АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Футбол 20 ліпеня 2024
Грэміа
00:00
Васка да Гама
Атлетыка Мінейра
00:00
Карынтыанс
Баія
00:00
Інтэрнасьёнал
Фламенга
00:00
Атлетыка Гаяньенсе
Батафага
00:00
Крузэйра
Палмейрас
00:00
Віторыя
Браганціна
00:00
Флуміненсе
Фарталёза
00:00
Сан-Паўлу
Куяба
00:00
Атлетыка Паранаэнсе
Жувентудзе
00:00
Крысіума
Касіма Антлерс
09:00
ФК Токіа
Маціда Зэльвія
09:00
Ёкагама Ф. Марынас
Урава Рэд Даймандс
10:00
Кансадоле Сапара
Касіва Рэйсал
10:00
Кавасакі Франтале
Джубіла Івата
10:00
Кіёта Санга
Гамба Осака
10:00
Сенан Белмары
Серэса Осака
10:00
Альбірэкс Ніігата
Вісэл Кобе
10:00
Нагоя Грампус
Авіспа Фукуока
10:00
Токіа Вердзі
Актабэ
00:00
Кызыл-Жар
Кайсар
00:00
Астана
Аксу
Атырау
Шахцёр Караганда
00:00
Кайрат
Жэтысу
00:00
Ардабасы
Елiмай
00:00
Жэнiс
Туран Туркестан
00:00
Табол
Liaoning Shenyang Urban
11:00
Shanghai Jiading Huilong
Yanbian Longding FC
11:00
Nanjing City
Heilongjiang Ice City
11:00
Yunnan Yukun
Guangxi Pingguo Haliao
11:30
Dalian Young Boy
Гуанчжоу
11:30
Dongguan United FC
Yoogali
03:15
Canberra Croatia FC
O'Connor Knights FC
05:00
Cooma Tigers FC
Monaro Panthers FC
07:45
Canberra Olympic FC
Virginia United SC
06:00
Western Spirit FC
North Pine SC
08:00
Mount Gravatt Hawks SC
Newmarket SC
08:00
Centenary Stormers
Springfield United
09:00
Acacia Ridge
University of Queensland FC
09:15
North Brisbane
Honda Lock
06:00
Tokyo Musashino United FC
Briobecca Urayasu SC
07:00
Okinawa SV
Honda FC
09:00
Maruyasu Okazaki
Verspah Oita
09:00
Sony Sendai
Criacao Shinjuku
09:30
Veertien Mie
Yangpyeong FC
09:00
Gyeongju HNP
Mokpo City Government FC
10:00
Siheung City Athletic Club
Gimhae City Government FC
10:00
Daejeon Korail FC
Yeoju Citizen
10:00
Chuncheon FC
Chungju Citizen
08:00
Jeonbuk Motors II
Jinju Citizen FC
09:00
Seoul United
Namyangju
10:00
Daejeon Hana Citizen II
Крафт
13:00
Oulun Työväen Palloilijat
Jakobstads Bollklubb
13:00
Jyväskylän Seudun Palloseura
Järvenpään Palloseura / 47
13:00
Nurmijärven Jalkapalloseura
Futura
13:00
Pallo-Pojat Juniorit
Хонка
13:00
SexyPöxyt
Vantaan Jalkapalloseura
14:00
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Akatemia
Esbo Bollklubb
14:00
Пала-Ійрот
Sutherland Sharks FC
06:30
Sydney FC Under 21
Hills United Brumbies FC
09:00
NWS Spirit FC
St George City FA
09:15
Western Sydney Wanderers FC Under 21
Леандра Нісефара Алем
00:00
Клайпале
Віктарыяна Арэнас
00:00
Хувентуд Уніда Сан-Мігель
Сентра Эспаньёл
00:00
Атлетыка Лугана
Дэпартыва Эспаньёл
00:00
Пуэрта Нуэва
Атлас Буэнас-Айрэс
00:00
Сэнтраль Кордава
Дэфенсорэс дэ Камбасерэс
00:00
Мэрсэдэс
Архентына дэ Росарыё
00:00
Дэпартыва Муньіс
Реал Пілар
00:00
Хенераль Ламадрыд
Дэпартыва Парагуая
00:00
Ітусайнга
Хуста Хасэ дэ Уркіса
00:00
Эль Парвенір
Юпанкі
00:00
Лухан
Берасатэгі
00:00
Барракас Балівар
Brisbane Roar FC Under 21
07:00
Rochedale Rovers FC
Голд Кост Юнайтэд
07:00
Brisbane Olympic FC
Brisbane City FC
08:00
Gold Coast Knights SC
Moreton City Excelsior
09:15
Wynnum Wolves FC
Croydon FC
05:00
South Adelaide Panthers FC
Adelaide United Under Under 21
05:30
Adelaide City FC
Para Hills Knights SC
05:30
Adelaide Croatia Raiders SC
Campbelltown City SC
05:30
FK Beograd
Modbury Jets SC
05:30
Adelaide Comets FC
North Eastern MetroStars SC
07:30
Adelaide Olympic FC
Clarence Zebras FC
04:30
Riverside Olympic FC
Glenorchy Knights FC
06:30
Devonport City Strikers FC
Launceston United SC
06:30
Kingborough Lions United SC
Launceston City FC
06:45
South Hobart SC
Avondale FC
05:00
Dandenong Thunder SC
Moreland City FC
05:00
Heidelberg United FC
Port Melbourne SC Sharks
07:00
Green Gully SC
Hume City FC
09:00
Manningham United Blues
Olympic Kingsway SC
07:00
Western Knights SC
Perth SC
07:00
Armadale SC
Perth Glory FC Under 21
07:00
Bayswater City
Fremantle City
07:00
Perth RedStar
Inglewood United SC
07:00
Balcatta SC
Stirling Macedonia SC
09:00
Floreat Athena FC
Фэра Карыль Аэстэ
00:00
Сан-Марцін Сан-Хуан
Дэпартыва Майпу
00:00
Гільерма Браўн
Хімнасія дэ Хухуй
00:00
Аграпекуарыё
Атлетыка Гуэмес
00:00
Ол Бойз
Альварада
00:00
Трыстан Суарэс
Расінг Кордоба
00:00
Патраната
Дэфенсорэс Бельграна
00:00
Браўн дэ Андроге
Чако Фор Эвер
00:00
Тэмперлей
Сан-Тэльма
00:00
Дэпартыва Морон
Атлетыка Рафаэла
00:00
Нуэва Чыкага
Дэпартыва Мадрын
00:00
Хімнасія Мендаса
Дэфенсорэс Унідос
00:00
Хімнасія і Ціра
Атлетыка Атланта
00:00
Мітры Сант'яга-дэль-Эстэра
Альмірантэ Браўн
00:00
Альдасіві
Калон
00:00
Эстудыянтэс Рыа-Куарта
Альмагра
00:00
Эстудыянтэс дэ Касерас
Тальерэс Рэмедыяс
00:00
Чакарыта Хуніёрс
Кільмес
00:00
Сан-Марцін Тукуман
Сан-Мігель
00:00
Арсенал Сарандзі
Левангер
14:00
М'яндален
Люн
14:00
Осанэ
Мос
14:00
Конгсвінгер
Ранхейм
14:00
Сагндаль
Рэўфос
14:00
Стабек
Санэс Ульф
14:00
Алесун
Egersunds IK
14:00
Бруне
Старт
14:00
Валерэнга
La Luz
00:00
Colón FC
Рэнцістас
00:00
Мантэвідэа Сіці
Cooper
00:00
Хувентуд
Пласа Калонія
00:00
Арыенталь
Атэнас
00:00
Суд-Амерыка
Uruguay Montevideo
00:00
Альбіён Мантэвідэа
Такуарэмба
00:00
Сэрыта
Viimsi JK
09:30
Хар'ю
Велка Тарту
12:00
Левадыя-2
Калев-2
12:00
Элва
FC Tallinn
13:00
Paide Linnameeskond II
Флора-2
15:00
JK Tabasalu
Томбенсе
00:00
Фігейрэнс
Канф'янса
00:00
Феравіярыё
Наутыка
00:00
Атлетык Клуб Мінэйра
Рэма
00:00
ССА Масеё
Лондрына
00:00
Кашыяс
Фларэста
00:00
Сампаё Карэа
Волта-Радонда
00:00
Іпіранга
Сан-Жазэ
00:00
Апарэсідэнсе
Сан-Бернарду
00:00
Феравіярыя
Батафага-ПБ
00:00
АБС
Рыа-Бранка
00:00
Manauara
Порту-Велью
00:00
SC Humaitá
Сан-Раймунда Боа-Віста
00:00
Прынцэса да Салімоэс
Манаус
00:00
Трэм Макапа
Мараньяа
00:00
Fluminense PI
Такантынаполіс
00:00
Мота Клуб
Агія-дэ-Мараба
00:00
Рывер
Алтас
00:00
Камета
Трэзе
00:00
Санта-Круз-РН
Амерыка Натал
00:00
Maracanã EC
Ігуату
00:00
Соуза Эшпарце
Патыгуар
00:00
Атлетыка Сеарэнсэ
АСА
00:00
Сержыпі
Рэтра Клуб
00:00
КСЭ
Жакуйпенсе
00:00
Петраліна
Ітабаяна
00:00
Жуазейрэнс
Ронданаполіс
00:00
Іпара
КРАК
00:00
Мішто
Real FC
00:00
Capital
Анаполіс
00:00
Бразіліенсе
Іпатынга
00:00
Партугеза-РЖ
Нова-Ігуасу
00:00
Democrata FC
Рэал Нараэстэ
00:00
Itabuna EC
Audax Rio
Сера
Costa Rica
00:00
São José EC
Санта-Андрэ
00:00
Марынга
Поуза-Алегрэ
00:00
Інтэрнасьёнал Лімейра
Агуа-Санта
00:00
Патрасіненсе
Каскавел
00:00
Авэніда
Нову-Амбургу
00:00
Barra FC
Эрсіліо Луз
00:00
Сіянорці
Грыміо Бразілі
00:00
Канкордыя Санта-Катарына