АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 13 красавіка 2024
Ньюкасл
4:0
Тотэнхэм
Брэнтфард
2:0
Шэфілд Юнайтэд
Бёрнлі
1:1
Брайтан
Манчэстэр Сіці
5:1
Лутан
Нотынгем Форэст
2:2
Вулверхэмптан
Борнмут
2:2
Манчэстэр Юнайтэд
Баварыя
2:0
Кёльн
РБ Лейпцыг
3:0
Вольфсбург
Майнц
4:1
Хофенхайм
Барусія Мёнхенгладбах
1:2
Барусія Дортмунд
Бохум
1:1
Хайдэнхайм
Штутгарт
3:0
Айнтрахт Франкфурт
Падоле
3:1
Металург Запарожжа
Інгулец
1:0
Эпіцэнтр
Ніва Тэрнопаль
0:0
ФК Чарнігаў
Вікторыя Сумы
0:1
Прыкарпацьце
Букавіна
1:1
Гарняк-Спорт
Лідс
0:1
Блэкбэрн
Бірмінгем
3:0
Ковентры
Брысталь Сіці
1:1
Хадэрсфілд
Хал
3:0
Куінз Парк Рэйнджэрс
Іпсвіч
1:1
Мідлзбра
Мілуал
3:1
Кардыф Сіці
Прэстан
0:1
Норвіч Сіці
Шэфілд Уэнсдэй
1:1
Сток Сіці
Саўтгемптан
3:2
Уотфард
Суонсі
1:0
Ротэрхэм
Вест Бромвіч
0:1
Сандэрленд
Багеміянс-1905
1:3
Спарта Прага
Млада-Болеслаў
1:2
Цепліцэ
Дынама Чэске-Будзеёвіцы
3:2
Слован
Градзец Кралаве
1:0
Славацка
Чонбук Хёндай Мотарс
2:1
Кванчжу
Сеул
2:4
Пхахан Стылерс
Ульсан Хёндай
4:0
Канвон
Чэджу Юнайтэд
0:2
Кімчхон Санму
Ёкагама Ф. Марынас
2:2
Сенан Белмары
Альбірэкс Ніігата
1:1
Кансадоле Сапара
Джубіла Івата
0:1
Нагоя Грампус
Авіспа Фукуока
1:1
Санфрэччы Хірасіма
Касіма Антлерс
1:0
Кіёта Санга
Маціда Зэльвія
1:2
Вісэл Кобе
Серэса Осака
1:0
Кавасакі Франтале
Токіа Вердзі
2:2
ФК Токіа
Чытадэла
0:0
Асколі
Кома
2:1
Бары
Крэманезэ
1:2
Тэрнана
Піза
3:1
Феральпісала
Сампдорыя
0:1
Зюдціроль
Козенца
1:1
Палерма
Лека
1:0
Рэджана
Парма
2:0
Спецыя
Аяча
2:0
Сэнт-Эцьен
Канкарна
0:0
Ам'ен
Бардо
2:3
Бастыя
Кан
1:0
Радэз
Валансьен
1:4
По
Лаваль
0:3
Анэсі
Труа
1:2
Парыж
Дзюнкерк
0:1
Генгам
Кевіі
4:3
Асер
Барнслі
2:2
Рэдынг
Болтан
1:1
Портсмут
Кембрыдж
1:1
Чарльтан
Карлайл Юнайтэд
0:1
Блэкпул
Чалтенгем
1:3
Брыстоль Роверс
Дэрбі Каўнці
3:0
Лейтан Арыент
Флітвуд Таун
2:0
Нортхэмптан
Лінкальн Сіці
1:2
Уіган
Оксфард Юнайтэд
5:0
Пітэрбара
Порт Вэйл
2:4
Эксэтэр
Толбат
0:2
Уікам
Стывенідж
1:2
Бертан
Кроўлі
2:3
Калчэстэр
Крю
0:3
Грымсбі Таун
Данкастэр
4:0
Акрынгтон Стэнлі
Джылінгем
3:0
Барроу
Хэрагіт
2:2
Сатан Юнайтэд
МК Донс
1:4
Мэнсфілд Таун
Ньюпорт
1:2
Транмер
Солфорд Сіці
1:2
Брэдфард
Стокпорт
2:0
Моркэм
Суіндан
3:2
АФК Уімблдон
Уолсол
1:3
Нотс Каўнці
Рэксхэм
6:0
Форэст Грын
Б-71 Сандур
00:00
ТБ Цвяройры
KÍ Klaksvík II
1:3
B36 Tórshavn II
АБ Аргір
1:1
Víkingur Gøta II
HB Tórshavn II
4:5
NSÍ Runavík II
Славія Сараева
2:1
Казара
Рудар Прыедар
1:1
FK Borac Kozarska Dubica
FK Romanija Pale
1:1
Дрына Зворнік
FK Velež Nevesinje
2:1
Леатар
FK Ljubić Prnjavor
3:1
Лакташы
Željezničar Banja Luka
2:1
FK Famos Vojkovići
Чэлік
2:0
FK Rudar Kakanj
FK Goražde
0:1
NK Bratstvo Gračanica
Маладосць Дабой
1:4
NK TOŠK Tešanj
FK Radnik Hadžići
1:3
NK Vis Simm-Bau
Звіезда
5:0
Адзінства Біхач
Градзіна
1:0
Будучнаст Банавічы
FK Sutjeska Foča
2:1
Omarska
Модрыча
2:0
FK Sloboda Mrkonjić Grad
ÍF Fuglafjørdur
00:00
EB / Streymur II
07 Vestur II
00:00
KÍ Klaksvík III
AB Argir II
00:00
TB Tvøroyri II
Royn Hvalba
00:00
Víkingur III
FC Suduroy II
00:00
MB Midvágur
Skála ÍF II
00:00
B68 Toftir II
ÍF Fuglafjørdur
00:00
TB Tvøroyri II
FC Suduroy II
00:00
MB Midvágur
EB / Streymur II
00:00
Royn Hvalba
AB Argir II
00:00
Víkingur III
Skála ÍF II
00:00
07 Vestur II
ÍF Fuglafjørdur
00:00
TB Tvøroyri II
B68 Toftir II
00:00
KÍ Klaksvík III
FC Suduroy II
4:0
MB Midvágur
B68 Toftir II
4:2
KÍ Klaksvík III
Víkingur III
3:3
07 Vestur II
EB / Streymur II
8:1
Royn Hvalba
AB Argir II
2:3
Skála ÍF II
Орн-Хортэн
2:0
Brattvåg IL
IK Junkeren/Mo IL
2:5
Гроруд
Уль Кіса
1:2
Стрэммен
Lysekloster Idrettslag
1:3
Вард
Стрынхейм
0:3
Скейд
Трамсдален
3:0
Eidsvold TF
Карачабей Беледыеспор
4:1
Асманлыспор
Yeni Mersin İdman Yurdu
4:0
Назілі Беледзіе
Esenler Erokspor
5:1
Бурсаспор
Сарыер
2:0
Дзюзджэспор
Менеменспор
0:1
Іскендэрунспор
Эшышан
0:2
Рамантуа
Марціньі Спортс
3:0
Dardania Lausanne
Фарваньі / Ога
1:1
Сігнал Берне-Канфіньён
FC Weesen
2:4
Відаць
Тальвіль
5:1
СВ Шафхаўзен
Булах
0:0
Шур
Таван / Трамлан
2:4
Ajoie-Monterri
Бубендорф
2:4
FC Besa Biel/Bienne
Лісталь
0:3
Prishtina Bern
Вустэр
1:2
Бацэнхайд
KF Dardania St. Gallen
1:2
Фраўэнфельд
Гамбароньо-Кантане
2:1
Брунен
Perlen-Buchrain
1:4
Цуг
Unterstrass
3:1
Аскона
Коле-Босі
3:5
План-Ле-Отс
Стад Паерн
3:2
Ля-Тур / Ле-Пак'е
Лансі
5:2
Amical Saint-Prex
Wil II
1:2
FC Adliswil
Pratteln
3:0
Уберсторф
Concordia Lausanne
3:0
Дорнах
Шафтланд
1:1
Muri-Gümligen
FC Erguël
1:3
Бінінген
Алімпік Жэнева
1:0
УЖС
Collina d'Oro
Цафінген
SC Emmen
0:1
Рэд Стар Цюрых
Гальдаў
1:0
Cham II
Лакарна
3:0
Кікерс Люцэрн
Охрыд
2:2
Novaci
Беласіца Струміца
1:1
Саса
Осагава
1:3
FK Detonit Plachkovica
Перамога
0:1
FK Kozhuf Gevgelija
KF Bashkimi 1947 Kumanovo
5:1
FK Karaorman 2017 Struga
Тэтэкс
1:2
FK Vardar Negotino
Besa Dobërdoll
2:1
Скоп'е
Пелістэр
3:0
KF Aresimi 1973
Kedros Ayias Marinas Skyllouras
0:2
Iraklis Yerolakkou FC
Ethnikos Latsion
1:2
Анагенсісі Дзерынія
APEA Akrotiríou
0:0
Halkanoras FC Idaliou
AS Spartakos Kitiou
5:0
Podosfairkos Omilos Ormideia
Olympiada Lympion
0:4
Omonia Psevda
AEP Polemidion
2:0
Geroskipou FC
ASPIS
0:3
AME Kouris Erimi
NK Korotan Prevalje
11:30
Шмартна
Adria
2:2
Svoboda
NK Kočevje
1:1
NK Škofja Loka
NK Žiri
4:1
NK Brda Dobrovo
MNK Izola
1:4
NK Dren Vrhnika
NK Avto Rajh Ljutomer
6:2
Заврч
ŠD NŠ Drava Ptuj
5:1
Драваград
NK Rače
1:1
Кршко
NK Šampion Celje
2:3
NK Brežice 1919
ŠD Videm
0:1
NK Hajdina
NK Dobrovce
1:1
NK Podvinci
Тршынец
2:0
FC Zlín II
Jablonec II
1:2
FC Hradec Králové II
FK Přepeře
0:2
TJ Slovan Velvary
Колін
1:0
FK Mladá Boleslav II
SK Dynamo České Budějovice II
2:1
Лока Влтавін
Кралув Двур
3:0
Povltavská fotbalová akademie
Банік Соўш
2:2
FC Slovan Liberec II
Фрыдэк-Містэк
2:0
1. FC Slovácko II
Гаданін-Сардзіцэ
2:1
Унічаў
Угерскі Брод
1:1
TJ Start Brno
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
2:0
Славан Росіцэ
Бланска
2:1
Граніцэ
Сокал Жываніцы
5:1
FK Chlumec nad Cidlinou
Іскра Дамажліцы
0:2
FK Dukla Praha II
FC Viktoria Mariánské Lázně
1:2
TJ Jiskra Domažlice II
Банік Сакалоў
3:4
ЗЛЕ Пльзень
Арытма Прага
4:0
FK Jindřichův Hradec
Летаград
0:5
Трутноў
Бржэцлаў
1:1
Пелгржымаў
FC Slovan Havlíčkův Brod
2:0
Славай Поўная
FK Olympie Březová
4:1
Востраў
FK Neratovice-Byškovice
2:0
Штэці
FK Brandýs nad Labem
0:8
Кладна
SK Újezd Praha 4
1:2
TJ Sokol Nespeky
FC Vratimov
4:1
TJ Řepiště
Slezský FC Opava II
2:0
Фрэнштат-пад-Радгаштэм
FK Komárov
3:1
Тахаў
FC Slavia Hradec Králové
2:3
Бенешоў
Velke Hamry
2:0
Пенчын-Турноў
SK Kosmonosy
1:2
Зеніт Часлаў
TJ Spoje Praha
1:3
SK Benátky nad Jizerou
SK Baťov 1930
6:3
Оламаўц
TJ Skaštice
1:1
FK Kozlovice
Sfk Elko Holesov
5:1
Tatran Vsechovice
Пржэраў
1:1
Іскра Рымаржоў
FK Šternberk
1:5
FC Vsetín
FK Nové Sady Olomouc
4:3
TJ Slovan Bzenec
SK Ždírec nad Doubravou
3:2
Врхавіна
Ясенік
0:1
Bílovec
Вітковіцэ
2:2
Гавіраў
FC Strání
5:1
FC Kostelec na Hané
Доубраўка
4:2
1.FK Příbram II
Ракіцані
2:0
FK Spartak Soběslav
SK Otava Katovice
0:2
Славай Чэскі Крумлаў
Клатавы
1:1
Гаржавіцка
Іскра Усці-над-Арліцы
2:1
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Дабравіцы
1:2
MFK Chrudim II
Чэскі-Брод
4:1
Уніён Хеб 2001
SK Bischofshofen
3:3
SC Imst
SPG Silz / Mötz
3:0
Райхенау
Донаўфэльд
1:1
Крэмс
Куфштайн
0:4
Аўстрыя Зальцбург
Вікторыя Вена
2:2
Wiener
Леабендорф
2:1
TWL Elektra
Пінцгаў Заальфельдэн
3:2
СВ Дорнбірн
Yanbian Longding FC
1:0
Shijiazhuang Gongfu
Dalian Young Boy
3:2
Liaoning Shenyang Urban
Nanjing City
0:0
Dongguan United FC
Yunnan Yukun
2:0
Wuxi Wugou FC
Ballyclare Comrades FC
4:0
Knockbreda FC
Dundela FC
1:3
Bangor FC
Інстыт'ют
0:2
Annagh United FC
Партадаўн
3:1
Harland and Wolff Welders FC
Ардс
1:1
Newington FC
Балінамалард Юнайтэд
2:0
Dergview FC
Барэндрэхт
4:2
ВВ Баранье
vv Sterk Door Combinatie
5:0
Груне Стэр
ДОВА
1:1
Харкемас Бойз
FC Rijnvogels
1:1
VV Eemdijk
Стапхорст
0:0
Генэмейдэн
Спартлюст 46
2:0
Tot Ons Genoegen Berkel
СВ Урк
1:3
ДВС '33
Эйсселмервогелс
0:4
ХСК 21
Спарта Нэйкерк
2:5
Херкулес
АДЗІН 59
1:3
Kampong
ВВСБ
1:3
RKAV Volendam Amateurs
RKVV Door Eendracht Macht
2:3
Хогевен
Уна
4:1
Клутынгу
AWC
0:4
Хук
Мерсен
3:0
GVV Unitas
АЮК Расмален
1:2
Гемерт
IF Älgarna
1:3
Kiruna FF
Hittarps IK
0:4
Вестра Фрэлунда
Högaborgs BK
1:2
IFK Simrishamn
Österlen FF
1:0
Balkan
Viggbyholms IK
1:1
FC Arlanda
Jonsereds IF
1:2
Varbergs GIF
Landvetter IS
2:2
Хускварна
IFK Luleå
2:1
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
1:3
Skellefteå FF
IK Gauthiod
0:2
Herrestads AIF
Säffle SK
1:2
Vänersborgs
Kongahälla
2:1
IFK Kumla
Berga
0:0
IFK Hässleholm
Laholms FK
5:3
IK Tord
Astrio
3:0
Lindome GIF
Skiljebo SK
3:2
FC Gute
Team ThorenGruppen Fotboll
2:1
IFK Östersund
Umeå FC Akademi
1:0
Frösö IF
Vänersborgs IF
1:0
Мутала
IK Franke
2:4
Энчэпінг
Далькурд
1:3
FC Järfälla
Smedby
3:1
Huddinge IF
IFK Haninge
5:2
Сільвія
Gottne IF
3:2
Lucksta IF
Франсіскен
2:1
Каланьяль
Голдэн Стар
6:3
CS Vauclinois
New Club
2:1
Racing Club Saint Joseph
Stade Spiritain
0:6
Лез-Эглон
US Diamantinoise
0:3
Самарытэн
US Riveraine
6:1
AS Club Péléen
Мульен
00:30
Гозье
Amical Club de Marie-Galante
3:2
ASG Juventus de Sainte-Anne
La Gauloise de Basse-Terre
0:0
Сірока
Aragvi Dusheti
3:3
Kolkheti Khobi
ВІТ-Джорджыя
1:2
Dinamo Tbilisi II
Gareji
3:4
Сіёні
Spaeri FC
0:0
Shturmi
Лакаматыў Тбілісі
1:1
Руставі
Piteå IF
2:1
АФК Эскільстуна
FC Stockholm Internazionale
2:1
Karlbergs BK
Васалунд
3:0
Täby FK
Onsala BK
2:3
Юнгшыле
Энгельхольм
2:1
FC Rosengård
Nordic United
4:0
Sollentuna FK
Ёнчэпінг
1:2
Фалькенберг
Torslanda IK
0:1
BK Olympic
Abertillery Bluebirds
0:7
Ammanford Association FC
Llanidloes Town FC
0:3
Флінт Таун Юнайтэд
Ландыдна
2:3
Caersws FC
Mold Alexandra FC
0:3
Ruthin Town FC
Goytre United FC
2:2
Llantwit Major FC
Caerau (Ely) AFC
3:1
Pontardawe Town FC
Cwmbran Celtic FC
6:0
Abergavenny Town FC
Buckley Town
2:2
Gresford Athletic FC
Ланелі Таун
2:5
Briton Ferry Llansawel AFC
Guilsfield FC
0:2
Holywell Town FC
Desportivo Lunda-Sul
14:00
Clube Recreativo União de Malanje
Лібалу
0:0
CD São Salvador do Kongo
Інтэрклубі
2:0
Santa Rita de Cássia FC
Пятру Луанда
0:1
Саграда Эсперанса
Кабушкорп
0:0
Wiliete SC
Феенарорд АВ
4:3
ЛРК Лердам
DOS Holland Stichtse Boys Combinatie FC
2:12
Тэр Ледэ
Ахілес Вен
3:3
Немеляр
Гоўз
2:2
Wittenhorst
PSV Poortugaal
2:0
vv Nieuwenhoorn
Звалувен
0:6
Вестландыя
Капэле
0:2
VV Heerjansdam
DSO
4:1
Rotterdamse C&VV Volharding Olympia Combinatie
FC 's-Gravenzande
1:1
Smitshoek
SV Huizen
3:1
АРК
SJC Noordwijk
1:2
Ёс Ватэрграфсмер
AVV Wilhelmina Vooruit Hortus Eendracht Doet Winnen
5:4
ХВВ Галандыя
Алфенс Бойс
1:5
SV HBC
AVV Swift
1:0
Vpv Purmersteijn
vv Buitenpost
3:1
Pelikaan-S
Аякс-А
1:2
АФК 34
Беркюм
1:4
Рохда Ралце
vv DETO Twenterand
2:2
Scherpenzeel
АСВХ
4:1
РВВХ
ВВОГ
2:1
Кейк 20
Бі Кейк 1887
0:4
SDV Barneveld
Хоогланд
5:1
BOL
TVC '28
0:2
Эксельсіёр 31
Heino
2:2
vv AZSV
JK Tabasalu II
09:00
Saku Sporting
Vaprus II
10:00
Кейла
FC Elva II
11:00
Аякс Ласнамяэ
Võru FC Helios
1:1
Viimsi MRJK II
GKS Cartusia Kartuzy
2:1
KS Polonia Środa Wielkopolska
KS Górnik Zabrze II
2:0
Гурнік Палкавіцэ
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
1:1
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
MMKS Concordia Elbląg
1:1
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia Białystok II
0:3
ŁKS 1926 Łomża
GP TS Avia Świdnik
1:2
Сярка
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
KS Raków Częstochowa II
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Wieczysta Kraków
LKS Unia Turza Śląska
0:1
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
GKS Wikielec
0:0
KS Warta Sieradz
MKS Pogoń Szczecin II
1:0
LKS Vineta Wolin
Флота
2:1
Gedania Gdańsk
FAF Elana Toruń
3:0
Luzino
Гарбарня
3:0
MKS Star Starachowice
KP Warta Gorzów Wielkopolski
0:0
Шленск-2
LZS Starowice Dolne
4:1
KS Lechia Zielona Góra
ZKS Olimpia Zambrów
1:2
Unia Skierniewice
КСЗА
1:1
KS Wisłoka Dębica
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:3
KP Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański
1:4
Завіша
ZKS Unia Tarnów
4:0
MKS Sokół Sieniawa
CKS Chełmianka Chełm
1:1
MKS Czarni Połaniec
LKS Wiślanie Jaśkowice
3:0
KS Karpaty Krosno
Царына Губін
2:3
BTS Rekord Bielsko-Biała
KS Pelikan Łowicz
2:3
Світ
Белхатуў
0:0
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
KS Legionovia Legionowo
4:3
MLKS Victoria Sulejówek
MKS Podlasie Biała Podlaska
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Gwarek Tarnowskie Góry
2:3
Ключбарк
Ціндастоудль
12:00
Магні
Árborg
13:00
FC Árbær
KÁ Ásvellir
13:00
RB
Лейкнір
13:00
Афцюрэйдынг
Гроўта
3:2
Ньярдвік
ИБВ
5:1
Knattspyrnufélag Garðabæjar
Vængir Júpiters
1:7
Траўцюр
KH
2:4
Фіёлір
КВ Рэйк'явік
1:7
ІР Рэйк'явік
KF Ægir Thorlákshöfn
2:3
Хаўкар
Höttur / Huginn
2:0
Вельсунгюр
Mokpo City Government FC
2:2
Chuncheon FC
Daegu FC II
0:4
Daejeon Korail FC
Pocheon FC
1:1
Changwon City Government FC
Gimhae City Government FC
1:0
Paju Citizen FC
Seoul Jungnang Chorus Mustang FC
0:1
Daejeon Hana Citizen II
Sejong Vanesse FC
0:0
Jeonju
Dangjin Citizen
4:1
Pyeongchang United FC
Гранкула
2:1
PEPO Lappeenranta
Futura
1:1
МюПа
SexyPöxyt
1:2
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
Jalkapalloseura Hercules
0:1
Крафт
FC Reipas Lahti
1:3
Kiffen 08
АПС
1:1
ТП-47
SJK Akatemia II
1:0
Jyväskylän Seudun Palloseura
FC Inter Turku II
4:3
Vantaan Jalkapalloseura
Kakamega Homeboyz FC
1:1
Kariobangi Sharks FC
Nairobi City Stars FC
3:0
Murang'a Sports Excellence Academy
Nzoia Sugar FC
1:3
Гор Махія
Sofapaka FC
1:1
Ulinzi Stars
Bandari
1:1
Bidco United FC
Kenya Commercial Bank SC
0:1
Police FC
Ойгендорф
3:0
SV Straßwalchen
UFV Thalgau
1:0
Bürmoos
Рэд Стар Пэнцынг
2:3
SV Gerasdorf Stammersdorf
Голінг
0:2
Siezenheim
Кетманнсдорф
1:1
SV Sankt Jakob Rosental
Lochau
2:2
Austria Lustenau II
Ilzer SV
2:0
Фюрстэнфельд
Вінерберг
1:2
SV Dinamo Helfort
ATUS Fliesen Koller Velden
2:0
Бляйбург
Kraig
5:1
Donau Klagenfurt
Санкт-Пельтэн II
1:0
Рэтц
Вінер Нойштадт
2:1
Лангенор
Грэдзіг
0:3
Bramberg
FSC Hochegger Dächer
6:0
SC Bruck an der Mur
Харычон
4:2
Deutschkreutz
Элас Кагран
3:2
Зімерынгер
Штадлаў
0:3
Sport Union Mauer
1980 Wien
4:0
ASV 13
SK St. Johann in Tirol
3:0
Telfs
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
1:3
Кіцбюхель
Fügen
3:1
Вяргль
Völs
2:4
WSG Tirol II
Volders
3:1
Kematen
Innsbrucker AC
3:2
Кундль
Ферлах
2:0
SK Austria Klagenfurt Amateure
Admira Dornbirn
5:2
Hörbranz
FSC Hochegger Dächer
14:00
SV Wildon
SV Gady Raika Lebring
14:00
SC Bruck an der Mur
UFC St. Peter in der Au
1:2
SV Gloggnitz
SV Leithaprodersdorf
Рытцынг
Клінгенбах
4:1
Рудэрсдорф
WSPG HOGO Wels II
1:3
Бад Ішль
Бад Шалербах
3:0
SU Vortuna Bad Leonfelden
PROCON Wohnbau Dietach
0:2
Union Mondsee
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
5:1
Грун-Вайс Міхельдорф
Пінкафельд
2:2
SV Sankt Margarethen im Burgenland
Кафідыш
2:1
SV Schattendorf
DSG Union Perg
1:0
ASK St. Valentin
Andelsbuch
0:0
Rotenberg
Alberschwende
2:0
Лустэнаў 07
Хохст
0:1
Göfis
SC Bad Sauerbrunn
1:2
USV Halbturn
SV Haitzendorf
0:1
ASV Schrems
Lafnitz II
17:00
SV Fleischereimaschinen Schenk Tillmitsch
Унiря Деж
2:0
Думбрэвіца
Рэшыца
2:1
Металаглобус
Мунічыпал Александрыя
0:2
Арджэш
КСА Стяуа
4:1
Прагрэсул-Спартак
Віітарул-Пандурый
1:0
Кіндыя
Канкордыя Кяжна
3:2
Slatina
Чыксереда
2:1
Корвінул
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
2:1
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
AFC 1919 Dacia Unirea Brăila
0:0
ACS Viitorul Şuţeşti
ACS Hamangia Baia
1:3
CSM Râmnicu Sărat
ACS Voința Limpeziș
0:3
CS Viitorul Ianca
CS Gloria Băneasa
4:3
FC Voluntari II
CS Axiopolis Cernavodă
1:0
ACS Recolta Gheorghe Doja
ASC Olimpic Zărneşti
0:2
ACS Kids Tâmpa Braşov
CS Olimpic Cetate Râşnov
1:2
ACS Muscelul Câmpulung Elite
CSM Flacăra Moreni
3:0
CS Păuleşti
CSO Plopeni
2:0
AS FC Pucioasa
ACS Mediaş 2022
2:0
CS Universitatea Alba Iulia
CS Unirea Ungheni 2018
3:1
CS Gloria Bistrița-Năsăud
CSM Bacău
0:2
ACS Fotbal Club Bacău
CS Ştiinţa Miroslava
2:2
CSM Bucovina Rădăuţi
Oltul Curtişoara
7:2
CSO Petrolul Potcoava
KSE Târgu Secuiesc
1:1
ACS SR Municipal Braşov
AF CS Viitorul Curiţa
2:0
ASC Ciucaş Tărlungeni
CSM Olimpia Satu Mare
2:1
CSM Sighetu Marmaţiei
CS Crişul Sântandrei
1:2
SCM Zalău
ACSO Filiaşi
3:3
CSM Deva
ACS Viitorul Şimian
2:0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Victoria Carei
1:1
CS Minaur Baia Mare
CS Șoimii Lipova
2:2
ACS ACB Ineu
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
2:3
CS Socodor
SSU Politehnica Timişoara
2:2
CS Phoenix Buziaș
CSC Peciu Nou
0:3
Біхар
SC Popești-Leordeni
2:2
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Focşani
2:2
Unirea Braniştea
CS Blejoi Vispeşti
2:0
CS Dinamo București
CS Sporting Voinţa Lieşti
1:3
Metalul Buzău
FC Agricola Borcea
0:5
CS Afumaţi
NWS Spirit FC
07:30
Hills United Brumbies FC
Marconi Stallions FC
09:00
Manly United
St. George Saints FC
09:00
Wollongong Wolves
Adamstown Rosebuds FC
04:30
Cooks Hill United FC
New Lambton FC
04:30
Edgeworth Eagles FC
Valentine FC
07:00
Weston Workers Bears FC
Maitland FC
08:00
Lake Macquarie City FC
Banbridge Town FC
1:3
Limavady United FC
Dollingstown FC
5:1
Queens University
Лісберн
2:1
Tobermore United
Psni FC
0:1
Coagh United
Rathfriland Rangers
6:0
Portstewart FC
Уорэнпойнт Таун
1:0
Ballymacash Rangers
Wevelgem City
4:3
KFC Moen
Дыксмэйдзе
6:0
Румбеке
Мелебеку
0:1
Dottignies
Варсенары
6:1
Саспорт Бузінгу
Bregel Sport
2:1
K. Hand in Hand Hoepertingen
Achel
4:0
Верстанд Курсел
Herkol
1:4
FC Helson Helchteren
Дэ Кэмпэн
1:3
Васэлар
Антонія
1:1
Hoboken
Берлар-Хейнкант
1:1
K Kontich FC
Ardennen
2:3
Саттэгем
Сьвэлта Мэлсэле
1:2
Беверэн
Берларэ
7:0
K Standard SV Denderleeuw
Месансі
5:2
Florenville
Ларэн Арлон
3:0
Во
Оппань-Веры
0:2
Нотам-пас
Royal Entente Sportive Communale Houffaloise
0:2
ES Harre-Manhay
Абцягнем
4:1
Tubize II
REEC Exc. FC Evelette-Jallet
3:2
US Dinantaise
Кандруз'ен
1:0
Biesme
Луа
4:3
Nismes
Chevetogne
0:0
Мэю Б
Huldenberg
0:2
K. Europa 90 Kraainem FC
Берынген
0:1
Грун Стар Бек
KFC Park Houthalen
1:2
Херк-дэ-Стад
Rotselaar Sportief
1:0
Tervuren-Duisburg
Ixelles
0:2
Stade Everois
FK Jedinstvo Ub
2:0
FK Dubočica Leskovac
Слабада Вужыцэ
1:1
FK Grafičar Beograd
Мачва
1:1
АФК
FK Smederevo 1924
1:1
FK Radnički Sremska Mitrovica
Астакамп
1:3
Гент-Зэхавен
Торау
2:1
Мерэлбеку
Спарта Пятэгем
1:2
Cercle Brugge KSV B
Везеў
4:1
Берхем Спорт
Хадэс
2:2
Lyra-Lierse Berlaar
Спаувен-Мопертынген
4:2
Расінг Мехелен
Нінава
1:2
Дзікелвенне
KFC Mandel United
0:2
SV Zulte Waregem B
УРС Цэнтр
3:0
Жэт
Верлен
1:2
Royale Union Sportive Binchoise
Жэнлі-Кеві
3:1
Stade Verviétois
Рашфор
1:1
Мэю
Тэмпа Аверэйсе
0:1
Хасэлт
Ліле
0:1
Бохолт
Леббеку
1:1
KV Mechelen B
Хаутвенне
3:0
Мерксем
FK Maritsa 1921 Plovdiv
0:2
Септэмўры
Марэк
1:1
Дунаў
Беласіца
2:0
FK Strumska slava 1927 Radomir
Bdin
2:3
Мантана
FK Chernomorets 1919 Burgas
2:0
Chernomorets Balchik
OFK Yantra 2019 Gabrovo
1:2
Літэкс
Спартыст Своге
1:0
PFK Ludogorets 1945 Razgrad II
Fundación AIFI
2:0
Nueva Esparta FC
Academia Anzoátegui
1:1
Club Sport Marítimo de Venezuela
Real Frontera
1:0
Яракуянос
Héroes de Falcón
1:1
Трухільянас
ŠK Novohrad Lučenec
4:2
1.FK Svidník
MFK ADV Stará Ľubovňa
3:0
Partizán Bardejov
MFK Vranov nad Topľou
3:2
Рымаўска-Собота
ŠK Odeva Lipany
2:1
MŠK Námestovo
MFK Zvolen
0:0
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
2:1
FK Podkonice
FK Slovan Duslo Šaľa
2:0
TJ Jednota Bánová
FK Prva Iskra
00:00
FK Teleoptik Zemun
Meševo
1:2
FK Jedinstvo Paraćin
FK Pčinja Trgovište
2:1
FK Radnički Pirot
FK Đerdap Kladovo
2:0
OFK Sinđelić 1918
FK Radnički Svilajnac
3:2
SFS Borac
FK Ušće Novi Beograd
0:2
FK Sinđelić Beograd
FK Budućnost Dobanovci
0:0
GSP Polet Dorćol
Budučnost Krušik 2014
1:0
FK Loznica
FK FAP Priboj
3:0
FK Tutin
FK Sloga Požega
2:1
FK Vrelo Sport
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
1:1
FK Takovo
FK Zeleznicar Inđija
2:1
Borac Šajkaš
1. Maj Ruma
1:4
Omladinac Novi Banovci
FK Radnički Zrenjanin
1:0
FK Bečej
Бачка Паланка
0:2
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Jedinstvo Kruševac 1936
3:1
Dunav Prahovo
Гаіча
2:0
Лосі
Мажанта
7:2
Іанген
Horizon Patho FC
1:1
Saint Louis
AS Mont-Dore
1:4
AS Tiga Sport
AS Kunié
1:3
SC Ne Drehu
South Hobart SC
1:1
Glenorchy Knights FC
Clarence Zebras FC
6:1
Launceston United SC
Riverside Olympic FC
06:30
Devonport City Strikers FC
Kingborough Lions United SC
2:1
Launceston City FC
Municipal Salamanca
2:0
Imperial Unido
Deportes Unión Compañías
0:1
CD Municipal Mejillones
Іберыя
0:2
Deportes Colina
Constitución Unido
2:2
Deportes Quillón
Дэпартэс Вальдывія
2:0
Santiago City FC
Тамарасьетэ
1:2
CF San Bartolomé
Felanitx
2:0
Alcúdia
Эльчэ Б
8:0
Silla CF
Рэал Мадрыд С
3:0
Torrejón
UCD Burladés
0:1
CF Ardoi Futbol Elkartea
Beti Kozkor
0:1
CD Cortes
Collerense
1:0
Portmany
Inter Manacor
0:7
CD Santanyi
Конкенсэ
1:0
CD Atlético Tomelloso
CD Oberena
1:2
CD Itaroa Huarte
Фрага
2:1
AD Almudevar
Эбра
3:1
Тамарыце
CD Beti Onak
3:3
SD Lagunak
Beasain
1:0
Pasaia Kirol Elkartea
UD Arenal
0:1
CE Alaior
Montecasillas
3:1
CD Algar
CD Laguna de Duero
2:0
SD Ponferradina II
L'Escala
4:2
Castelldefels
Адзанета
2:1
CD Castellón II
Athletic Torrellano
3:2
Санэха
Алькабендас Спорт
1:1
Leganés II
Belchite 97
0:0
Атлетыка Монсан
Villacañas
3:0
AD San Clemente
Камільяс
0:2
Альфара
Пенья Спорт
1:1
CD Subiza
CD Avance Ezcabarte
2:0
Канталагуа
Анаітасуна
1:2
Дуранга
Aurrerá Ondarroa
1:0
Леёа
CD Colindres
0:3
Sámano
Bezana
1:0
Atlético Albericia
Balsicas Atlético
2:1
Unión Molinense CF
Polvorín
2:3
Viveiro
Casalarreina
1:0
Варэа
Santa Úrsula
1:1
Лансаротэ
CD Unión Sur Yaiza
2:1
Гран Тарахаль
Revilla
4:0
Velarde CF
Крыста Атлетыка
1:1
Jupiter Leones
CD Villaralbo
0:1
Atletico Tordesillas
Estradense
0:2
Атлетыка Арцейха
UD Barbadás-Bentraces
1:2
Рапіда Боўсас
Atlético Mineros
0:3
Cultural Guarnizo
Herbania
2:0
Atlético Victoria
Silva SD
2:1
Сомасас
Urduliz FT
0:1
Touring
San Ignacio
5:0
Padura
Партугалеце
0:0
СД Віторыя
Ларэда
2:0
Эскабяда
AD Cartaya
2:2
Salerm Puente Genil FC
Naval
3:1
Castro
Añorga KKE
1:2
Deportivo Alavés III
Цюрнхаўт
0:3
Эндрахт Тэрмін
Бланкенбергу
5:1
Eendracht Aalter
Вітгор Спорт
0:1
Эсперанса Нэрпелт
KFC Eksel
2:3
Дыст
Сінт-Ленартс
3:0
Schoonbeek-Beverst
Звартэ Леўв
4:0
Betekom
RFC Perwez
0:2
Жадуань
Арцы
3:0
Жэнэс Тамін
Эш
0:1
Брэн
FC Richelle United
1:2
Эльсатуз
Nijlen
5:3
Берг эн Дал
Веллен
4:0
Гел-Мераут
Koninklijke Beerschot VA B
1:2
Zepperen-Brustem
NK Lukavec
0:0
NK Samobor
NK Cres
3:1
NK Kraljevica
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
3:0
NK Hrvatski vitez Posedarje
NK Neretva Metković
1:3
NK Zagora Unešić
NK Kamen Ivanbegovina
2:0
NK Sloga Mravince
Vodice
3:2
NK Neretvanac Opuzen
Спліт
2:1
NK Junak Sinj
Omiš
3:1
HNK Primorac Biograd na Moru
Zadar
6:0
HNK Zmaj Makarska
NK Podravina Ludbreg
0:1
Virovitica
NK Polet Sveti Martin na Muri
1:1
NK Rudar Mursko Središće
Меджымур'е
0:0
NK Pitomača
NK Koprivnica
2:2
NK Dinamo Domašinec
NK Graničar Kotoriba
1:3
NK Varteks Varaždin
NK Dinamo Odranski Obrež
5:0
NK Bistra
NK Zelina
2:2
NK Sava Strmec
HNK Segesta Sisak
5:1
NK HAŠK Zagreb
NK Zagorec Krapina
2:1
NK Trešnjevka
Tondach Bedekovcina
1:1
NK Maksimir Zagreb
NK Vrapče Zagreb
2:2
NK Mladost Petrinja
Лучко
3:0
NK Kurilovec
NK Slavonija Požega
2:0
NK Kutjevo
NK Sloga Nova Gradiška
5:0
Tomislav Donji Andrijevci
NK Čepin
1:2
NK Graničar Županja
HNK Đakovo-Croatia
5:1
NK Vuteks-Sloga Vukovar
NK Oriolik Oriovac
0:1
NK Slavija Pleternica
NK Pazinka
2:0
NK Naprijed Hreljin
NK Uljanik
2:1
NK Buje
Nehaj Senj
1:0
NK Rudar Labin
NK Rovinj
3:2
NK Medulin
NK Vinodol Novi Vinodolski
1:1
NK Halubjan Viškovo
OFK Kostinbrod
1:1
Віхрэн
Вітоша
0:1
PFK Levski Sofia II
PFC CSKA Sofia II
3:1
FK Balkan 1929 Botevgrad
Oborishte Panagyurishte
2:1
Slivnishki geroy
Pirin Razlog
2:1
Septemvri Sofia II
Hebar 1918 II
0:4
Minyor Pernik
Chavdar Etropole
0:3
Septemvri Simitli
Рылскі Спартыст
1:1
FK Kyustendil
FK Botev 1937 Ihtiman
1:0
Bansko
FK Benkovski Isperih
3:2
FK Dorostol Silistra
FK Lokomotiv Ruse 2022
0:2
Riltsi
FK Dunav ot Ruse II
0:4
Chernolomets 1919
Lokomotiv Mezdra
4:0
Partizan
Akademik Svishtov
2:1
Yantra Polski Trambesh
OFK Levski
2:1
Drenovets
FK Dunav Lom
0:3
FK Juventus Malchika
Лакаматыў Горна-Араховіца
Sevlievo
Etar VT II
4:0
Pavlikeni
Botev Vratsa II
1:2
FK Boruna Tsareva livada
FK Rozova dolina Kazanlak
5:1
OFK Levski Karlovo
FC Karnobat
1:5
Zagorets
Lokomotiv Plovdiv II
1:2
FK Atletik Kuklen
Botev Plovdiv II
4:0
FK Dimitrovgrad 1947
Радопа
1:1
FK Sliven
Sokol Markovo
0:3
Sekirovo
Несебыр
1:1
FK Gigant Saedinenie
Sayana Haskovo
1:0
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
Beroe II
0:1
Spartak Plovdiv
FK Sozopol
1:1
Yambol
Ter Leede Women
1:2
Saestum Women
DSS Women
2:0
DTS Ede Women
CVV Oranje Nassau Women
2:1
Eldenia Women
CVV Berkel Women
RKSV Bekkerveld Women
Eindhoven Women
1:3
ACV Assen Women
Rijnvogels Women
1:1
Wartburgia Women
Moreland City FC
05:00
Manningham United Blues
Port Melbourne SC Sharks
07:00
Dandenong Thunder SC
Altona Magic SC
08:15
St. Albans Saints FC
Hume City FC
09:00
Dandenong City SC
Stirling Macedonia SC
4:2
Fremantle City
Inglewood United SC
0:5
Floreat Athena FC
Bayswater City
0:3
Perth RedStar
Perth SC
2:1
Balcatta SC
Olympic Kingsway SC
6:3
Perth Glory FC Under 21
Western Knights SC
1:1
Armadale SC
Die Haghe
1:0
Honselersdijk
FC Skillz
1:1
Ворсхотен 97
АСВ Дэ Дэйк
0:4
VIOS W uit Warmenhuizen
HC & FC Victoria 1893
12:30
СВЛ
Манфаорт
1:5
vv De Meern (Zat)
Jodan Boys
2:3
csv DVVA
FC Aalsmeer
3:2
SV Batavia' 90
Драхтстэр Бойз
3:1
LSC 1890
Broekster Boys
5:0
WVV Alcides
NSVV Numansdorp
2:1
СХО
BVCB
3:0
Terneuzense Boys
DCV
5:0
Sliedrecht
КсерксДЗБ
2:0
Brielle
Папендрэхт
4:2
RV & AV Sparta
DUNO
1:1
ВСВ Апелдорн
Hoogezand
0:1
GVAV-Rapiditas
ПКК 83
2:3
WVV
VV Hulzense Boys
2:4
СВЗВ
Achilles '12
4:1
Stevo
BFC Bussum
7:0
Аргон
KHC
2:3
Флева Бойз
cvv Sparta Enschede
5:0
RKZVC
vv RKDEO
1:2
Nootdorp
Roda '46
0:2
Zuidvogels
АНС Снэкаў
3:0
Го-Ахеад Кампен
Olde Veste '54
4:1
SV Marum
Nieuw Lekkerland
3:0
Спейкенісэ
Апелдорн ПЭ
2:1
ASV Dronten
DTS Ede
2:2
Дэ Батавен
HZVV
8:0
ВКЕ
Winsum
1:0
Oranje Nassau
DZC '68
3:0
ДАС 37
Den Hoorn
0:3
Forum Sport
SV Wippolder
0:5
VELO
Tavenu Sparta Combinatie
0:0
Almkerk
Дэ Зуавен
0:3
ZOB
Jubbega
0:1
Blauw Wit '34
Woezik
2:4
Бенекам
Bemmel
4:2
NSC
Voorwaarts T
0:2
СДК Путэн
SVBO
1:0
Drentse Zuid Oost Hoek
RKSV NEO
1:2
Winterswijk
Нуэва Чыкага
0:1
Эстудыянтэс Рыа-Куарта
Браўн дэ Андроге
2:3
Атлетыка Атланта
Тэмперлей
1:1
Альмірантэ Браўн
Альмагра
1:1
Дэфенсорэс Унідос
Хімнасія Мендаса
2:3
Альдасіві
Чако Фор Эвер
2:0
Атлетыка Рафаэла
Аграпекуарыё
0:0
Эстудыянтэс дэ Касерас
Garliava Kaunas
1:2
FK Babrungas Plungë
Мінія
0:0
Таўрас
Экранас
2:4
FC Neptūną Klaipėda
FA Šiauliai II
1:5
Be1 NFA
Baltijos Futbolo Akademija
2:1
Невужыс
Вегалта Сендай
2:0
Мантэдыё Ямагата
Міта Холіхак
2:2
Татыгі
Джэф Юнайтэд
1:1
Аіта Трыніта
В-Варэн Нагасакі
6:1
Такусіма
Iwaki
2:3
Сімідзу С-Палс
Эхіме
2:2
Кагасіма Юнайтэд
Карнэлля
1:2
Арэнтэйра
Кордоба
0:1
Алькаяна
Сан-Фернанда
1:1
Інтэрсіці
Мерыда ПЕКЛА
3:1
Альхесірас
Фуэнлабрада
0:1
Раё Махадаонда
Культураль Леанеса
3:1
Рэал Сасьедад Б
Сестаа
3:1
Рэал Уніён
Тэруэль
1:3
Дэпартыва
Нуова Мантэразі
3:1
Джульяна
Брындызі
2:0
Сарэнта
Альбінолефэ
0:0
Рэнаце
Патэнца
0:3
Фоджа
Новара
2:0
Ляньяга
Пра Сясто
2:1
Лумеццане
Алесандрыя
1:2
Пра Патрыя
Трэнта
1:0
Пра Верчэлі
Падава
2:0
Аталанта-2
Віртус Верона
1:2
Пергалетэзе
Экскурс'ёністас
2:2
Вілья Дальміне
УАІ Уркіса
1:1
Дэпартыва Лаферэра
Док Суд
3:1
Лос Андэс
Фляндрыя
2:1
Феракарыль Мідланд
Вілья Сан Карлас
0:1
Атлетыка Фенікс
Арсенціна дэ Мерла
1:4
Дэпартыва Арменіо
Ліньерс
1:0
Камунікасьёнэс Буэнас-Айрэс
Ульм
2:0
Прайсен
Ферль
3:1
Эрцгебіргу
Барусія Дортмунд-2
1:1
Інгальштат
Унтэрхахінг
4:1
Любек
Вікторыя Кёльн
4:2
Халешэр
Саарбрукен
4:1
Зандхаўзен
Лада-Тальяці
00:00
Крылы Рад-2
Амкар
00:00
Хваля Кавярніна
Урал-2
00:00
Уралец Ніжні Тагіл
Арэнбург-2
00:00
Рубін-2
Носта
00:00
Дынама Барнавул
Stroitel Kamensk-Shakht.
00:00
Фортэ
Ангушт
00:00
Астрахань
Сяброўства Майкоп
00:00
Кубань Холдынг
Спартак Нальчык
00:00
Севастопаль (акупаваны РФ)
Дынама Санкт-Пецярбург
00:00
Лукі-Энергія
Akron II
0:2
Дынама Кіраў
Рубін Ялта (акупаваная РФ)
2:0
Махачкала
Легіён-Дынама
1:0
FK Pobeda
Алоа Атлетык
0:0
Мантроўз
Анан Атлетык
4:2
Коўв Рэйнджэрс
Келты Хартс
1:0
Стэрлінг Альбіён
Куін оф зе Саўт
2:0
Эдынбург Сіці
Гамільтан
0:2
Фалкірк
Хемніцэр
1:3
Альтглініке
Вікторыя Берлін
3:1
Дынама Берлін
Вуперталь
3:0
Гютэрсло
Фартуна-2
0:0
Дзюрэн
Фартуна Кёльн
0:1
Бохальт
Алеманія
3:0
Рот-Вайс Ален
Відэнбрук
3:1
Кёльн-2
Ліпштадт
1:5
Шальке-2
Рот-Вайс Оберхаўзен
0:0
Барусія Мёнхенгладбах-2
Рот-Вайс Эрфурт
0:1
Лакаматыў Лейпцыг
Аален
2:3
Шот
Айнтрахт Франкфурт-2
5:0
Баракштат
Балінген
0:5
Хофенхайм-2
Кобленц
0:1
Фрайберг
Гесэн-Касель
1:0
Асторыя
Штайнбах Хайгер
0:2
Франкфурт
Аўгсбург-2
3:0
Ансбах
Швайнфурт
0:2
Ілертысен
Вюрцбургер Кікерс
4:0
Цюркгюджу
Нюрнберг-2
2:1
Ваккер Бургхаузен
Шальдынг-Хайнінг
1:2
Гройтэр-2
Фільцынг
3:1
Бухбах
Хольштайн-2
1:1
Едэло
Шпеле-Фенхаўс
3:3
ФФБ Альдэнбург
Мепен
4:1
Хафельзе
Дамбартон
1:0
Клайд
Іст Файф
1:4
Банірыг Роўз
Пітэрхэд
2:1
Форфар Атлетык
Стэнхаўсм'юір
1:1
Элгін Сіці
Спартанс
0:0
Странрар
Yverdon Sport II
2:2
Веве Спорт-05
FC Sion II
0:1
Монтэ
Блэк Старз
2:1
Баскур
Волен
1:6
Шотц
Эшэн/Маўрэн
2:0
Косава
Ювентус Цюрых
5:1
Winterthur II
Туген
4:1
Лінт
Таверн
3:2
Госсау
Ветсвіль-Бонштэтэн
0:2
Кройцлінген
Хенгг
0:1
Фраенбах
Уцвіль
0:0
Grasshopper II
Ла-Шо-дэ-Фон
1:0
Тэр Сэнт
Мерэн
3:2
Пюлі
Гран-Саконне
1:0
Эшален
Мутэнц
2:1
Дзіцікон
Роткройц
2:2
Лангенталь
Мендрыса-Стабіё
2:0
Balzers
Шэнуа
2:2
FC Coffrane
АФК Файлд
0:2
Саўтэнд
Бромлі
3:0
Саліхал Мурс
Эбсфліт Юнайтэд
0:2
Олтрынхем
Галіфакс Таун
0:2
Барнет
Хартлпул
1:1
Дагенхэм
Кідэрмінстэр
0:1
Істлі
Мэйдэнхэд Юнайтэд
2:1
Гейтсхед
Оксфард Сіці
0:0
Олдхэм
Рочдэйл
1:1
Доркінг Уандэрэрс
Уілдстан
1:0
Чэстэрфілд
Ёрк Сіці
2:0
Уокінг
Олдэршот
0:3
Борэм Вуд
Дасендорф
3:4
Хальстэнбек-Рэлінген
Бремер Нойштат
2:1
Брэмерхафен
Фатан Шпорт
2:4
Гестэмюндэ
Бордэсхальм
3:2
Фленсбург
Нордмарк Затруп
1:2
Экернфёрд
Тодэсфельдэ
2:2
Хайдэ
Дайзенхофен
0:1
Швабэн Аўгсбург
Котэрн
0:0
Мюнхен-2
Дахаў
1:0
Гархінг
Ландсберг
1:2
Зонтхофен
Пірмазенс
3:0
Рот-Вайс Кобленц
Грыма
0:0
Плаўэн
Арнштат
2:3
Айнхайт Вернігеродэ
Уніён Зандэрсдорф
4:2
Айнхайт Рудальштат
Цюркіе
7:4
Дзюнеберг
Брынкум
2:1
Аўмунд-Фегезак
Гісен
3:0
Айтрахт Штаталендорф
Дзіткірхен
3:3
Штайнбах
Ханаў-1960
1:3
Марбург
Інгальштат-2
3:3
Баварыя Хоф
Тэніс Барусія
0:5
Тасманія
Айнтрахт Штансдорф
2:2
Анкер Вісмар
Ростакер
1:4
Оптык Ратэнаў
Бакнанг
6:2
Офенбург
Гёпінген
2:0
Равенсбург
Холенбах
1:1
Нарманія Гмюнд
Пройсен Райнфельд
1:1
Айхедэ
Хоэнвештэт
2:0
Вайхэ-2
Гундэльфінген
0:1
Ісманінг
Рамлінген-Элерсхаўзен
2:0
Мепен-2
ФФЛ Альдэнбург
1:2
Кікерс Эмдэн
Вальдгірмес
0:0
Хюнфельд
Баварыя Альценаў
3:0
Цюрк-Гюджу Фрыдберг
Эрлензэ
0:3
Эдэрсхайм
Ноймаркт
4:0
Эрланген
Нордлінген
1:1
Эрльбах
Аўэрсмахер
3:1
Алеманія Вальдальгесхайм
Дудэнхофен
1:2
Космас Кобленц
Карбах
3:0
Квіршыд
Пфедэрсхайм
2:1
Баўмхольдэр
Філінген
2:0
Эсінген
Аберахерн
0:5
Нэтынген
Мангайм
1:0
Біцігхайм-Бісінген
Ройтлінген
2:1
Дэнцлінген
Хамбарн
2:1
Уніён Нетэталь
Атлас Дэльменхорст
2:0
Айнтрахт Цэле
Піпінсрыд
1:3
Хаймштэтэн
Вайдэнхаўзен
3:0
Фернвальд
Кобург
0:2
Хам
Мучэльбах
1:4
Хольцхаўзен
Бітбург
1:2
Марлаўтэрн
Бат Сіці
1:0
Торкі
Чэлмсфард Сіці
3:0
Тонбрыдж Энджэлс
Істборн Бора
3:0
Чыпенхэм Таун
Фарнбара
0:1
Тонтан Таун
Хэмптан энд Рычманд Баро
1:0
Давер Атлетык
Хавант энд Уотэрлувіл
1:2
Брэйнтры Таун
Хэмел-Хэмпстэд
2:3
Слаў Таун
Сэнт-Олбанс Сіці
2:4
Уортынг
Труро Сіці
3:1
Мэйдстан Юнайтэд
Уэлінг Юнайтэд
0:0
Уэймут
Уэстон-супер-Мар
1:2
Эйвлі
Ёвіл
3:1
Дартфард
Олфрэтон Таун
2:1
Спеннімур Таун
Бостан Юнайтэд
0:0
Скарбара Атлетык
Брэклі Таун
3:1
Чэстэр
Бакстан
2:0
Бішоп Стортфард
Чорлі
3:0
Бэнберы Юнайтэд
Керзон Эштан
4:1
Гластэр
Дарлінгтан-1883
3:1
Фарслі Селтык
Кінгс Лін Таун
0:1
Пітэрбара Спортс
Сканторп Юнайтэд
5:1
Бліт Спартанс
Саўтпорт
3:0
Рашэл Алімпік
Тэмуорт
3:2
Саўт Шылдс
Уорынгтон Таун
1:2
Херэфард
Суіндан Супермарын
3:0
Бейсінгсток Таун
Беркхэмстэд
2:1
Баруэл
Бромсгроув Спортынг
0:2
Садберы
Коўлвіл Таун
2:1
Олчэрч
Хітчын Таун
0:1
Хэйлсауэн
Лемінгтон
3:0
Стэмфард
Лонг-Ітан Юнайтэд
0:3
Тэлфард Юнайтэд
Міклавер Спортс
1:1
Стратфард Таун
Нанітон Таун
Нідэм Маркет
Рэддзітч Юнайтэд
0:0
Лейстан
Ройстан Таун
4:0
Кетэрынг
Сэнт-Айвз
4:1
Стаўрбрыдж
Пул Таун
3:0
Бікансфілд
Брэкнэл Таун
3:1
Вінчэстэр Сіці
Дидкот Таун
3:2
Плімут Паркуэй
Дорчэстэр Таун
2:1
Хэнуэл
Гаспорт Бора
1:2
Хэйс энд Ідынг Юнайтэд
Хангерфорд Таун
1:0
Тотан
Мэрцір Таун
1:1
Хэндон
Солсберы
0:2
Хэрроу Бора
Тывертан Таун
2:0
Чэшам Юнайтэд
Уолтан энд Хершам
1:0
Шолінг
Эштан Юнайтэд
1:2
Ілкстан Таун
Этэртон Кольерыз
1:0
Стаффорд Рэйнджэрс
Бэсфард
1:3
Мэкклсфілд
Юнайтэд оф Манчэстэр
3:0
Бэмбер Брыдж
Гэйнсбара Трыніці
4:1
Хайд
Марск Юнайтэд
Брэдфард Парк Авеню
Мэтлак Таун
2:1
Гайзлі
Марпет
4:0
Уорксоп Таун
Райлэндз
1:2
Ланкастэр Сіці
Уітбі Таун
1:2
Рэдкліф Бора
Уоркінгтан
0:3
Марын
Білеракэй Таун
2:1
Чэсант
Кэнві Айлэнд
0:2
Далвіч Хэмлет
Каршэлтан Атлетык
3:3
Богнар-Рыджыс Таун
Чэтэм Таун
2:0
Фолкстан Інвікта
Энфілд Таун
3:1
Потэрс Бар Таун
Хэштэг Юнайтэд
2:3
Канкорд Рэйнджэрс
Гасцінгс Юнайтэд
0:1
Уайтхаўк
Хоршам
2:0
Крэй Уандэрэрс
Люіс
2:1
Кінгстаніян
Мэргіт
0:1
Хорнчэрч
Уінгейт энд Фінчлі
1:0
Харынгі Бора
Гернсі
3:3
Бінфілд
Сытынгбэрн
2:2
Лэнсінг
Эшфард Таун
2:0
Карынціян-Кэжуалс
Бэдшот Лі
0:1
Моўл Вэлі
Чэртсі Таун
3:1
Аскот
Чыпстэд
0:0
Хэнуорт Віла
Марлоў
1:2
Вестфілд
Метрапалітан Поліс
0:1
Тэтчэм Таун
Нортвуд
0:3
Саўт Парк
Рэйнс Парк Вэйл
1:1
Хартлі Ўінці
Аксбрыдж
2:3
Саўтал
Бэзілдон
1:2
Боуэрс энд Пітсі
Брайтлінгсі Рэджэнт
2:2
Хэйбрыдж Свіфтс
Энфілд-1893
0:0
Іпсвіч Уандэрэрс
Феліксстоу энд Уолтан Юнайтэд
1:0
Уітэм Таун
Грэйс Атлетык
3:1
Стоўмаркет Таун
Лоўстофт Таун
Іст-Таррак Юнайтэд
Малдон энд Типтри
2:2
Нью Саламіс
Рэдбрыдж
1:0
Горлстан
Уолтэм
1:1
Бяры Таун
Роксхэм
0:1
Брэнтвуд Таун
Эшфард
1:3
Чычэстэр
Берджэс Хіл Таун
0:0
Броўдбрыдж Хіт
Іст Грынстэд Таун
1:1
Бекенхэм Таун
Ірн Бэй
1:2
Шэпі Юнайтэд
Хорндзін
1:3
Мерстэм
Хайт Таун
0:1
Фінікс Спортс
Рамсгейт
2:2
Крэй Вэлі ПМ
Севеноўкс
2:1
Літлхэмптан
Эшынгтон
0:1
Грантэм Таун
Белпер Таун
0:5
Клітарпс Таун
Брайхаўс
1:4
Понтэфрэкт Кольерыз
Кансэт
2:2
Ліверседж
Грымсбі Бора
0:3
Хеберн
Ньютан Эйкліф
1:3
Карлтан Таун
Асэт Юнайтэд
1:0
Норт-Ферыбі
Шэфілд
3:2
Данстан
Стоксбрыдж Парк Стылз
0:0
Брыдлінгтан Таун
Уінтэртан Рэйнджэрс
1:0
Стоктон Таун
Рагбі Таун
1:1
Бедварт Юнайтэд
Байдфард
1:3
Бэшлі
Крыбс
1:0
Эксмут
Хэмварці Юнайтэд
Йейт Таун
Дробным
4:0
Бімертан Хіт Харлекінс
Маўсхоўл
3:0
Малверн
Полтон Роверс
0:1
Ларкхол Атлетык
Тэвісток
1:3
Іўшэй Юнайтэд
Вестберы
0:4
Брыстоль Мэнар Фарм
Уілланд Роверс
0:1
Уімбарн Таун
Энсты Намадс
5:1
Кавентры Сфінкс
Болдмер Сэнт-Майклз
2:2
Рашдэн энд Дайманд
Корбі Таун
7:1
Спортынг Хальса
Харбара Таун
5:0
Куорн
Лестэр-Роўд
3:1
Грэслі
Брэх Таун
5:0
Лафбара Дынама
Шэпшэд Дынама
0:0
Кембрыдж Сіці
Сполдынг Юнайтэд
4:0
Сатан-Колдфілд Таун
Уолсол Вуд
3:0
Колсхіл Таун
Нортвіч-1874
1:4
Клітэра
Сіці оф Ліверпуль
5:0
Кідсгроўв Атлетык
Хэнлі Таун
0:0
Ранкорн Лінетс
Хенсфард Таун
0:3
Аўро
Аблічча Таун
1:1
Бутл
Мозлі
1:2
Воксхолл Мотарс
Ньюкасл Таун
1:0
Нантвіч Таун
Стэйлібрыдж
0:1
Чэйзтаўн
Трафард
0:4
Уіттан Албіён
Эйлсбэры Юнайтэд
0:0
Уэйр
Бэдфард Таун
7:0
Хертфард Таун
Біглсуэйд Таун
1:0
Тэйм
Сайрэнсэстар Таун
3:0
Бартан Роверс
Хэдлі
2:1
Біглсуэйд
Кідлінгтан
4:1
Лейтан Таун
Кінгс Лэнглі
6:2
Кэмпстан Роверс
Стотфолд
3:1
Уэлін-Гардэн-Сіці
Уолтэм Эбі
4:0
Норт-Лей
Мунісіпаль Ліберыя
1:0
AD Guanacasteca
Грэсія Коста-Рыка
0:1
Дэпартыва Сапрыса
Пунтарэнас
2:1
Sporting San José FC
Калрэйн
2:1
Глентаран
Кэрык Рэйнджэрс
2:1
Балімена Юнайтэд
Лофгал
3:1
Гленавон
Ньюры Сіці
0:2
Дангэнан Свіфтс
Ларн
8:1
Кліфтонвіл
АС Марса
2:1
Бэн-Кардан
Мятлаў
1:0
Саліман
Татавін
1:0
Бізертэн
Клуб Афрыкэн
0:0
Стад Тунізьен
Сфаксьен
0:0
Этуаль дзю Сахель
Хаверфордвест
3:1
Колвін Бэй
Бары Таун
2:1
Аберыствіт
Понтыпрыд Юнайтэд
0:3
Пенібонт
Кардыф Метрапалітан
0:5
Нью Сэйнтс
Ньютаун
5:0
Карнарвон Таун