АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 26 лютага 2023
Нэшвіл
2:0
Нью-Ёрк Сіці
Атланта Юнайтэд
2:1
Сан-Хасэ Эрткуэйкс
Шарлот
0:1
Нью-Інглэнд Рэвалюшн
Цынцынаці
2:1
Х'юстан Дынама
Ды Сі Юнайтэд
3:2
Таронта
Інтэр Маямі
2:0
Манрэаль
Арланда Сіці
1:0
Нью-Ёрк Рэд Булс
Філадэльфія Юніян
4:1
Каламбус Кру
Осцін
2:3
Сент-Луіс Сiцi
Далас
0:1
Мінесота Юнайтэд
Ванкувер Уайткэпс
1:2
Рэал Солт-Лэйк
Эстудыянтэс
1:1
Сарм'ента
Платэнсэ
2:4
Тальерэс
Велес Сарсфілд
1:2
Бока Хуніярс
Калон
1:1
Уракан
Дэфенса і Хустысія
3:0
Атлетыка Тукуман
Скейд
Б-93
Monterey Bay
0:1
Oakland Roots SC
СКА Хабараўск
1:0
Зеніт-2
FC Roskilde
3:0
Валміера
Адміра Прага
4:1
Ракіцані
Вікторыя Юначка
0:0
Сярод
SSV Ehingen-Süd
Ульм
Вікторыя Жыжкоў
0:0
Спарта-2
Вікінг
2:2
Лілестрэм
Рэўфос
2:2
Бярум
Дынама Махачкала
0:0
Алай
СКА Хабараўск
2:4
Аланія Уладзікаўказ
Дынама Кіеў
1:1
Валміера
Аланьяспор
2:4
Галатасарай
Од
1:2
Сарпсбарг-08
Lillehammer
5:3
SK Gjøvik-Lyn
MŠK Žilina II
3:2
Спартак Мыява
Petržalka
0:1
FK Rača
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:0
FK Považská Bystrica
FK Slavoj Trebišov
1:4
Slovan Bratislava II
Robin Hood
1:3
Pembroke Hamilton Club
X-Roads Warriors
0:2
Devonshire Cougars
Hamilton Parish
1:2
North Village Rams
Сент-Элуа Лупапо
1:0
Al-Akhdar
Мазембе
0:2
Манастыр
Пірамідс
1:0
ASKO
АСЕК Мімозас
2:0
Д'ябль Нуар
Рэал Бамака
1:1
Янг Эфрыканс
ФАР
2:0
Фьюче
УСМ Алжыр
2:0
Марума Галантс
Motema Pembe
0:1
Rivers United FC
Vasco da Gama
1:0
Ангрэнсэ
Oriental Dragon
3:0
Рабу ды Пейшэ
Браганса
0:1
Педраш Салгадаш
Амарантэ
4:2
Мансаў
Dumiense CJPII Futebol SAD
1:0
Мерэліненсе
Brito
0:0
В'яненсе
Пэвідэм
0:0
Vilar de Perdizes
Сан-Марцінью
0:1
Віла Меан
Марыя ды Фонтэ
2:1
Тырзенсе
Лагуш
0:2
Lusitano Évora
Жувентудзе Эвора
0:0
Феррэйраш
Імартал Албуфейра
1:1
Сярпа
Праенсе
0:2
Атлетыку Партугал
Альяненсе
1:2
Фабрыл Барэйру
Мартагуа
2:2
Марыньенсе
1 снежня
3:1
Arronches e Benfica
Уніян ды Сера
Rio Maior SC
Ларэш
2:1
Сінтрэнсе
Сертаненсе
1:1
Бенфіка Каштэлу Бранку
Перу Піньейру
2:1
Coruchense
Алкайнш
1:2
UD Santarém
Камаша
0:1
Алпендарада
Валадарэш Гая
2:2
GD Resende
Машыку
2:2
Рэбардоза
Лясы
1:2
Салгейруш
Марыціму Б
3:0
Guarda Desportiva
Каштру-Дайрэ
0:0
Гандамар
Бейра-Мар
1:2
Лузітанія Лароза
Херкулес
2:0
Блаув Гел '38
АДА ′20
3:3
ВВСБ
Эдзі ′19
0:0
GVV Unitas
Quick
0:0
RKVV Door Eendracht Macht
АЮК Расмален
2:3
Tot Ons Genoegen Berkel
Ёс Ватэрграфсмер
1:0
ХСК 21
sv Oefening Staalt Spieren '20
3:0
Донген
Уна
1:2
ВВ Баранье
Груне Стэр
1:4
Гемерт
APEJES Football Academy
1:0
Young Sport Academy Bamenda
Les Astres FC de Douala
2:3
AS Fortuna Mfou
Djiko
1:1
AS Aigle Royal Menoua
Avion Academy FC
1:0
Stade Renard de Melong
Fovu Club de Baham
1:1
Bamboutos de Mbouda
Fauve Azur Elite FC
1:0
Dragon Club de Yaoundé
Юньён Дуала
0:1
Gazelle FC
Pangytheatikos
0:2
AE Mykonos
Панэлефсініякос
4:0
AE Lefkimmi
Эёлікас
2:1
Aias Gastounis
G.A.S Ialysos 1948
1:0
Эрміаніда
Паніліякас
1:0
Diavolitsi
Foinikas N. Epidavrou
4:0
APS Patrai
Agios Nikolaos
1:0
Moschato
Фасцірас Таўрас
2:0
Almyros AO Anagenisi Gaziou
Agios Ierotheos
1:3
Этнікас Пірэй
AO Tympakiou
2:0
Poros
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
1:2
FC Marko
AS Aris Petroupolis 1926
2:0
Юхтас
Керацыні
0:0
AO Agia Paraskevi
AO Asteras Petriti
0:2
AO Ypatou
Тылікратыс
5:0
AGS Vyzas Megaron
AO Chalkis
0:3
Трыкала
AS Apollon Pargas
0:0
Digenis Neochori
PO Fikis
4:2
Panagriniakos
Apollon Paralimniou FC
1:0
Агратыкос Астэрас
Докса Драма
2:3
Aris Avato
Alexandroupoli FC
1:1
Кампаньякас
APS Byron Kavala
1:0
Тэрмаікас Тэрміс
AS Nestos Chrisoupolis
1:0
AE Poseidon Nea Michaniona
M. Alexandros Orfaniou
0:2
Pandramaikos
Elassona
0:0
Edessaikos
PAO Kristonis FC
0:0
GAS Svoronou
Thyella Sarakinoi
3:0
AO Dotieas Agias
Алімпіякас Волас
0:1
Ethnikos Neou Keramidiou
Перыкос
0:1
Касторыя
AO Chaniotis
2:2
Казані
Хэпі Вэлі
3:2
Dreams Metro Gallery
North District
0:2
Wing Yee Football Team (Easyknit Property FC)
Саўт Чайна
0:1
Хойкін
Вестландыя
0:0
РКАЎВ
VKW
0:1
Хогевен
Дэ Зуавен
3:1
Velsen
Vpv Purmersteijn
2:2
ХБС
RKZVC
1:1
Moerse Boys
Silvolde
1:1
Хоогланд
SV Orion
4:0
РКСВ Нюнен
Венрай
3:1
Унітас 30
Kampong
1:1
Лонга'30
ХВКГ
1:3
AWC
Халстэрэн
0:4
Юліяна 31
Montego Bay United FC
2:2
Molynes United FC
Tivoli Gardens FC
0:2
Mount Pleasant Academy FC
Vere United FC
0:2
Portmore United FC
Faulkland Sports Club
0:0
Humble Lions
CD Árabe Unido
1:1
Herrera FC
CD Universitario
0:1
Tauro FC
CD Plaza Amador
0:0
UMECIT FC
Club Deportivo del Este
1:1
CA Independiente de La Chorrera
Puerto Golfito FC
1:1
Мунісіпаль Ліберыя
Limón Black Star FC
2:0
AD Municipal Turrialba
Quepos Cambute FC
1:1
Cofutpa
Кармэліта
1:1
Хікараль
Авэнір
1:0
Sporting Mertzig
Red Star Merl-Belair
3:2
Sanem
Feulen
1:2
Norden
Erpeldange
3:1
Jeunesse Useldange
Young Boys
2:5
Kehlen
Lorentzweiler
5:0
Alliance Aischdall
Pratzerthal-Redange
1:1
Minerva Lintgen
Colmarberg
1:1
Bastendorf
Hosingen
2:4
Berdorf Consdorf
ФК Эш
0:2
Sandweiler
Syra Mensdorf
4:1
Red Black Egalité
Schengen
2:0
Koeppchen
Union Mertert
1:3
CeBra 01
Blo-Wäiss Izeg
0:4
Уніён Кайл-Тэтанж
Résidence Walferdange
2:1
URB
Soroksar
4:0
Халадаш
Kazincbarcika
1:0
Д'яшд'ёр
Дырмот
2:0
Kozarmisleny
Szentlőrinc SE
1:2
Будафок
Dorogi FC
1:1
Бекешчаба
Tiszakecske
0:2
Дзьёр
Ajka
4:1
Ньірэдзьхаза
Печ
1:1
Aqvital
МТК
1:0
MTE
Makó
BSE
Budapesti Vasas SC II
1:3
BVSC-Zuglo
Diósgyőri VTK II
0:1
Debreceni Egyetemi AC
Győri ETO FC II
1:1
MOL Fehérvár FC II
Zalaegerszegi TE II
3:1
Teskánd
Puskás Ferenc Akadémia FC II
2:1
Kelen SC
Budapest Honvéd FC II
2:1
Ferencvárosi TC II
Kecskeméti TE II
0:0
Paksi SE II
Tiszafuredi VSE
1:0
Körösladány MSK
Putnok FC
1:0
Kisvárda Master Good II
FC Hatvan
2:1
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Békéscsaba 1912 Elöre SE II
1:1
Pénzügyőr SE
Füzesgyarmati SK
2:1
Эгер
Sényő Carnifex FC
3:0
Jászberényi
Karcag SE
0:0
BKV Előre SC
Komáromi VSE
0:0
Bicskei TC
Татабання
3:2
Móri SE
Balatonfüredi FC
2:1
Gyirmót SE II
Ракацы
0:3
Érdi Városi SE
Budaörsi SC
0:1
VLS Veszprém
Csornai SE
0:1
Nagykanizsa FC
III. Kerületi TUE UPE
5:0
Zsámbéki SK
Сальнок
1:0
Аграспецыялі
Majosi SE
1:1
MTK Hungária FC II
Hódmezővásárhely FC
3:1
BSS Monor
Meton Dabas FC
0:4
PTE-PEAC
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
1:0
Ceglédi VSE
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
1:0
Újpest FC II
Bánk SE
0:3
KSE Iváncsa
Рабат Аякс
1:3
Мсіда Сэнт-Джозэф
Mdina Knights
1:2
Сэнт-Джорджэс
Luqa St. Andrew's
1:0
Siggiewi
Ghaxaq
0:1
Kirkop United
Police FC
2:1
Sunrise FC Rwamagana
Marine FC
4:0
Espoir
Musanze FC
0:3
АПД
Mukura Victory Sports FC
2:1
Gasogi United FC
SE Itapirense
1:1
Sertãozinho
CA Votuporanguense
2:1
União Suzano AC
ГА Аудакс
1:2
São José EC
Марылія
3:0
Grêmio Esportivo Prudente
Managua FC
3:0
Matagalpa
Club Deportivo Ocotal
3:0
CD Walter Ferretti
Universidad Nacional Autónoma de Nicaragua
1:1
Real Estelí FC
Club Sport Sébaco FC
1:2
Diriangén FC
Маркенсе
2:1
Coatepeque FC
Deportivo Quiché FC
2:0
ФК Катарына
Сан-Хуан-Ла-Лагуна
0:0
Nueva Concepción
Дэпартыва Барберэна
1:1
Chimaltenango FC
Aurora FC
0:0
Juventud Pinulteca
San Benito Fútbol Club
2:0
Comunicaciones II
Deportivo San Pedro
3:0
Puerto San José
Санаратэ
2:1
CSD Zacapa
CSyD Sacachispas
0:1
Міктлан
Bettembourg
5:1
Jeunesse Schieren
Jeunesse Junglinster
1:0
Румеланж
Хам Бенфіка
0:0
Berdenia Berbourg
Роданж 91
4:2
Atert Bissen
Марыска
2:1
Мамер
Blô-Weiss Medernach
4:2
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
Alisontia Steinsel
0:0
Жэнэс Канах
Bregel Sport
2:2
Верстанд Курсел
Тарпеда Хасэлт
1:1
Alken
Union Lasne-Ohain
2:1
Stockel
Kosova Schaerbeek
3:2
Saint-Josse
Сен-Мішэль
0:2
RFC Perwez
Etterbeek
2:1
Tubize II
Блю Стар Брусель
3:1
NSeth Berchem
Genappe
1:1
Grez-Doiceau
Эльсатуз
3:0
ЮКЭ Льеж
Ster-Francorchamps
2:1
Ба-Оа
Etoile de Faimes
1:2
Ганню
Омбур
2:2
FC Eupen
Sprimont II
0:4
R Ougrée FC
Абэль
0:0
Мелан-Мішэру
KFC Wambeek-Ternat
0:3
Veltem
KCVV Elewijt
3:1
Bertem-Leefdaal
Liedekerke
2:2
Радзіме Дэ Хук
Грымберген
4:0
Eendracht Mazenzele Opwijk
FC Fenixx Beigem Humbeek
1:1
Melsbroek
Bodegem Kapelle United
2:3
Hoegaarden-Outgaarden
Herselt
0:3
Марыкерцы
Берг эн Дал
1:2
Берлар-Хейнкант
Ranst
1:2
KBSK Retie
Васэлар
1:1
K Kontich FC
Борэн
1:0
Flavion-Morialmé
Спі
2:4
Арцы
Луа
7:0
US Saint-Hadelin-Haversin
US Dinantaise
3:2
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
Andennais
2:4
Гран Ле
Кандруз'ен
5:2
Мэю Б
Nismes
0:4
Fernelmont-Hemptinne
Остниувкерке
1:2
Дыксмэйдзе
KFC Moen
2:1
RC Lauwe
Расінг Варегем
1:2
Лаўэ
KVC Deerlijk Sport
0:2
Wevelgem City
Ябеке
0:2
Зэдэлгем
Саспорт Бузінгу
1:1
Варсенары
Kleit Maldegem
2:1
Саттэгем
Munkzwalm
3:1
Ardennen
Сэнт-Ніклас
0:5
Sint-Denijs Sport
Марцінье
2:2
Péruwelz
Belœil
6:0
Antoing
Сальрэзьен
3:2
Суань Спорт
Molenbaix
3:2
Royal Albert Quévy-Mons II
Ransart
0:0
Le Roeulx
FC Flénu
2:1
Бузэ
Бафе
0:3
JS Fizoise
Эт Бельмон
2:1
Во
Old Road Jets United
5:0
Security Forces United
Conaree United FC
2:3
Village Superstars
Saddlers United
0:1
C.C.C. Bath United
St. Pauls United
3:1
Sandy Point FC
Lyra-Lierse Berlaar
2:0
Тонгерэн
Koninklijke Beerschot VA B
1:1
Лондэрзел
KV Mechelen B
2:3
Ліле
Капелен
0:2
Леббеку
Pepingen-Halle
0:4
Спаувен-Мопертынген
Дыгем Спорт
0:1
Хадэс
Эндрахт Алст
1:0
SV Zulte Waregem B
Гюлегем
2:2
Ветэрэн-Кватрэхт
Мерэлбеку
2:2
Астакамп
Іпр
2:0
Зелзаце
Royale Union Sportive Binchoise
1:0
Stade Disonais
Варнан
2:0
RFC Seraing II
Solières Sport
3:4
Гансхорэн
Royale Union Saint-Gilloise II
4:1
Union Namur
ASD Ilvamaddalena 1903
0:4
Паганэзе
Тэрмалі
0:0
Фана
Porto D' Ascoli
2:1
Vigor Senigallia US
Roma City FC
1:1
ASD Vastogirardi
Team Nuova Florida
0:0
К'еці
Tolentino
1:0
Montegiorgio
Трастэверы
3:2
Самбенедэтэзэ
Пра Васто
2:2
ASD FC Matese
GS Arconatese 1926
0:0
Villa Valle
ASD Calcio Brusaporto
0:1
US Breno
Caronnese
0:1
SSD Real Calepina FC
ASD Città di Varese
0:2
Calcio Desenzano Calvina
Лумеццане
0:1
USD Casatese
Пантысола
2:3
Varesina
Franciacorta
2:2
ASD Alcione
SSD Virtus Ciserano Bergamo
2:0
Sona
Апрылія
1:2
COS Sarrabus Ogliastra
Казертана
2:0
Памецыя
USD Palmese
3:2
ASD Cassino Calcio 1924
ASD Portici
1:1
Лупа Рома
Сарэнта
2:0
ASD SS Nola 1925
Angri
1:1
Real Monterotondo Scalo
ASD Vis Artena
1:0
Арцакена
US Bitonto
3:1
Molfetta Calcio
Віртус Казарана
2:1
Маці
Кавезэ
5:3
Gladiator
FC Francavilla 1931
2:1
AC Nardò
Lavello
1:2
FC Vis Afragolese 1944
Начэрына
0:1
Барлета
Бра
1:0
Castellanzese Calcio 1921
GS Castanese
2:2
AC Asti
Гоццана
0:2
К'еры
Леньяна
2:0
Derthona
SCD Ligorna 1922
1:2
Vado FC
FC Pinerolo
4:1
Borgosesia Calcio
Сястры Левантэ
3:0
USD Pont Donnaz Hône Arnad Evançon
Stresa Sportiva
2:0
Казале
ASD San Luca
1:0
A.S.D. Canicattì
Аверса Нармана
0:1
US Castrovillari Calcio
Trapani 1905
1:1
Ачырэале
Вібанезэ
2:3
ACD Città Di Sant’Agata
Mariglianese
0:3
Locri 1909
ASDP Santa Maria Cilento
2:0
ASD Sancataldese
Caldiero Terme
1:1
Местры
Calcio Montebelluna
0:2
Адрыезе
Эстэ
1:0
Dolomiti Bellunesi
Ляньяга
2:0
Кампадарсега
US Levico Terme
2:4
Cartigliano
Luparense
0:2
ASD Torviscosa
UC Montecchio Maggiore
2:3
Партагруара
SSD Calcio Città di Castello
1:3
ASD Calcio Tau Altopascio
Ghivizzano Borgo a Mozzano
4:2
Паджыбонсі
Грасета
1:1
Ліворна
ASD Mobilieri Ponsacco
0:1
Арэца
Montespaccato
2:2
AS Ostia Mare Lido Calcio
Санджованнезе
3:0
Orvietana Calcio
ASD Seravezza Pozzi Calcio
1:3
П'янэзе
ASD Terranuova Traiana
1:2
ASD Sporting Trestina
AC Carpi
0:0
Real Forte Querceta
AC Aglianese
2:0
Карэджэсе
Bagnolese
1:1
Джана Эрмініа
US Corticella
4:1
Фанфула
Форлі
2:3
Пістаезэ
Прата
3:1
ASD Mezzolara
Ровена
1:0
United Riccione
ASD Salsomaggiore Calcio
0:2
Polisportiva Lentigione Calcio
Sant'Angelo
1:0
Scandicci
Брындызі
1:1
Team Altamura
FBC Gravina
0:0
Чыта ды Фазана
Марціна Франка
2:1
Puteolana
Licata
1:1
Cittanovese
ASD Ragusa Calcio
0:0
Lamezia Terme
Катання
2:0
Патэрна
ASD Cjarlins Muzane
1:0
AC Virtus Bolzano
Jalasjärven Jalas
2:4
KOMU
SCJ
2:4
Haukiputaan Pallo
Littoisten Työväen Urheilijat
6:0
FC Boda
Ponnistus / Peruskallio
0:9
Helsingin Jalkapalloklubi / Kantsu
MLHF
2:1
Rastaala
Lappeenrannan Pallo
0:6
Union Plaani
Berceo
1:5
Наксара
Sámano
1:1
Трапесон
Раё Вальякана Б
3:1
Алькала
Трываль Вальдэрас
0:1
Ursaria
Real Aranjuez
0:2
Алькабендас Спорт
Хетафе Б
1:3
СД Масталес
CD Canillas
0:2
RSC Internacional FC
Канстанцыя
2:3
Льосетэнсе
Siete Villas
1:0
Naval
Cultural Guarnizo
4:1
Castro
Grama
1:0
Castelldefels
Сант-Андрэу
1:0
CF Badalona (Badalona II)
Л′Апіталет
1:0
Сан-Крыстабаль
UE Vilassar de Mar
3:0
Sants
Мантаньеса
2:1
UE Rapitenca
Girona II
1:1
Пабла Мафумет
FC Vilafranca
2:3
Tona
Ayamonte CF
2:2
Херас
Sevilla III
1:1
CD Pozoblanco
Coria CF
0:0
CD Gerena
Villarreal C
0:1
Адзанета
Torrent
4:3
UD Rayo Ibense
Viveiro
1:1
Дэпартыва Б
Gran Peña FC
5:1
Paiosaco
CD Huetor Vega
2:1
Motril
Таледа
2:0
Вільярраблёда
Madrid 2021 FP
3:1
Torrejón
Pozuelo Alarcón
0:0
Collado Villalba
UD Caravaca
1:0
Alcantarilla FC
Deportiva Minera
2:2
Эль-Пальмар
Лас-Пальмас Б
2:0
Менсахеро
Racing Rioja CF II
1:1
Peña Balsamaiso CF
Yagüe
2:3
Аянэса
Кавадонга
0:1
L'Entregu
Леальтад
1:0
Avilés Stadium
Кандаль
0:1
Colunga
Рэал Тытаніка
0:0
Luarca CF
Сеарэс
1:2
Льянера
Ароё
1:0
Trujillo
Fuente Cantos
0:0
AD Llerenense
Calamonte
1:2
Olivenza
Silva SD
2:0
CD BARCO
Эўропа
0:1
Пералада
Лусена
2:0
Bollullos CF
Jove Español
0:2
Левантэ Б
Расінг Мурса
4:0
CD Bullense
Мурса Б
0:1
Атлетыка Пульпіленьё
ФК Херас
0:0
UC La Estrella
SP Villafranca
1:1
CA Pueblonuevo
Гран Тарахаль
0:1
CD Tenerife B
Calamocha
1:1
CD Caspe
Cariñena
0:1
Эхеа
Ciudad de Murcia
2:2
Unión Molinense CF
Рэал Авіла
0:1
SD Almazán
Ільюэка
0:3
Huesca II
Атлетыка Монсан
0:0
Robres CD
Тамарыце
1:0
Binéfar
AD Almudevar
1:0
Барбастра
Канталагуа
2:2
CD Pamplona
Кінтанар-дэль-Рэй
1:2
CD Atlético Tomelloso
CD Galapagar
2:0
Лас Росас
CD Santanyi
0:0
Бінісалем
Sóller
0:1
Пабленсе
Агілас
3:0
FC La Unión Atlético
CD Cieza
1:2
Ucam Murcia II
Muleno CF
0:1
Лорка Дэпартыва
Anguiano
4:0
CD Agoncillo
CP Montehermoso
2:2
Plasencia
SD Torina
0:0
Эскабяда
Silla CF
0:1
CD Roda
Атлетыка Паркуна
3:4
Torre del Mar
River Ebro
3:1
Casalarreina
Praviano
4:1
Спортынг Хіхан Б
Туілья
3:1
Llanes
Арандына
1:0
CD Virgen Del Camino
Паленсія
3:2
Mirandés II
Саламанку УДС
1:0
Atletico Tordesillas
Gama
2:1
Textil Escudo
Vimenor
3:2
Atlético Albericia
Антаньяна
2:1
Conil
AD Cartaya
3:3
Эспеленьё
Арыуэла
1:0
Patacona CF
Acero
1:5
Эльчэ Б
Arzúa
1:0
Estradense
UD Ourense
0:2
Alondras CF
Maracena
1:1
Эль-Пала
CF La Solana
0:1
Torrijos
Конкенсэ
1:0
Кальва Сацела
Марчамала
2:0
CD AZUQUECA
La Calzada
2:1
Calahorra II
Аро
3:1
Камільяс
Каудаль
3:0
Valdesoto
Moralo
4:0
Don Álvaro
Torreperogil
0:2
Рэал Хаэн
Ciudad de Torredonjimeno
1:2
Марбелья
Revilla
1:2
СД Каён
Баракальда
3:0
Pasaia Kirol Elkartea
FC Málaga City
2:2
Альмерыя Б
Schoonbeek-Beverst
0:2
Эндрахт Тэрмін
Тэртр-адлюстраванне
2:2
Жэнлі-Кеві
Укл
0:2
RAS Monceau
Elene-Grotenberge
3:1
Eendracht Aalter
KFC Eppegem
0:1
Avanti
Вілсбеку
2:2
ВВ Хаме
HO Kalken
Anzegem
Drongen
1:1
Roeselare Daisel
Sporting Kampenhout
2:1
Везеў
Алімпія Вейгмал
0:4
Гел-Мераут
Habay-la-Neuve
1:1
Сінэ
Рарэн
0:0
Юі
Мармон
3:2
RES Durbuy
FC Richelle United
3:2
Мекс-Дэван-Віртан
Herstal
2:2
Ла Каламін
Эвей
1:0
Marloie Sport
Lokomotiv Plovdiv II
5:0
FK Sliven
Spartak Plovdiv
0:0
Sayana Haskovo
Chernomorets Balchik
4:0
FK Dunav ot Ruse II
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
6:2
FK Lokomotiv Ruse 2022
Drenovets
1:2
Etar VT II
Botev Vratsa II
1:1
Lokomotiv Dryanovo
Spartak Varna II
15:30
Chernolomets 1919
VV Emmen
4:0
CVV Germanicus
TAC'90
1:2
SC Kruisland
RKSV Sarto
1:1
ДОСКА
Chevremont
0:0
Minor
ЗСВ
2:1
Схасберг
Дэ Стэр
2:3
ЭХК
СВ Самамер
1:3
BSV Limburgia
EFC
2:2
Wittenhorst
Сустэрэн
5:2
Venlosche Boys
SV Marvilde
2:1
Eindhoven AV
Best Vooruit
1:0
Van Onderaf Begonnen Goirle
Немеляр
5:1
Erp
Heeze
1:0
Boshuizen
Гелдроп
0:2
't Zand
Тэмперлей
1:0
Нуэва Чыкага
Сан-Марцін Сан-Хуан
0:0
Атлетыка Гуэмес
Альварада
1:1
Хімнасія Мендаса
Гільерма Браўн
0:0
Альмірантэ Браўн
Дэфенсорэс Унідос
2:0
Дэпартыва Морон
Альдасіві
2:0
Чако Фор Эвер
Льянерас
2:1
Арсамарса
Патрыётас
2:0
Багата
Рэал Сан-Андрэс
1:1
Бакі Хуніёрс Гартуй
Рэал Картахена
2:0
Вальедупар
Ітыхад Хемісет
1:0
Відад Тэмара
Дшейра
0:0
УСМ Ужда
Расінг Касабланка
0:1
Раджа Бені-Мелаль
Хеміс Земамра
1:1
Жэнэс Аль-Аюн
Кастомс Юнайтэд
1:0
Чыангмай
Аюттхайя Юнайтэд
1:0
Ранонг Юнайтэд
Чыангмай Юнайтэд
0:1
Трат
Касетсат
0:1
Накханпатхам Юнайтэд
Уніён Сан-Феліпе
1:0
Дэпартэс Антафагаста
Рэйнджэрс Талька
1:2
Дэпартэс Тэмуко
Дэпортэс Ікіке
3:2
Сан-Луіс Кіёта
Сант'яга Уандэрэрс
3:1
Пуэрта-Монт
Фаджыяна Акаяма
0:0
Сімідзу С-Палс
Роаса Кумамота
0:1
Blaublitz Akita
Вегалта Сендай
1:0
Татыгі
Аіта Трыніта
1:0
Токіа Вердзі
Рэнофа Ямагуці
1:1
Джубіла Івата
Маціда Зэльвія
2:0
Зеспакусацу Гума
Міта Холіхак
2:2
Iwaki
Ла Нусія
0:1
Нумансія
Асасуна Б
1:0
Карнэлля
Хімнастык
0:4
Эльдэнсе
Атлетыка Балеарэс
0:1
Амараб'ета
Алькоркон
2:0
Уніяністас Саламанка
Кордоба
2:0
Культураль Леанеса
Лінарэс Дэпартыва
1:1
Расінг Фероль
Понтэведра
1:3
Сеута
СД Лаграньес
1:0
Рэал Уніён
Мерыда ПЕКЛА
0:3
Сельта Б
Рэал Сасьедад Б
0:0
Атлетык Б
Альхесірас
2:1
Фуэнлабрада
Раё Махадаонда
2:1
Талавера
Рэджана
0:0
Карарэзе
Ф'ярэнцуола
0:0
Чэзена
Імалёзе
1:1
Губіа
Мантэваркі Аквіла
0:0
Лукезе
Фермана
1:2
Рыміні
Понтэдэра
2:4
ASD San Donato Tavarnelle
Ольбія
3:1
Сасары Торэс
Анкона 1905
0:3
Віртус Энтэла
Алесандрыя
2:2
Віс Пезара
Лека
2:1
Арцыньяна
Новара
1:3
Падава
П'ячэнца
0:3
Трэнта
Пергалетэзе
0:0
Мантава
Віртус Верона
2:0
Пра Патрыя
Пра Сясто
2:2
Пра Верчэлі
Альбінолефэ
2:3
Рэнаце
Гамбург-2
1:1
Брэмер
Лукенвальдэ
3:1
Бабельсберг
Германія Хальберштадт
0:5
Карл Цэйс
Хемі
3:0
Мейзельвіц
Дынама Берлін
1:1
Лакаматыў Лейпцыг
Нюрнберг-2
2:2
Айхштэт
Айнтрахт Нордэрштэт
3:0
Гановер-2
Тэўтонія
0:1
Санкт-Паўлі-2
Шальке-2
1:4
Рот-Вайс Оберхаўзен
Канкордыя Базэль
2:0
Дорнах
Дэлемон
1:1
Шотц
Муры
2:2
Залатурн
Ла Сарра-Эклепен
2:1
FC Coffrane
FC Sion II
0:4
Мерэн
Палома
0:3
Зазель
Гестэмюндэ
0:3
Бремер Нойштат
Блументаль
3:1
Вольтмерсхаузен
TuS Schwachhausen
1:3
Хемелінген
Ваккер Нордхаузен
3:1
Blau-Weiß Zorbau
Герта Шарлотэнбург
4:1
Pampow
Тасманія
2:0
Макабі Берлін
Айнтрахт Мальсдорф
1:1
Нойштрэліц
Любек-2
1:4
Айхедэ
Werder Bremen III
1:4
Уніён Бремен
Ніндарф
3:2
Цюркіе
Уніён Торнеш
2:1
Ругенберген
Бухальц
1:0
TuS Osdorf
Вікторыя Грысхайм
5:1
Unter-Flockenbach
Комет Арстэн
1:0
TuSpo Surheide
MSV Düsseldorf
1:2
Хільдэн
Mülheim-Kärlich
1:6
Кобленц
Гютэрсло
1:1
Эрнтэбрук
Гіфенбек
2:1
Вікторыя Клархольц
Вестфалiя Рюнэрн
3:2
Дэльбрукер
Айнтрахт Райнэ
1:0
Шпракхёфель
SV Grün-Weiß Siebenbäumen
3:2
Husumer SV
Фатан Шпорт
0:4
Брынкум
Cronenberger SC
0:7
Шварц-Вайс Эсэн
Зонсбек
2:2
Гомберг
Шонэбек
2:1
Мербуш
Фельберт-Дальбексбаўм
1:1
Юрдынген
Шпортфройндэ Баўмберг
3:0
Санкт-Цёніс
FC Kray
2:1
1.FC Monheim
Хамбарн
1:3
Клефэ
Рацінген
1:0
Turu Dusseldorf
HSC Hannover
1:1
Gifhorn
Хеслінг
3:1
Papenburg
ФФЛ Альдэнбург
1:3
Айнтрахт Цэле
Энэпеталь
2:2
Бевінгхаўзен
Фінэнтрап-Баменоль
1:0
Фрэдэн
FSV Duisburg
0:7
Фельберт
Інтэр Цюркспор
2:1
SV Frisia 03
Onsala BK
0:3
Кальмар
Хельсінгбарг
1:3
Трэлебарг
ГАІС
2:1
Гётэборг
Норчэпінг
3:3
Утсіктэн
Варберг
0:2
Вестэрас
Эстэрсунд
0:3
АВК
Эрэбру
1:2
Юргордэн
Брамапойкарна
2:3
Ландскруна
Атлетык Эскальдэс
6:1
Ордзіна
Санта-Калома
1:1
Інтэр д′Эскальдэс
Пенья Энкарнада
1:1
Сан-Жулія
УЕ Санта-Калома
1:1
Энгардань
Насьёналь Патасі
5:1
FC Libertad Gran Mamoré
Індэпендыентэ Петралера
2:0
Блюмінг
FC Universitario de Vinto
1:1
Аўрора
Лобас УПНФМ
3:0
Віда
Рэал Эспан'я
1:1
Olancho FC
Матагуа
1:1
Гандурас Прагрэса
Дэпартыва Рэал Сасьедад
1:1
Маратон
Атлетыка Хуніёр
1:0
Ла-Экідад
Хагуарэс дэ Кордоба
2:0
Дэпартыва Перэйра
Амерыка дэ Калі
1:0
Энвігада
Санта-Фэ
0:0
Уніён Магдалена
Дзюдэланж
0:1
Расінг Люксембург
Фола Эш
2:0
Мандэрканж
Дыферданж
6:0
Этцэла
Мандорф-ле-Бэн
2:0
Петанж
Свіфт Эсперанж
3:0
УНА Штрасен
Кэр'енг
0:0
Хостэрт
Вікторыя Роспорт
2:3
Прагрэс Нідэркорн
Вільц
3:2
Жэнэс
Ісідра Метапан
0:0
Драгон Сан-Мігель
Санта-Цёкла
0:0
ФАС
Платэнсе Мунісіпаль
3:2
Атлетыка Марце
Онсе Дэпартыва
4:0
Чалатэнанга
Прачуап
0:1
Бурырам Юнайтэд
Кхонкэн Юнайтэд
3:2
Накханратчасіма
Бангкок Юнайтэд
1:2
Порт
Нонгбуа Пітчайя
2:1
Чонбуры
Гуаякіль Сіці
1:1
Кумбая
Гуаласеа
2:1
Барселона Гуаякіль
Тэкніка Універсітарыё
4:1
Універсідад Каталіка Кіта
Віторыя
0:0
Barcelona BA
Жакуйпенсе
1:0
Жуазейрэнс
Itabuna EC
4:0
Баія
Баія Фейра-дзі-Сантана
3:0
Jacobinense
Атлетыка Алагоіньяс
0:0
Досі-Мел
Аперарыё
3:0
Курытыба
Лондрына
0:1
Атлетыка Паранаэнсе
Каскавел
3:0
Фос-ду-Ігуасу
Сіянорці
0:2
Galo Maringá
Azuriz
4:0
Рыа-Бранка Паранагуа
Марынга
3:1
Independiente FSJ