АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 20 ліпеня 2023
ФК Еўропа
2:3
Дукаг'іні
Санта-Калома
2:0
Пенібонт
Біркіркара
1:2
Марыбор
Нарва Транс
0:3
Пюнік
РФШ
4:1
Македонія-ГП
Пайдзе
0:2
Б-36 Торсхаўн
Мілсамі
0:1
Панявеж
Хонка
0:0
Табол
Левадыя
1:2
Жыліна
Дзіла
2:0
ДАК
Дынама Мінск
1:2
Жэлезнічар
Зімбру
1:0
Ла Фьёрыта
Дынама Батумі
1:2
Тырана
Вікінгур Гота
1:1
Інтэр д′Эскальдэс
Нёман
1:1
Вадуц
Эгнатыя
4:4
Арарат-Арменія
Гіляні
0:2
Прагрэс Нідэркорн
Гап Конназ Куэй
0:2
Акурэйры
Глентаран
1:1
Гзіра Юнайтэд
Арсенал Ціват
1:6
Алашкерт
Дандолк
3:1
Мэгпайз
Сэнт-Патрыкс
2:3
Дзюдэланж
Космас Сан-Марына
1:1
Суцьеска Нікшыч
Улазнія
1:0
Лінфілд
Хаверфордвест
1:0
Шкендыя
Дэры Сіці
1:0
ХБ Торсхаўн
Вікінгур Рэйк'явік
1:0
Рыга
Шкупі
0:0
Гегельман
Сараева
1:1
Тарпеда Кутаісі
Крузэйдэрс
1:0
Хака
Стоміль
00:00
Крыўбас
New Mexico United
2:3
Сандэрленд
Атлас
1:1
Спортынг Хіхон
Некакса
0:2
Атлетык
Тарпеда-БелАЗ
08:00
Жодзіна-Паўднёвае
Младасць Лучані
FK Radnički Novi Beograd
Антальяспор
2:1
Аланьяспор
ASC Olimpic Zărneşti
Кіндыя
Ферль
4:1
Алеманія
Пендікспор
0:0
Чорум
Мілан
Лумеццане
Залаэгерсег
1:1
Аль-Ітыфак
Напалі
6:1
Анаунэ
Барусія Дортмунд-2
0:0
Ломэл
Лацыа
5:0
Прымор'е
Апалон
5:0
Інтэр Браціслава
Эмпалі
8:0
A.S.D. Calcio Certaldo
Вардар
2:1
Бакель
Фіярэнціна
1:1
Парма
Херэнвен
2:0
ОФІ
Ваяводзіна
1:1
Барац Лазня-Лука
АПАЭЛ
1:1
Волас
Хемелінген
1:3
Брэмер
Бюдэрых
2:1
MSV Düsseldorf
Хостэрт
3:7
Шыфланж
Annagh United FC
0:2
Ньюры Сіці
Аль-Наср
1:4
Бенфіка
Атлетыка Гаяньенсе
2:2
Мірасол
Новоризонтино
3:0
Лондрына
Аваі
2:0
Сампаё Карэа
Спорт Рэсіфі
1:2
Віторыя
Сеара
1:0
Віла Нова
АБС
0:1
Гуарані Кампінас
Дэфенса і Хустысія
1:0
Сентра Эспаньёл
Расінг Авельянеда
2:1
Сан-Марцін Тукуман
Сан-Марцін Сан-Хуан
2:2
Велес Сарсфілд
Вілья Мітры
0:0
Гадой Крус