АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 05 сакавіка 2024
Блэкбэрн
1:1
Мілуал
Ковентры
5:0
Ротэрхэм
Хал
1:1
Бірмінгем
Лідс
1:0
Сток Сіці
Сандэрленд
0:1
Лестэр
Шэфілд Уэнсдэй
1:0
Плімут
Іпсвіч
3:2
Брысталь Сіці
Моркэм
1:0
Кроўлі
Барроу
2:0
Джылінгем
Мэнсфілд Таун
1:2
МК Донс
АФК Уімблдон
0:0
Грымсбі Таун
Брэдфард
1:1
Данкастэр
FK Vardar Negotino
0:1
Охрыд
FK Karaorman 2017 Struga
0:1
Скоп'е
FK Kozhuf Gevgelija
0:2
KF Aresimi 1973
FK Detonit Plachkovica
1:0
Пелістэр
Саса
0:3
Besa Dobërdoll
Novaci
1:1
Тэтэкс
Беласіца Струміца
0:0
KF Bashkimi 1947 Kumanovo
Осагава
0:0
Перамога
Holywell Town FC
3:0
Buckley Town
Престатін Таун
1:1
Mold Alexandra FC
Goytre United FC
2:3
Briton Ferry Llansawel AFC
Хапаэль Ноф-ха-Галіль
3:1
Хапаэль Рышон-ле-Цыён
Макабі Нетання
2:1
Хапаэль Іерусалім
Хапаэль Хайфа
0:3
Макабі Пэтах-Тыква
Maccabi Kiryat Gat FC
3:0
Sderot FC
Віртус Энтэла
5:0
Перуджа
Пінета
1:1
Віс Пезара
Арцыньяна
0:0
Альбінолефэ
Пра Сясто
0:0
Джана Эрмініа
Аталанта-2
1:0
Лумеццане
Ляньяга
2:1
Пергалетэзе
Пра Патрыя
2:1
Пра Верчэлі
Алесандрыя
0:1
Трэнта
Губіа
2:0
Арэца
Карарэзе
3:2
Чэзена
Анкона 1905
2:1
Фермана
Реканатэзэ
3:2
Пескара
Мантава
4:0
Віртус Верона
Саўтэнд
1:1
Уілдстан
Ёрк Сіці
1:3
АФК Файлд
Гейтсхед
2:3
Саліхал Мурс
Барнет
2:0
Рочдэйл
Олдхэм
0:0
Бромлі
Уокінг
2:1
Кідэрмінстэр
Олтрынхем
2:1
Доркінг Уандэрэрс
Фарнбара
1:0
Уэлінг Юнайтэд
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Істборн Бора
Мэйдстан Юнайтэд
2:2
Бат Сіці
Чыпенхэм Таун
0:1
Уэстон-супер-Мар
Спеннімур Таун
2:1
Олфрэтон Таун
Уорынгтон Таун
0:3
Саўтпорт
Дарлінгтан-1883
4:0
Сканторп Юнайтэд
Бэнберы Юнайтэд
1:2
Рашэл Алімпік
Пітэрбара Спортс
1:4
Херэфард
Бішоп Стортфард
1:4
Чорлі
Стаўрбрыдж
1:1
Нідэм Маркет
Олчэрч
0:2
Хэйлсауэн
Лонг-Ітан Юнайтэд
2:2
Лемінгтон
Уітбі Таун
1:0
Мэтлак Таун
Этэртон Кольерыз
1:2
Гайзлі
Юнайтэд оф Манчэстэр
1:2
Райлэндз
Эштан Юнайтэд
5:0
Ланкастэр Сіці
Хоршам
3:1
Кінгстаніян
Канкорд Рэйнджэрс
0:3
Чэсант
Уолтэм
4:2
Горлстан
Данстан
2:2
Стоксбрыдж Парк Стылз
Хеберн
6:0
Брайхаўс
Ньютан Эйкліф
3:0
Стоктон Таун
Понтэфрэкт Кольерыз
3:3
Эшынгтон
Мерстэм
0:3
Чычэстэр
Шэфілд
3:2
Грымсбі Бора
Бэдфард Таун
1:1
Стотфолд
Аксбрыдж
2:0
Метрапалітан Поліс
Рашдэн энд Дайманд
0:5
Куорн
Кавентры Сфінкс
2:2
Лафбара Дынама
Энсты Намадс
6:0
Рагбі Таун
Хэнлі Таун
0:0
Сіці оф Ліверпуль
Воксхолл Мотарс
1:3
Аўро
Кэмпстан Роверс
2:0
Лейтан Таун
Бінфілд
1:1
Саўт Парк
Хэдлі
6:0
Норт-Лей
Нортвуд
2:3
Хэнуорт Віла