль Гойя
0:3
CA Huracán Corrientes
Рэсістэнсія Сентраль
2:0
Sportivo Cultural
CA Alianza de Campo Largo
1:1
Камерсія Санта-Сільвіна
CA Boca Juniors Quitilipi
0:3
Club Atlético Villa Elena Machagai
Club Sportivo San Cayetano
0:4
Альтас Арнас Сапла
Ciudad de Nieva
5:2
Terry
Centro Social Cultural y Atlético General Güemes
3:0
Deportivo San Antonio Las Lajitas
Club Atletico Argentino de Chacabuco
0:0
Вілья Бельграна Хунін
Club Sindicato de Empleados Municipales
0:1
Colón Chivilcoy
Club Sportivo Pedal
0:0
Argentino Gen. Alvear
Club Defensores de Boca Juniors
0:1
Уніён Вілья Краўсе.
Hipolito Yrigoyen SJ
0:1
Club Atlético Independencia
Sportivo del Carril
0:1
Club Atlético San Miguel
Club Atlético Pringles
0:1
Sportivo Villa Quebrada
Club Sportivo Pringles
1:2
EFI Juniors
Вілья Кубас
3:3
Сан-Ларэнса Алем
Atlético Ticino
1:3
Хенераль Пас Хуніёрс
СКА Хабараўск
6:0
Вялес
Акрон
0:0
Рубін
Шыннік
1:0
КАМАЗ
Краснадар-2
0:3
Аланія Уладзікаўказ
Дынама Махачкала
2:1
Кубань
Арсенал Тула
3:2
Валгар
Балтыка
2:2
Волга Ульянаўск
Радзіма Масква
0:2
Нафтахімік
Аюттхайя Юнайтэд
2:1
Чыангмай
Кастомс Юнайтэд
0:0
Крабі
Nakhon Si United
1:0
Накханпатхам Юнайтэд
Raj Pracha Thailand FC
4:1
Ранонг Юнайтэд
Омран
2:1
Sporting Club Ben Arous
Калаа
1:0
Мокнiн
Мсакен
2:1
Джерба
Стад Габесьен
0:0
Махдiя
Гафса
0:0
Хамам-Ліф
Эсперанс Джарджыс
4:0
СС Сфаксьен
Blaublitz Akita
0:0
Вегалта Сендай
Мантэдыё Ямагата
3:0
Такусіма
Міта Холіхак
2:1
Зеспакусацу Гума
Омія Ардзія
3:3
В-Варэн Нагасакі
Токіа Вердзі
2:0
Фаджыяна Акаяма
Вентфарэт Кофу
2:0
Iwate Grulla Morioka
Альбірэкс Ніігата
2:1
Маціда Зэльвія
Цвайген Канадзава
0:0
Татыгі
Рэнофа Ямагуці
1:3
Джэф Юнайтэд
Роаса Кумамота
3:4
Ёкагама
Рукю
1:0
Аіта Трыніта
Алькаяна
0:1
УД Лаграньес
Атлетыка Балеарэс
3:1
Эльдэнсе
Асасуна Б
3:1
Калаора
Кастэльён
1:0
Амараб'ета
Альхесірас
2:0
Талавера
Бадахос
0:2
Ліненсе
Сеута
1:2
Алькоркон
Сан-Себасцьян-дэ-лос-Рэес
1:1
Уніяністас Саламанка
Атлетык Б
0:3
Мурса
Лінарэс Дэпартыва
1:2
Сельта Б
СД Лаграньес
4:0
Барселона Б
Рэал Мадрыд Кастылья
1:0
Дэпартыва
Сан-Фернанда
1:2
Мерыда ПЕКЛА
Карнэлля
0:0
Ла Нусія
Губіа
3:0
Імалёзе
Реканатэзэ
2:1
Сіена
Віртус Энтэла
3:2
Анкона 1905
Віс Пезара
0:0
Алесандрыя
Арцыньяна
0:2
Лека
Ювентус-2
1:0
Трыестына
Мантава
2:1
Пергалетэзе
Падава
1:2
Новара
Пардэноне
0:1
Феральпісала
Пра Патрыя
1:0
Віртус Верона
Пра Верчэлі
1:2
Пра Сясто
Рэнаце
0:0
Альбінолефэ
Sangiuliano City
0:1
Вічэнца
Трэнта
2:2
П'ячэнца
Сасары Торэс
1:1
Ольбія
Чэзена
2:1
Ф'ярэнцуола
Лукезе
1:0
Мантэваркі Аквіла
Рыміні
2:2
Фермана
ASD San Donato Tavarnelle
1:2
Понтэдэра
Турыс
2:4
Кратонэ
Новасібірск
2:1
Хімік-Аўгуст
Амкар
2:1
Зеніт-Іжэўск
Сокал
0:2
Космас Доўгапрудны
Іртыш Омск
0:0
ФК Чэлябінск
Носта
0:2
Цюмень
Салют
0:1
Дынама Уладзівасток
ФК Калуга
3:1
СКА-Хабараўск-2
Германія Хальберштадт
0:0
Грайфсвальд
Лукенвальдэ
1:1
Карл Цэйс
Мейзельвіц
0:2
Берлінер
Фенікс Любек
3:2
Барусія Хільдэсхайм
Тэўтонія
2:4
Едэло
Санкт-Паўлі-2
2:3
Кікерс Эмдэн
Фартуна Кёльн
1:4
Фартуна-2
Барусія Мёнхенгладбах-2
2:1
Штрэлен
Ватэншайд
2:1
Шальке-2
Драхтэрзен-Асель
3:3
Хольштайн-2
Макабі Берлін
2:1
Ростакер
Штаакен
2:3
Айнтрахт Мальсдорф
Герта Шарлотэнбург
1:1
Ганза-2
Тодэсфельдэ
2:1
Вайхэ-2
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
1:3
Экернфёрд
Ніндарф
1:1
Дасендорф
Ваккер Нордхаузен
3:0
Бішафсверда
Гале
3:2
Фрайталь
MSV Düsseldorf
2:2
Шонэбек
Тюркспор Аўгсбург
2:3
Гархінг
TSV Steinbach II
2:2
Rot-Weiß Hadamar
Neuhof
1:2
Баварыя Альценаў
Рот-Вайс Вальдорф
0:4
Гісен
Бевінгхаўзен
1:4
Вікторыя Клархольц
Фрэдэн
2:1
Шпракхёфель
Эрнтэбрук
2:2
Дэльбрукер
Гютэрсло
3:1
Гіфенбек
Пройсен-2
2:2
Айнтрахт Райнэ
Дортмунд-Аплербек
1:0
Энэпеталь
Шпартфройндэ Зіген
0:2
Падэрборн-2
Бергіш Гладбах
3:1
Фрэхен
Барусія Фраяльдэнховен
2:1
Айнтрахт Хокепель
Зігбург
1:1
Хюрт
Глеш-Пафендорф
0:2
Хенэф
Зазель
2:1
Аймсбютэль
Cronenberger SC
1:0
Зонсбек
Рацінген
6:1
FSV Duisburg
FC Kray
1:4
Шпортфройндэ Баўмберг
1.FC Monheim
2:1
Уніён Нетэталь
Клефэ
2:2
Санкт-Цёніс
HSC Hannover
0:3
SV Ahlerstedt / Ottendorf
TSV Pattensen
1:0
Лупа-Марціні
Шпеле-Фенхаўс
4:1
Армінія Гановер
Германія Эгестарф
2:0
Papenburg
Фінэнтрап-Баменоль
1:2
Вестфалiя Рюнэрн
Фіхталь
2:2
Pesch
Кёнігсдарф
1:0
Вегберг-Бек
Blau-Weiß Friesdorf
1:8
Бон
Хільдэн
2:2
Фельберт
Ордзіна
0:3
Атлетык Эскальдэс
Інтэр д′Эскальдэс
2:0
Пенья Энкарнада
Сан-Жулія
1:2
Санта-Калома
УЕ Санта-Калома
1:1
Энгардань
Амерыка дэ Калі
4:0
Дэпартыва Паста
Дэпартэс Толіма
1:0
Мільянарыёс
Індэпенд'ентэ Мэдэльін
0:0
Хагуарэс дэ Кордоба
Патрыётас
3:4
Атлетыка Букараманга
Дыферданж
2:2
Кэр'енг
Фола Эш
4:1
Вікторыя Роспорт
Этцэла
1:2
Вільц
Петанж
0:0
Жэнэс
УНА Штрасен
0:1
Прагрэс Нідэркорн
Расінг Люксембург
2:1
Хостэрт
Мандэрканж
1:2
Свіфт Эсперанж
Мандорф-ле-Бэн
0:7
Дзюдэланж
Хакора
4:0
Чалатэнанга
Платэнсе Мунісіпаль
1:0
Луіс Анхель Фірпа
Агіла
2:2
Драгон Сан-Мігель
Ісідра Метапан
0:0
Атлетыка Марце
Онсе Дэпартыва
1:1
Санта-Цёкла
ФАС
3:0
Альянса Сан-Сальвадор
Універсідад дэ Чылі
1:1
Эвертан Вінья-дэль-Мар
Какімба Уніда
0:2
Кола-Кола
Палестына
5:0
Дэпартэс Ла-Серана
Дэпартэс Антафагаста
2:0
Уніён Эспаньола