АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
Клубны сезон 2023/2024
19Гульні
2Галы
-Асісты
Second League
2023/2024
ВынікіКаманда
ХвГA
Вынікі сезона
---
3 : 0
Септэмўры - Chernomorets Balchik24 траўня 2024 - Second League
---
0 : 2
Мантана - Септэмўры20 траўня 2024 - Second League
---
0 : 2
Септэмўры - FK Strumska slava 1927 Radomir12 траўня 2024 - Second League
---
0 : 0
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich - Септэмўры3 траўня 2024 - Second League
---
1 : 1
Марэк - Септэмўры26 красавіка 2024 - Second League
---
1 : 2
Септэмўры - Дунаў22 красавіка 2024 - Second League
---
0 : 2
FK Maritsa 1921 Plovdiv - Септэмўры13 красавіка 2024 - Second League
---
0 : 2
Септэмўры - Спартак Варна5 красавіка 2024 - Second League
---
1 : 2
Беласіца - Септэмўры30 сакавіка 2024 - Second League
---
1 : 0
Септэмўры - Bdin16 сакавіка 2024 - Second League
---
1 : 1
FK Chernomorets 1919 Burgas - Септэмўры9 сакавіка 2024 - Second League
---
1 : 2
Септэмўры - OFK Yantra 2019 Gabrovo4 сакавіка 2024 - Second League
---
0 : 2
Спартыст Своге - Септэмўры25 лютага 2024 - Second League
---
2 : 1
Септэмўры - CSKA 1948 Sofia II19 лютага 2024 - Second League
---
0 : 1
OFK Spartak Pleven - Септэмўры10 снежня 2023 - Second League
---
0 : 0
Септэмўры - PFK Ludogorets 1945 Razgrad II4 снежня 2023 - Second League
---
1 : 0
Літэкс - Септэмўры27 лістапада 2023 - Second League
---
0 : 2
Chernomorets Balchik - Септэмўры12 лістапада 2023 - Second League
---
0 : 0
Септэмўры - Мантана7 лістапада 2023 - Second League
---
0 : 0
FK Strumska slava 1927 Radomir - Септэмўры27 кастрычніка 2023 - Second League
---
2 : 0
Септэмўры - PFC Dobrudzha 1919 Dobrich23 кастрычніка 2023 - Second League
---
0 : 0
Септэмўры - Марэк7 кастрычніка 2023 - Second League
---
1 : 1
Дунаў - Септэмўры2 кастрычніка 2023 - Second League
---
3 : 1
Септэмўры - FK Maritsa 1921 Plovdiv28 верасня 2023 - Second League
---
1 : 2
Спартак Варна - Септэмўры24 верасня 2023 - Second League
---
2 : 0
Септэмўры - Беласіца18 верасня 2023 - Second League
---
1 : 2
Bdin - Септэмўры1 верасня 2023 - Second League
---
0 : 1
Септэмўры - FK Chernomorets 1919 Burgas28 жніўня 2023 - Second League
---
3 : 2
OFK Yantra 2019 Gabrovo - Септэмўры22 жніўня 2023 - Second League
---
2 : 1
Септэмўры - Спартыст Своге13 жніўня 2023 - Second League
---
2 : 3
CSKA 1948 Sofia II - Септэмўры8 жніўня 2023 - Second League
---
2 : 1
Септэмўры - OFK Spartak Pleven28 ліпеня 2023 - Second League
---
Хв: Згуляныя хвіліныГ: ГалыA: Галявая перадача