АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 лістапада 2022
SD Almazán
0:2
Атлетыка
Альфара
0:1
Картахена
Рэкрэатыва
0:0
Бургос
Atlético Paso
1:1
Мурса
Эркулес
2:4
Ла Нусія
Vimenor
0:2
Мірандэс
Хімнастыка Торрелавега
2:3
Рэал Аўеда
Мальеруса
1:3
Рая Вальекана
Diocesano
1:0
Сарагоса
Леальтад
0:2
Тэнэрыфэ
Кінтанар-дэль-Рэй
1:2
Жырона
Juventud Torremolinos
2:2
Уэска
Manresa
1:3
Понтэведра
Лас Росас
0:3
Эйбар
Пенья Дэпартыва
1:1
Малага
Arnedo
1:1
Атлетыка Балеарэс
Уніён Адарве
1:2
Лінарэс Дэпартыва
Ібіца Ілас Пітусус
3:1
Раё Махадаонда
CD Algar
1:6
Сельта
Сірбанера
0:1
Інтэрсіці
Velarde CF
0:2
Севілья
Тэруэль
0:1
Лас-Пальмас
Оўрэнс
1:1
Алькоркон
Каруша
2:2
Эльдэнсе
Сан-Хуан
0:2
Нумансія
Эклана
2:3
Гранада
Utebo FC
2:2
Мерыда ПЕКЛА
Лейда Экспарту
0:1
Алавес
Сан-Роке
2:3
Хетафэ
Рэал Уніён
3:2
Кадыс
CD Cazalegas
1:4
Рэал Сасьедад
Альсіра
0:2
Атлетык
Арэнтэйра
2:0
Альмерыя
Віторыя Гімараэш
1:0
Марыціму
Пасуш дэ Ферэйра
0:2
Візела
Партыманенсе
1:2
Брага
Каза Пія
1:2
Шавеш
Бенфіка
3:1
Жыл Вісэнтэ
Фамалікан
1:2
Спортынг
Амерыка Мінейра
1:1
Атлетыка Гаяньенсе
Браганціна
0:1
Флуміненсе
Карынтыанс
0:1
Атлетыка Мінейра
Сантас
0:2
Фарталёза
Інтэрнасьёнал
3:0
Палмейрас
Сеара
4:1
Жувентудзе
Гойяс
0:4
Сан-Паўлу
Куяба
2:1
Курытыба
Атлетыка Паранаэнсе
3:0
Батафага
Крысціянсунд
1:1
Ерва
Лілестрэм
3:1
Хам-Кам
Стремсгодсет
2:4
Будзё-Глімт
Русенбарг
2:3
Сарпсбарг-08
Санэфіёрд
2:2
Хеўгесун
Трамсё
2:2
Алесун
Вікінг
1:1
Од
Валерэнга
1:2
Мольдэ
Далянь Пра
1:1
Гуанчжоу
Шэньчжэнь
0:3
Шанхай Порт
Ухань Тры Таунс
1:3
Хэнань Суншань Лунмэнь
Ханчжоу Грынтаўн
3:3
Цанчжоу Майці Лаёнс
Бэйцзін Гоань
3:1
Ухань
Ванспор
1:0
Kırşehir FK
Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
0:2
Soma Spor Kulübü
Асманлыспор
2:4
Esenler Erokspor
Байбурт-Груп
2:1
Сівас 4 Эйлюль
Эрзінджанспор
2:0
Батман Петральспор
Isparta 32 Spor Kulübü
4:0
Назілі Беледзіе
Тарсус Ідман'юрду
1:1
Амед
Менеменспор
0:1
Бурсаспор
Дзюзджэспор
2:0
Афжэт Аф'ёнспор
Інэгелспор
0:3
Чорум
Ені Дыярбакырспор
1:1
Анкара Дэмірспор
Іскендэрунспор
1:1
Каджаеліспор
Пазарспор
0:1
Балыкесірспор
1461 Трабзон
0:2
Буджаспор-1928
Кыркларэліспор
3:1
Гэтыямесгут Белядзьеспор
Зонгулдак Кемюрспар
2:1
Serik Belediye Spor Kulübü
Фетхіеспор
0:2
Ушак Спортыф Генчлікспар
Карачабей Беледыеспор
4:2
Кастамонуспор
Адыяманспар
0:0
Сарыер
Відаць
1:0
Wil II
Зурзее
1:3
Мендрыса-Стабіё
Шпіц
1:1
Lausanne Sport II
Алімпік Жэнева
2:4
Italien
Эшышан
2:4
УЖС
Рамантуа
Фрыбур
Картэль
0:0
Таван / Трамлан
Rapperswil-Jona II
1:4
FC Lachen / Altendorf
Пелістэр
11:0
Тэтэкс
Вардар
1:1
Беласіца Струміца
FK Kozhuf Gevgelija
2:0
Sloga Vinica
FK Detonit Plachkovica
3:0
Besa Dobërdoll
Барэц
0:3
Саса
FK Karaorman 2017 Struga
1:1
Pehchevo
Sile Yildizspor
1:2
Yeni Mersin İdman Yurdu
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
2:1
Чаталджаспор
1954 Kelkit Belediyespor
0:0
Йомраспор
Belediye Derince Spor Kulübü
2:0
Элязыгспор
Конья Шэкерспор
2:0
Кютах'яспор
Эскішэхірспор
0:0
Agrispor
Эдзірнеспор
1:3
Неўшэхірспор Генчлік
Элязіз Беледзіеспор
1:2
Kestelspor
Orduspor 1967
4:0
Ergene Velimese Spor
Караман Беледзіеспор
1:1
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Iğdır FK
4:3
Айвалыкгюджу
Arguvanspor
2:2
Анкара Адліе
Efeler 09 Spor Futbol Kulübü
1:1
Халід Эдзіп Адыварспор
Mus Menderesspor
1:2
Артвін Хапаспор
Асманіеспор
1:1
Sapanca Spor Kulübü
Kepez Belediyespor
1:2
Аксарайспор
Эрбааспор
1:1
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
Акхісарспор
2:1
Нідзе Бяледзія
FC Bohemians Praha 1905 II
1:1
FK Robstav Přeštice
Велке Мезіржычы
3:2
Граніцэ
Вікторыя Юначка
2:2
Врхавіна
Знойма
1:2
Бланска
Вікторыя Жыжкоў
4:1
Jablonec II
FK Dukla Praha II
0:1
Банік Сакалоў
KS Delvina
0:1
Дэволі
Бутрынці
2:0
KS Maliqi
Мемаліяй
0:2
AF Elbasani
Альпетрол
0:2
Паградзецы
Шкумбіні
1:4
Luftëtari
Labëria FC
1:0
Цяпелена
Bulqiza
3:0
Ада
Nantong Zhiyun
4:0
Shanghai Jiading Huilong
Qingdao West Coast
0:2
Liaoning Shenyang Urban
Ціндао Чжунэн
3:0
Guangxi Pingguo Haliao
Атлетыку Партугал
3:0
Праенсе
Guarda Desportiva
0:1
Марыціму Б
Ангрэнсэ
1:3
Vasco da Gama
Лузітанія Лароза
2:2
Бейра-Мар
Педраш Салгадаш
0:2
Браганса
Мерэліненсе
2:1
Dumiense CJPII Futebol SAD
Мансаў
1:1
Амарантэ
В'яненсе
1:0
Brito
Vilar de Perdizes
2:2
Пэвідэм
Віла Меан
2:1
Сан-Марцінью
Тырзенсе
2:0
Марыя ды Фонтэ
Lusitano Évora
1:1
Лагуш
Сярпа
0:1
Імартал Албуфейра
Феррэйраш
0:5
Жувентудзе Эвора
Фабрыл Барэйру
2:0
Альяненсе
Марыньенсе
3:1
Мартагуа
Rio Maior SC
1:2
Уніян ды Сера
Arronches e Benfica
2:1
1 снежня
Сінтрэнсе
1:0
Ларэш
Бенфіка Каштэлу Бранку
1:1
Сертаненсе
Coruchense
1:1
Перу Піньейру
UD Santarém
1:0
Алкайнш
Алпендарада
3:2
Камаша
Рэбардоза
2:1
Машыку
GD Resende
2:1
Валадарэш Гая
Салгейруш
2:1
Лясы
Гандамар
3:1
Каштру-Дайрэ
Рабу ды Пейшэ
2:0
Oriental Dragon
Ecosem
2:0
Deportivo Garcilaso
San Andrés de Runtu
5:0
Comerciantes
Дэфенсор Ла-Бокана
4:1
Centro Estudiantil San Agustín
Club Rosario Celendin
4:1
Atlético Bruces Futbol Club
ВВ Баранье
3:0
Гемерт
Ёс Ватэрграфсмер
0:1
АДА ′20
Донген
1:2
Уна
Эдзі ′19
0:0
Груне Стэр
Quick
0:2
Херкулес
ХСК 21
2:2
Tot Ons Genoegen Berkel
Аль-Нахда
0:0
Al Taqdom
Al Taraji
1:1
Al-Lewaa
Al Draih
3:2
Al Jandal
Al-Saqer
2:2
Al Entesar Club
Tuwaiq FC
2:1
Jerash FC
Arar FC
2:2
Al-Sadd FC
Al Qous Club
2:0
Al Bukiryah
Qilwah Club
1:1
Hottain
Салідарыце Сколер
3:0
Stade Lamentinois
Фар-дзю-Каналь
3:1
AO Gourbeyrienne
Centre Elite des Régions Françaises d’Amérique FC
1:2
Гозье
ПВД Баменда
3:0
AS Aigle Royal Menoua
Renaissance FC de Ngoumou
2:1
Canon de Yaoundé
Dragon Club de Yaoundé
2:1
APEJES Football Academy
Котон Спорт
2:0
Avion Academy FC
Stade Renard de Melong
0:0
Djiko
Эдынг
0:1
Colombe
Fovu Club de Baham
1:0
Young Sport Academy Bamenda
AS Fortuna Mfou
2:4
Fauve Azur Elite FC
Юньён Дуала
0:1
Bamboutos de Mbouda
AO Asteras Petriti
1:1
Закінтас
Digenis Neochori
0:0
AE Lefkimmi
Кампаньякас
2:2
Apollon Paralimniou FC
Кава
3:0
Aris Avato
Тэрмаікас Тэрміс
1:1
Агратыкос Астэрас
AE Poseidon Nea Michaniona
0:1
Докса Драма
Пантракікос
3:0
Alexandroupoli FC
M. Alexandros Orfaniou
2:3
APS Byron Kavala
Orfeas Xanthis
1:0
AS Nestos Chrisoupolis
AO Ypatou
1:0
AO Chalkis
Тылікратыс
1:0
AS Apollon Pargas
AGS Vyzas Megaron
3:0
PO Fikis
Трыкала
1:0
Панэлефсініякос
Nafpaktiakos
1:2
Panagriniakos
Makedonikos Foufas
1:1
PAO Kristonis FC
Elassona
1:1
Thyella Sarakinoi
AEP Kozani
2:0
Алімпіякас Волас
Edessaikos
1:0
Перыкос
GAS Svoronou
2:2
AO Chaniotis
AO Dotieas Agias
1:5
Казані
Ethnikos Neou Keramidiou
0:0
Касторыя
Эрміаніда
0:0
Паніяніас
Pangytheatikos
1:1
Паніліякас
G.A.S Ialysos 1948
1:2
Эёлікас
AE Mykonos
0:0
Foinikas N. Epidavrou
Panargiakos FC
1:2
AE Pyliou
Diavolitsi
1:4
Радос
Aias Gastounis
2:1
APS Patrai
Moschato
1:0
Agios Ierotheos
Фасцірас Таўрас
2:0
AO Tympakiou
Agios Nikolaos
1:0
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
Almyros AO Anagenisi Gaziou
2:1
AS Aris Petroupolis 1926
Poros
0:3
AO Agia Paraskevi
FC Marko
0:0
Юхтас
Хэпі Вэлі
1:1
Юньлон
Citizen AA
1:1
Саўт Чайна
Dreams Metro Gallery
1:3
Kowloon City District Sports Association
Хойкін
4:1
Wong Tai Sin District Recreation & Sports Council
Kwai Tsing District FA
1:5
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Central & Western District R&SA
2:0
Eastern District SA
VOC
2:0
WVV Alcides
Хогевен
2:0
Дэ Зуавен
Бі Кейк 1887
2:0
Velsen
Vpv Purmersteijn
5:0
Рохда Ралце
ХБС
0:0
SJC Noordwijk
Heino
1:2
РКАЎВ
AWC
2:2
Хоогланд
Лонга'30
4:1
Унітас 30
Юліяна 31
1:3
Венрай
Kampong
3:1
Мерсен
Халстэрэн
3:0
RKZVC
ХВКГ
0:1
SV Orion
РКСВ Нюнен
2:0
Silvolde
ЭВВ
3:1
Moerse Boys
Miedź Legnica II
0:0
Царына Губін
Korona Kielce II
0:1
GP TS Avia Świdnik
KS Lechia Zielona Góra
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Wisla Sandomierz
0:3
ZKS Stal Stalowa Wola
Jarota Jarocin
0:2
SKS Baltyk Gdynia
Reinmeer Aomori
1:1
Veertien Mie
Nara Club
2:1
Matsue City
Maruyasu Okazaki
2:2
Verspah Oita
Tokyo Musashino City
4:0
TIAMO Hirakata
Honda Lock
2:0
Sony Sendai
Criacao Shinjuku
2:2
Honda
SK Slovan Hütteldorfer AC
1:0
Вінерберг
Кетманнсдорф
1:0
SK Austria Klagenfurt Amateure
Hittisau
1:3
Хард
Klagenfurt
3:1
Gmünd
Andelsbuch
0:2
Austria Lustenau II
Мунісіпаль Ліберыя
2:0
Fútbol Consultants Moravia
Cofutpa
1:1
Escorpiones Belén
Limón Black Star FC
5:3
Quepos Cambute FC
Авэнір
1:2
Feulen
Minerva Lintgen
0:3
Norden
Bastendorf
1:0
Alliance Aischdall
Berdorf Consdorf
2:3
Kehlen
Sporting Mertzig
3:0
Jeunesse Useldange
Hosingen
2:1
Erpeldange
Colmarberg
0:2
Young Boys
Pratzerthal-Redange
0:5
Lorentzweiler
Sanem
2:1
Sandweiler
CeBra 01
3:1
Sporting Bertrange
Уніён Кайл-Тэтанж
1:1
Koeppchen
URB
1:0
Red Black Egalité
Résidence Walferdange
2:1
ФК Эш
Blo-Wäiss Izeg
0:1
Syra Mensdorf
Union Mertert
2:6
Schengen
Red Star Merl-Belair
2:2
The Belval Belvaux
Таршын Рэйнбоус
1:1
Сліма Уандэрэрс
Mtarfa
0:4
Сэнт-Эндрус
Swieqi United
1:1
Qrendi
Нашшар Лаёнс
1:0
San Gwann FC
Fgura United
0:0
Attard FC
Ferroviário de Lichinga
0:1
Сонгу
Ліга Дэшпартыва
4:0
AD Vilanculo
Clube Ferroviário de Nacala
1:4
Блэк Булз Мапуту
Matchedje de Mocuba
3:1
Incomáti
CD Costa do Sol
0:3
Феррувіяры Бейра
МТК
1:1
Печ
Дырмот
3:0
Kazincbarcika
MTE
1:0
Халадаш
Будафок
3:0
Шыафок
Бекешчаба
3:1
Soroksar
Dorogi FC
4:2
Tiszakecske
Szentlőrinc SE
2:3
Ajka
Д'яшд'ёр
2:0
Ньірэдзьхаза
Kozarmisleny
1:1
Дзьёр
Szeged
1:0
Aqvital
Puskás Ferenc Akadémia FC II
1:2
Ракацы
Győri ETO FC II
4:3
Gyirmót SE II
Újpest FC II
2:1
Budapest Honvéd FC II
Sényő Carnifex FC
2:2
Budapesti Vasas SC II
Tiszafuredi VSE
1:1
Diósgyőri VTK II
Hajdúszoboszlói SE
0:0
Pénzügyőr SE
Debreceni Egyetemi AC
2:2
Kisvárda Master Good II
Körösladány MSK
3:1
FC Hatvan
Jászberényi
1:1
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
BKV Előre SC
3:0
Füzesgyarmati SK
Karcag SE
2:0
Debreceni VSC II
Putnok FC
3:2
Эгер
BVSC-Zuglo
4:1
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Csornai SE
1:1
Budaörsi SC
Érdi Városi SE
3:0
Móri SE
Teskánd
0:3
Bicskei TC
VLS Veszprém
1:0
MOL Fehérvár FC II
Nagykanizsa FC
7:2
Komáromi VSE
Zsámbéki SK
2:4
Татабання
Kelen SC
0:1
Balatonfüredi FC
III. Kerületi TUE UPE
1:2
Zalaegerszegi TE II
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
1:0
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
BSS Monor
1:0
MTK Hungária FC II
PTE-PEAC
1:0
Ferencvárosi TC II
Ceglédi VSE
2:4
Аграспецыялі
BSE
Majosi SE
KSE Iváncsa
3:1
Kecskeméti TE II
Bánk SE
0:2
Hódmezővásárhely FC
Сальнок
1:1
Paksi SE II
Makó
Meton Dabas FC
Мамер
6:2
Jeunesse Schieren
Шыфланж
0:2
Atert Bissen
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
0:2
Berdenia Berbourg
Жэнэс Канах
1:2
Румеланж
Alisontia Steinsel
1:1
Bettembourg
Blô-Weiss Medernach
0:1
Jeunesse Junglinster
Грэвенмахер
1:1
Хам Бенфіка
Bregel Sport
0:0
Zepperen-Brustem
Херк-дэ-Стад
3:2
Верстанд Курсел
Zonhoven United
1:0
Juve Hasselt
Saint-Josse
0:1
NSeth Berchem
Etoile de Faimes
0:0
JS Fizoise
FC Eupen
2:4
R Ougrée FC
Ster-Francorchamps
1:0
Бафе
Абэль
2:1
ЮКЭ Льеж
Омбур
2:4
Malmundaria
Мелан-Мішэру
1:2
Эльсатуз
Sprimont II
0:3
FC Du Geer
Радзіме Дэ Хук
1:1
Liedekerke
Грымберген
0:2
KFC Wambeek-Ternat
Veltem
2:1
KCVV Elewijt
SK 's Gravenwezel-Schilde
3:0
Марыкерцы
Спортынг Тисселт
4:1
Варселар
KBSK Retie
8:1
Тэрнесэ
Flavion-Morialmé
1:4
Мэю Б
Nismes
1:3
Biesme
US Dinantaise
0:1
Кандруз'ен
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
3:2
Борэн
Арцы
3:2
Chevetogne
KFC Moen
2:3
Зэдэлгем
Саспорт Бузінгу
3:0
RC Lauwe
Сэнт-Ніклас
0:5
KVC De Toekomst Borsbeke
Grembergen
0:2
Эндрахт Зеле
Сальрэзьен
2:1
Luingnois
Hornu
0:1
Le Roeulx
Royal Albert Quévy-Mons II
0:2
FC Flénu
Суань Спорт
2:2
Belœil
Péruwelz
3:3
Gilly
Molenbaix
9:1
Марцінье
Alken
0:2
Тарпеда Хасэлт
Сен-Мішэль
4:0
Блейд
AFC Evere
0:4
Genappe
Etterbeek
3:1
Ixelles
Kosova Schaerbeek
2:1
Union Lasne-Ohain
Блю Стар Брусель
1:1
Stockel
Hoegaarden-Outgaarden
4:0
Bodegem Kapelle United
Andennais
2:0
Спі
Гран Ле
5:1
US Saint-Hadelin-Haversin
Ябеке
0:1
Wevelgem City
Расінг Варегем
3:2
KSV Veurne
Munkzwalm
2:1
Sint-Denijs Sport
FK Radnički Novi Beograd
0:2
Мачва
Слабада Вужыцэ
2:2
FK Loznica
RFK Novi Sad 1921
4:1
Злацібор Чаетына
FK Jedinstvo Ub
0:1
ІМТ
Сэнт-Сюзан
1:2
Сен-Дэні
Capricorne
0:0
Saint-Louis
Parfin
1:2
Сен-Мар'ен
Sainte-Rose
1:1
Жанна д′Арк
Trois Bassins FC
1:0
Excelsior
La Tamponnaise
0:2
Сен-П'еруаз
KV Mechelen B
0:1
Расінг Мехелен
Pepingen-Halle
0:2
Lyra-Lierse Berlaar
Erpe-Mere United
1:3
Гент-Зэхавен
Ветэрэн-Кватрэхт
2:1
Гюлегем
Зелзаце
4:1
Іпр
Варнан
3:1
RUS Rebecquoise
Гансхорэн
3:0
Stade Disonais
Solières Sport
4:0
Верлен
RFC Seraing II
0:1
Union Namur
Лондэрзел
5:1
Капелен
Спарта Пятэгем
1:0
SV Zulte Waregem B
Waremme
1:1
Мэю
Акран
0:1
Stockay-Warfusée
Казертана
0:0
Арцакена
ASD Alcione
4:0
Varesina
Caronnese
2:2
ASD Calcio Brusaporto
USD Casatese
2:1
Сераньё
ASD Città di Varese
1:2
Sona
Folgore Caratese
1:0
Villa Valle
Лумеццане
2:0
US Breno
Пантысола
1:1
GS Arconatese 1926
Franciacorta
3:2
Calcio Desenzano Calvina
SSD Virtus Ciserano Bergamo
1:0
SSD Real Calepina FC
Апрылія
0:1
ASD Cassino Calcio 1924
Atletico Uri
2:2
Памецыя
ASD Ilvamaddalena 1903
1:1
COS Sarrabus Ogliastra
ASD SS Nola 1925
2:2
Паганэзе
USD Palmese
2:3
Лупа Рома
ASD Portici
2:3
Real Monterotondo Scalo
Сарэнта
1:0
ASD Vis Artena
Angri
1:0
SSD Tivoli Calcio 1919
US Bitonto
2:2
Gladiator
Віртус Казарана
1:1
Puteolana
FC Francavilla 1931
0:1
Molfetta Calcio
FBC Gravina
0:2
AC Nardò
Lavello
2:1
Кавезэ
Марціна Франка
2:1
Чыта ды Фазана
Начэрына
1:3
Маці
Бра
0:0
Vado FC
AC Asti
1:1
Castellanzese Calcio 1921
GS Castanese
0:0
Fossano
ASD Chisola Calcio
2:3
Derthona
US Fezzanese Calcio
0:3
Stresa Sportiva
Гоццана
1:0
Borgosesia Calcio
Леньяна
1:1
Казале
FC Pinerolo
1:2
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
Сястры Левантэ
1:0
SCD Ligorna 1922
Катання
3:0
A.S.D. Canicattì
Trapani 1905
2:1
ASDP Santa Maria Cilento
Licata
1:0
Ачырэале
Патэрна
1:3
US Castrovillari Calcio
ASD Ragusa Calcio
2:1
Аверса Нармана
ASD San Luca
0:0
ASD Sancataldese
Mariglianese
0:1
Cittanovese
Вібанезэ
1:1
Lamezia Terme
Caldiero Terme
0:1
Dolomiti Bellunesi
Calcio Montebelluna
3:2
ASD Villafranca
ASD Cjarlins Muzane
1:1
Кампадарсега
Ляньяга
1:0
Местры
US Levico Terme
0:1
AC Virtus Bolzano
Luparense
1:1
Cartigliano
UC Montecchio Maggiore
1:1
Эстэ
Партагруара
0:0
Адрыезе
Union Clodiense Chioggia SSD
0:3
ASD Torviscosa
SSD Calcio Città di Castello
1:3
П'янэзе
ASD Flaminia Civita Castellana
0:0
Orvietana Calcio
Ghivizzano Borgo a Mozzano
2:2
ASD Sporting Trestina
Грасета
1:2
Санджованнезе
ASD Mobilieri Ponsacco
1:1
ASD Calcio Tau Altopascio
Montespaccato
1:1
Арэца
ASD Seravezza Pozzi Calcio
1:3
Паджыбонсі
ASD Terranuova Traiana
0:0
Гаварана
AC Carpi
3:1
Polisportiva Lentigione Calcio
Bagnolese
1:1
Scandicci
Форлі
2:1
Real Forte Querceta
Джана Эрмініа
1:0
AC Sammaurese
ASD Mezzolara
2:0
Карэджэсе
Прата
4:2
US Corticella
ASD Salsomaggiore Calcio
1:3
AC Aglianese
Sant'Angelo
0:1
Ровена
Пістаезэ
3:0
Фанфула
United Riccione
1:2
Crema
Фана
1:1
ASD Vastogirardi
Avezzano Calcio A.S.D
1:2
ASD FC Matese
Тэрмалі
0:0
Vigor Senigallia US
Пінета
3:0
Team Nuova Florida
Porto D' Ascoli
1:1
SSD CynthiAlbalonga
Roma City FC
0:1
Montegiorgio
Tolentino
0:1
SSD San Nicolò Notaresco
Трастэверы
2:1
К'еці
Пра Васто
1:0
Самбенедэтэзэ
Брындызі
1:2
Барлета
Санрэмезе
2:1
К'еры
Locri 1909
2:1
ACD Città Di Sant’Agata
FC Vis Afragolese 1944
1:2
Team Altamura
Ліворна
3:1
AS Ostia Mare Lido Calcio
TJ Jednota Bánová
2:4
FC Slovan Galanta
Slávia TU Košice
2:0
ŠK Novohrad Lučenec
1.FK Svidník
1:1
TJ Tatran Oravské Veselé
TJ Baník Kalinovo
3:1
FTC Fiľakovo
MFK Snina
0:1
FK Poprad
TJ Družstevník Veľké Ludince
3:0
FK Slovan Duslo Šaľa
Vrakuňa
1:2
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
FK Kabel Novi Sad
0:1
FK Hajduk 1912 Kula
Borac Lazarevac
0:2
FK Radnički Obrenovac
FK Polet Ljubić
2:1
Младзі Раднік
Car Konstantin
1:2
Meševo
FK Podunavac Belegiš
0:0
Borac Šajkaš
FK Tisa Adorjan
3:0
FK Bečej
FK Stanišić
0:1
FK Radnički Zrenjanin
FK Radnički Pirot
3:0
Toplicanin Prokuplje
FK Vlasina Vlasotince
1:3
FK Dubočica Leskovac
Zvezdara Beograd
2:1
FK Torlak
Grama
2:1
Пералада
Tona
0:0
Пабла Мафумет
Мантаньеса
3:0
CF Badalona (Badalona II)
Эўропа
1:1
Сан-Крыстабаль
Girona II
2:0
Sants
Л′Апіталет
1:2
Castelldefels
Дэпартыва Сан-Фернанда
2:1
Вілья-Санта-Брыхіда
La Cuadra
1:1
UD Tenerife Sur Ibarra
UCD Burladés
1:2
Txantrea
UE Vilassar de Mar
0:4
Сант-Андрэу
Энтыт Манажуаз
3:0
Crossing Schaerbeek
RAS Monceau
0:1
Ostiches
Брэн
0:1
Рапід Сімфарынуа
Avanti
4:0
Eendracht Aalter
KFC Eppegem
Anzegem
Вілсбеку
1:2
Roeselare Daisel
Schoonbeek-Beverst
2:0
Sporting Kampenhout
Marloie Sport
0:2
Рашфор
Жэнэс Тамін
3:0
Gosselies Sports
Жадуань
2:3
Турнэ
Wolvertem Merchtem
1:0
Voorde Appelterre
Эндрахт Тэрмін
1:0
Берынген
Алімпія Вейгмал
1:1
Эсперанса Нэрпелт
Ла Каламін
5:0
RES Durbuy
Мекс-Дэван-Віртан
1:1
FC Richelle United
NK Dinamo Odranski Obrež
4:1
NK Mladost Petrinja
NK Neretvanac Opuzen
0:2
Vodice
NK Svačić Stari Slatinik
1:0
HNK Đakovo-Croatia
NK Kutjevo
1:0
NK Sloga Nova Gradiška
NK Sava Strmec
1:2
NK Samobor
Septemvri Sofia II
2:2
FK CSKA 1948 Sofia III
Nadezhda Dobroslavtsi
0:0
PFK Levski Sofia II
FK Kyustendil
2:1
PFC CSKA Sofia II
Ustrem Donchevo
2:0
Sportist G.Toshevo
FK Dunav ot Ruse II
0:3
Chernolomets 1919
Botev Novi Pazar
1:2
FC Volov Shumen
Несебыр
8:0
Beroe II
FK Sliven
1:2
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Sayana Haskovo
4:0
FK Dimitrovgrad 1947
CA La Perla del Oeste
0:3
Club Náutico El Quillá
Вілья Бельграна Хунін
1:0
Club Atletico Argentino de Chacabuco
Viamonte FC
2:0
Онсе Тыгрэс
Club Atlético River Plate Azuleño
0:5
Estudiantes Olavarría
CD Social y Cultural Pampa Blanca
0:2
Тальерэс Перыка
Гуцьерэс Майпу
2:1
Архентына дэ Мендаса
Уніён Вілья Краўсе.
1:0
Club Defensores de Boca Juniors
Club Arsenal de Viale
2:1
Club Atlético El Silbido
Argentino Gen. Alvear
1:3
Club Sportivo Pedal
Club Social y Deportivo Nocheros
0:3
Club Atletico San Julián
Asociación Racing Club Puerto San Julián
1:3
Club Atlético San Lorenzo Puerto Deseado
Боксінг Клуб
1:0
Club Social y Deportivo Ferrocarril YCF
Бялізны Віста Баія-Бланка
2:0
Centro Blanco y Negro
Club Atlético Mar del Plata
2:0
Club Atlético Ayacucho
Sportivo Urquiza
1:0
Club Atlético Huracán de Diamante
Атлетыка Сан-Хорхе
3:3
Каранель Агіры
Club Atlético Independiente El Alto
3:2
Instituto Tráfico
Club Sportivo Huerta Grande
0:2
Club Deportivo Municipal Adelia María
Unidos Lisandro Olmos
3:0
Club Atlético Chascomús
Club Sportivo San Cayetano
1:1
Уракан Трэс-Араёс
Club Atlético Camioneros Córdoba
0:1
Атэнас Рыа-Куарта
Соль дэ Амерыка Формаса
1:1
Club Sportivo Social y Cultural Defensores del Rosario
La Picada
1:1
Timbó
Los Cachorros de Salta
0:1
Atlético San Bernardo
Agrupación Deportiva El Salado
2:1
Club Social y Deportivo Verónica
Club Social y Deportivo Aviación
1:2
Club Atlético Belgrano de General Mosconi
Альвеар
1:0
Club Atlético All Boys Trenel
Club Deportivo Mac Allister
4:0
Football Club Argentino
Расінг Алаварыя
1:0
El Fortín
Атлетыка Уругуай
6:0
Club Central Larroque
CA Gimnasia y Esgrima de Santa Fé
2:0
CDSyC General San Martín Monte Vera
Херміналь Расон
3:4
Расінг Трэлеў
Club Social y Deportivo Juan José Moreno
2:1
Defensores de la Ribera
Club Studebaker Villa Cañás
2:1
Olimpia Santa Teresa
Крус дэль Сур
2:1
Бельграна Эскель
Sport Club Cañadense
1:3
Atlético Carcarañá
Deportivo Villalonga
0:1
Club Deportivo Las Grutas
Дэпартыва Рока
0:0
La Amistad
Альянсу Кутраль-Да
0:2
Asociación Deportiva Centenario
Індэпендыентэ Нэукен
2:1
Deportivo Rincón
Los Cuervos
0:3
Camioneros RG
Talleres Nueva Esperanza
0:1
Club Atlético Estudiantes Santiago del Estero
Club Barrio Adela
3:2
Club Social y Deportivo Gramilla
Індэпендыентэ Фернандэс
3:0
Club Atlético 25 de Mayo Termas de Río Hondo
Club Unión Talleres Fábrica
1:2
Вялес Сан-Рамон
Club Atlético Jorge Newbery Pomán
2:1
Club San Antonio Belén
Club Atlético Pedro Cano
2:4
San Martín El Bañado
Club Atlético Vélez Sarsfield Oliva
1:0
Club Atlético Unión de Alicia
Club Social y Deportivo Colón
1:1
Unión Oncativo
Club Sportivo Suardi
1:0
Архентына Пеньяроль
Deportivo Madariaga
2:0
Deportivo Victoria
Уракан Гойя
1:0
Феравіярыяс Карыентэс
CA Huracán Corrientes
1:0
Сентраль Гойя
Sportivo Cultural
3:3
Рэсістэнсія Сентраль
Альтас Арнас Сапла
8:0
Club Sportivo San Cayetano
Terry
1:2
Ciudad de Nieva
Club Atlético San Pedro
1:0
Club Unión de Calilegua
Libertad San Carlos
1:2
Каміянерас Архентынос
Club Deportivo San Vicente
0:0
CDyF Las Mandarinas
Argentino Rancagua
0:2
Спартова Барракас
Club Atlético Trocha
0:2
Club Social y Atlético Huracán Chivilcoy
Defensores Glew
1:1
Social Atlético Televisión
All Boys Santa Rosa
1:0
Unión Deportiva Bernasconi
Уракан Сан-Рафаэль
4:0
Vialidad Nacional
Deportivo Malargüe
0:1
El Porvenir Mendoza
Club Atlético Independencia
3:3
Hipolito Yrigoyen SJ
Club Atlético San Lorenzo Ullum
3:2
Club Sportivo San Martín Iglesia
Club Atlético San Miguel
5:0
Sportivo del Carril
Sportivo Villa Quebrada
1:1
Club Atlético Pringles
San Martín Merlo
1:2
Club Atlético Unión San Luis
EFI Juniors
3:0
Club Sportivo Pringles
Уніён Сант'яга
5:0
Unión Bobadal
Сарм'ента Ла-Банда
4:1
Club Atlético Villa Balnearia
Хенераль Пас Хуніёрс
2:1
Atlético Ticino
Club Social y Atlético Villa Beba
5:0
Deportivo San Luis de Burela
Deportiva Bowen
1:1
Пасіфіка Хенераль-Альвеар
Хувентуд Альянсу
3:0
Спартова дэль Бона
Атлетыка Калон Хуніёр
1:1
Трынідад Сан-Хуан
Peña Deportiva
0:0
Regatas
Club Sportivo Norte
1:0
Лібертад Сунчалес
Ferrocarril del Estado
0:0
Артэнціна Рафаэла
Asociación Deportiva Juventud
0:0
9 ліпеня
Cultural La Adela
1:2
Club Atlético y Social Argentinos del Norte
Сарм'ента Леанес
3:0
9 ліпеня Мартэрас
Club Deportivo y Social 9 de Julio de Chacabuco
1:2
Mariano Moreno
Academia Mascherano
3:5
Эль Лінкеньё
Атлетыка Пальміра
0:0
Сан-Марцін дэ Мендоса
VV Emmen
0:0
Jubbega
VV Rolder Boys
0:1
GRC Groningen
WVV
1:0
CVV Germanicus
GOMOS
0:1
SVBO
FC Dalfsen
2:2
GVAV-Rapiditas
Hillegom
1:1
АФК 34
Hoofddorp
6:1
Uitgeest
Assendelft
1:1
LSVV
IVV Landsmeer
0:1
Fortuna Wormerveer
Kolping Boys
2:1
SV De Meer
Columbia
4:0
Woezik
Bemmel
1:1
SV TOP Oss Amateurs
Winterswijk
5:0
SDO
Voorwaarts T
0:6
MASV
TAC'90
1:0
RKSV Sarto
Дзерне
1:2
ЭХК
Chevremont
8:2
ЗСВ
BSV Limburgia
1:1
Minor
Venlosche Boys
2:1
Дэ Стэр
Wittenhorst
7:0
Схасберг
Сустэрэн
1:3
СВ Самамер
Volharding
2:1
EFC
SV HBC
4:0
SDZ
AGB
1:3
RKSV Vitesse '22
Berghem Sport
2:4
ВСВ Апелдорн
SV Marvilde
2:2
Heeze
SC Kruisland
3:3
Boshuizen
Немеляр
3:0
Best Vooruit
Eindhoven AV
1:2
Erp
Гелдроп
1:3
Van Onderaf Begonnen Goirle
't Zand
2:1
ДОСКА
Раднік Сурдуліца
1:2
Црвена Зорка
Партызан
1:0
Нові-Пазар
Чукарычкі
2:0
FK Mladost GAT Novi Sad
Важдавац
2:0
Спартак Субоціца
Skanste
1:1
ФШЮД-Албертс
Tukums II
1:2
Смілтэнэ
FK Dinamo Rīga
0:3
Прагрэс Олайне
Saldus SS / Leevon
6:0
Саласпілс
Гробіня
5:3
Riga FC II
Елгава
1:0
Valmiera II
Рэзекне
2:2
FK Rīgas Futbola skola II
СКА Хабараўск
3:1
КАМАЗ
Валгар
1:2
Балтыка
Кубань
0:1
Нафтахімік
Рубін
0:0
Енісей
Шыннік
1:0
Акрон
Арсенал Тула
3:1
Краснадар-2
Аланія Уладзікаўказ
1:3
Радзіма Масква
Чыангмай
2:1
Трат
Кастомс Юнайтэд
1:1
Касетсат
Удонтхані
2:1
Ранонг Юнайтэд
Накханпатхам Юнайтэд
2:1
Чайнат Хорнбіл
Хамам-Ліф
2:0
СС Сфаксьен
Омран
1:0
Эсперанс Джарджыс
Калаа
1:1
Джерба
Мокнiн
2:1
Махдiя
Гафса
2:0
Sporting Club Ben Arous
Paide Linnameeskond II
1:4
Ярве
Флора-2
3:5
Хар'ю
Элва
3:1
Левадыя-2
Viimsi JK
3:0
JK Viljandi Tulevik
ПЯК
0:2
Нымме Юнайтэд
Губіа
1:3
Реканатэзэ
Анкона 1905
1:0
Імалёзе
Мантэваркі Аквіла
0:0
Віс Пезара
Фермана
0:0
Алесандрыя
Ф'ярэнцуола
2:0
Карарэзе
Ольбія
2:2
ASD San Donato Tavarnelle
Рэджана
1:1
Понтэдэра
Рыміні
1:1
Сасары Торэс
Сіена
0:1
Лукезе
Gelbison Cilento SSD
1:0
Турыс
Манаполі
0:2
Фоджа
Нуова Мантэразі
0:1
Катандзара
Патэнца
3:0
Лаціна
Таранта
2:1
Вітэрбэзе Кастрэнсэ
Пескара
1:0
Месіна
Аудаче Чераньёла
1:1
Пічарна
Авеліна
0:1
Джульяна
Кратонэ
2:1
Андрыя
Юве Стабія
2:0
Віртус Франкавіла
Сахалін
3:0
Перасвет Дамадзедава
Енісей-2
2:2
Дынама Санкт-Пецярбург
Арсенал-2 Тула
1:2
Дынама Бранск
ФК Ядро
4:1
Радзіма-3 Масква
ФК Цвер
1:3
Тарпеда-2 Масква
ФК Каломна
3:2
Дынама Уладзівасток
Сцяг Нагінск
1:0
СКА-Хабараўск-2
Новасібірск
1:4
Дынама Барнавул
Аланія Уладзікаўказ-2
1:3
Ротар
Балтыка БФУ
0:1
Зорка Санкт-Пецярбург
Ленінградзец
2:0
Лукі-Энергія
Зеніт-2
1:1
Зоркі
Тэкстыльшчык
2:0
Мурам
Спартак Кастрама
1:0
Хімік
Тарпеда Уладзімір
1:3
Дынама-2 Масква
ФК Калуга
0:1
Сатурн
Космас Доўгапрудны
5:2
Зеніт Пенза
ФК «Сахалінец»
0:3
Радзіма-2 Масква
Разань
2:0
Металург Ліпецк
Квант
1:0
Строгіна
Кубань Холдынг
1:2
Біёлаг
СКА Растоў
2:0
Машук-КМВ
Дынама Стаўрапаль
0:0
Чайка Пясчанакопскае
Чарнаморец Наварасійск
0:0
Есентукі
Легіён-Дынама
0:1
Фортэ
FK Spartak Tambov
0:1
Авангард Курск
Сяброўства Майкоп
1:0
Спартак Нальчык
Сцяг Працы
0:3
Чартанава
Едэло
2:2
Любек
Бабельсберг
0:2
Хемніцэр
Дынама Берлін
4:1
Энергі
Тэніс Барусія
0:6
Альтглініке
Балінгер
1:2
Кікерс Офенбах
Цюркгюджу
2:0
Ваккер Бургхаузен
Барусія Хільдэсхайм
3:1
Санкт-Паўлі-2
Брэмер
2:4
Атлас Дэльменхорст
Айнтрахт Нордэрштэт
2:2
Вайхэ
Рот-Вайс Кобленц
0:1
Аален
Варматыя Вормс
2:5
Хомбург
Айнтрахт Трыр
0:1
Гесэн-Касель
Гамбург-Аймсбютэлер
2:0
Hamm United
Хемелінген
5:2
Бремер Нойштат
TuS Schwachhausen
1:2
Обернайланд
Канкордыя Вандсбек
2:1
Ніндарф
Будзіса
3:0
An der Fahner Höhe
Герта Шарлотэнбург
2:0
Штаакен
Ганза-2
6:0
Дынама Шверын
Айнтрахт Мальсдорф
2:3
Тасманія
Уніён Фюрстэнвальдэ
2:2
Макабі Берлін
Шальдынг-Хайнінг
0:0
Кірханшорынг
Тюркспор Аўгсбург
0:2
Ісманінг
Тодэсфельдэ
0:2
Айхедэ
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
1:1
Дорнбрайтэ
Ругенберген
3:1
Зазель
Шварц-Вайс Эсэн
5:2
Хільдэн
SV Ahlerstedt / Ottendorf
3:0
Gifhorn
HSC Hannover
0:4
Шпеле-Фенхаўс
Ганза Люнебург
1:2
TSV Pattensen
Армінія Гановер
2:0
Рамлінген-Элерсхаўзен
Лупа-Марціні
3:1
Ратэнбург
Айнтрахт Цэле
3:4
Papenburg
Берзэнбрук
3:1
Германія Эгестарф
Айнтрахт Райнэ
1:0
Гіфенбек
Эрнтэбрук
2:1
Фрэдэн
Вікторыя Клархольц
3:0
Шпартфройндэ Зіген
Дэльбрукер
0:2
Дортмунд-Аплербек
Шпракхёфель
0:1
Шермбек
Падэрборн-2
1:1
Пройсен-2
Шпартфройндэ Лотэ
3:2
Гютэрсло
Рылазінген-Арлен
2:5
Бакнанг
Бергіш Гладбах
2:0
Фортуна Кёльн-2
Viktoria Arnoldsweiler
2:1
Зігбург
Гомберг
6:1
Turu Dusseldorf
Мербуш
0:0
Клефэ
Шпортфройндэ Баўмберг
2:2
MSV Düsseldorf
Санкт-Цёніс
1:4
Хамбарн
Pampow
1:1
1. FC Frankfurt
TSV Steinbach II
1:2
Рот-Вайс Вальдорф
Эдэрсхайм
1:1
Дзіткірхен
Хенэф
2:0
Барусія Фраяльдэнховен
Фельберт-Дальбексбаўм
1:0
Cronenberger SC
ФФЛ Альдэнбург
2:2
Шонінген
TuS Kirchberg
0:4
Кобленц
Фрэхен
5:0
Blau-Weiß Friesdorf
Энэпеталь
3:0
Фінэнтрап-Баменоль
Elversberg II
0:2
Дудэнхофен
Pesch
0:2
Айнтрахт Хокепель
Фіхталь
3:2
Глеш-Пафендорф
FSV Duisburg
1:3
Зонсбек
Ungheni
0:2
Făleşti
Sheriff II
0:1
Фларэшты
Olimp Comrat
2:1
Văsieni
Sucleia
6:0
FC Speranis Nisporeni
Victoria Chisinau
5:0
Спартаній
Speranța Drochia
3:1
Real Succes
Nathaly's
0:0
Kondzo
CARA Brazzaville
1:1
Леапардс
Отаа-д'Оё
1:0
Этуаль дзю Конга
Cheminots
0:1
Д'ябль Нуар
Bana Nouvelle Generation
2:0
AS Jeunesse Unie de Kintélé
Маккабi Бней-Рейне
0:2
Хапаэль Іерусалім
Хапаэль Ірані Кір'ят-Шмана
0:2
Хапаэль Беэр-Шэва
Макабі Хайфа
5:2
Хапаэль Тэль-Авіў
УЕ Санта-Калома
2:1
Энгардань
Санта-Калома
1:0
Ордзіна
Сан-Жулія
0:3
Атлетык Эскальдэс
Інтэр д′Эскальдэс
8:0
Пенья Энкарнада
Хашымін
0:0
В'еттэл
Дананг
0:1
Біньдзінь
Тханьхоа
2:3
Хаангань Зялай
Хайфон
4:1
Сонглам Нгеан
Намдзінь
3:0
Сайгон
Ханой
2:0
Хонглінь
Real Tamale United
1:0
Адуана Старз
Хартс оф Оук
0:0
Карэла Юнайтэд
Бечым Юнайтэд
0:1
Accra Lions
Nsoatreman FC
2:1
Дрымз
Samartex
0:3
Bibiani Gold Stars
Мунісіпаль
1:0
Міско
Кобан Імперыяль
1:0
Гуастатоя
Антыгуа
3:0
Хінабахуль
Істапа
2:1
Малакатэка
Deportivo Achuapa
2:1
Камунікасьёнес
Мандорф-ле-Бэн
1:6
Вікторыя Роспорт
Дыферданж
2:1
Вільц
Фола Эш
1:3
Жэнэс
Этцэла
0:1
Прагрэс Нідэркорн
Петанж
4:1
Хостэрт
УНА Штрасен
1:4
Расінг Люксембург
Мандэрканж
2:3
Дзюдэланж
Свіфт Эсперанж
4:2
Кэр'енг
Гуайрэння
1:3
Сера Партэнья
Такуары
1:0
Лібертад
Алімпія Асунсьён
1:1
Насьяналь Асунсьён
Спартова Амяльяна
4:2
Гуарані
Хенераль Кабальера ХЛМ
0:0
Соль дэ Амерыка
Рэсістэнсія
0:0
12 кастрычніка