АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Д3 Бразілія
Волта-Радонда - Томбенсе: агляд матчу 22 жніўня 2020, 21:30
Тур 3, стадыён Estádio Luso-Brasileiro
22’
36’
2-і тайм
65’
Падзеі матча
Завершаны
90
Жоўтая картка
Sérgio Costabile Elia
Жоўтая картка
Эрык Флорэс
88
Замена
Júlio César Amorim de Carvalho Filho Pedro Thomaz Menta de Souza
81
Жоўтая картка
Emerson Oliveira de Almeida
79
Замена
Саўла Радрыгес Раберта Бадэрман Рэбекі
79
Замена
Жоао Карлас дэ Кастра Фэрэйра Бернарда Віейра ды Соуза
79
76
Жоўтая картка
Маркас Антоніа Паўночна дос Сантас
Замена
Luciano Francisco Paulino Emerson Oliveira de Almeida
75
Замена
Бруна Сержыа Жайме Gabriel Correia da Mata
75
75
Замена
Касі Эмануэл ды Сілва Саарэс Гімараэс Гайгер
Гол! Жоао Карлас дэ Кастра Фэрэйра
Гол з пенальці
Гол з пенальці
65
63
Жоўтая картка
Admilton Franco do Nascimento
46
Замена
Маркас Антоніа Паўночна дос Сантас Майкон Алівейра
46
Замена
Давід Жуніа Манаэл дос Сантас Талванес
46
Замена
Барэт да Сілва Sérgio Costabile Elia
2тайм
40
Замена
Габрыэл Фарыяс дэ Ліма Ramon Oliveira Rezende
Жоўтая картка
Бруна Сержыа Жайме
39
36
Чырвоная картка
Матэус Энрыке да Кармо Лопес
35
Жоўтая картка
Барэт да Сілва
Гол! Жоао Карлас дэ Кастра Фэрэйра
22
1тайм
Волта-Радонда
Баржэс, Amorim de Carvalho Filho, Франса да Насімента, дэ Араужо Перэйра, дэ Асіс Коста Лейтэ, Жайме, Paulino, Флорэс, Oliveira dos Santos, Радрыгес, дэ Кастра ФэрэйраЗамена
de Oliveira Guimarães Dias, Pereira Magalhães dos Santos, Alves Arantes, Correia da Mata, Ferreira Eulálio, Menta de Souza, Віейра ды Соуза, Бадэрман Рэбекі, Borges Machado Martins, Oliveira de Almeida, Ribeiro de JesusТомбенсе
Гарсія, do Nascimento, Пурсіна дэ Алмейда, да Кармо Лопес, дос Сантас, Барэт да Сілва, Фарыяс дэ Ліма, Паўночна дос Сантас, Тэадора Фалкаа, ды Сілва Коура, ды Сілва СаарэсЗамена
Барбоза Лопес, Braz Santos, Ферэйра Ліма Нета, Oliveira Rezende, da Silva Flávio, Талванес, Costabile Elia, Гімараэс Гайгер, Васконселос Алівейра, Лаўрэнціна Жуніёр, Алівейра, Сілва КостаСклад
Стартавы склад
Замена
Трэнер
Трэнер
Апошнія матчы
Апошнія матчы
Стадыён: Estádio Luso-Brasileiro
Галоўны суддзя: Lucas Canetto Bellote
Памочнік суддзі: Alberto Poletto Masseira, Vitor Carmona Metestaine
Рэзервовы суддзя: Alex Gomes