АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 21 красавіка 2023
Расінг Авельянеда
3:2
Аўкас
Атлетыка Насьёналь
3:1
Мэльгар
Палмейрас
2:1
Сера Партэнья
Лібертад
1:2
Альянсу Ліма
Сан-Ларэнса
0:2
Фарталёза
Сантас
0:0
Аудакс Італьяна
Пеньяроль
0:2
Мільянарыёс
Батафага
4:0
Універсідад Сесар Вальеха
Эмелек
1:0
Уракан
Дэпартэс Толіма
1:2
Тыгры
Універсітарыё Дэпартэс
2:2
Гойяс
Ворскла U-19
3:3
Металіст U-19
Інгулец U-19
1:2
Александрыя U-19
Дынама Кіеў U-19
3:2
Шахцёр U-19
Верас U-19
3:2
Мінай U-19
Цяньцзінь Цзіньмэнь Тайгер
2:1
Ханчжоу Грынтаўн
Мэйчжоу Хакка
0:1
Шанхай Шэньхуа
Шаньдун Тайшань
1:1
Nantong Zhiyun
Хэнань Суншань Лунмэнь
0:0
Ціндао Чжунэн
Чэнду Жунчэн
2:1
Цанчжоу Майці Лаёнс
Алмеры Сіці
1:1
Зволле
Дордрэхт
1:0
АЗ-2
Эйндховен
1:2
НАК
Дэ Графсхап
0:1
Дэн Хааг
Хелмонд Спорт
0:1
Хераклес
Рода
0:1
Дэн Босх
Тэлстар
1:0
Венлі
Вільем II
4:0
Топ Ос
Грэдзіг
1:4
ЗАК
ASV Siegendorf
2:1
USV Scheiblingkirchen-Warth
Bruck/Leitha
0:3
Stripfing
UFC Hallein
2:2
Рэд Бул Зальцбург II
Кальсдорф
1:0
Вайц
Трайбах
0:5
Леабэн
Нойхафен
1:2
TuS Bad Gleichenberg
Уніён Фекламаркт
0:0
Wolfsberger Athletik Club Amateure
Алерхайліген
1:2
Гуртэн
Сак Клагенфурт
1:3
WSC Hertha
TWL Elektra
2:0
Трайскірхен
Маннсдорф
1:4
Вінер Нойштадт
Fügen
0:2
Швац
Дойчландсберг
1:3
Ласк II
Крэмс
3:1
Драсбург
Карабах Вена
0:2
Wiener
Gørslev Idrætsforening
2:3
Boldklubben 1908
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
0:2
Næstved IF
Ledøje-Smørum Fodbold
1:3
VB 1968
BK Skjold
3:1
KFUM
Tårnby FF
3:1
Herstedøster IC
Onsala BK
4:0
Квідынг
IF Älgarna
1:3
Фрыска Вільёр
Landvetter IS
0:0
Tölö
IFK Hässleholm
2:1
Räppe
Stenungsunds IF
1:1
Grebbestads IF
IFK Eskilstuna
1:3
Асюрыска
FOC Farsta
2:3
FC Nacka Iliria
FC Judenburg
1:1
Фойтсберг
Mannswörth
2:2
FV Austria XIII Auhof Center
SV Gerasdorf Stammersdorf
1:1
Пост
SK St. Johann in Tirol
1:0
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
Kematen
5:1
Mils
DSG Union Perg
0:3
PROCON Wohnbau Dietach
Union Edelweiß Linz
3:1
Бад Ішль
Грун-Вайс Міхельдорф
1:3
SPG Weißkirchen / Allhaming
Вельс
2:3
Union Mondsee
Фэлдкірхен
0:1
SK Austria Klagenfurt Amateure
Kraig
2:0
Шпіталь
Union Gamlitz
0:4
SV Wildon
Ферынг
4:0
Ilzer SV
Köflach
1:1
Фюрстэнфельд
SV Domaines Kilger Frauental
1:1
Mettersdorf
Liezen
2:2
SC Bruck an der Mur
SV Gady Raika Lebring
3:2
Гнас
Хальванг
2:2
Bürmoos
SV Straßwalchen
3:3
ASV Salzburg
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
0:2
ASKÖ Oedt
Цветль
0:3
Коцінгбрун
Mannersdorf
1:2
SV Haitzendorf
Puch
1:1
Ойгендорф
Парндорф
6:1
Кафідыш
SV Leithaprodersdorf
7:0
SV Gussing
SV Schattendorf
2:1
Deutschkreutz
SV Oberperfuss
5:1
SV Mayrhofen
CS Real Bradu
1:4
Тунары
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
3:2
ACSO Filiaşi
KSE Târgu Secuiesc
0:0
ASC Olimpic Zărneşti
AFC Odorheiu Secuiesc
5:1
ACS Kids Tâmpa Braşov
CS Păuleşti
4:2
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
CS Dinamo București
2:0
AS FC Pucioasa
Unirea Bascov
0:0
SC Fotbal Club FCSB SA II
Înainte Modelu
1:5
FCV Farul Constanţa II
CS Viitorul Dăești
0:1
Мунічыпал Александрыя
Minerul Costeşti
2:0
ACS Vediţa Coloneşti MS
CSM Avântul Reghin
0:1
Viitorul Cluj
ACS Târgu Mureș 1898
1:1
CS Universitatea Alba Iulia
CS Aerostar Bacău
1:2
CSM Râmnicu Sărat
Pobeda Stár Bišnov
0:6
CS Phoenix Buziaș
CS Lotus Băile Felix
3:4
Біхар
Progresul Ezeriș
3:2
Viitorul Târgu Jiu II
CF Metalurgistul Cugir 1939
2:1
CS Unirea Ungheni 2018
Crişul Chişineu Criş
1:5
Рэшыца
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
1:3
CS Șoimii Lipova
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
2:0
Agudat Sport Ashdod
Hapoel Afula
3:4
Хапаэль Іроні Рамат-ха-Шарон
Хапаэль Акко
0:0
Maccabi Kabilio
Хапаэль Кфар-Сава
0:2
Бней Іегуда
Хапаэль Пэтах-Тыква
3:0
Ironi Tiberias
Spartak Varna II
2:2
PFK Ludogorets 1945 Razgrad III
FK Balkan 1929 Botevgrad
2:2
PFC CSKA Sofia II
Pirin Razlog
1:0
FK Botev 1937 Ihtiman
Амштэтэн
5:0
Штурм Грац II
Хорн
1:2
Аўстрыя Вена II
Фларыдсдорфер
3:1
Ліферынг
Капфенберг
3:0
Ферст Вена
Рапід Вена II
2:1
Форвертс Штайр
Санкт-Пёльтэн
2:0
Адміра
Paris 13 Atletico
2:2
Нансі
Седан
1:2
Версаль
Бурк-ан-Брэс
1:1
Ле-Ман
Вільфранш
0:0
Шале
Ле-Пюі
0:1
Арлеан
Рэд Стар Сэн-Уан
1:0
Бастыя-Борга
Брыёшэн
2:1
Шатару
Аўранш
0:3
Канкарна
Аубштадт
1:0
Ваккер Бургхаузен
Піпінсрыд
1:3
Бухбах
Ханкофен-Хайлінг
1:2
Аўгсбург-2
Атлас Дэльменхорст
4:2
Едэло
Санкт-Паўлі-2
2:4
Гамбург-2
Кікерс Офенбах
0:1
Штутгарт-2
Франкфурт
3:0
Варматыя Вормс
Лакаматыў Лейпцыг
4:1
Ліхтэнберг
Тэніс Барусія
0:2
Хемі
Фартуна Кёльн
3:2
Штрэлен
Драхтэрзен-Асель
2:1
Вайхэ
Шварц-Вайс Рэдэн
0:4
Любек
Ісманінг
2:2
VfB Hallbergmoos-Goldach
Абтсвінд
1:0
TSV Grossbardorf
Эрланген
2:1
Хам
Эрльбах
0:0
Мемінген
Розенхайм 1860
0:5
Інгальштат-2
Нэтынген
0:2
Мучэльбах
Гархінг
0:5
Котэрн
Обернайланд
4:0
TuS Schwachhausen
Бергіш Гладбах
1:1
Бон
Айленбург
3:1
Blau-Weiß Zorbau
Hamm United
1:0
Ругенберген
Turu Dusseldorf
0:4
Санкт-Цёніс
Hamburger SV III
4:3
Дасендорф
FK Orenburg U-19
1:2
Ахмат U-19
Урал U-19
0:1
Лакаматыў U-19
ЦСКА U-19
1:1
Растоў U-19
PFK Krylya Sovetov Samara U19
1:1
Сочы U-19
FK Nizhny Novgorod U19
1:1
FK Fakel Voronezh U-19
Torpedo Moskva U19
2:1
Хімкі U-19
Строгіна U-20
2:1
Дынама Масква U-19
УАР №5 U-19
1:1
Kuban U19
Спартак U-19
2:0
Чартанава U-19
Зеніт U-19
0:1
Краснадар U-19