АдзінаборствыАмерыканскі футболАўта/мотаБабслей і санны спортБадмінтонБарацьбаБейсболБільярдБоксВалейболВеласпортВеславаннеВодныя віды спортуГімнастыкаГольфІншыяКанькабежны спортКёрлінгКіберспортКонны спортЛёгкая атлетыкаЛыжны спортНастольны тэнісПарусны спортПляжны футболПокерРэгбіСтральбаСучаснае пяцібор'еТрыятлонФехтаваннеФігурнае катаннеФутзалХакей з мячомХакей на травеЦяжкая атлетыкаШахматыЭкзатычныя вiдыЭкстрэмальныя віды
BE
вышэйшая ліга Харватыя — 1996/1997
Croatian Football League3 жнів24 трав
1996/1997
Усе
Усе
Групавы этап
01 чэрв 1997Завершаны
Вараждзін
21
Осіек
01 чэрв 1997Завершаны
Рыека
30
Заграб
01 чэрв 1997Завершаны
Suhopolje
32
Інтэр Запрэшыч
01 чэрв 1997Завершаны
Марсонія
12
Шыбенік
01 чэрв 1997Завершаны
Хрвацкі Драгаваляц
51
HNK Segesta Sisak
01 чэрв 1997Завершаны
Хайдук
23
NK Istra 1856 Pula
01 чэрв 1997Завершаны
Дынама Заграб
32
NK Orijent Rijeka
01 чэрв 1997Завершаны
Цыбалія
12
Задар
25 трав 1997Завершаны
Заграб
20
Хайдук
25 трав 1997Завершаны
Задар
42
Suhopolje
25 трав 1997Завершаны
Шыбенік
00
Вараждзін
25 трав 1997Завершаны
HNK Segesta Sisak
31
Цыбалія
25 трав 1997Завершаны
Осіек
11
Хрвацкі Драгаваляц
25 трав 1997Завершаны
NK Orijent Rijeka
21
Марсонія
25 трав 1997Завершаны
NK Istra 1856 Pula
03
Дынама Заграб
25 трав 1997Завершаны
Інтэр Запрэшыч
02
Рыека
22 трав 1997Завершаны
Вараждзін
20
NK Orijent Rijeka
22 трав 1997Завершаны
Рыека
11
Задар
22 трав 1997Завершаны
Осіек
11
Шыбенік
22 трав 1997Завершаны
Suhopolje
11
HNK Segesta Sisak
22 трав 1997Завершаны
Марсонія
10
NK Istra 1856 Pula
22 трав 1997Завершаны
Хрвацкі Драгаваляц
21
Цыбалія
22 трав 1997Завершаны
Хайдук
40
Інтэр Запрэшыч
22 трав 1997Завершаны
Дынама Заграб
41
Заграб
18 трав 1997Завершаны
Заграб
11
Марсонія
18 трав 1997Завершаны
Задар
22
Хайдук
18 трав 1997Завершаны
Шыбенік
20
Хрвацкі Драгаваляц
18 трав 1997Завершаны
HNK Segesta Sisak
10
Рыека
18 трав 1997Завершаны
NK Orijent Rijeka
20
Осіек
18 трав 1997Завершаны
NK Istra 1856 Pula
01
Вараждзін
18 трав 1997Завершаны
Інтэр Запрэшыч
12
Дынама Заграб
18 трав 1997Завершаны
Цыбалія
30
Suhopolje
11 трав 1997Завершаны
Вараждзін
11
Заграб
11 трав 1997Завершаны
Шыбенік
51
NK Orijent Rijeka
11 трав 1997Завершаны
Рыека
30
Цыбалія
11 трав 1997Завершаны
Осіек
20
NK Istra 1856 Pula
11 трав 1997Завершаны
Марсонія
41
Інтэр Запрэшыч
11 трав 1997Завершаны
Хрвацкі Драгаваляц
20
Suhopolje
11 трав 1997Завершаны
Хайдук
20
HNK Segesta Sisak
11 трав 1997Завершаны
Дынама Заграб
20
Задар
07 трав 1997Завершаны
Заграб
12
Осіек
07 трав 1997Завершаны
Задар
21
Марсонія
07 трав 1997Завершаны
HNK Segesta Sisak
01
Дынама Заграб
07 трав 1997Завершаны
NK Orijent Rijeka
02
Хрвацкі Драгаваляц
07 трав 1997Завершаны
Suhopolje
00
Рыека
07 трав 1997Завершаны
NK Istra 1856 Pula
11
Шыбенік
07 трав 1997Завершаны
Інтэр Запрэшыч
14
Вараждзін
07 трав 1997Завершаны
Цыбалія
30
Хайдук
03 трав 1997Завершаны
Вараждзін
10
Задар
03 трав 1997Завершаны
Шыбенік
20
Заграб
03 трав 1997Завершаны
Осіек
31
Інтэр Запрэшыч
03 трав 1997Завершаны
NK Orijent Rijeka
11
NK Istra 1856 Pula
03 трав 1997Завершаны
Марсонія
00
HNK Segesta Sisak
03 трав 1997Завершаны
Хрвацкі Драгаваляц
32
Рыека
03 трав 1997Завершаны
Хайдук
00
Suhopolje
03 трав 1997Завершаны
Дынама Заграб
30
Цыбалія
26 крас 1997Завершаны
Заграб
10
NK Orijent Rijeka
26 крас 1997Завершаны
Задар
21
Осіек
26 крас 1997Завершаны
HNK Segesta Sisak
13
Вараждзін
26 крас 1997Завершаны
Рыека
13
Хайдук
26 крас 1997Завершаны
Suhopolje
11
Дынама Заграб
26 крас 1997Завершаны
NK Istra 1856 Pula
14
Хрвацкі Драгаваляц
26 крас 1997Завершаны
Інтэр Запрэшыч
21
Шыбенік
26 крас 1997Завершаны
Цыбалія
20
Марсонія
20 крас 1997Завершаны
Вараждзін
20
Цыбалія
20 крас 1997Завершаны
Шыбенік
21
Задар
20 крас 1997Завершаны
Осіек
11
HNK Segesta Sisak
20 крас 1997Завершаны
NK Orijent Rijeka
11
Інтэр Запрэшыч
20 крас 1997Завершаны
Марсонія
20
Suhopolje
20 крас 1997Завершаны
NK Istra 1856 Pula
32
Заграб
20 крас 1997Завершаны
Хрвацкі Драгаваляц
00
Хайдук
20 крас 1997Завершаны
Дынама Заграб
30
Рыека
13 крас 1997Завершаны
Заграб
40
Хрвацкі Драгаваляц
13 крас 1997Завершаны
Задар
10
NK Orijent Rijeka
13 крас 1997Завершаны
HNK Segesta Sisak
10
Шыбенік
13 крас 1997Завершаны
Рыека
53
Марсонія
13 крас 1997Завершаны
Suhopolje
30
Вараждзін
13 крас 1997Завершаны
Інтэр Запрэшыч
10
NK Istra 1856 Pula
13 крас 1997Завершаны
Хайдук
12
Дынама Заграб
13 крас 1997Завершаны
Цыбалія
12
Осіек